Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Knitelfeld 13.05.2012 Máte niekto skúsenosti s lezením okolo mestečka Knittelfeld v Rakúsku, prípadne niekde v jeho okolí.
Ďakujem
Hrubice nedele 12.05.2012 Nevite jak moc zmokla Hrubice? Na skalnich oblastech to skoro vypada, jako kdyby to zitra slo. Nemate nekdo situaci z prvni ruky?
  Re: Hrubice nedele 12.05.2012 Pršelo v sobotu ráno, tak to určitě nepude.
    Re: Hrubice nedele 13.05.2012 upe vpoho ja tam dnes byl a zas tak mokry to nebylo..
horská vs. skalná 12.05.2012 Kde je hranica medzi skalnou a horskou cestou? Je mi jasné, že horské cesty sú dlhšie, vedú do vyšších nadmorských výšok, majú dlhší nástup, líšia sa počtom a druhom fixných istení atď., ale podľa akého kritéria sa rozhodujete pri zadávaní cesty do databá
  Re: horská vs. skalná 13.05.2012 Jo, tak takového červíčka už mám taky déle. Ale právě proto admini umožnili měnit volbu dle individu
  Re: horská vs. skalná 13.05.2012 Jo, tak takového červíčka už mám taky déle. Ale právě proto admini umožnili měnit volbu dle individu
počasi 12.05.2012 čau, poraďte někdo dobrý servr na předpověď počasí pro čr. nějaký spolehlivý i s radarovou předpovědí. dík
Futura 12.05.2012 Ahoj všichni, chtěl jsem se zeptat, jestli máte už někdo zkušenosti s novými lezačkami La Sportiva Futura. Všude je chválí, tak jsem se chtěl optat, jestli to nejsou jen reklamní kecy. Dík
  Re: Futura 12.05.2012 Hmm, dobrá otázka. Taky mě budou zajímat odpovědi :-)
    Re: Futura 12.05.2012 mě taky - někdo psal, že malé stupy v převise jsou problém, jinak že jsou dobrý, na noze mi fakt sed
      Re: Futura 12.05.2012 jj, to jsem četl, ale taky jsem četl, co o nich řekl Adam Ondra a ten je chválil, jenže ho sponzoruj
        Re: Futura 13.05.2012 mě by zajímala ještě jedna věc - jestli je dokáže třeba RestDay podlepit
ten systém s
          Re: Futura 13.05.2012 Videl jsem od restdaye podlepeny speedstry - parada. Futury brousim v Labaku a nelezl jsem v lepsich
  Re: Futura 12.05.2012 Na písek jsou boží. Výhoda je ta, že je nemusíte rozlézat do citliva. Ve spárkách taky pěkně drží. J
    Re: Futura 12.05.2012 a co vápno nebo žula?
  Re: Futura 12.05.2012 Mám Speedstery (jiný model stejná špička) a zatím můžu říct že jsou to dobré lezečky, první dojem je
  Re: Futura 13.05.2012 kdo zakoupí, neprohloupí...
    Re: Futura 14.05.2012 tak tak..Spídstry i Futůůůry jsou bombastický, vápno, žula, písek..nedělám rozdíl
  Re: Futura 14.05.2012 Zdar, olezl jsem uz asi 8 ruznych typu lezecek a tyhle jsou zatim to nejlepsi, co jsem mel na noze,
    Re: Futura 14.05.2012 s tvojí poslední připomínkou nemůžu souhlasit - měl jsem nový tak akorát(s igeliťákem natěsno). Moc
      Re: Futura 15.05.2012 Chlapi dvě otázky - jakou velikost máte miury a jakou speedstery? A co to podlepení - má někdo osobn
        Re: Futura 15.05.2012 Ahoj,
už sem slyšel několik ohlasů na podlepování NO EDGE lezeček a celkem se rozcházej ale
          Re: Futura 16.05.2012 Videl jsem je od resdaye podlepeny tak dobre , ze jsem myslel ze je to original.
        Re: Futura 16.05.2012 miury 38 ( když je zdědim rozlezený, můžu i 37,5 ) a speedsty či futury 38,5. A pohoda, menší bych n
      Re: Futura 15.05.2012 Hmm, no tak mě se vytahly tak o pul cisla, tzn. z hodně těsných do příjemně těsných. Teď je mám 2 mě
Gran Paradiso a Alpenverein 11.05.2012 Ahoj, potrebuju se zeptat nekoho, kdo byl na Gran Paradiso a spal na chate Vittorio Emanule II, jestli tam plati sleva pro cleny Alpenverein. Z jejich stranek to neni uplne jasne. Dik moc
    Re: Gran Paradiso a Alpenverein 11.05.2012 Dik, snad bude i letos.
      Re: Gran Paradiso a Alpenverein 12.05.2012 Jasne, sleva plati.
Skvela chata :- )
Parkování stěna Smíchoff 10.05.2012 Ahoj.
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevímte, jak je to s parkováním na stěně na Smíchově, dá se paprkovat přímo v tom areálu? kolik stojí parkovné? díky
    Re: Parkování stěna Smíchoff 11.05.2012 jak myslis "parkovani ti vrati"? ;) Ja ho teda vzdycky platim na recepci steny a pak ho j
poděkování Tomášovi Petríkovi 10.05.2012 Děkuju Tomášovi Petríkovi, chatárovi z Brnčály, za to, že vážil cestu s mojí ztracenou peněženkou až tam někam dolů mezi cepry na poštu a poslal mi ji.
  Re: poděkování Tomášovi Petríkovi 10.05.2012 Tak to všechna čest! Více takových poctivců!
Nalezené št´áradlo, Sušky 09.05.2012 Kdo by postrádal šťáradlo, klasika dřevěné s černou šňůrkou, ztracené někdy kolem 8.5. na Suškách, konkrétně na cestě pod skalama, nechť se mi ozve, tel 605 297 360.
velikosti friendu 09.05.2012 Ahoj, mám takovej asi lehce divnej dotaz... Jedná se o velikosti friendu a jejich použití. Lezu s friendama pár měsíců (Mařenka, Sokoliki), střední obtížnosti, do této chvíle jsem se ve velikostech vešel od 0,25 do 4. V místech kdy bych mohl založit velik
  Re: velikosti friendu 09.05.2012 Moc ne, navíc bývá zvykem použití těchto velikostí zmínit v popisu, někdy je třeba označeno i konkré
    Re: velikosti friendu 09.05.2012 Jeste ale treba brat do uvahy znacku BD no.6 je urcite vetsi jak ma rock empire č 6, kterou v tatrác
  Re: velikosti friendu 09.05.2012 Souhlas. Ve většině cest se větší než 4 (Kouba)moc nevyužijou, ale díky jejich absenci sem zapytlil
    Re: velikosti friendu 09.05.2012 Jo, mám v plánu si ještě pár stejných velikostí dokoupit... ještě možná bych zmínil, že si "poh
      Re: velikosti friendu 10.05.2012 Zbavit se jich je dobrej nápad, ale asi jich na trhu s ojetinama bude dost, protože si každej nadšen
  Re: velikosti friendu 09.05.2012 Já si tyhle veliosti beru v alpách jen když je to vysloveně napsáno v průvodci a je to třeba, ale to
  Re: velikosti friendu 10.05.2012 Tyhle velké friendy jsou super!Jednak čím máš většího frenda,tím jsi větší frajer.A druhak je to dob
    Re: velikosti friendu 10.05.2012 Souhlas! Stačí mít jen jeden větší kousek. Čím bude větší, tím líp. Navíc na to letí dost holek!
      Re: velikosti friendu 10.05.2012 Ale přece i s malým kašpárkem jde zahrát velké divadlo?
        Re: velikosti friendu 10.05.2012 ... ale jenom v úzké spáře! ;)
    Re: velikosti friendu 10.05.2012 Pak mam pro tebe horkej tip. V Hudy na Perstyne maj nejvetsiho Tricama. Uz ho tam maj teda deset let
      Re: velikosti friendu 11.05.2012 Ja si koupil sadu od Kouby a sestku netaham. Naopak petka se mi nekolikrat hodila. Jinak jak uz nekt
1
...
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
638
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: