Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English velikosti friendu 09.05.2012 Ahoj, mám takovej asi lehce divnej dotaz... Jedná se o velikosti friendu a jejich použití. Lezu s friendama pár měsíců (Mařenka, Sokoliki), střední obtížnosti, do této chvíle jsem se ve velikostech vešel od 0,25 do 4. V místech kdy bych mohl založit velik
  Re: velikosti friendu 09.05.2012 Moc ne, navíc bývá zvykem použití těchto velikostí zmínit v popisu, někdy je třeba označeno i konkré
    Re: velikosti friendu 09.05.2012 Jeste ale treba brat do uvahy znacku BD no.6 je urcite vetsi jak ma rock empire č 6, kterou v tatrác
  Re: velikosti friendu 09.05.2012 Souhlas. Ve většině cest se větší než 4 (Kouba)moc nevyužijou, ale díky jejich absenci sem zapytlil
    Re: velikosti friendu 09.05.2012 Jo, mám v plánu si ještě pár stejných velikostí dokoupit... ještě možná bych zmínil, že si "poh
      Re: velikosti friendu 10.05.2012 Zbavit se jich je dobrej nápad, ale asi jich na trhu s ojetinama bude dost, protože si každej nadšen
  Re: velikosti friendu 09.05.2012 Já si tyhle veliosti beru v alpách jen když je to vysloveně napsáno v průvodci a je to třeba, ale to
  Re: velikosti friendu 10.05.2012 Tyhle velké friendy jsou super!Jednak čím máš většího frenda,tím jsi větší frajer.A druhak je to dob
    Re: velikosti friendu 10.05.2012 Souhlas! Stačí mít jen jeden větší kousek. Čím bude větší, tím líp. Navíc na to letí dost holek!
      Re: velikosti friendu 10.05.2012 Ale přece i s malým kašpárkem jde zahrát velké divadlo?
        Re: velikosti friendu 10.05.2012 ... ale jenom v úzké spáře! ;)
    Re: velikosti friendu 10.05.2012 Pak mam pro tebe horkej tip. V Hudy na Perstyne maj nejvetsiho Tricama. Uz ho tam maj teda deset let
      Re: velikosti friendu 11.05.2012 Ja si koupil sadu od Kouby a sestku netaham. Naopak petka se mi nekolikrat hodila. Jinak jak uz nekt
Anketa 09.05.2012 Se mi líbí, že už 234 čtenářů odpovědělo, že má z letošního PADání vylezeno 8B.
  Re: Anketa 09.05.2012 Bylo fakt dobry treni, lehky bouldery byla skoda zkosuet.
    Re: Anketa 09.05.2012 To už asi budeme světová bouldristická supervelmoc, 240 lidí už leze 8B, to muselo fakt být super tř
      Re: Anketa 09.05.2012 Hlavne to taky vypovida o tom, ze u bouchacu je oblibeny anonymni denicek. verejne si to zapisuji je
        Re: Anketa 10.05.2012 To těch 254 lidí bylo ve finále?
          Re: Anketa 10.05.2012 Jen ti registrovani
  Re: Anketa 12.05.2012 Nakolik byla tato anketa nesmyslná, natolik s chutí jsem klepl na tlačítko 8B :-)
jickovice - zapomenute lezecky 09.05.2012 nenasel jste nekdo zapomenute lezecky (zelene rock pillars na suchac) minuly tyden v jickovicich. byl bych vdecny za navraceni.diky jiri
  Re: jickovice - zapomenute lezecky 09.05.2012 Prosím (opět) používejte na ztráty a nálezy inzerci a příslušné kategorie, jde to filtrovat,... Díky
jickovice - zapomenute lezecky 09.05.2012 nenasel jste nekdo zapomenute lezecky (zelene rock pillars na suchac) minuly tyden v jickovicich. byl bych vdecny za navraceni.diky jiri
La Balme 08.05.2012 Nevíte někdo, kde je dobrý spaní poblíž La Balme? Je jedno jestli camp, nebo na free. Dík
srbsko- název cesty?? 07.05.2012 Nevíte někdo co je za cestu v srbsku v levém amfiteátru mezi permonickou a jánošíkovým žebrem? Přes asi 7bh, v průvodci není. Díky
  Re: srbsko- název cesty?? 08.05.2012 Podle skalnich oblasti jde o cestu "nevyhýbej se tomu" 6+/7- lezeno v linii borháků nebo &
    Re: srbsko- název cesty?? 08.05.2012 A pokud se leze 1 metr nalevo od borhaku, tak je to za 8-. Je to takova cesta 3 v 1.
Dűrnstein 07.05.2012 Fotky z lezení v rakouském Dűrnsteinu (28.4.-1.5.) pro lezce od Vsetína - momentálně v Praze k mání na emailu: vhlusek@seznam.cz
pujceni vybavy - deti 07.05.2012 Ahoj vsem. Nemate nekdo tip na pujcovnu (v Praze), kde by se daly poridit veci pro 5-6 lety dite ? Prilbu, sedak, mozna macky. Nahoda je blbec.. diky :)
  Re: pujceni vybavy - deti 07.05.2012 Mammut v Holešovicích, možná i Namche na Palmovce. Teda ty mačky nevim nevim, nejen, že by to bylo h
    Re: pujceni vybavy - deti 08.05.2012 taky jsem nad tim uvazoval, na druhou stranu, aspon nejaky nesmeky by to na pripadnej led chtelo, at
  Re: pujceni vybavy - deti 08.05.2012 Jak na to tak koukám, nejsem si jistej, jestli v nějaký lezecký půjčovně bude přilba na takhle malý
    Re: pujceni vybavy - deti 08.05.2012 nejde ani tak o zadny lezeni, ani padajici kameni, jde o vychazku na ledovec u gloknera, jediny co b
      Re: pujceni vybavy - deti 09.05.2012 5-6 let? To už by s čepicí mohla být Petz Elioss nejmenší velikost a ta je v půjčovnách běžně k dost
        Re: pujceni vybavy - deti 09.05.2012 Souhlas; pokud nehrozí pád kamení (to nebylo na začátku řečeno), taky bych si myslel, že cyklopřilba
        Re: pujceni vybavy - deti 10.05.2012 ahoj, tu cykloprilbu jsem mezitim prijal jako dostatecny nahradni reseni, o kameni rozhodne rec byt
          Re: pujceni vybavy - deti 10.05.2012 Mívají je taky v půjčovnách (jsou to takové mačky jen pod podrážku dospělého člověka, ale pro děcko
obleceni 07.05.2012 Ahoj, mám naprosto hloupý dotaz, nemůžu si už dva dny vzpomenout na značku oblečení na hory, jediné co si pamatuju, že logo té firmy bylo takové kolečko nahoře červené dole modré a uprostřed byla nějaká bíla vlnovka. Já vím, že je to hloupý dotaz, když mě
  Re: obleceni 07.05.2012 montane
  Re: obleceni 07.05.2012 montane
  Re: obleceni 09.05.2012 pepsi :D
obleceni 07.05.2012 Ahoj, mám naprosto hloupý dotaz, nemůžu si už dva dny vzpomenout na značku oblečení na hory, jediné co si pamatuju, že logo té firmy bylo takové kolečko nahoře červené dole modré a uprostřed byla nějaká bíla vlnovka. Já vím, že je to hloupý dotaz, když mě
1
...
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
638
639
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: