Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Neštěstí v Thalhofergrad 24.05.2012 víc lidí jak je tvůj otec,sám jsem v jedné takové situaci spíše zazmatkoval.jen jednu věc,ale tu se
    Re: Neštěstí v Thalhofergrad 24.05.2012 Ano, věděli, že zachraňují svého a ne Čecha.
      Re: Neštěstí v Thalhofergrad 25.05.2012 Tenhle článek by tu měl být zcela určitě zveřejněn. Velice smutný zážitek, ale snad by to alespoň ně
        Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 souhlas
  Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 ty voe a takovej pomluvnej článek o rakouských záchranářích napsal někdo, kdo po celou dobu nehnul a
    Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 seš pičus anonyme
      Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 no, bohužel má pravdu, lezení je dost nebezpečnej sport a stát se může cokoliv. Osobně bych nechtěl
    Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 no vyborne,.. a kolik zachranek s aktivni ucasti mas za sebou ty? kolikrat jsi nesl dolu mrtveho clo
      Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 Jak to má správně vypadat? Právě na to jsou ty kurzy. (Záchranky podle mých znalostí opravdu nekouka
        Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 no paráda-škoda ža tam zrovna nikdo nebyl z těch dvou(kuba a david)lžikou by mu otevřeli hrudník a
          Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 ach jo...
    Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 No ty seš teda borec ;-). Když tam byli 4 Češi vlastňák co ho zabil + její otec= 6 dospělých. Tak pr
  Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 Jestli se nemýlím, tak
1) záchranář nikdy nestrká prsty do úst zraněného (pouze v př
    Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 Tak se taky přidám. Jazyk musíš vytáhnout aby mu nezapadl. ha a jak by ti ukousl prsty když byl už h
      Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 Ty budeš asi taky pořádný pako co?
Hlavně mu ten vytaženej jazyk ještě přišpendli k patru, ab
      Re: Neštěstí v Thalhofergrad 28.05.2012 Nesnažím se hledat chyby na slečnou popsané záchranné akci nebo že bych záchranu prováděl lépe. O to
        Re: Neštěstí v Thalhofergrad 29.05.2012 Poskytnout první pomoc je povinen každý občan České republiky starší 18 let, pokud tím neohrozí svoj
          Re: Neštěstí v Thalhofergrad 30.05.2012 Nemáš pravdu, ustanovení § 150tz-neposkytnutí pomoci: Kdo osobě, která je v nebezpečí smrti nebo je
Průvodce Škrovád 24.05.2012 Sháním průvodce na Škrovád. Nemáte někdo v elektronické podobě, případně nevíte o jiné šanci jak ho sehnat? Díky Béda.
  Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 Kup si ho v hospode.
    Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 pokud mas cestu přes Pardubice tak ho tam maj v Hudy . je to větši jistota když sem ho schaněl ja ta
      Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 V kolik tam otvíraj? Když tam dorazim v sobotu/neděli dopolko, tak mám asi smůlu, což?
        Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 Hele před měsícem měli v hospodě na hromadě minimálně dvacet kousků, bych se divil, že by to bylo pr
          Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 Hele v hudy od 9:00 v sobotu nenděle nejedou. jinak je možný ze je na hospodě teď maj. ja jen že pok
            Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 :D a v hospodě maj otevříno o víkendu od kolika? Přes Pardubky cestu nemám a mít nebudu :(
NAŠEL JSEM HODINKY 24.05.2012 Ahoj, minulý pátek (18.5.2012) jsem našel na Drábských sportovní hodinky. Hodinky jsem našel na Stařeně, takže komu chybí, nechť se ozve na můj e-mail a domluvíme se, kdy si je předáme. Mám je u sebe. Sejít se můžeme kdekoli v Praze.
Prosím
  Re: NAŠEL JSEM HODINKY 24.05.2012 Toto není k diskusi a píše se to do Inzerce do ztráty a nálezy;)
Lepení chytů 24.05.2012 Zdravím, máme u nás takový kvak kde nás trápí jeden chyt, který by zbytečně hodně ztížil jediné místo v cestě. Máte někdo tipy na nějaké řidčí dvousložkové lepidlo aby se dostalo do 2-4 mm spárky? Vteřiňáky jsou málo a chemická kotva tam nezateče. Cemento
  Re: Lepení chytů 24.05.2012 skus normalně od wenru na lepení a stěrkování fasád když o dobře namícháš a pridáš písek či jiné bar
  Re: Lepení chytů 24.05.2012 sikadur 52 injection, viz sika.cz. nebo nějaký jiný nízkovizkozní epoxid, klidně bych se nebál ani n
  Re: Lepení chytů 24.05.2012 jo vodkud jsi, v praze bych ti deci odlil.
Lezec bez reklam 24.05.2012 Vlozeni reklamy na foto dne neni opravdu to prave. I bez reklamy se mi nektere fotky nevejdou cele na monitor s rozlisenim 1920*1200. Pokud chcete vypnou zobrazovani reklam staci pridat tento radek
0.0.0.0 kiero.cz
do souboru C:\Windows\Sys
  Re: Lezec bez reklam 24.05.2012 Hmm, zkusil jsem, ale nefunguje mi to
    Re: Lezec bez reklam 24.05.2012 Je potreba vypnout a znovu spustit Internetovy prohlizec. Na Windows 7 je potreba soubor hosts uprav
  Re: Lezec bez reklam 24.05.2012 Nebo si do prohlížeče doinstaluj plugin Adblock. Pak na tebe ty hrůzy reklamní nelezou skoro nikde.
    Re: Lezec bez reklam 25.05.2012 :) - dodej, že platí jen pro Mozillu. Blokování přes hosts platí pro všechno.
      Re: Lezec bez reklam 25.05.2012 Ja mam linux, operu a ziadne reklamy aj bez hostsov...
      Re: Lezec bez reklam 25.05.2012 adblock existuje i pro chrome a operu.
        Re: Lezec bez reklam 25.05.2012 Tam je zbytečný, Opera umí blokovat reklamy sama o sobě :-)
          Re: Lezec bez reklam 25.05.2012 super, funguje, diky:-)
Gilmonte gill 24.05.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lanem Gilmonte gill? Jak na tom toto lano je v porovnání s konkurencí? Díky za odpovědi.
Doberman 24.05.2012 Ahoj, hľadám lezca, majiteľa čierneho psa asi dobermana,
ktorý liezol 20.5.2012 na "Hrádku" na Slovensku.
Pes mi pôsobil malé poranenie. Potrebujem potvrdenie o očkovaní. Tel.+421918883338
  Re: Doberman 24.05.2012 to si sa teda skoro zobudil...
  Re: Doberman 24.05.2012 Tipuji, že se tazateli totiž až teď ta ranka zanítila. Česko i Slovensko jsou oficiálně "vztekl
  Re: Doberman 24.05.2012 Když mě pokousal cizí neznámý pes a šel jsem pak do speciálního očkovacího zařízení, tak mi bylo řeč
Gilmonte gill 24.05.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lanem Gilmonte gill? Jak na tom toto lano je v porovnání s konkurencí? Díky za odpovědi.
Podmínky na lezení - Tatry 24.05.2012 Ahoj, poradíte prosím někdo typy, ve kterých stěnách v Tatrách jsou teď podmínky na skalní lezení bez sněhu? Díky moc
  Re: Podmínky na lezení - Tatry 24.05.2012 Určitě na profláklé trojce-Ostrva,Volovka,Ošarpance jinak bych typl Dračí,Streleckou..prostě jih nás
Cesta na Libereckou 23.05.2012 Nevěděl by někdo co je to za relativně novou cestu na Libereckou věž v pravo od "Stínové spáry"? Stěnou přes 3 stříbrné kroužky.
  Re: Cesta na Libereckou 24.05.2012 Jestli se nepletu, tak je to pěkná, ale pro nesportovní prvovýstup bohužel "zrušená" sedma
    Re: Cesta na Libereckou 24.05.2012 Již před 15 lety jsem lezl cestu bez kruhů.Nechtějí tam asi v knížce ani čárku?
  Re: Cesta na Libereckou 24.05.2012 tak taky dvakrát, k cestě i do diskuse:
zkus se zeptat správce (Radka Černického, kontakt na
1
...
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
...
2263
Gilmonte gill Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lanem Gilmonte gill? Jak na tom toto lano je v porovnání s konkurencí? Díky za odpovědi. A-d-a-m 10:44:29 24.05.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: