Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 Nevíte někdo o kvalitním odkazu pro nýmandy, kteří se tu poslední dobou furt vyjadřujou k lezení na písku (jak by přejišťovali, rybařili, mágovali, grilovali a jinak "zpřístupňovali" atd. :-)) ), aniž by měli rámcový přehled, natož vlastní zkuše
  Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 pro mě sou nýmandi tico lezou na písku bez mádža nevrtají borháky a serou tam posrané smyčky .. podl
    Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 Ukázkové chování, se kterým počítám. Mě ale zajímají komentáře někoho, kdo má co říct k věci.
      Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 třeba i od nepískařů, co lezou hory, tam se taky leze po vlastním železe a fixní jištění potkáš jen
    Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 čim víc se v hovně reješ-tím víc smrdí!!!kamarádi nekamarádi ze skal....
  Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 Nevim, co presne mas na mysli. Je toho spousta co by meli lezci znat. Ale ramcovy infoletak mas treb
    Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 Magnesium krom toho, že vnesením do
struktury pískovce snižuje tření, působí na
skal
      Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 naprostý idiotismus
      Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 01.06.2012 O tom, že snižuje tření, není pochyb. Nebo máš pocit, že kartáčky na maglajzáku jsou dentální úchylk
        Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 01.06.2012 ne :D
Polínko 30.05.2012 ahoj, nemáte někdo kontakt na správce oblasti Polínko. Chystáme se tam v srpnu s dětma a rádi bychom se ohlásili a domluvili předem. Kontakt na horosvazu 377.... nefunguje. Dík.
  Re: Polínko 30.05.2012 od kdy je polinko pouze pro ohlasene hosty??
    Re: Polínko 31.05.2012 Bohužel je pro kohokoliv a podle toho to tam vypadá...Nicméně si myslim že pokud někdo jede ve větší
FR-Strassbourg 30.05.2012 Nevíte někdo o lezení v okolí francouzského Strassbourgu?
  Re: FR-Strassbourg 30.05.2012 Ahoj,
já byla korát v Laurenzoboulderfels, což je boulderová oblast, kam se dá snadno dostat
    Re: FR-Strassbourg 01.06.2012 mas na tu bouldrovou oblast pruvodce? posles mi prosim odkaz nebo neco?
  Re: FR-Strassbourg 30.05.2012 Tak zalezi v jak sirokym okoli...Leze se v Alsasku a ve Vosges..piskovcovy veze..
http:// de.
krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Zdravim.
Za posledné dva víkendy sa v lokalitách v Moravskom krase (konkrétne Sloup a Býčí skála) udialo niekoľko vlámaní do áut s vyrabovaním komplet lezeckého a iného materiálu... Vo všetkých (mne známych) troch prípadoch boli autá zaparkované n
  Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 to vypadá na nějakou organizouvanou bandičku...no když jdu lézt, auto je prázdný...jestli mě někdo r
  Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Indiáne, to si děláš prdel, ne?
    Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Prdel si nedělá, tak radši bacha. Jo jinak se kradlo i v Rudicích u křížku.
  Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Hm a není na Býčině náhodou lezení povoleno od 1.7.? Což samozřejmě s tím že vám vyloupili auta nemá
    Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 To máš pravdu, ale taky v tu dobu byla Býčina otevřená pro veřejnost.
    Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Kdybys dříve přemýšlel než psal, došel bys ke zjištění, že když někdo parkuje u Býčiny neznamená to,
      Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 ...a rovnako tak - ako už písal Wilhelm - bola sprístupnená jaskyňa pod Býčí skálou.
  Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Zrovna když se kradlo ve Sloupu tak jsme tam byli... když jsme přicházeli a viděli že se řeší asi kr
    Re: krádeže v Moravskom krase 30.05.2012 tohle trvá asi cca dva měsíce. Prej červená nebo vínová felda. Vykrádání od Brna směrem na kras. Dok
Foto dne 29.05.2012 Škoda, že u Fota dne není popisek.. Vypadá to na super cestu... Nevíte o tom někdo něco..
  Re: Foto dne 29.05.2012 Bakchus - Stará cesta VIIa
    Re: Foto dne 29.05.2012 v pruvodci pisou ze nejtezsi je oblezt prvni kruh..da se tam stavet pak je to za VI...ovsem ten vyle
pád lezkzně na suchých skalách 29.05.2012 Horolezkyně spadla ze 20 metrů v pondělí před 19:00 v oblasti Suchých skal na Maloskalsku....
aktualne.centrum.cz /domaci/regiony/liberecky/clanek.phtml?id=746675
nevíte jakou cestu lezla a jak je na tom......přeji dobrý konec s brzk
  Re: pád lezkzně na suchých skalách 29.05.2012 Snad by i pomohlo, kdyby si naši horolezci nenechávali úrazy, kterých je jako máku jen pro sebe, ale
  Re: Súlov 29.05.2012 Napiš do diskuze na james.sk nebo climb.sk, pripadne kontaktuj spravce Jana Bušfyho - HK Direct Bytč
    Re: Súlov 29.05.2012 dík
      Re: Súlov 30.05.2012 STV cca 7
  Re: bahratal průvodce 28.05.2012 nejde, a je to dobře. to by tam byl pak kde kdo ;)
    Re: bahratal průvodce 28.05.2012 ty jses ale jetel!
  Re: bahratal průvodce 28.05.2012 Tak si to překopíruj.To zvládneš,ne?Čím víc lidí,tím lepší!!!!!!
  Re: bahratal průvodce 28.05.2012 Pohledej na purebouldering.cz. Ale nevím jestli v něm jsou i cesty s lanem..
  Re: bahratal průvodce 26.08.2013 jo jde to, když označíš ,levim tlačítkem myši, to co chceš vytisknout a dáš tisk je to lehký :))sice
nalezen telefon 28.05.2012 Zdar,
v neděli odpoledne jsem našel ve skláku pod Káplem telefon. Tuším že to byla Nokia E51 Black. Nechal jsem jí na koupáku na báru.
  Re: nalezen telefon 28.05.2012 tuším že tenhle příspěvek by se mohl spárovat s poděkováním za nález telefonu v inzerci :)
Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 27.05.2012 Stručná verze: Objednal jsem si z inzerce tady na Lezci lano "uplne nove, ale ma 28m a je tendom 9,4" a na dobírku po zaplacení a rozbalení krabice dostal jemně používaný odřezek osmdesátky délky ca 20,8 metru.
Resumé: Od podvodní
  Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 A proč sis nekoupil třicítku z nějakého osvědčeného eshopu? Měl bys 30 m na 100%, nové lano na 100%
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Když nechápeš smysl zdělení, tak bude lepší, na příspěvek nereagovat, anonyme.
      Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 No jo, zapoměl jsem se podepsat, Jirka.
Jinak si stále myslím, že je celkem zbytečné
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 O tomhle ten prispevek asi neni..
  Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Ondřej: nechci prudit, ale zveřejněním jména + adresy dotyčné jsi porušil zákon o ochraně osobních ú
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 No a co měl chudák dělat? To si to měl nechat pro sebe a ještě se k tomu stydět? Udělal bych to samé
      Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 No kámoška byla na policii protože ji ukradli kolo...celkem drahé podotýkám...no a tam musela podeps
        Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 To je ale trochu jiná situace; tam šlo, domnívám se, o údaje z trestního řízení.8
          Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 to ano, ale i tak je to stejný princip, protože dokud není člověk odsouzen tak o něm kromě médií nes
            Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Ono je to trošku jinak. Ale ne úplně. 1) Jednotlivec (soukromá osoba) samozřejmě může říkat co chce,
              Zákony o soukromí 28.05.2012 Tohle říká Občanský zákoník: § 12
(1) Písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky a
                Re: Zákony o soukromí 28.05.2012 Koukám, že jsme psali zároven. Bereš to trochu z jiného pohledu, ale nejsme v rozporu. Ta pomluva at
                  Re: Zákony o soukromí 28.05.2012 Souvisí. Bohužel se dneska někdy bere za osobní údaje už i jméno, případně adresa. Je to sice blbost
            Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 "ale i tak je to stejný princip, protože dokud není člověk odsouzen tak o něm kromě médií nesm
              Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Já vím, spíš mi to jen utkvělo v paměti ptorože mi to přislo směšné, nejsem právník ale bral jsem to
              Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Zákon o ochraně osobních údajů doslovně vyjímá ze své působnosti nahodilé shromažďování osobních úda
          Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 To je taky trochu blbost. Údaje z trestního řízení samozřejmě můžeš zveřejňovat, pokud se nejedná o
            Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 Pokud jde o pohled ze strany pachatele/obviněného - souhlas. Asi s tím máš zkušenost :-). Nicméně v
              Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 Jasně, výjimky se vždycky najdou, ale v naprosté většině případů je to tak, že svědek, obžalovaný a
                Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 " ... neustále kolují bludy, že je něco tajného, že se o něčem nesmí mluvit a že je skoro všec
                  Re: Policejně-zástupcovsko-soudní kuchyně 28.05.2012 Jo, to se opravdu nesmí. Logicky. To je prasárna velkého kalibru a při tom to vypadá, jak je to u ná
    Re: Pozor na podvodníky v inzerci (Petra Jarochová) 28.05.2012 Mohl bys, prosím, tu právní úvahu trochu rozvést? Na základě kterých konkrétních paragrafů ZOOÚ a TZ
1
...
613
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: