Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 45.Winter 10054 46.Lukášek 10044 47. 10037 Bouldry: 45.Ježek 9200 46.Meier 9175 47.Chovanová 9153 Hory: 2.Skopec 7086 3.Groš 6550 4.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Gilmonte gill 24.05.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lanem Gilmonte gill? Jak na tom toto lano je v porovnání s konkurencí? Díky za odpovědi.
Doberman 24.05.2012 Ahoj, hľadám lezca, majiteľa čierneho psa asi dobermana,
ktorý liezol 20.5.2012 na "Hrádku" na Slovensku.
Pes mi pôsobil malé poranenie. Potrebujem potvrdenie o očkovaní. Tel.+421918883338
  Re: Doberman 24.05.2012 to si sa teda skoro zobudil...
  Re: Doberman 24.05.2012 Tipuji, že se tazateli totiž až teď ta ranka zanítila. Česko i Slovensko jsou oficiálně "vztekl
  Re: Doberman 24.05.2012 Když mě pokousal cizí neznámý pes a šel jsem pak do speciálního očkovacího zařízení, tak mi bylo řeč
Gilmonte gill 24.05.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lanem Gilmonte gill? Jak na tom toto lano je v porovnání s konkurencí? Díky za odpovědi.
Podmínky na lezení - Tatry 24.05.2012 Ahoj, poradíte prosím někdo typy, ve kterých stěnách v Tatrách jsou teď podmínky na skalní lezení bez sněhu? Díky moc
  Re: Podmínky na lezení - Tatry 24.05.2012 Určitě na profláklé trojce-Ostrva,Volovka,Ošarpance jinak bych typl Dračí,Streleckou..prostě jih nás
Cesta na Libereckou 23.05.2012 Nevěděl by někdo co je to za relativně novou cestu na Libereckou věž v pravo od "Stínové spáry"? Stěnou přes 3 stříbrné kroužky.
  Re: Cesta na Libereckou 24.05.2012 Jestli se nepletu, tak je to pěkná, ale pro nesportovní prvovýstup bohužel "zrušená" sedma
    Re: Cesta na Libereckou 24.05.2012 Již před 15 lety jsem lezl cestu bez kruhů.Nechtějí tam asi v knížce ani čárku?
  Re: Cesta na Libereckou 24.05.2012 tak taky dvakrát, k cestě i do diskuse:
zkus se zeptat správce (Radka Černického, kontakt na
Tvrdá lezečka 23.05.2012 Ahoj neporadil by mi někdo čím vyčistit lezečku která je tvrdá?
Předem moc díky!
  Re: Tvrdá lezečka 23.05.2012 Na drevaky je vzdy dobry pilnik ci bruska na parkety.
  Re: Tvrdá lezečka 23.05.2012 Vyčistit?
    Re: Tvrdá lezečka 24.05.2012 Opalit letlampou.
  Re: Tvrdá lezečka 24.05.2012 kožená lezečka v zásadě vyžaduje stejné zacházení jako každá jiná kožená bota, jestli chceš teda aby
  Re: Tvrdá lezečka 24.05.2012 Ja som stvrdnute kozene lezky natieral olejom na kozu, ale vysledok nebol nic moc. Nabuduce si kup l
    Re: Tvrdá lezečka 24.05.2012 než na kozu tak radši na ovcu :-)
  Re: Tvrdá lezečka 24.05.2012 nechápu...
Aktualni schudnost, laviny v Alpach 23.05.2012 Zdarec, nevite nekdo, kde se daji dohledat relevantni informace o aktualnim stavu lavinoveho nebezepeci pro konkretni alpske vystupy? Chci se vypravit na prelomu kveten/cerven (31.5.-3.6.) na Dom do Svycarskych Alp. Zaroven timto davam prostor, kdo by se
Co je ještě flash? 23.05.2012 Ahoj, můžu něco z níže uvedeného udělat a pořád ještě by to byl flash?
1. mít nacvakaná presa
2. cestu proslaňovat a prohlédnout
3. při proslanění si osahat chyty, z jakých úhlů berou atd.
  Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Na férovku je flash lepší styl než RP, takže presky ne a osahat chyty vůbec ne. Existuje i PP na prv
    Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 A proslaňovat? Když se mi na OS do toho nastoupit nechce, ale nemám info od nikoho?
      Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 1. Presa = PP
2. Osahat = RP
3. Proslaňovat = RP
Mrknout se jak to někdo leze,
        Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Dík. Akorát to beru tak, že podívat se z jiné cesty = nemůže to být OS.
        Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Píšete nesmysly ... V cestě můžeš mít expressky když chceš flashovat. Můžeš se podívat na videa, zep
          Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Neřešte tady nějaký styly pro to aby vám nějakej lezec dal o 5 bodů nebo kolik víc. Lezte pro radost
            Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Třeba by se autor jen nerad chlubil nepravdivým přelezem. Já si přelezy nastudoval právě proto, abyc
              Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 hulaku pises nesmysli
          Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Nevim jak nesmysly... Když lezu Flash tak v cestě je jenom to, co tam je normálně - tzn. fixní presk
            Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 no ona je otázka jestli ty presa si tam dáš ty nebo už tam sou např. v hrobovy jsou myslím pořád a k
              Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 přesně jak uvádí hulak :D :D prostě musíš být poctivej a cítit co ještě flash nebo OS je :)
              Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Pokud mi někdo nacvakne první, tak si pak cestu píšu jako AF i v lehkých cestách (mém maximu). Prost
                Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 OS znamená, že si tu cetsu nelez, neviděl ji někoho lízt a s nikdo se s o ní stebou nebavil(o krocíc
                  Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Není to stejné, nastudujte si definici FLASH z kvalitních podkladů. RP styl je starší a tam si každý
                  Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Hmm, to bych chtěl vidět jak je stejné jen cvaknout lano do presa, nebo se tahat s presama, cvaknout
          Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Nechat v tom presa pak mít flash můžeš mít akorát v deníčku na lezci, kde jde o body. Jinak to samoz
  Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Proslanovat a prohlednout ANO, nacvakat presa samozrejme ANO, ja osobne bych citil ze osahat chyty u
    Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 další dobrý koment .)
    Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Nacvakat NIKDY! Degradace stylu, lenost a lež:D
  Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Uz jsem to nekolikrat zminoval, co se tyce Flash a PP Flash. Vychazi to z toho jak PP styl vzniknul.
    Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Daleko poctivější je uvádět PP Flash, než Flash PP. To Flash patří do poznámky a ne naopak:)
      Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Problem PP-Flash versus Flash-PP ma stejny filozoficko-psychologicky podtext jako poloprazdna versus
        Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Samozrejme ze uprimejsi (podle meho nazoru) je PP Flash (oproti Flash PP), ale to uz je na kazdym z
          Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 No problém mi přijde, že Flash nejčastěji lezeš po někom, kdo cestu vylezel před tebou. Nejčastěji j
            Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Beru to stejně jako Valmar. Flashů bych měl mnohem míň, kdybych bral cesty, co mi někdo jenom vyradi
      Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 No jo, ale za flash v závorce nejsou body.
    Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Dalekohled určitě ne. Ale dějou se i horší věci. Někdo si třeba před lezením přečte průvodčíka. Jine
      Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 blbečku tak trenuj taky a nemel kraviny :D
        Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Jaks přišel na to, že netrénuju? Hele nepocházíš náhodou z Betelgeuse 5?
      Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 V kvalitních podkladech je dalekohled u OS uváděn. Teď stáhnu diskusi směrem k překližce, za což bud
        Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 myslím že os s dalekohledem není na škodo vždyť se pořád člověk jen dívá :)
          Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 Ten dalekohled bych nechal a neřešil....protože to by taky mohlo skončit u brejlí, a to by spousta z
            Re: Co je ještě flash? 23.05.2012 mě osobně by spíše zajímalo,jak je to se cvakáním všech presek,přecejenom někdy je cvaknutí presa do
              Re: Co je ještě flash? 24.05.2012 dřív než napíšeš takový koment tak si přečti celou diskuzi. Je to Prostě o tom jestli pak uvedeš fl
  Re: průser na lhoce 22.05.2012 Nejen na sportu, i na iDNES nebo Novinkách....i když zatím bez nějakých konkrétních podrobností. V k
  Re: průser na lhoce 22.05.2012 Tady na to není čas, nevidíš, že je přednější se hádat o gril pod nástupem v Rovišti??? :-) --- jina
  Re: průser na lhoce 22.05.2012 Vzdy je smutne citat taketo spravy. RIP
1
...
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
...
2263
Doberman Ahoj, hľadám lezca, majiteľa čierneho psa asi dobermana,
ktorý liezol 20.5.2012 na "Hrádku" na Slovensku.
Pes mi pôsobil malé poranenie. Potrebujem potvrdenie o očkovaní. Tel.+421918883338
11:06:41 24.05.2012odpovědět
  Re: Doberman to si sa teda skoro zobudil... 12:25:12 24.05.2012odpovědět
  Re: Doberman Tipuji, že se tazateli totiž až teď ta ranka zanítila. Česko i Slovensko jsou oficiálně "vztekliny prosté" země, takže riziko nákazy je minimální. Pokud se ti majitel neozve, nahlaš prostě psa nějakého kamaráda, který je očkovaný, aby ses vyhnul nepříjemným injekcím. To je oficiální rada, která mi byla dána na infekčním oddělení FN Bulovka, když jsem tam přišla se zanícenou ránou po kousnutí nenaočkovaným psem.. jana 13:15:34 24.05.2012odpovědět
  Re: Doberman Když mě pokousal cizí neznámý pes a šel jsem pak do speciálního očkovacího zařízení, tak mi bylo řečeno, že proti vzteklině se už dneska neočkuje. Je to na základě nějakýho oficiálního prohlášení. Jak píše kolega výše, v ČR se vzteklina několik let nevyskytuje. Dostal jsem akorát tetanovku. p.k. 15:24:59 24.05.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: