Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
zarůstání nehtů 16.05.2012 Cau, potřeboval bych poradit, lezu 4 roky a včera jsem si koupil nové lezečky. Po předchozích zkušenostech jsem si koupil už drobet utáhle abych mohl lezt konecně po menších lištách, ale po prvnim vyzkoušení jsem zjistil, že mi dost nepříjemě tolači
  Re: zarůstání nehtů 16.05.2012 Možná by si se měl vrátit z5 k těm větším lezečkám ;)
  Re: zarůstání nehtů 16.05.2012 Ahoj, já kupodivu řeším zarůstání jinak. Na pedikůře mi nehet vystřihávali skoro co nejvíc a moc to
    Re: zarůstání nehtů 16.05.2012 Každopádně to chce větší lezky. Už několik let lezu v těsných Miurách, Testarosách - říkám si, jak v
  Re: zarůstání nehtů 16.05.2012 Nech si narůst delší nehty na palcích,někdy na přelomu února,března si vlez do skeletu nebo do těsný
    Re: zarůstání nehtů 16.05.2012 Nebo si je nech vytrhnout, na chíře ti to s radostí zaříděj.
  Re: zarůstání nehtů 17.05.2012 Hodně se zde řeší velikost lezeček, ale dejte si pozor jak těsné ( příp. jak volné) nostíte civilní
No edge ??? 16.05.2012 Zdravím mám dotaz když prolezu lezečky s technologií no edge tak mi je asi nikdo už nepodlepí co ?? otázka je jestli je to opravdu tak super jak tvrdí i adam a nebo jen trik jak zvýšit komerci a konzum už i v tak s přírodou spjatém sportu jako je lezení :
  Re: No edge ??? 16.05.2012 Umí je dobře podlepit, už to tu bylo řešeno před pár dny.
la sportiva phyton 16.05.2012 zdravím prosím někoho kdo našel v moravském krase mezi indií a evropou lezečky la sportiva phyton velikost 41 proleené a smradlavé o jejich navrácení nebo o info kde se nachází i když se bojím že je zbalil spíš nějaký nelezec :( když tak mi prosím dejte v
DOLDY 16.05.2012 Uz leta pouzivam bagly DOLDY a jsem velmi spokojen,uplne se vyrovna Deutru a je levnejsi a cesky.
  Re: DOLDY 16.05.2012 Už to teda ale taky není, co bejvávalo (švy praskají, přesky praskají..), nicméně pravda, já jsem s
    Re: DOLDY 16.05.2012 Mám do Doldy krosnu 65 l asi 5 let a stále skvěle drží. Na to, že jsem jí kupoval za 1900kč, úplně s
    Re: DOLDY 16.05.2012 Pozor Doldy jednak má skutečně potíže s kvalitou a pak navíc ještě s uznaváním reklamací. Snaží se s
      Re: DOLDY 16.05.2012 Nevím, zda až takhle, ale byla série velice nekvalitních batohů před několika lety, uznání reklamace
        Re: DOLDY 16.05.2012 Trochu? Jestli jste si koupili dva batohy a dva jste reklamovali?
          Re: DOLDY 17.05.2012 Doldy jsou strašný sračky, někdo to pozná ale teprve až tehdy, až s jejich batohem jde do hor. Alpin
            Re: DOLDY 17.05.2012 Alpinist imho OK, tvar a vejšku posoudíš už ve kšeftě, žádná záludnost. Ale BigHorn je sice velkej,
              Re: DOLDY 17.05.2012 Ne, dva batohy jsme nekupovali, ale shodou okolnosti se to sešlo, že jsme ten rok dva reklamovali. J
                Re: DOLDY 19.05.2012 Tak proč zase kupovat Doldy?
                  Re: DOLDY 20.05.2012 Asi i přes obavy a zkušenost s jednou reklamací (která proběhla rychle, hned, dobře) mám pořád naivn
  Re: DOLDY 17.05.2012 Tak to máš super zkušenost. Bohužel jinou než já.
Doldy prošel tvrdou odtučňovací kúr
  Re: DOLDY 17.05.2012 Doldy Pumori kupovanej 2005: byl supr, ale po dvou letech odešla třetina přezek, některý ne až tak d
    Re: DOLDY 17.05.2012 Já zas od Doldy utekl ke Karrimoru a koupil Cheetah. Taky je po problémech. A cenový rozdíl nebyl te
      Re: DOLDY 18.05.2012 Koupil jsem si před rokem 30l avenger a hned po týdnu nošení se mi urval boční dotahovací popruh, ta
        Re: DOLDY 18.05.2012 Doldy nebrat.
Kup si Osprey, buď Aether nebo Kestrel. Jsou to spolehlivý batohy s nízkou váho
          Re: DOLDY 03.10.2012 Já jsem jednou dostal Dakine batoh na snowboard. Nevím přesně konkrétní název, ale měl vstup přes zá
  Re: DOLDY 21.05.2012 taky mam spatne zkuseosti s Doldy.
    Re: DOLDY 21.05.2012 Tak se tady všichni shodli, že jsou to batohy k ničemu, nechápu tedy, proč jich je pořád všude plno.
      Re: DOLDY 25.06.2012 Mě se naopak zdá, že se batohy Doldy a Treksport úplně vytratily. V okolí neznám nikoho kdo by je mě
        Re: DOLDY 03.10.2012 Doldy si neudrželo historickou kvalitu a dostalo se materiálama a zpracováním na úroveň batohů za po
          Re: DOLDY 20.03.2013 Je to fakt tak špatný?
  Re: DOLDY 20.03.2013 jestlipak ještě šije Jarda Derner u tý fotochemy nebo jak se to tam jmenuje. batohu bude dvacet let,
    Re: DOLDY 20.03.2013 Podle mě doba těchto malých výrobců je pryč.
      Re: DOLDY 20.03.2013 von ještě desítku dá.
        Re: DOLDY 20.03.2013 Tvůj batoh dá deset let nebo výrobce jich ještě deset do smrti ušije?
          Re: DOLDY 20.03.2013 batoh dá ještě deset let.
    Re: DOLDY 20.03.2013 Těžko říct, už o něm není slyšet. V Hradci se ale ještě pořád šijou bágly Corazon. Některý lepší, ně
  Corazon 20.03.2013 Když už se tady rozebírají batohy. Máte někdo zkušenost s Corazon, těma nad 60 litrů ? Mám jejich Ar
    Re: Corazon 21.03.2013 Mám 11 let starou Patagonii od Treksportu a maximální spokojenost. Ale kamarádi, co si Treksport kup
      Re: Corazon 21.03.2013 No počkej, ty mluvíš o Treksportu, on se ptá na Corazon.
Corazon nedělá batohy "in"
        Re: Corazon 21.03.2013 35 litrovy corazon mam cca. 8 roků (pouzivam denně+lezení, kolo apod) a krome 2x měněných zipů pohod
    Re: Corazon 21.03.2013 Mám od Corazonu osmdesátku už asi 15 let a používám jí docela hodně. Je sice těžší, trochu proprší,
      Doldy nic moc, ale katastrofa je Lafuma 22.03.2013 Když už jsou tady seznamy zkušeností, tak Boll si taky už nikdy nekoupim. Ja mam ten maly bagl jen d
Bouldering v Praze 15.05.2012 Ahoj všem,
neporadil by někdo šikovnou kamennou zeď někde v Praze(pokud možno ne před tisícem turistů), kde by se dalo bouldrovat. Ideální nějaké traverzy nízko nad zemí (namám bouldermatku).
Moc dík za rady.
kouďák
  Re: Bouldering v Praze 15.05.2012 Pražské nábřeží je jeden nekonečný traverz, ale turistů bude zaručeně plné, i když třeba v pět ráno
  Re: Bouldering v Praze 15.05.2012 My občas o pauzu ve škole chodíme do parku nad Albertovem(směrem z Albertova nahoru pravý schody a d
    Re: Bouldering v Praze 16.05.2012 Díky za tipy.
Batoh GEMMA vs. Deuter 15.05.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s batohem Gemma expedition (asi 70l)? Kdysi od kohosi jsem slyšel že gemmy jsou dobrý. Tak teď přemýšlím jestli pořídit gemmu, z hlediska dobré ceny. Nebo se vykačlat na cenu a zainvestovat do pořádnýho báglu od Deutra, neboť
  Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 15.05.2012 Mám Gemmu Expedition 75l s Cordurou už 10let a jsem s ní stále spokojený. Pevné záda, dobré polstrov
    Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 15.05.2012 asi tak. jedine, co se neda s deuterem absolutne srovnat je zadovy system, tak si poradne vyzkousi j
      Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 15.05.2012 souhlas se sekeromlatem
  Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 15.05.2012 Mám Gemmu Turist 50l už cirka 10 let a pořád perfektně slouží, i zipy drží (ač se k nim často chovám
    Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 15.05.2012 Hm to je zajímavá zkušenost a u jakého modelu se ti zádový systém zhroutil a jak to vypadá ? Nevím m
      Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 16.05.2012 Zajímalo by mě co si představuješ pod pojmem "batoh do hor" přijde mi že gemma má poutka n
        Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 16.05.2012 Upřímně si myslím, že Gemma technologicky dost zaostává. Deuter patří jednoznačně ke špičce. Mám od
        Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 16.05.2012 Já nevím jestli se bavíme o stejné gemmě, ale já nám batoh Gemma coby krabicózní cosi na záda (Gemm
          Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 16.05.2012 Obojí jsou to poctivý bágly co hodně vydržej, ale gemma, no jak to jen říct a neurazit, prostě je 10
          Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 16.05.2012 Mám už asi 15 let Gemmu 75 Turist (cordura, přední plnění) a naprostá spokojenost, pořád drží, dosud
      Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 16.05.2012 U Guida, zadní stěna se dole celá pohnula a uvolnila se z ní jedna tyčka. Ale pořád ho používám, nen
        Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 16.05.2012 Dnes má většina expedičních (velkých) batohů jak vrchní tak přední plnění. Takže v tomhle Gemma žádn
          Re: Batoh GEMMA vs. Deuter 16.05.2012 Gemma nema pevny zadovy system. To je jeden z hlavnich rozdilu. Mam model Expedition 75 uz hodne dlo
radost až na kost 15.05.2012 Ahoj, pád na kole, zlomená klíční kost. Máte zkušensti? za jak dlouho zase polezu? :(
  Re: radost až na kost 15.05.2012 Co se zeptat doktora....
  Re: radost až na kost 16.05.2012 Už nikdy..v podstatě jsi jako lezec skončil. Už jen děvky, chlast, pak holubi v parku na lavičce a e
  Re: radost až na kost 16.05.2012 osobní nemám, ale kámoš lezl už snad za měsíc...
    Re: radost až na kost 17.05.2012 za tři týdny od nehody jsem opět seděl na kole ,lezt jsem zkoušel za pět tydnů.po dvou měsících leze
lezečky 15.05.2012 Cau, chci se zeptat jestli nekdo neměl podobnej problém. Včera jsem si koupil lezečky, ale po vyzkoušení na stěně jsem zjistil, ze mi to poměrně hodně tlačí na palec ze zhora a teď nevim co udělat. Někdo mi říká, že se ta bota trošku přizpůsobí, ale napad
  Re: lezečky 15.05.2012 jedná se o lezečky ROCK PILLARS PEARL LACE
    Re: lezečky 15.05.2012 stačí je pořádně rozpotit, oni si sednou
      Re: lezečky 15.05.2012 Mám zkušenosti jen s botama co tam popisuju a z mého pohledu je ta tužší počáteční fáze vcelku zaned
        Re: lezečky 15.05.2012 "Vezměte si je domů a celou hodinu by jste v nich měli dokázat vydržet v obýváku u televize, se
          Re: lezečky 15.05.2012 10-15 min vydrzis i s nohou ve sveraku. Co kdyz nahodou budes muset bejt v ceste 16 min... Kravina s
  Re: lezečky 15.05.2012 helevá...jesi seš začátečník, tak si je kup podle hodinovýho obývákovýho návodu...protože nepolezeš
    Re: lezečky 15.05.2012 Dave MacLeod radí, aby si začátečníci rovnou koupili dobré pevné lezečky, díky kterým se můžou nauči
Hollental 13.05.2012 Pardi. Poslete mi nekdo, kdo mate pruvodce v cestine na HOLLENTAL. Zdar a diky.
  Re: Hollental 13.05.2012 Nepošlem, kup si tam... Je sice v němčině, ale parádní nákresy, takže to ani nevadí.
      Re: Hollental 14.05.2012 Existují knihovny a v nic se dají půjčit i průvodci. Netvrdím že všude mají vše, ale ve vědárně se d
      Re: Hollental 14.05.2012 Zbláznit se a nekrást ... myslím celkem dobrá varianta ...
1
...
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: