Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ztráty 03.05.2012 Sotva začala sezóna a inzerce je plná příspěvků jak někdo něco někde zapomněl, dávejte si na věci bacha...
  Re: Ztráty 03.05.2012 Ano, tati. :-)
cisteni chytu 03.05.2012 Zdar lezci, pomalu nam skoncila indoor sezona a tak bych se chtel zeptat, jak cistite chyty? Jestli je lepsi pouzit nejaky spesl pripravek za hromadu penez nebo tu samou praci zvladne voda s jarem a kartac. Dik za osobni postrehy.
  Re: cisteni chytu 03.05.2012 Mycka nadobi, vyzkouseno.
  Re: cisteni chytu 03.05.2012 plastová přepravka a silná wapka (třeba na benzíně)
  Re: cisteni chytu 03.05.2012 Na aixu prodavame BGW benky grip wash stoji to celkem dost, ale prace je skoro nulova a chytu to ume
    Re: cisteni chytu 04.05.2012 Jo, ale akorát chyty po Benkym pak stejně musíš přejet vapkou....
      Re: cisteni chytu 06.05.2012 Kdepak, po benkym staci chyty oplachnout vodou asi tak jako kdyz myjes nadobi ve dvou drezech, jeden
        Re: cisteni chytu 08.05.2012 Benky doporučuju - umyje mrtě chytů a fakt skoro bez práce - jenom to trochu trvá, ale to by snad ne
          Re: cisteni chytu 08.05.2012 a když ho koupíme cisternu, tak se s ním může vyčistit labák, panťák, kras, prostě všechno komplet -
            Re: cisteni chytu 08.05.2012 Kras by nebylo spatny nejak globalne polit nejakym octem, aby se to vyhlazeny vapno trochu naleptalo
              Re: cisteni chytu 08.05.2012 nic neleptat! V tom je kouzlo Krasu :)
            Re: cisteni chytu 08.05.2012 Do skal rozhodne netahat! chapu to jako vtip, ale lidi jsou ruzny, takze radsi pisu, ze to zas tak n
hledám partnera na lezení -- Brno 03.05.2012 Ahoj všichni,
jsem víceméně začátečník v lezení a hledám někoho z Brna, kdo by se mnou chtěl jednou za týden chodit v Brně zalézt na umělou stěnu (rajče, klajda, olymp.) nějaký jednodušší cesty (holka, kluk, to je jedno..)
Dejte pros
Marjan 03.05.2012 Ahoj, nenasel by se u nekoho pruvodce na Marjan u Splitu. Mate nekdo zkusenosti i s oblastmi v okoli?
Diky.
  Re: Marjan 03.05.2012 Do mailu som Ti hodil niekoľko linkov...
lezeni poblíž Viru 02.05.2012 Zdravim nebyl by tip na nejaký lezecký terén v okolí Víru na Moravě, teď v létě?
V okruhu tak 20 km max? O 4 palicich a Dratniku vim, ale připadne mi to daleko, bral bych neco blize.
  Re: lezeni poblíž Viru 03.05.2012 Výsoká skála u Štěpánova nad Svratkou .
    Re: lezeni poblíž Viru 03.05.2012 Bohuňovské skály, Pernštejn.
Alkazár Pravý 02.05.2012 Řekněte mi prosím někdo, co je to za cestu v Alkazáru, Pravý Amfiteátr, cesta hned vlevo od Křemílka? Přes takový velký stupeň (bh) a potom taková hladká hrana (bh) v kombinaci koutem pokrytým jemným suchým bahínkem (nahoře další bh).
Palavicinni 02.05.2012 Ahoj,
nelezl jste někdo Palačinku v poslední době? Jaké byly podmínky? Je to už odkryté na led, nebo je tam sníh? díky za info!
  Re: Rakousko - Taury 02.05.2012 v Taurách je od cca 2000m dost souvislý sníh, bez lyží se pěkně nadřete. ještě není žádný léto. zkus
    Re: Rakousko - Taury 02.05.2012 V Toteskách (Hinterstoder) je sníh od 1300m, nad 1600m je víc než 1,5m sněhu. Bez lyží hnusota...
  Re: Rakousko - Taury 03.05.2012 na Venedigeru mraky sněhu... začíná to nad Johannishutte. Dopoledne se dá i na sněžnicích, ale odpo
recyklace lezeček 01.05.2012 Nevíte někdo, kam se dají dát prolezené lezečky, aby se jich využilo k další výrobě? Je mi líto je vyhodit jen tak do koše.
  Re: recyklace lezeček 01.05.2012 do kotle..
  Re: recyklace lezeček 01.05.2012 poctive prolezeny lezacky uz nikdo nezrecykluje ))
  Re: recyklace lezeček 02.05.2012 nehrabe Ti z tech zelenejch preludu? co budes recyklovat priste? hajzlpapir?
    Re: recyklace lezeček 02.05.2012 Tak vzhľadom k tomu, že sú lezečky poväčšinou vyrobené z kože a gumy, nie je to vôbec od veci otázka
      Re: recyklace lezeček 02.05.2012 energetické využití odpadu, to jest komunální odpad neukládaný na skládku, ale pálený ve spalovně s
      Re: recyklace lezeček 02.05.2012 presne vzhledem k tomu ze oboje je problem recyklovat, zejmena kdyz se jedna o tenke vrstvy a spojen
    Re: recyklace lezeček 02.05.2012 Hej, hochu, by ses divil, kolik hajzl papíru za rok spláchneš do záchodu a kolik energie a chemie se
      Re: recyklace lezeček 02.05.2012 tak to se rad poucim od tech vyspelejsich zemi jak recyklovat hajzlpapir.
nebudou to
      Re: recyklace lezeček 09.05.2012 Vzhledem k tomu, že se zabývám řízením ČOV (čističek odpadních vod) a tak "trochu" o tom n
  Re: recyklace lezeček 02.05.2012 Ja by som ich zozbieral zalial vodou nechal nakvasiť a vypalil z nich lezečkovicu...ale chce to len
  Re: recyklace lezeček 02.05.2012 dobrej for :-)
  Re: recyklace lezeček 04.05.2012 dej je psovi na zvejkani. Psi milujou smrad z plesnivejicich nohou. :-)
R.I.P. Radovan Kuchař 01.05.2012 Radovan Kuchař 22. října 1928 (Turnov) - 30. dubna 2012 (Hrubá Skála)
viz web hruboskalsko
  Re: R.I.P. Radovan Kuchař 01.05.2012 Čest jeho památce!
    Re: R.I.P. Radovan Kuchař 01.05.2012 Čest a obdiv...
1
...
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
638
639
640
641
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: