Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Mallorka 24.05.2012 Sháním průvodce na Mallorku. Nemáte někdo v elektronické podobě?Popřípadě v tištěné verzi k zapůjčeni,třeba za nějakou zálohu? Díky Tomáš
  Re: Neštěstí v Thalhofergrad 24.05.2012 víc lidí jak je tvůj otec,sám jsem v jedné takové situaci spíše zazmatkoval.jen jednu věc,ale tu se
    Re: Neštěstí v Thalhofergrad 24.05.2012 Ano, věděli, že zachraňují svého a ne Čecha.
      Re: Neštěstí v Thalhofergrad 25.05.2012 Tenhle článek by tu měl být zcela určitě zveřejněn. Velice smutný zážitek, ale snad by to alespoň ně
        Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 souhlas
  Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 ty voe a takovej pomluvnej článek o rakouských záchranářích napsal někdo, kdo po celou dobu nehnul a
    Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 seš pičus anonyme
      Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 no, bohužel má pravdu, lezení je dost nebezpečnej sport a stát se může cokoliv. Osobně bych nechtěl
    Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 no vyborne,.. a kolik zachranek s aktivni ucasti mas za sebou ty? kolikrat jsi nesl dolu mrtveho clo
      Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 Jak to má správně vypadat? Právě na to jsou ty kurzy. (Záchranky podle mých znalostí opravdu nekouka
        Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 no paráda-škoda ža tam zrovna nikdo nebyl z těch dvou(kuba a david)lžikou by mu otevřeli hrudník a
          Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 ach jo...
    Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 No ty seš teda borec ;-). Když tam byli 4 Češi vlastňák co ho zabil + její otec= 6 dospělých. Tak pr
  Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 Jestli se nemýlím, tak
1) záchranář nikdy nestrká prsty do úst zraněného (pouze v př
    Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 Tak se taky přidám. Jazyk musíš vytáhnout aby mu nezapadl. ha a jak by ti ukousl prsty když byl už h
      Re: Neštěstí v Thalhofergrad 27.05.2012 Ty budeš asi taky pořádný pako co?
Hlavně mu ten vytaženej jazyk ještě přišpendli k patru, ab
      Re: Neštěstí v Thalhofergrad 28.05.2012 Nesnažím se hledat chyby na slečnou popsané záchranné akci nebo že bych záchranu prováděl lépe. O to
        Re: Neštěstí v Thalhofergrad 29.05.2012 Poskytnout první pomoc je povinen každý občan České republiky starší 18 let, pokud tím neohrozí svoj
          Re: Neštěstí v Thalhofergrad 30.05.2012 Nemáš pravdu, ustanovení § 150tz-neposkytnutí pomoci: Kdo osobě, která je v nebezpečí smrti nebo je
Průvodce Škrovád 24.05.2012 Sháním průvodce na Škrovád. Nemáte někdo v elektronické podobě, případně nevíte o jiné šanci jak ho sehnat? Díky Béda.
  Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 Kup si ho v hospode.
    Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 pokud mas cestu přes Pardubice tak ho tam maj v Hudy . je to větši jistota když sem ho schaněl ja ta
      Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 V kolik tam otvíraj? Když tam dorazim v sobotu/neděli dopolko, tak mám asi smůlu, což?
        Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 Hele před měsícem měli v hospodě na hromadě minimálně dvacet kousků, bych se divil, že by to bylo pr
          Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 Hele v hudy od 9:00 v sobotu nenděle nejedou. jinak je možný ze je na hospodě teď maj. ja jen že pok
            Re: Průvodce Škrovád 24.05.2012 :D a v hospodě maj otevříno o víkendu od kolika? Přes Pardubky cestu nemám a mít nebudu :(
NAŠEL JSEM HODINKY 24.05.2012 Ahoj, minulý pátek (18.5.2012) jsem našel na Drábských sportovní hodinky. Hodinky jsem našel na Stařeně, takže komu chybí, nechť se ozve na můj e-mail a domluvíme se, kdy si je předáme. Mám je u sebe. Sejít se můžeme kdekoli v Praze.
Prosím
  Re: NAŠEL JSEM HODINKY 24.05.2012 Toto není k diskusi a píše se to do Inzerce do ztráty a nálezy;)
Lepení chytů 24.05.2012 Zdravím, máme u nás takový kvak kde nás trápí jeden chyt, který by zbytečně hodně ztížil jediné místo v cestě. Máte někdo tipy na nějaké řidčí dvousložkové lepidlo aby se dostalo do 2-4 mm spárky? Vteřiňáky jsou málo a chemická kotva tam nezateče. Cemento
  Re: Lepení chytů 24.05.2012 skus normalně od wenru na lepení a stěrkování fasád když o dobře namícháš a pridáš písek či jiné bar
  Re: Lepení chytů 24.05.2012 sikadur 52 injection, viz sika.cz. nebo nějaký jiný nízkovizkozní epoxid, klidně bych se nebál ani n
  Re: Lepení chytů 24.05.2012 jo vodkud jsi, v praze bych ti deci odlil.
Lezec bez reklam 24.05.2012 Vlozeni reklamy na foto dne neni opravdu to prave. I bez reklamy se mi nektere fotky nevejdou cele na monitor s rozlisenim 1920*1200. Pokud chcete vypnou zobrazovani reklam staci pridat tento radek
0.0.0.0 kiero.cz
do souboru C:\Windows\Sys
  Re: Lezec bez reklam 24.05.2012 Hmm, zkusil jsem, ale nefunguje mi to
    Re: Lezec bez reklam 24.05.2012 Je potreba vypnout a znovu spustit Internetovy prohlizec. Na Windows 7 je potreba soubor hosts uprav
  Re: Lezec bez reklam 24.05.2012 Nebo si do prohlížeče doinstaluj plugin Adblock. Pak na tebe ty hrůzy reklamní nelezou skoro nikde.
    Re: Lezec bez reklam 25.05.2012 :) - dodej, že platí jen pro Mozillu. Blokování přes hosts platí pro všechno.
      Re: Lezec bez reklam 25.05.2012 Ja mam linux, operu a ziadne reklamy aj bez hostsov...
      Re: Lezec bez reklam 25.05.2012 adblock existuje i pro chrome a operu.
        Re: Lezec bez reklam 25.05.2012 Tam je zbytečný, Opera umí blokovat reklamy sama o sobě :-)
          Re: Lezec bez reklam 25.05.2012 super, funguje, diky:-)
Gilmonte gill 24.05.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lanem Gilmonte gill? Jak na tom toto lano je v porovnání s konkurencí? Díky za odpovědi.
Doberman 24.05.2012 Ahoj, hľadám lezca, majiteľa čierneho psa asi dobermana,
ktorý liezol 20.5.2012 na "Hrádku" na Slovensku.
Pes mi pôsobil malé poranenie. Potrebujem potvrdenie o očkovaní. Tel.+421918883338
  Re: Doberman 24.05.2012 to si sa teda skoro zobudil...
  Re: Doberman 24.05.2012 Tipuji, že se tazateli totiž až teď ta ranka zanítila. Česko i Slovensko jsou oficiálně "vztekl
  Re: Doberman 24.05.2012 Když mě pokousal cizí neznámý pes a šel jsem pak do speciálního očkovacího zařízení, tak mi bylo řeč
Gilmonte gill 24.05.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lanem Gilmonte gill? Jak na tom toto lano je v porovnání s konkurencí? Díky za odpovědi.
Podmínky na lezení - Tatry 24.05.2012 Ahoj, poradíte prosím někdo typy, ve kterých stěnách v Tatrách jsou teď podmínky na skalní lezení bez sněhu? Díky moc
  Re: Podmínky na lezení - Tatry 24.05.2012 Určitě na profláklé trojce-Ostrva,Volovka,Ošarpance jinak bych typl Dračí,Streleckou..prostě jih nás
1
...
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
...
2263
Doberman Ahoj, hľadám lezca, majiteľa čierneho psa asi dobermana,
ktorý liezol 20.5.2012 na "Hrádku" na Slovensku.
Pes mi pôsobil malé poranenie. Potrebujem potvrdenie o očkovaní. Tel.+421918883338
11:06:41 24.05.2012odpovědět
  Re: Doberman to si sa teda skoro zobudil... 12:25:12 24.05.2012odpovědět
  Re: Doberman Tipuji, že se tazateli totiž až teď ta ranka zanítila. Česko i Slovensko jsou oficiálně "vztekliny prosté" země, takže riziko nákazy je minimální. Pokud se ti majitel neozve, nahlaš prostě psa nějakého kamaráda, který je očkovaný, aby ses vyhnul nepříjemným injekcím. To je oficiální rada, která mi byla dána na infekčním oddělení FN Bulovka, když jsem tam přišla se zanícenou ránou po kousnutí nenaočkovaným psem.. jana 13:15:34 24.05.2012odpovědět
  Re: Doberman Když mě pokousal cizí neznámý pes a šel jsem pak do speciálního očkovacího zařízení, tak mi bylo řečeno, že proti vzteklině se už dneska neočkuje. Je to na základě nějakýho oficiálního prohlášení. Jak píše kolega výše, v ČR se vzteklina několik let nevyskytuje. Dostal jsem akorát tetanovku. p.k. 15:24:59 24.05.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: