Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Dűrnstein 13.05.2012 Fotky z lezení v rakouském Dűrnsteinu (28.4.-1.5.) pro lezce od Vsetína - momentálně v Praze, k mání na emailu: vhlusek@seznam.cz
Knitelfeld 13.05.2012 Máte niekto skúsenosti s lezením okolo mestečka Knittelfeld v Rakúsku, prípadne niekde v jeho okolí.
Ďakujem
Hrubice nedele 12.05.2012 Nevite jak moc zmokla Hrubice? Na skalnich oblastech to skoro vypada, jako kdyby to zitra slo. Nemate nekdo situaci z prvni ruky?
  Re: Hrubice nedele 12.05.2012 Pršelo v sobotu ráno, tak to určitě nepude.
    Re: Hrubice nedele 13.05.2012 upe vpoho ja tam dnes byl a zas tak mokry to nebylo..
horská vs. skalná 12.05.2012 Kde je hranica medzi skalnou a horskou cestou? Je mi jasné, že horské cesty sú dlhšie, vedú do vyšších nadmorských výšok, majú dlhší nástup, líšia sa počtom a druhom fixných istení atď., ale podľa akého kritéria sa rozhodujete pri zadávaní cesty do databá
  Re: horská vs. skalná 13.05.2012 Jo, tak takového červíčka už mám taky déle. Ale právě proto admini umožnili měnit volbu dle individu
  Re: horská vs. skalná 13.05.2012 Jo, tak takového červíčka už mám taky déle. Ale právě proto admini umožnili měnit volbu dle individu
počasi 12.05.2012 čau, poraďte někdo dobrý servr na předpověď počasí pro čr. nějaký spolehlivý i s radarovou předpovědí. dík
Futura 12.05.2012 Ahoj všichni, chtěl jsem se zeptat, jestli máte už někdo zkušenosti s novými lezačkami La Sportiva Futura. Všude je chválí, tak jsem se chtěl optat, jestli to nejsou jen reklamní kecy. Dík
  Re: Futura 12.05.2012 Hmm, dobrá otázka. Taky mě budou zajímat odpovědi :-)
    Re: Futura 12.05.2012 mě taky - někdo psal, že malé stupy v převise jsou problém, jinak že jsou dobrý, na noze mi fakt sed
      Re: Futura 12.05.2012 jj, to jsem četl, ale taky jsem četl, co o nich řekl Adam Ondra a ten je chválil, jenže ho sponzoruj
        Re: Futura 13.05.2012 mě by zajímala ještě jedna věc - jestli je dokáže třeba RestDay podlepit
ten systém s
          Re: Futura 13.05.2012 Videl jsem od restdaye podlepeny speedstry - parada. Futury brousim v Labaku a nelezl jsem v lepsich
  Re: Futura 12.05.2012 Na písek jsou boží. Výhoda je ta, že je nemusíte rozlézat do citliva. Ve spárkách taky pěkně drží. J
    Re: Futura 12.05.2012 a co vápno nebo žula?
  Re: Futura 12.05.2012 Mám Speedstery (jiný model stejná špička) a zatím můžu říct že jsou to dobré lezečky, první dojem je
  Re: Futura 13.05.2012 kdo zakoupí, neprohloupí...
    Re: Futura 14.05.2012 tak tak..Spídstry i Futůůůry jsou bombastický, vápno, žula, písek..nedělám rozdíl
  Re: Futura 14.05.2012 Zdar, olezl jsem uz asi 8 ruznych typu lezecek a tyhle jsou zatim to nejlepsi, co jsem mel na noze,
    Re: Futura 14.05.2012 s tvojí poslední připomínkou nemůžu souhlasit - měl jsem nový tak akorát(s igeliťákem natěsno). Moc
      Re: Futura 15.05.2012 Chlapi dvě otázky - jakou velikost máte miury a jakou speedstery? A co to podlepení - má někdo osobn
        Re: Futura 15.05.2012 Ahoj,
už sem slyšel několik ohlasů na podlepování NO EDGE lezeček a celkem se rozcházej ale
          Re: Futura 16.05.2012 Videl jsem je od resdaye podlepeny tak dobre , ze jsem myslel ze je to original.
        Re: Futura 16.05.2012 miury 38 ( když je zdědim rozlezený, můžu i 37,5 ) a speedsty či futury 38,5. A pohoda, menší bych n
      Re: Futura 15.05.2012 Hmm, no tak mě se vytahly tak o pul cisla, tzn. z hodně těsných do příjemně těsných. Teď je mám 2 mě
Gran Paradiso a Alpenverein 11.05.2012 Ahoj, potrebuju se zeptat nekoho, kdo byl na Gran Paradiso a spal na chate Vittorio Emanule II, jestli tam plati sleva pro cleny Alpenverein. Z jejich stranek to neni uplne jasne. Dik moc
    Re: Gran Paradiso a Alpenverein 11.05.2012 Dik, snad bude i letos.
      Re: Gran Paradiso a Alpenverein 12.05.2012 Jasne, sleva plati.
Skvela chata :- )
Parkování stěna Smíchoff 10.05.2012 Ahoj.
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevímte, jak je to s parkováním na stěně na Smíchově, dá se paprkovat přímo v tom areálu? kolik stojí parkovné? díky
    Re: Parkování stěna Smíchoff 11.05.2012 jak myslis "parkovani ti vrati"? ;) Ja ho teda vzdycky platim na recepci steny a pak ho j
poděkování Tomášovi Petríkovi 10.05.2012 Děkuju Tomášovi Petríkovi, chatárovi z Brnčály, za to, že vážil cestu s mojí ztracenou peněženkou až tam někam dolů mezi cepry na poštu a poslal mi ji.
  Re: poděkování Tomášovi Petríkovi 10.05.2012 Tak to všechna čest! Více takových poctivců!
Nalezené št´áradlo, Sušky 09.05.2012 Kdo by postrádal šťáradlo, klasika dřevěné s černou šňůrkou, ztracené někdy kolem 8.5. na Suškách, konkrétně na cestě pod skalama, nechť se mi ozve, tel 605 297 360.
1
...
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
638
...
2263
Dűrnstein Fotky z lezení v rakouském Dűrnsteinu (28.4.-1.5.) pro lezce od Vsetína - momentálně v Praze, k mání na emailu: vhlusek@seznam.cz Věra 20:37:58 13.05.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: