Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Divný inzerát - krádež 28.05.2012 Uz tam neni, tak jsi asi mel pravdu...
vybavení z Drážďan 27.05.2012 Ahoj, slyšela jsem, že je výhodné nakupovat lezecký materiál (sedáky, lana, karabiny- prostě vše)v Drážďanech, že to vyjde výrazně levněji... Nemáte s tím někdo zkušenost, je na tom něco pravdy? Přijde mi to trochu neuvěřitelné...
  Re: vybavení z Drážďan 27.05.2012 Ano, je to neuvěřitelné. Asi jako když někdo kupuje vybavení v Arcu. Je to jen proto, že lidi nemají
    Re: vybavení z Drážďan 27.05.2012 Ahoj - a poradis nam kde se delaji ty neuveritelný nákupy? V Globetrotteru to určitě nebude.... Dík
      Re: vybavení z Drážďan 27.05.2012 Nákup přes web, ale asi jen akční nabídky na
      Re: vybavení z Drážďan 28.05.2012 Možná jsem byl špatně pochopený. Svým příspěvkem jsem myslel, že dobrý nákup jde udělat i v ČR. Samo
        Re: vybavení z Drážďan 28.05.2012 To je fakt, když jdu do Hudáče pro sedák, tak pokud nechci Arteryx za 2500, tak na mě koukaj, jak na
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 klasickej krám je prosím co, třeba v Praze?
        Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Chodím vlastně jenom do HUDY, protože o jímém lezeckém obchodě nevím (kromě Sportu Český ráj, ale te
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Co na to Google? Seznam?
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Hodně se vyplatí sledovat různý akce.. A nebo třeba jestli bydlíš někde poblíž a máš ČHSku tak v mou
        Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Ono hodně záleží na tom co chces. pokud si skutečně hledáš to absolutně nejlevnější na trhu pak máš
          Re: vybavení z Drážďan 29.05.2012 Jezdím hodně po lezeckých oblastech. V Arcu jsem letos byl 2x. Nakupuju většinou na netu v jednom a
spolujízda Oslo 25.05.2012 Ahoj,
sháním spolujízdu do Osla mezi lidmi, kteří by mohli vzhledem ke svým zálibám mířit na sever do hor na letní dovolenou.
Termín v intervalu: 12.- 25.6.
Kdyžtak se mi ozvěte na mail, na ceně se určitě dohodneme.
Pavla
Peníze ještě dnes (druhý pokus) 25.05.2012 Zkousnu zde prodávání aut a hledání ženský na sex, ale tento byznss NE! Tahat z lidí peníze v nekřesťanském úroku mi vadí a zde na Lezci tuplem.
A koukám, že nejen mě. Než jsem to stačil dopsat, je to pryč. Díkazz
  Re: Peníze ještě dnes (druhý pokus) 25.05.2012 to je zajímavý, při psaní příspěvku... mě se reklamy a cokoli jinýho obmění až po aktualizaci - jenž
    Re: Peníze ještě dnes (druhý pokus) 25.05.2012 Narazka na inzerci a ne na reklamni baner?
boty 25.05.2012 Ahoj, chci si pořídit nové boty, které by se daly využít jako přístupové ke skalkám, nástupovky a taky na treking. Rozhoduji se mezi Salewa Fire Tail GTX a Garmont Dragon Tail GTX. Máte někdo nějaké zkušenosti/rady?
Dík R.
  Re: boty 25.05.2012 Oboje boty jsou na chození příjemný.
Máš taky boty na vylejzání z auta, po "pří
    Re: boty 26.05.2012 polib si
  Re: Glocker-Pallavicini 25.05.2012 Lezli jsme Palavu koncem dubna a bylo to relativne v pohode. Vylezes to i s turistakama, akorat to c
Francie v parném létě 25.05.2012 Ahoj,
chtěl bych vás požádat o nějaké tipy na pěkné lezení ve Francii/Itálii v parném červenci... Máme v plánu se podívat do Ceuse, které by mělo být i v létě v pohodě, ale i po cestě bychom se rádi někde stavili. Díky za jakékoli tipy výše
  Re: Francie v parném létě 25.05.2012 cau,
myslim, ze Ombleze (Francie) by mohlo byt schudne. Je to taky "vysoko".
    Re: Francie v parném létě 25.05.2012 V Ombleze jsme byli v srpnu a vedro tam bylo teda nesnesitelny. Hlavni stena je skoro cely den na sl
      Re: Francie v parném létě 25.05.2012 Možná sportovky ve Verdonu přímo u vody? Jinak ve velkých stěnách je strašné vedro a začínáš slanění
        Re: Francie v parném létě 25.05.2012 Pokud v létě ve Verdonu, tak Galetas, Hulk a Bauchet.
          Re: Francie v parném létě 25.05.2012 jj, Bauchet taky odzkousen v lete a bylo to fajn.
  Re: Francie v parném létě 25.05.2012 V Ceuse se dá, ale stejně musíš lézt ve stínu. V Orpierre se dá taky ve stínu něco najít, problémem
  Re: Francie v parném létě 28.05.2012 Obecne, chce to vysku na 1000m, pak je teplota celkem good, ale slunicko zhne desne, alias take ve s
    Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Obecně lezení ve Francii v parném létě nelze moc doporučit, tedy pokud chce človék lézt i neco těžší
  Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Ahoj, do Francie jezdím docela často a to jen v létě, protože mám prostě rád teplo a při mé výkonost
    Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Všem děkuji za odpovědi! Klidně ještě přihoďte další oblasti, především v podhůří Alp, máte-li.
      Re: Francie v parném létě 29.05.2012 Co takhle Chambéry a okolí? Savoj, okolo jezra Lac du Bourget (pruvodce Escalades autuor du Lac du B
Pocty prelezu 25.05.2012 Zda se, ze lezec ukazuje jako max pocet prelezu u jednotlivych cest cislo 127 (v pruvodcich a v seznamech, tam kde se objevi kalsicka tabulka FPK).proc?
  Re: Pocty prelezu 26.05.2012 Odpoved je jednoducha: jeden "byte".
    Re: Pocty prelezu 27.05.2012 Odpověď není tak jednoduchá, jeden byte má osm bitů, což je 256 kombinací. Z toho mi vycházejí dvě m
Peilstein voda 24.05.2012 Nevíte, jestli někde v okolí Peilsteinu ze strany jak je Holzchlad je pramen nebo potok?
  Re: Peilstein voda 24.05.2012 Neni. Jen hospody kolem. Vem si Veeelkej kanistr.
  Re: Peilstein voda 25.05.2012 je, po ceste od spodni chlalupy po ceste dolu, na hornim okraji luk
    Re: Peilstein voda 25.05.2012 díky
1
...
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
...
2263
  Re: Glocker-Pallavicini Lezli jsme Palavu koncem dubna a bylo to relativne v pohode. Vylezes to i s turistakama, akorat to chce pocasi. Hodne zdaru! Vasek 16:35:53 25.05.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: