Ahoj lidi mám jeden dotaz chci se zeptat jak byste hodnotili přelez jestliže se lezec vrátí jeden dva kroky z klíčového místa na polici svou vlastní silou tedy žádné odsedávání či odskakování poté problém přeleze.Dá se to hodnotit jako OS?Děkuji
Jak se vám líbilo na PADání? já tam nebyl . ale asi to muselo být fajn. ruce nemrzly, pěkné tření, bouldry se spoustou chytů,žádné plácání se v rajbasech na tření..a pařba večer musela být famózní? fakt se nikdo neožral?
Zdar lide dobri,
mate nekdo zkusenosti s cestovanim do Gronska? Znate nejakou primocarou a co se tyce nakladu, tak rozumnou variantu? Nasel jsem jen letadlo z Kodane. Diky!
Zdar lide dobri,
mate nekdo zkusenosti s cestovanim do Gronska? Znate nejakou primocarou a co se tyce nakladu, tak rozumnou variantu? Nasel jsem jen letadlo z Kodane. Diky!
Zdary, nemáte někdo tip na oblast s lehčími cestami v Krase? Né, že bych chtěl lézt lehké cesty, ale nejspíš pojedu ukázat skalní lezení skupině začátečníků z Brna a lépe znám jen Holštejn. Lehce jsem projel vlčího průvodce a tak mě zaujaly Skály v údolí
Čauves, netušíte někdo, jestli se dá nějak alternativně sledovat lavinová situace v Savojskejch Alpách? Tam napadne metr prašanu, vítr fouká jak sviň, kláda jak na Sibiři, sněhová čára na severu 1300 mnm a žabožrout ukončí lavinovej bulletin, že už je pre
Zdravím prosím chtěl bych nějaké info o boulderu sex je náš 10- na beckově jen by mě zajímalo jestli se to leze třeba SD a kde je tam konec nemužu se k tomu nikde dopracovat když tak prosím a nějaké info díky schovývavý lezci .))
Zdary, nemáte někdo tip na oblast s lehčími cestami v Krase? Né, že bych chtěl lézt lehké cesty, ale nejspíš pojedu ukázat skalní lezení skupině začátečníků z Brna a lépe znám jen Holštejn. Lehce jsem projel vlčího průvodce a tak mě zaujaly Skály v údolí Říčky. Co myslíte, šlo by to? Nebo za Indií, popř. mainstream Hřebenáč. Krkavčí skála by byla ideální, kdyby nebyla zavřená... Doufám, že mi někdo rozumně poradí, bo jinak nevím nevím, co vymyslím, asi Klajdu :-D
no moc toho asi nenajdeš, buď to není odjištěný nebo zarostlý. Jedna hezká 4 je za Kostelíkem a má asi 17m, tak dvě trasy v Rudici.... ostatní (Krkavčí, rys je zavřenej)
Skály v údolí říčky - je tam pár lehkých cest,spíš na těch menších skalkách okolo Bajerky ale bývá tam dost klíšťat. Sloup - Hřebenáč jim lezení spíše znechutí, jinak tam jsou pak už šestky. Dobrý by mohl být Kateřinský prst - tam nějaké pěkné dlouhé pětky jsou, pro větší skupinu tam ale není moc místa pod skálou. Rudice - taky pár cest (vynechal bych Cíchy), všechno kvaky.Pokud to máte na celej den, lepší volba jsou Chřiby - Osvětimanky, Barborka.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.