Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Stanovani pod Mt.Blancem 05.06.2012 Byl uz jste nekdo letos na Mt.Blancu? Pry uz se netoleruje stanovani nad Gouterem ,jak byvalo dlouha leta zvykem. Vite o tom neco?
  Re: Stanovani pod Mt.Blancem 05.06.2012 Minulej rok v létě už se nesmělo a vykládala se ta klasická povídačka vo tom že přiletí vrtulník a d
    Re: Stanovani pod Mt.Blancem 05.06.2012 Jo a ubytkování na chatě stojí myslim 35E na pokoji a když je narváno a spí se i ve společence tak z
      Re: Stanovani pod Mt.Blancem 05.06.2012 Z Tete Rouse na Gouter dvě hoďky a pak na vrchol čtyry hoďky se dá v pohodě zvládnout,letos jsou tam
        Re: Stanovani pod Mt.Blancem 05.06.2012 Také potvrzuji z Tete Rouse na vršek 5h
          Re: Stanovani pod Mt.Blancem 05.06.2012 Tohle je hodně relativní, záleží hodně na podmínkách, stačí aby napadlo 15cm mokrýho sněhu a z 5 hod
          Re: Stanovani pod Mt.Blancem 05.06.2012 Nazakladal jsem tuto diskuzi pro prezentaci vasich casu dosazenych z Rosy na vrchol ,ptal jsem se na
            Re: Stanovani pod Mt.Blancem 05.06.2012 Jediny oficialne povoleny Campsite na normalce na Mont Blanc je u Tete Rouse. U Gouteru je spani ve
              Re: Stanovani pod Mt.Blancem 05.06.2012 Prosím a jak je to se stanováním jinde v masívu MB? Např. pod Midi nebo na Meer de glace?
Má
                Re: Stanovani pod Mt.Blancem 05.06.2012 Vsude jinde v masivu je povoleno bivakovani, tedy nemel by jsi nechat stat stan pres den. Nicmene kr
            Re: Stanovani pod Mt.Blancem 06.06.2012 Zakaz tam bol vzdy, ale je pravda, ze vzdy sa aj ignoroval. teraz je vraj vsak situacia ina, pretoze
              Re: Stanovani pod Mt.Blancem 06.06.2012 Myslel jsem, že už je chata hotová.. není?
            Re: Stanovani pod Mt.Blancem 07.06.2012 Zkrátka dodržuj pravidla a spi v ofiko bivaku, nemá cenu vymejšlet zakázaný bivaky. Je tam jedinej o
              Re: Stanovani pod Mt.Blancem 07.06.2012 Přesně tak, stanujte v oficiálním bivaku nad Tete Rousse a nevymýšlejte jestli se porušování zákazu
                Re: Stanovani pod Mt.Blancem 07.06.2012 ..táhnout stan na Dome a tam chrápat se zkušenějším sice doporučit dá, ale s rizikem, že se ti oni z
                  Re: Stanovani pod Mt.Blancem 07.06.2012 Mám to chápat tak, že zkušenější s.. na zákaz a stanujou u Gouteru? Kdo tam jde bez aklimatizace tak
                    Re: Stanovani pod Mt.Blancem 08.06.2012 Rekl bych, ze zkusenejsi se vykaslou na tahani stanu na Dome du Gouter, protoze to je zbytecne vysok
                  Re: Stanovani pod Mt.Blancem 08.06.2012 Proč se neaklimatizovat na jiným vršku? Proč se aklimatizovat zrovna v nejfrekventovanější části alp
                    Re: Stanovani pod Mt.Blancem 08.06.2012 Protože aklimatizovat se na Gouteru je časově nejméně náročný, efektivnější než strávit ve vejšce po
                      Re: Stanovani pod Mt.Blancem 08.06.2012 S tim souhlasim, jenže se tu bavíme o stanu a ten je na Gouteru zakázanej. Zákaz tam neni jen tak -
    Re: Stanovani pod Mt.Blancem 07.06.2012 V roce 2010 z Tete rose na vrchol a zpět za 10 hodin....zvládne to každý průměrný turista co je dobř
    Re: Stanovani pod Mt.Blancem 08.06.2012 Vono jde o to, že když ta helina přistává / vzlítá, tak nepřistává tak, že by se snesla přímo kolmo
  Re: Foto dne; 5.6 05.06.2012 nojo, takhle matlat na pisku...
  Re: Foto dne; 5.6 05.06.2012 ...To je mliko!....
      Re: Foto dne; 5.6 05.06.2012 Tohle by se nemelo na skaly poustet, to smrdi urazem nejakeho zkoprneleho lezce:) Nehlede na to ze
  Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka 04.06.2012 Jo je to hezký, ale nemusíš tím spamovat maily, weby a ještě diskusi na lezci, Papouši!
    Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka 04.06.2012 Je to počin, takže si to trochu publicity zaslouží. Pokud se to někoho dotklo, dejte mi, prosím, věd
    Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka 04.06.2012 O spamovani mailu nic nevim, ale na lezci si nova oblast zaslouzi mozna i vice nez par slov v diskuz
  Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka 04.06.2012 Skoro hodnotnější než to naše Stříbro, a jak jsem se o něm rozepsal :-). Zasloužilo by si to článek.
    Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka 04.06.2012 To by bylo pěkné, kdyby Papouš občas vybral něco ze svých stránek a dal to sem. Však si může pustit
  Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka 07.06.2012 Takže cesty z Ferdovo zahrádky již nasypány do databáze.
průvodce Sicílie 04.06.2012 Ahoj sháním průvodce DI ROCCIA DI SOLE - CLIMBING IN SICILY, letíme 19.6. a průvodce je všude vyprodán tak uvítám kdyby jste náhodou někdo měli na půjčení nebo na prodej, Prema, Brno
oxymetr 04.06.2012 Ahoj
Chci se pozeptat jestli by mi někdo(za mírný poplatek)nepůjčil v rozmezí polovina července až konec srpna osobní oxymetr.nebo jestli někdo nevíte kde se dá půjčit.moc děkuji.Petr tel.777275591
Fugasův Přelud 03.06.2012 Ahoj.
Dneska jsem lezl cestu Fugasův Přelud na Perštejně a mám k této cestě dotaz.. Skončil jsem cca metr nad čtvrtou preskou (začalo pršet a beztak jsem už byl hotovej) a právě mezi čtvrtou a pátou preskou je vidět díra od borháku. Zajímá
  Re: Fugasův Přelud 03.06.2012 Na mě to působilo, že to bylo akorát přejištěný(starej kruh?), protože ta díra je mezi dvěma borháka
  Re: Fugasův Přelud 04.06.2012 Ahoj, ta cesta se původně hákovala (klas. V/A2), čemuž odpovídala i vzdálenost mezi nýty a jejich kv
Hodinky na hory 03.06.2012 Prosím o radu nebo vaši zkušenosti, jaké hodinky si koupit. Mam vyhlídnuté CASIO PRG 240T-7 a nebo pak Suunta - Suunto Vector Yellow nebo Suunto Core. Zajímá mě odolnost, délka výdrže baterie, funkčnost atd. U Casia mě láká materiál (titan pásek i pouzdro
  Re: Hodinky na hory 03.06.2012 S Vectorama neuděláš chybu, to jsou opravdu hodiny do hor, casia neznám, ale Core jsou hodiny pro ma
  Re: Hodinky na hory 04.06.2012 Už 4. rokem mám Vector - fungují bez chyby, tahám je do hor pořád, po městě je moc nenosím, na druho
  Re: Hodinky na hory 04.06.2012 Od Casia taky pripada v uvahu rada G-Shock, nebo obdoobna rada od Timexu. Ja mam do jeskyni G-Shock
  Re: Hodinky na hory 04.06.2012 Ahoj, mám rok Suunto Core tahám je na lezení do hor a naprostá spokojenost. Žlutý se dají sehnat i p
  Re: Hodinky na hory 06.06.2012 Ahoj. Já mám tak 2 roky Highgeary Alterra a jsem spokojenej.Výškoměr, kompas, teploměr a tlakoměr js
Labak - zapomenuté smycky a expresky 03.06.2012 Od včerejší soboty 2.6.2012 postrádám 2 expresky a tři dlouhé ploché sešité smyce. Kdokoliv jste se pohybovali v Labáku na levém břehu mezi Indiánkou a Tváří a něco z toho jste našli, tak dejte vědět a muj email drbik.lukas@seznam.cz. Přiměřená odměna jis
pruvodce na Jickovice 03.06.2012 Nevite, kde by se v Praze dal sehnat pruvodce na Jickovice? Nebo nemate ho nekdo v el.podobe? Ve zminovane hospode u Kastanu ho nemeli a podruhe bych tam uz jaksi radsi vedela co lezu...
  Re: pruvodce na Jickovice 03.06.2012 zkus napsat pisecakum (stranky oddilu jsou na netu), treba by ti mohli pruvodce poslat...
  Re: pruvodce na Jickovice 03.06.2012 Hele, v naší lezecké bandě jsou, pokud se nepletu, hned dva. Jestli chceš, tak se ozvi, můžeme se do
  Re: průvodce na Jickovice 04.06.2012 Upřesnil jsem v článku kontakt na Klíšťata:
    Re: průvodce na Jickovice 04.06.2012 V hospodě v Jickovicích ho maj. Hospoda u Kaštanu.
      Re: průvodce na Jickovice 04.06.2012 potvrzuji, v hospode ho maji, cena=100kc
ps: jak by se mohlo mylne predpokladat, na stene v p
        Re: průvodce na Jickovice 04.06.2012 Vzdyt pisu ze ho tam nemaji. Nemeli ho tam tuhle sobotu v 11 a ja uz to nechci znova riskovat. Diky
Entropy holds 02.06.2012 Nemáte někdo zkušenosti s chyty entropy holds? Jak drží a tak ...
1
...
611
612
613
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
...
2263
oxymetr Ahoj
Chci se pozeptat jestli by mi někdo(za mírný poplatek)nepůjčil v rozmezí polovina července až konec srpna osobní oxymetr.nebo jestli někdo nevíte kde se dá půjčit.moc děkuji.Petr tel.777275591 petr 10:31:46 04.06.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: