Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 47. 10037 48.Pelikán 10013 49.Zaoral 9994 Bouldry: 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 49.Skočdopole 9103 Hory: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 27.05.2012 Stručná verze: Objednal jsem si z inzerce tady na Lezci lano "uplne nove, ale ma 28m a je tendom 9,4" a na dobírku po zaplacení a rozbalení krabice dostal jemně používaný odřezek osmdesátky délky ca 20,8 metru.
Resumé: Od podvodní
  Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 A proč sis nekoupil třicítku z nějakého osvědčeného eshopu? Měl bys 30 m na 100%, nové lano na 100%
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Když nechápeš smysl zdělení, tak bude lepší, na příspěvek nereagovat, anonyme.
      Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 No jo, zapoměl jsem se podepsat, Jirka.
Jinak si stále myslím, že je celkem zbytečné
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 O tomhle ten prispevek asi neni..
  Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Ondřej: nechci prudit, ale zveřejněním jména + adresy dotyčné jsi porušil zákon o ochraně osobních ú
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 No a co měl chudák dělat? To si to měl nechat pro sebe a ještě se k tomu stydět? Udělal bych to samé
      Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 No kámoška byla na policii protože ji ukradli kolo...celkem drahé podotýkám...no a tam musela podeps
        Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 To je ale trochu jiná situace; tam šlo, domnívám se, o údaje z trestního řízení.8
          Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 to ano, ale i tak je to stejný princip, protože dokud není člověk odsouzen tak o něm kromě médií nes
            Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Ono je to trošku jinak. Ale ne úplně. 1) Jednotlivec (soukromá osoba) samozřejmě může říkat co chce,
              Zákony o soukromí 28.05.2012 Tohle říká Občanský zákoník: § 12
(1) Písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky a
                Re: Zákony o soukromí 28.05.2012 Koukám, že jsme psali zároven. Bereš to trochu z jiného pohledu, ale nejsme v rozporu. Ta pomluva at
                  Re: Zákony o soukromí 28.05.2012 Souvisí. Bohužel se dneska někdy bere za osobní údaje už i jméno, případně adresa. Je to sice blbost
            Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 "ale i tak je to stejný princip, protože dokud není člověk odsouzen tak o něm kromě médií nesm
              Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Já vím, spíš mi to jen utkvělo v paměti ptorože mi to přislo směšné, nejsem právník ale bral jsem to
              Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Zákon o ochraně osobních údajů doslovně vyjímá ze své působnosti nahodilé shromažďování osobních úda
          Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 To je taky trochu blbost. Údaje z trestního řízení samozřejmě můžeš zveřejňovat, pokud se nejedná o
            Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 Pokud jde o pohled ze strany pachatele/obviněného - souhlas. Asi s tím máš zkušenost :-). Nicméně v
              Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 Jasně, výjimky se vždycky najdou, ale v naprosté většině případů je to tak, že svědek, obžalovaný a
                Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 " ... neustále kolují bludy, že je něco tajného, že se o něčem nesmí mluvit a že je skoro všec
                  Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 Jo, to se opravdu nesmí. Logicky. To je prasárna velkého kalibru a při tom to vypadá, jak je to u ná
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Mohl bys, prosím, tu právní úvahu trochu rozvést? Na základě kterých konkrétních paragrafů ZOOÚ a TZ
  Re: Divný inzerát - krádež 28.05.2012 Uz tam neni, tak jsi asi mel pravdu...
vybavení z Drážďan 27.05.2012 Ahoj, slyšela jsem, že je výhodné nakupovat lezecký materiál (sedáky, lana, karabiny- prostě vše)v Drážďanech, že to vyjde výrazně levněji... Nemáte s tím někdo zkušenost, je na tom něco pravdy? Přijde mi to trochu neuvěřitelné...
  Re: vybavení z Drážďan 27.05.2012 Ano, je to neuvěřitelné. Asi jako když někdo kupuje vybavení v Arcu. Je to jen proto, že lidi nemají
    Re: vybavení z Drážďan 27.05.2012 Ahoj - a poradis nam kde se delaji ty neuveritelný nákupy? V Globetrotteru to určitě nebude.... Dík
      Re: vybavení z Drážďan 27.05.2012 Nákup přes web, ale asi jen akční nabídky na
      Re: vybavení z Drážďan 28.05.2012 Možná jsem byl špatně pochopený. Svým příspěvkem jsem myslel, že dobrý nákup jde udělat i v ČR. Samo
        Re: vybavení z Drážďan 28.05.2012 To je fakt, když jdu do Hudáče pro sedák, tak pokud nechci Arteryx za 2500, tak na mě koukaj, jak na
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 klasickej krám je prosím co, třeba v Praze?
        Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Chodím vlastně jenom do HUDY, protože o jímém lezeckém obchodě nevím (kromě Sportu Český ráj, ale te
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Co na to Google? Seznam?
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Hodně se vyplatí sledovat různý akce.. A nebo třeba jestli bydlíš někde poblíž a máš ČHSku tak v mou
        Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Ono hodně záleží na tom co chces. pokud si skutečně hledáš to absolutně nejlevnější na trhu pak máš
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Jezdím hodně po lezeckých oblastech. V Arcu jsem letos byl 2x. Nakupuju většinou na netu v jednom a
spolujízda Oslo 25.05.2012 Ahoj,
sháním spolujízdu do Osla mezi lidmi, kteří by mohli vzhledem ke svým zálibám mířit na sever do hor na letní dovolenou.
Termín v intervalu: 12.- 25.6.
Kdyžtak se mi ozvěte na mail, na ceně se určitě dohodneme.
Pavla
Peníze ještě dnes (druhý pokus) 25.05.2012 Zkousnu zde prodávání aut a hledání ženský na sex, ale tento byznss NE! Tahat z lidí peníze v nekřesťanském úroku mi vadí a zde na Lezci tuplem.
A koukám, že nejen mě. Než jsem to stačil dopsat, je to pryč. Díkazz
  Re: Peníze ještě dnes (druhý pokus) 25.05.2012 to je zajímavý, při psaní příspěvku... mě se reklamy a cokoli jinýho obmění až po aktualizaci - jenž
    Re: Peníze ještě dnes (druhý pokus) 25.05.2012 Narazka na inzerci a ne na reklamni baner?
boty 25.05.2012 Ahoj, chci si pořídit nové boty, které by se daly využít jako přístupové ke skalkám, nástupovky a taky na treking. Rozhoduji se mezi Salewa Fire Tail GTX a Garmont Dragon Tail GTX. Máte někdo nějaké zkušenosti/rady?
Dík R.
  Re: boty 25.05.2012 Oboje boty jsou na chození příjemný.
Máš taky boty na vylejzání z auta, po "pří
    Re: boty 26.05.2012 polib si
  Re: Glocker-Pallavicini 25.05.2012 Lezli jsme Palavu koncem dubna a bylo to relativne v pohode. Vylezes to i s turistakama, akorat to c
Francie v parném létě 25.05.2012 Ahoj,
chtěl bych vás požádat o nějaké tipy na pěkné lezení ve Francii/Itálii v parném červenci... Máme v plánu se podívat do Ceuse, které by mělo být i v létě v pohodě, ale i po cestě bychom se rádi někde stavili. Díky za jakékoli tipy výše
  Re: Francie v parném létě 25.05.2012 cau,
myslim, ze Ombleze (Francie) by mohlo byt schudne. Je to taky "vysoko".
    Re: Francie v parném létě 25.05.2012 V Ombleze jsme byli v srpnu a vedro tam bylo teda nesnesitelny. Hlavni stena je skoro cely den na sl
      Re: Francie v parném létě 25.05.2012 Možná sportovky ve Verdonu přímo u vody? Jinak ve velkých stěnách je strašné vedro a začínáš slanění
        Re: Francie v parném létě 25.05.2012 Pokud v létě ve Verdonu, tak Galetas, Hulk a Bauchet.
          Re: Francie v parném létě 25.05.2012 jj, Bauchet taky odzkousen v lete a bylo to fajn.
  Re: Francie v parném létě 25.05.2012 V Ceuse se dá, ale stejně musíš lézt ve stínu. V Orpierre se dá taky ve stínu něco najít, problémem
  Re: Francie v parném létě 28.05.2012 Obecne, chce to vysku na 1000m, pak je teplota celkem good, ale slunicko zhne desne, alias take ve s
    Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Obecně lezení ve Francii v parném létě nelze moc doporučit, tedy pokud chce človék lézt i neco těžší
  Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Ahoj, do Francie jezdím docela často a to jen v létě, protože mám prostě rád teplo a při mé výkonost
    Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Všem děkuji za odpovědi! Klidně ještě přihoďte další oblasti, především v podhůří Alp, máte-li.
      Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Co takhle Chambéry a okolí? Savoj, okolo jezra Lac du Bourget (pruvodce Escalades autuor du Lac du B
Pocty prelezu 25.05.2012 Zda se, ze lezec ukazuje jako max pocet prelezu u jednotlivych cest cislo 127 (v pruvodcich a v seznamech, tam kde se objevi kalsicka tabulka FPK).proc?
  Re: Pocty prelezu 26.05.2012 Odpoved je jednoducha: jeden "byte".
    Re: Pocty prelezu 27.05.2012 Odpověď není tak jednoduchá, jeden byte má osm bitů, což je 256 kombinací. Z toho mi vycházejí dvě m
1
...
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: