Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 Bouldry: 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 Hory: 5.Bloudek 6420 6.Hlahulek 6350 7.Švihálek 6092
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 27.05.2012 Stručná verze: Objednal jsem si z inzerce tady na Lezci lano "uplne nove, ale ma 28m a je tendom 9,4" a na dobírku po zaplacení a rozbalení krabice dostal jemně používaný odřezek osmdesátky délky ca 20,8 metru.
Resumé: Od podvodní
  Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 A proč sis nekoupil třicítku z nějakého osvědčeného eshopu? Měl bys 30 m na 100%, nové lano na 100%
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Když nechápeš smysl zdělení, tak bude lepší, na příspěvek nereagovat, anonyme.
      Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 No jo, zapoměl jsem se podepsat, Jirka.
Jinak si stále myslím, že je celkem zbytečné
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 O tomhle ten prispevek asi neni..
  Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Ondřej: nechci prudit, ale zveřejněním jména + adresy dotyčné jsi porušil zákon o ochraně osobních ú
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 No a co měl chudák dělat? To si to měl nechat pro sebe a ještě se k tomu stydět? Udělal bych to samé
      Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 No kámoška byla na policii protože ji ukradli kolo...celkem drahé podotýkám...no a tam musela podeps
        Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 To je ale trochu jiná situace; tam šlo, domnívám se, o údaje z trestního řízení.8
          Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 to ano, ale i tak je to stejný princip, protože dokud není člověk odsouzen tak o něm kromě médií nes
            Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Ono je to trošku jinak. Ale ne úplně. 1) Jednotlivec (soukromá osoba) samozřejmě může říkat co chce,
              Zákony o soukromí 28.05.2012 Tohle říká Občanský zákoník: § 12
(1) Písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky a
                Re: Zákony o soukromí 28.05.2012 Koukám, že jsme psali zároven. Bereš to trochu z jiného pohledu, ale nejsme v rozporu. Ta pomluva at
                  Re: Zákony o soukromí 28.05.2012 Souvisí. Bohužel se dneska někdy bere za osobní údaje už i jméno, případně adresa. Je to sice blbost
            Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 "ale i tak je to stejný princip, protože dokud není člověk odsouzen tak o něm kromě médií nesm
              Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Já vím, spíš mi to jen utkvělo v paměti ptorože mi to přislo směšné, nejsem právník ale bral jsem to
              Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Zákon o ochraně osobních údajů doslovně vyjímá ze své působnosti nahodilé shromažďování osobních úda
          Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 To je taky trochu blbost. Údaje z trestního řízení samozřejmě můžeš zveřejňovat, pokud se nejedná o
            Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 Pokud jde o pohled ze strany pachatele/obviněného - souhlas. Asi s tím máš zkušenost :-). Nicméně v
              Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 Jasně, výjimky se vždycky najdou, ale v naprosté většině případů je to tak, že svědek, obžalovaný a
                Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 " ... neustále kolují bludy, že je něco tajného, že se o něčem nesmí mluvit a že je skoro všec
                  Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 Jo, to se opravdu nesmí. Logicky. To je prasárna velkého kalibru a při tom to vypadá, jak je to u ná
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Mohl bys, prosím, tu právní úvahu trochu rozvést? Na základě kterých konkrétních paragrafů ZOOÚ a TZ
  Re: Divný inzerát - krádež 28.05.2012 Uz tam neni, tak jsi asi mel pravdu...
vybavení z Drážďan 27.05.2012 Ahoj, slyšela jsem, že je výhodné nakupovat lezecký materiál (sedáky, lana, karabiny- prostě vše)v Drážďanech, že to vyjde výrazně levněji... Nemáte s tím někdo zkušenost, je na tom něco pravdy? Přijde mi to trochu neuvěřitelné...
  Re: vybavení z Drážďan 27.05.2012 Ano, je to neuvěřitelné. Asi jako když někdo kupuje vybavení v Arcu. Je to jen proto, že lidi nemají
    Re: vybavení z Drážďan 27.05.2012 Ahoj - a poradis nam kde se delaji ty neuveritelný nákupy? V Globetrotteru to určitě nebude.... Dík
      Re: vybavení z Drážďan 27.05.2012 Nákup přes web, ale asi jen akční nabídky na
      Re: vybavení z Drážďan 28.05.2012 Možná jsem byl špatně pochopený. Svým příspěvkem jsem myslel, že dobrý nákup jde udělat i v ČR. Samo
        Re: vybavení z Drážďan 28.05.2012 To je fakt, když jdu do Hudáče pro sedák, tak pokud nechci Arteryx za 2500, tak na mě koukaj, jak na
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 klasickej krám je prosím co, třeba v Praze?
        Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Chodím vlastně jenom do HUDY, protože o jímém lezeckém obchodě nevím (kromě Sportu Český ráj, ale te
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Co na to Google? Seznam?
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Hodně se vyplatí sledovat různý akce.. A nebo třeba jestli bydlíš někde poblíž a máš ČHSku tak v mou
        Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Ono hodně záleží na tom co chces. pokud si skutečně hledáš to absolutně nejlevnější na trhu pak máš
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Jezdím hodně po lezeckých oblastech. V Arcu jsem letos byl 2x. Nakupuju většinou na netu v jednom a
spolujízda Oslo 25.05.2012 Ahoj,
sháním spolujízdu do Osla mezi lidmi, kteří by mohli vzhledem ke svým zálibám mířit na sever do hor na letní dovolenou.
Termín v intervalu: 12.- 25.6.
Kdyžtak se mi ozvěte na mail, na ceně se určitě dohodneme.
Pavla
Peníze ještě dnes (druhý pokus) 25.05.2012 Zkousnu zde prodávání aut a hledání ženský na sex, ale tento byznss NE! Tahat z lidí peníze v nekřesťanském úroku mi vadí a zde na Lezci tuplem.
A koukám, že nejen mě. Než jsem to stačil dopsat, je to pryč. Díkazz
  Re: Peníze ještě dnes (druhý pokus) 25.05.2012 to je zajímavý, při psaní příspěvku... mě se reklamy a cokoli jinýho obmění až po aktualizaci - jenž
    Re: Peníze ještě dnes (druhý pokus) 25.05.2012 Narazka na inzerci a ne na reklamni baner?
boty 25.05.2012 Ahoj, chci si pořídit nové boty, které by se daly využít jako přístupové ke skalkám, nástupovky a taky na treking. Rozhoduji se mezi Salewa Fire Tail GTX a Garmont Dragon Tail GTX. Máte někdo nějaké zkušenosti/rady?
Dík R.
  Re: boty 25.05.2012 Oboje boty jsou na chození příjemný.
Máš taky boty na vylejzání z auta, po "pří
    Re: boty 26.05.2012 polib si
  Re: Glocker-Pallavicini 25.05.2012 Lezli jsme Palavu koncem dubna a bylo to relativne v pohode. Vylezes to i s turistakama, akorat to c
Francie v parném létě 25.05.2012 Ahoj,
chtěl bych vás požádat o nějaké tipy na pěkné lezení ve Francii/Itálii v parném červenci... Máme v plánu se podívat do Ceuse, které by mělo být i v létě v pohodě, ale i po cestě bychom se rádi někde stavili. Díky za jakékoli tipy výše
  Re: Francie v parném létě 25.05.2012 cau,
myslim, ze Ombleze (Francie) by mohlo byt schudne. Je to taky "vysoko".
    Re: Francie v parném létě 25.05.2012 V Ombleze jsme byli v srpnu a vedro tam bylo teda nesnesitelny. Hlavni stena je skoro cely den na sl
      Re: Francie v parném létě 25.05.2012 Možná sportovky ve Verdonu přímo u vody? Jinak ve velkých stěnách je strašné vedro a začínáš slanění
        Re: Francie v parném létě 25.05.2012 Pokud v létě ve Verdonu, tak Galetas, Hulk a Bauchet.
          Re: Francie v parném létě 25.05.2012 jj, Bauchet taky odzkousen v lete a bylo to fajn.
  Re: Francie v parném létě 25.05.2012 V Ceuse se dá, ale stejně musíš lézt ve stínu. V Orpierre se dá taky ve stínu něco najít, problémem
  Re: Francie v parném létě 28.05.2012 Obecne, chce to vysku na 1000m, pak je teplota celkem good, ale slunicko zhne desne, alias take ve s
    Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Obecně lezení ve Francii v parném létě nelze moc doporučit, tedy pokud chce človék lézt i neco těžší
  Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Ahoj, do Francie jezdím docela často a to jen v létě, protože mám prostě rád teplo a při mé výkonost
    Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Všem děkuji za odpovědi! Klidně ještě přihoďte další oblasti, především v podhůří Alp, máte-li.
      Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Co takhle Chambéry a okolí? Savoj, okolo jezra Lac du Bourget (pruvodce Escalades autuor du Lac du B
Pocty prelezu 25.05.2012 Zda se, ze lezec ukazuje jako max pocet prelezu u jednotlivych cest cislo 127 (v pruvodcich a v seznamech, tam kde se objevi kalsicka tabulka FPK).proc?
  Re: Pocty prelezu 26.05.2012 Odpoved je jednoducha: jeden "byte".
    Re: Pocty prelezu 27.05.2012 Odpověď není tak jednoduchá, jeden byte má osm bitů, což je 256 kombinací. Z toho mi vycházejí dvě m
1
...
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
...
2263
Pocty prelezu Zda se, ze lezec ukazuje jako max pocet prelezu u jednotlivych cest cislo 127 (v pruvodcich a v seznamech, tam kde se objevi kalsicka tabulka FPK).proc? Danny 07:54:26 25.05.2012odpovědět
  Re: Pocty prelezu Odpoved je jednoducha: jeden "byte". 23:07:56 26.05.2012odpovědět
    Re: Pocty prelezu Odpověď není tak jednoduchá, jeden byte má osm bitů, což je 256 kombinací. Z toho mi vycházejí dvě možnosti: a) signed b) 7. bit je použit na něco jiného Standa & Honza 09:53:21 27.05.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: