Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Vopravdovej pískař 31.05.2012 Poslední dobou se tu rojí spousty komentářů o lezení na písku. Typické argumenty jsou typu: "nejde jen o tupé cvakání nýtů po 2 metrech." A hlavně, že jen opravdovej pískař se k lezení na písku (dojišťování a vůbec celkově jištění, (ne)používání
  Re: Vopravdovej pískař 31.05.2012 Proboha néééééé. Co to zase je????????
  Re: Vopravdovej pískař 31.05.2012 Zajeď si do hospody ve Skaláku (koupák), nebo v Ádru. Možná tě něco napadne. A ještě líp, vem si s s
  Re: Vopravdovej pískař 31.05.2012 Uplne vopravdovej piskar neexistuje, je to ideal ke kterymu se normalni smrtelnik muze jen priblizit
    Vopravdovej prototyp pískaře je podle mnepískař 31.05.2012 Špek (pro neznalé Petr Slanina), není přítomen v těchto diskusích, ale při tvorbě těžkých a morálový
  Re: Vopravdovej pískař 31.05.2012 spravny usudek a ocelovou mysl mam samozrejme ja, ...akorat se mi nejak nedari se prevalit pres stup
  Re: Vopravdovej pískař 31.05.2012 Já jsem stydkopyskař. Fakt vopravdovej :-)) A jinak pískaři jsme snad všichni co to lezem, od dvojek
  Re: Vopravdovej pískař 01.06.2012 Ja volim Uzlare.
    Re: Vopravdovej pískař 01.06.2012 já Mažňáka, woe
    Re: Vopravdovej pískař 01.06.2012 Já taky volím Uzlare. U něj je ještě bonus, on má místo pytlíku na mágo na prdeli metodické příručky
      Re: Vopravdovej pískař 01.06.2012 taky volim Uzlara!!!!
        Re: Vopravdovej pískař 01.06.2012 Jasná volba, Uzlař. Leze už druhým nebo třetím rokem a proto ví všechno nejlíp.
  Re: Vopravdovej pískař 01.06.2012 Ježiš, další teoretik. Možná by někteří udělali líp, kdyby místo filozofování šli radši lézt (na pís
  Re: Vopravdovej pískař 02.06.2012 Opravdový pískař neleze bosý a s konopným lanem. To totiž není žádná tradice, ale moderní výmysly, k
    Re: Vopravdovej pískař 03.06.2012 člověk jehož je to srdcová záležitost...který miluje přírodu...ten co jde do boje za co nejměnší poš
      Re: Vopravdovej pískař 03.06.2012 Jééé a nekouří,nepije,mluví slušně,vždy ruku v nouzi podá i největšímu blbci,je galantní,hodný,milý,
        Re: Vopravdovej pískař 04.06.2012 každý galantní,hodný,milý,slušně vychovaný chlapec již svého chlapce má!!!
          Re: Vopravdovej pískař 04.06.2012 s touhle ouwahou to fakt půjde do řiti.....
            Re: Vopravdovej pískař 04.06.2012 ...kam patřila hned od začátku. :-)
kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 Nevíte někdo o kvalitním odkazu pro nýmandy, kteří se tu poslední dobou furt vyjadřujou k lezení na písku (jak by přejišťovali, rybařili, mágovali, grilovali a jinak "zpřístupňovali" atd. :-)) ), aniž by měli rámcový přehled, natož vlastní zkuše
  Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 pro mě sou nýmandi tico lezou na písku bez mádža nevrtají borháky a serou tam posrané smyčky .. podl
    Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 Ukázkové chování, se kterým počítám. Mě ale zajímají komentáře někoho, kdo má co říct k věci.
      Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 třeba i od nepískařů, co lezou hory, tam se taky leze po vlastním železe a fixní jištění potkáš jen
    Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 čim víc se v hovně reješ-tím víc smrdí!!!kamarádi nekamarádi ze skal....
  Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 Nevim, co presne mas na mysli. Je toho spousta co by meli lezci znat. Ale ramcovy infoletak mas treb
    Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 Magnesium krom toho, že vnesením do
struktury pískovce snižuje tření, působí na
skal
      Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 31.05.2012 naprostý idiotismus
      Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 01.06.2012 O tom, že snižuje tření, není pochyb. Nebo máš pocit, že kartáčky na maglajzáku jsou dentální úchylk
        Re: kvalitní odkaz pro nýmandy 01.06.2012 ne :D
Polínko 30.05.2012 ahoj, nemáte někdo kontakt na správce oblasti Polínko. Chystáme se tam v srpnu s dětma a rádi bychom se ohlásili a domluvili předem. Kontakt na horosvazu 377.... nefunguje. Dík.
  Re: Polínko 30.05.2012 od kdy je polinko pouze pro ohlasene hosty??
    Re: Polínko 31.05.2012 Bohužel je pro kohokoliv a podle toho to tam vypadá...Nicméně si myslim že pokud někdo jede ve větší
FR-Strassbourg 30.05.2012 Nevíte někdo o lezení v okolí francouzského Strassbourgu?
  Re: FR-Strassbourg 30.05.2012 Ahoj,
já byla korát v Laurenzoboulderfels, což je boulderová oblast, kam se dá snadno dostat
    Re: FR-Strassbourg 01.06.2012 mas na tu bouldrovou oblast pruvodce? posles mi prosim odkaz nebo neco?
  Re: FR-Strassbourg 30.05.2012 Tak zalezi v jak sirokym okoli...Leze se v Alsasku a ve Vosges..piskovcovy veze..
http:// de.
krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Zdravim.
Za posledné dva víkendy sa v lokalitách v Moravskom krase (konkrétne Sloup a Býčí skála) udialo niekoľko vlámaní do áut s vyrabovaním komplet lezeckého a iného materiálu... Vo všetkých (mne známych) troch prípadoch boli autá zaparkované n
  Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 to vypadá na nějakou organizouvanou bandičku...no když jdu lézt, auto je prázdný...jestli mě někdo r
  Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Indiáne, to si děláš prdel, ne?
    Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Prdel si nedělá, tak radši bacha. Jo jinak se kradlo i v Rudicích u křížku.
  Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Hm a není na Býčině náhodou lezení povoleno od 1.7.? Což samozřejmě s tím že vám vyloupili auta nemá
    Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 To máš pravdu, ale taky v tu dobu byla Býčina otevřená pro veřejnost.
    Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Kdybys dříve přemýšlel než psal, došel bys ke zjištění, že když někdo parkuje u Býčiny neznamená to,
      Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 ...a rovnako tak - ako už písal Wilhelm - bola sprístupnená jaskyňa pod Býčí skálou.
  Re: krádeže v Moravskom krase 29.05.2012 Zrovna když se kradlo ve Sloupu tak jsme tam byli... když jsme přicházeli a viděli že se řeší asi kr
    Re: krádeže v Moravskom krase 30.05.2012 tohle trvá asi cca dva měsíce. Prej červená nebo vínová felda. Vykrádání od Brna směrem na kras. Dok
Foto dne 29.05.2012 Škoda, že u Fota dne není popisek.. Vypadá to na super cestu... Nevíte o tom někdo něco..
  Re: Foto dne 29.05.2012 Bakchus - Stará cesta VIIa
    Re: Foto dne 29.05.2012 v pruvodci pisou ze nejtezsi je oblezt prvni kruh..da se tam stavet pak je to za VI...ovsem ten vyle
pád lezkzně na suchých skalách 29.05.2012 Horolezkyně spadla ze 20 metrů v pondělí před 19:00 v oblasti Suchých skal na Maloskalsku....
aktualne.centrum.cz /domaci/regiony/liberecky/clanek.phtml?id=746675
nevíte jakou cestu lezla a jak je na tom......přeji dobrý konec s brzk
  Re: pád lezkzně na suchých skalách 29.05.2012 Snad by i pomohlo, kdyby si naši horolezci nenechávali úrazy, kterých je jako máku jen pro sebe, ale
  Re: Súlov 29.05.2012 Napiš do diskuze na james.sk nebo climb.sk, pripadne kontaktuj spravce Jana Bušfyho - HK Direct Bytč
    Re: Súlov 29.05.2012 dík
      Re: Súlov 30.05.2012 STV cca 7
  Re: bahratal průvodce 28.05.2012 nejde, a je to dobře. to by tam byl pak kde kdo ;)
    Re: bahratal průvodce 28.05.2012 ty jses ale jetel!
  Re: bahratal průvodce 28.05.2012 Tak si to překopíruj.To zvládneš,ne?Čím víc lidí,tím lepší!!!!!!
  Re: bahratal průvodce 28.05.2012 Pohledej na purebouldering.cz. Ale nevím jestli v něm jsou i cesty s lanem..
  Re: bahratal průvodce 26.08.2013 jo jde to, když označíš ,levim tlačítkem myši, to co chceš vytisknout a dáš tisk je to lehký :))sice
nalezen telefon 28.05.2012 Zdar,
v neděli odpoledne jsem našel ve skláku pod Káplem telefon. Tuším že to byla Nokia E51 Black. Nechal jsem jí na koupáku na báru.
  Re: nalezen telefon 28.05.2012 tuším že tenhle příspěvek by se mohl spárovat s poděkováním za nález telefonu v inzerci :)
1
...
613
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
...
2263
kvalitní odkaz pro nýmandy Nevíte někdo o kvalitním odkazu pro nýmandy, kteří se tu poslední dobou furt vyjadřujou k lezení na písku (jak by přejišťovali, rybařili, mágovali, grilovali a jinak "zpřístupňovali" atd. :-)) ), aniž by měli rámcový přehled, natož vlastní zkušenost? Něco kde někdo osvícenej v kostce vysvětlí rozdíl mezi naším a americkým pískovcem a rozdíl v kvalitách nutných pro lezení sportovek oproti lezení tradičních cest. A v češtině, protože anglická literatura na téma trad routes není tolik po ruce. Pýskař 11:22:20 31.05.2012odpovědět
  Re: kvalitní odkaz pro nýmandy pro mě sou nýmandi tico lezou na písku bez mádža nevrtají borháky a serou tam posrané smyčky .. podle mě další pokus rozprudit oheň sportovní lezec co cvaká každe 2metry 12:18:05 31.05.2012odpovědět
    Re: kvalitní odkaz pro nýmandy Ukázkové chování, se kterým počítám. Mě ale zajímají komentáře někoho, kdo má co říct k věci. Pýskař 12:35:35 31.05.2012odpovědět
      Re: kvalitní odkaz pro nýmandy třeba i od nepískařů, co lezou hory, tam se taky leze po vlastním železe a fixní jištění potkáš jen občas 12:37:48 31.05.2012odpovědět
    Re: kvalitní odkaz pro nýmandy čim víc se v hovně reješ-tím víc smrdí!!!kamarádi nekamarádi ze skal.... ovnowar 12:37:05 31.05.2012odpovědět
  Re: kvalitní odkaz pro nýmandy Nevim, co presne mas na mysli. Je toho spousta co by meli lezci znat. Ale ramcovy infoletak mas treba tady http://skaly.horosvaz.cz/foto/HoroLabskePiskovce.pdf Jaja 14:49:28 31.05.2012odpovědět
    Re: kvalitní odkaz pro nýmandy Magnesium krom toho, že vnesením do
struktury pískovce snižuje tření, působí na
skalních stěnách velmi neesteticky. Nemluvě ani o znehodnocení sportovního výkonu. :-))))) 15:53:32 31.05.2012odpovědět
      Re: kvalitní odkaz pro nýmandy naprostý idiotismus
idioti!!! 21:11:20 31.05.2012odpovědět
      Re: kvalitní odkaz pro nýmandy O tom, že snižuje tření, není pochyb. Nebo máš pocit, že kartáčky na maglajzáku jsou dentální úchylkou tisíců lezců?
Sportovní výkon? No najít obílenej chyt, nebo dokonce načárkovanej je sakra něco jinýho, než lízt cestu, kde není stopy mága. To jsou pak dva úplně jiný onsajty ;)
Proti mágování v těžkých cestách na písku nic nemám, ale není od věci po sobě cestu očistit. A nadávat lidem, kteří udělali takový pěkný leták, do idiotů, je zbytečný nemyslíš? 09:05:38 01.06.2012odpovědět
        Re: kvalitní odkaz pro nýmandy ne :D
ne 11:27:55 01.06.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: