LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
34.Kubíček 10215
35.Chejn 10208
36.Jeřábek 10200
Bouldry:
34.Stribrny 9534
35.Kollár 9503
36.Zímová 9428
Hory:
5.Bloudek 6420
6.Hlahulek 6350
7.Švihálek 6092

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230977 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Stanovani pod Mt.Blancem05.06.2012
Byl uz jste nekdo letos na Mt.Blancu? Pry uz se netoleruje stanovani nad Gouterem ,jak byvalo dlouha leta zvykem. Vite o tom neco?
 Re: Stanovani pod Mt.Blancem05.06.2012
Minulej rok v létě už se nesmělo a vykládala se ta klasická povídačka vo tom že přiletí vrtulník a d
  Re: Stanovani pod Mt.Blancem05.06.2012
Jo a ubytkování na chatě stojí myslim 35E na pokoji a když je narváno a spí se i ve společence tak z
   Re: Stanovani pod Mt.Blancem05.06.2012
Z Tete Rouse na Gouter dvě hoďky a pak na vrchol čtyry hoďky se dá v pohodě zvládnout,letos jsou tam
    Re: Stanovani pod Mt.Blancem05.06.2012
Také potvrzuji z Tete Rouse na vršek 5h
     Re: Stanovani pod Mt.Blancem05.06.2012
Tohle je hodně relativní, záleží hodně na podmínkách, stačí aby napadlo 15cm mokrýho sněhu a z 5 hod
     Re: Stanovani pod Mt.Blancem05.06.2012
Nazakladal jsem tuto diskuzi pro prezentaci vasich casu dosazenych z Rosy na vrchol ,ptal jsem se na
      Re: Stanovani pod Mt.Blancem05.06.2012
Jediny oficialne povoleny Campsite na normalce na Mont Blanc je u Tete Rouse. U Gouteru je spani ve
       Re: Stanovani pod Mt.Blancem05.06.2012
Prosím a jak je to se stanováním jinde v masívu MB? Např. pod Midi nebo na Meer de glace?
        Re: Stanovani pod Mt.Blancem05.06.2012
Vsude jinde v masivu je povoleno bivakovani, tedy nemel by jsi nechat stat stan pres den. Nicmene kr
      Re: Stanovani pod Mt.Blancem06.06.2012
Zakaz tam bol vzdy, ale je pravda, ze vzdy sa aj ignoroval. teraz je vraj vsak situacia ina, pretoze
       Re: Stanovani pod Mt.Blancem06.06.2012
Myslel jsem, že už je chata hotová.. není?
      Re: Stanovani pod Mt.Blancem07.06.2012
Zkrátka dodržuj pravidla a spi v ofiko bivaku, nemá cenu vymejšlet zakázaný bivaky. Je tam jedinej o
       Re: Stanovani pod Mt.Blancem07.06.2012
Přesně tak, stanujte v oficiálním bivaku nad Tete Rousse a nevymýšlejte jestli se porušování zákazu
        Re: Stanovani pod Mt.Blancem07.06.2012
..táhnout stan na Dome a tam chrápat se zkušenějším sice doporučit dá, ale s rizikem, že se ti oni z
         Re: Stanovani pod Mt.Blancem07.06.2012
Mám to chápat tak, že zkušenější s.. na zákaz a stanujou u Gouteru? Kdo tam jde bez aklimatizace tak
          Re: Stanovani pod Mt.Blancem08.06.2012
Rekl bych, ze zkusenejsi se vykaslou na tahani stanu na Dome du Gouter, protoze to je zbytecne vysok
         Re: Stanovani pod Mt.Blancem08.06.2012
Proč se neaklimatizovat na jiným vršku? Proč se aklimatizovat zrovna v nejfrekventovanější části alp
          Re: Stanovani pod Mt.Blancem08.06.2012
Protože aklimatizovat se na Gouteru je časově nejméně náročný, efektivnější než strávit ve vejšce po
           Re: Stanovani pod Mt.Blancem08.06.2012
S tim souhlasim, jenže se tu bavíme o stanu a ten je na Gouteru zakázanej. Zákaz tam neni jen tak -
  Re: Stanovani pod Mt.Blancem07.06.2012
V roce 2010 z Tete rose na vrchol a zpět za 10 hodin....zvládne to každý průměrný turista co je dobř
  Re: Stanovani pod Mt.Blancem08.06.2012
Vono jde o to, že když ta helina přistává / vzlítá, tak nepřistává tak, že by se snesla přímo kolmo

 Foto dne; 5.605.06.2012
(http://www.lezec.cz/reference.php?print=1&key=7012)

... to neni mliko....


 Re: Foto dne; 5.605.06.2012
nojo, takhle matlat na pisku...
 Re: Foto dne; 5.605.06.2012
...To je mliko!....
  Re: Foto dne; 5.605.06.2012
Ne tady je (bude) mlíko... :-) Moc hezká.

   Re: Foto dne; 5.605.06.2012
    Re: Foto dne; 5.605.06.2012
Prijde tak desetilete devcatko do obchodu a rika: "prosim krabicku kondomuu". Prodavacka n
   Re: Foto dne; 5.605.06.2012
Tohle by se nemelo na skaly poustet, to smrdi urazem nejakeho zkoprneleho lezce:) Nehlede na to ze

 Nová oblast Ferdovo zahrádka04.06.2012
Ola, Míra Hrabal z Litvínova vyboltoval u Oseka na Teplicku pěknou rulovou plotnu pro děti a začátečníky. Detaily zde http://goo.gl/g7zOp
 Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka04.06.2012
Jo je to hezký, ale nemusíš tím spamovat maily, weby a ještě diskusi na lezci, Papouši!
  Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka04.06.2012
Je to počin, takže si to trochu publicity zaslouží. Pokud se to někoho dotklo, dejte mi, prosím, věd
  Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka04.06.2012
O spamovani mailu nic nevim, ale na lezci si nova oblast zaslouzi mozna i vice nez par slov v diskuz
 Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka04.06.2012
Skoro hodnotnější než to naše Stříbro, a jak jsem se o něm rozepsal :-). Zasloužilo by si to článek.
  Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka04.06.2012
To by bylo pěkné, kdyby Papouš občas vybral něco ze svých stránek a dal to sem. Však si může pustit
 Re: Nová oblast Ferdovo zahrádka07.06.2012
Takže cesty z Ferdovo zahrádky již nasypány do databáze.

 průvodce Sicílie04.06.2012
Ahoj sháním průvodce DI ROCCIA DI SOLE - CLIMBING IN SICILY, letíme 19.6. a průvodce je všude vyprodán tak uvítám kdyby jste náhodou někdo měli na půjčení nebo na prodej, Prema, Brno

 oxymetr04.06.2012
Ahoj
Chci se pozeptat jestli by mi někdo(za mírný poplatek)nepůjčil v rozmezí polovina července až konec srpna osobní oxymetr.nebo jestli někdo nevíte kde se dá půjčit.moc děkuji.Petr tel.777275591

 Fugasův Přelud03.06.2012
Ahoj.

Dneska jsem lezl cestu Fugasův Přelud na Perštejně a mám k této cestě dotaz.. Skončil jsem cca metr nad čtvrtou preskou (začalo pršet a beztak jsem už byl hotovej) a právě mezi čtvrtou a pátou preskou je vidět díra od borháku. Zajímá
 Re: Fugasův Přelud03.06.2012
Na mě to působilo, že to bylo akorát přejištěný(starej kruh?), protože ta díra je mezi dvěma borháka
 Re: Fugasův Přelud04.06.2012
Ahoj, ta cesta se původně hákovala (klas. V/A2), čemuž odpovídala i vzdálenost mezi nýty a jejich kv

 Hodinky na hory03.06.2012
Prosím o radu nebo vaši zkušenosti, jaké hodinky si koupit. Mam vyhlídnuté CASIO PRG 240T-7 a nebo pak Suunta - Suunto Vector Yellow nebo Suunto Core. Zajímá mě odolnost, délka výdrže baterie, funkčnost atd. U Casia mě láká materiál (titan pásek i pouzdro
 Re: Hodinky na hory03.06.2012
S Vectorama neuděláš chybu, to jsou opravdu hodiny do hor, casia neznám, ale Core jsou hodiny pro ma
 Re: Hodinky na hory04.06.2012
Už 4. rokem mám Vector - fungují bez chyby, tahám je do hor pořád, po městě je moc nenosím, na druho
 Re: Hodinky na hory04.06.2012
Od Casia taky pripada v uvahu rada G-Shock, nebo obdoobna rada od Timexu. Ja mam do jeskyni G-Shock
 Re: Hodinky na hory04.06.2012
Ahoj, mám rok Suunto Core tahám je na lezení do hor a naprostá spokojenost. Žlutý se dají sehnat i p
 Re: Hodinky na hory06.06.2012
Ahoj. Já mám tak 2 roky Highgeary Alterra a jsem spokojenej.Výškoměr, kompas, teploměr a tlakoměr js

 Labak - zapomenuté smycky a expresky03.06.2012
Od včerejší soboty 2.6.2012 postrádám 2 expresky a tři dlouhé ploché sešité smyce. Kdokoliv jste se pohybovali v Labáku na levém břehu mezi Indiánkou a Tváří a něco z toho jste našli, tak dejte vědět a muj email drbik.lukas@seznam.cz. Přiměřená odměna jis
 Re: Labak - zapomenuté smycky a expresky03.06.2012
prosím s díky

 pruvodce na Jickovice03.06.2012
Nevite, kde by se v Praze dal sehnat pruvodce na Jickovice? Nebo nemate ho nekdo v el.podobe? Ve zminovane hospode u Kastanu ho nemeli a podruhe bych tam uz jaksi radsi vedela co lezu...
 Re: pruvodce na Jickovice03.06.2012
zkus napsat pisecakum (stranky oddilu jsou na netu), treba by ti mohli pruvodce poslat...
 Re: pruvodce na Jickovice03.06.2012
Hele, v naší lezecké bandě jsou, pokud se nepletu, hned dva. Jestli chceš, tak se ozvi, můžeme se do
 Re: průvodce na Jickovice04.06.2012
Upřesnil jsem v článku kontakt na Klíšťata:
  Re: průvodce na Jickovice04.06.2012
V hospodě v Jickovicích ho maj. Hospoda u Kaštanu.
   Re: průvodce na Jickovice04.06.2012
potvrzuji, v hospode ho maji, cena=100kc
ps: jak by se mohlo mylne predpokladat, na stene v p
    Re: průvodce na Jickovice04.06.2012
Vzdyt pisu ze ho tam nemaji. Nemeli ho tam tuhle sobotu v 11 a ja uz to nechci znova riskovat. Diky
     Re: průvodce na Jickovice04.06.2012
      Re: průvodce na Jickovice07.06.2012
Teď jsem se na to kouknul. To je bomba! Jedna z nejužitečnějších bakalářek, jaké jsem kdy viděl :).

 Entropy holds02.06.2012
Nemáte někdo zkušenosti s chyty entropy holds? Jak drží a tak ...

1   ...   611   612   613   614   615   616   617   618   619   620   621   622   623   624   625   626   627   628   629   630   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Stanovani pod Mt.Blancem
Byl uz jste nekdo letos na Mt.Blancu? Pry uz se netoleruje stanovani nad Gouterem ,jak byvalo dlouha leta zvykem. Vite o tom neco?
Patrik Š.14:06:19 05.06.2012
odpovědět 
 Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Minulej rok v létě už se nesmělo a vykládala se ta klasická povídačka vo tom že přiletí vrtulník a daj ti obrovskou pokutu nebo ti seberou stan. Horskej vůdce co byl na Tete rouse nám řikal že se tam nesmí stanovat a že povolenej camp je tady na plácku u chaty, když sem se ho ptal jestli se to dá odsud zvládnout až na vrchol a z5 tak řek že z dobrou kondicí a aklimatizací to jde, ale nepůsobil moc přesvědčivě. Jinak se tvrdí že přespávat se tam nesmí kuli helikoptéře co tam vozí materiál, ale to mě přišlo jako blbost, protože ten heliport je od stanů dost daleko, druhá věc je že lidi co tam stanujou pak choděj vosrávat záchody u chaty a nenechaj tam žádný prachy ... :D
Vojta.h16:41:22 05.06.2012
odpovědět 
  Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Jo a ubytkování na chatě stojí myslim 35E na pokoji a když je narváno a spí se i ve společence tak za to chtěji 30E, ale to bylo minulej rok ...
Vojta16:44:24 05.06.2012
odpovědět 
   Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Z Tete Rouse na Gouter dvě hoďky a pak na vrchol čtyry hoďky se dá v pohodě zvládnout,letos jsou tam výjmečně dobré sněhové podmínky.
Tom17:17:29 05.06.2012
odpovědět 
    Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Také potvrzuji z Tete Rouse na vršek 5h
Jirka18:24:54 05.06.2012
odpovědět 
     Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Tohle je hodně relativní, záleží hodně na podmínkách, stačí aby napadlo 15cm mokrýho sněhu a z 5 hodin může být 10 ...
Vojta18:36:29 05.06.2012
odpovědět 
     Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Nazakladal jsem tuto diskuzi pro prezentaci vasich casu dosazenych z Rosy na vrchol ,ptal jsem se na neco jineho ...
Patrik Š.19:37:50 05.06.2012
odpovědět 
      Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Jediny oficialne povoleny Campsite na normalce na Mont Blanc je u Tete Rouse. U Gouteru je spani ve stanech zakazano. Blizsi informace najdes na webu OHM Chamonix.
Radek
zoban21:05:08 05.06.2012
odpovědět 
       Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Prosím a jak je to se stanováním jinde v masívu MB? Např. pod Midi nebo na Meer de glace?
Mám v hlavě uloženo, že je to na ledovci možné kdekoliv, jen je potřeba během dne stan zbourat? Šlo by to nějak upřesnit? J.
22:08:41 05.06.2012
odpovědět 
        Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Vsude jinde v masivu je povoleno bivakovani, tedy nemel by jsi nechat stat stan pres den. Nicmene krom normalky na MB ti hlavu nikdo neutrhne, pouze neni vhodne stavet stan tak ze by jsi napriklad kontaminoval konanim potreby mista z nichz berou chaty vodu.
U Torina se spava v kotlince u pilon suspendu, u Envers jsou police cca 150 m pod chatou smerem k Reqinu, na Plan se spava u jezirka, ale pozor pres den je tam velky pohyb turistu, Col du Midi dole pod chatou, pripadne stara boudicka primo na hrebinku pod Cosmique.
Jinak Argentiere, Couvercle, Envers, Albert 1er jsou chaty Francouského svazu a v pripade noclehu bez jidla je cena pro cleny UIAA (OeAV) kolem cca 10 - 15 EUR za noc, takze je otazkou jestli se ti chce tahat stan :-)
Radek
zoban22:42:08 05.06.2012
odpovědět 
      Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Zakaz tam bol vzdy, ale je pravda, ze vzdy sa aj ignoroval. teraz je vraj vsak situacia ina, pretoze to miesto pouziva vrtulnik, ktory tam sklada material potrebny pre stavbu novej chaty. Preto je asi jediny sposob stanovania pri Tete rouse, odkial sa vsak da na vrchol celkom v pohode vyjst.
Eric11:23:20 06.06.2012
odpovědět 
       Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Myslel jsem, že už je chata hotová.. není?
honza11:36:57 06.06.2012
odpovědět 
      Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Zkrátka dodržuj pravidla a spi v ofiko bivaku, nemá cenu vymejšlet zakázaný bivaky. Je tam jedinej oficielní, všude se to píše, všichni to ví...a to že to někteří tupci nerespektujou, neznamená že se musíš zařadit hned mezi ně. Nejsem pro nějaké velké omezování v horách, ale tady kvůli frekvenci turistů to jinak nejde.
Chřestýš08:32:39 07.06.2012
odpovědět 
       Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Přesně tak, stanujte v oficiálním bivaku nad Tete Rousse a nevymýšlejte jestli se porušování zákazu u Gouteru ještě toleruje nebo už ne.. Od Tete Rousse se to dá na vršek a zpět v pohodě stihnout, kdo to neujde za běžných podmínek za 12 hodin tak by na MB vůbec neměl chodit a měl by potrénovat.
Nebo je možnost stan dotáhnout až na Dome de Gouter a stanovat někde tam, ale to se dá doporučit jen zkušenějším (a ti normálkou přes Gouter obvykle nechodí ;-)
Stan na Tete Rousse!10:44:08 07.06.2012
odpovědět 
        Re: Stanovani pod Mt.Blancem
..táhnout stan na Dome a tam chrápat se zkušenějším sice doporučit dá, ale s rizikem, že se ti oni zkušenější nevybíravým způsobem vysmějou.

Jinak je zajímavý, kolik lidí zde doporučuje vyrážet na vrchol z Tete Rouse, aniž by přihlédli k faktu, že pro neaklimatizovanýho jedince je výstup z 3000 do 4800 docela darda, a naopak přidáním noclehu na Gouteru je aklimatizace natolik dobrá, že lze uvažovat o postupu Tete Rouse - Gouter - vrchol i bez předchozí aklimatizace na Paradisu apod.
honza11:39:41 07.06.2012
odpovědět 
         Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Mám to chápat tak, že zkušenější s.. na zákaz a stanujou u Gouteru? Kdo tam jde bez aklimatizace tak holt musí počítat že to tam pobleje a nebude to pohodový výlet :-) Kolem je mraky kopců, tak nevim proč se aklimatizovat zrovna ve stanu na Gouteru (= jít kamenolomem natěžko pomalu)
Hlavně to vypadá že tolerance zákazu skončila, takže možnost stanu na Gouteru bych vyloučil.
13:03:15 07.06.2012
odpovědět 
          Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Rekl bych, ze zkusenejsi se vykaslou na tahani stanu na Dome du Gouter, protoze to je zbytecne vysoko a zbytecna drina. Dal nez na Tete Rouse bych stan nenosil. Ale ja uz bych ho nenosil vubec a radsi bych si zaplatil nocleh. (Nebo teplejsi spacak a zdarak - ovsem pouze pri velmi dobre predpovedi.)
jx zero14:46:01 08.06.2012
odpovědět 
         Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Proč se neaklimatizovat na jiným vršku? Proč se aklimatizovat zrovna v nejfrekventovanější části alp? Normálkou sem šel jenom proto že sem vedl pět lidí, těch pět lidí nebyli žádný extra namakanci, ale při přijatelných podmínkách po aklimatizaci na jiným kopci to vyběhli uplně v klidu.
Chřestýš10:54:39 08.06.2012
odpovědět 
          Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Protože aklimatizovat se na Gouteru je časově nejméně náročný, efektivnější než strávit ve vejšce pouze pár hodin cestou na nějakou nízkou 4000 a taky - vzhledem k tomu, že už jsi skoro na vršku a tedy ti zbývá nějaký ten rezervní den - ti to poskytuje možnost rozhodnutí o tom, že např. přidáš jeden den aklimatizace navíc.

Tím to neobhajuju, pouze vám odpovídám na otázku "proč".
honza12:01:16 08.06.2012
odpovědět 
           Re: Stanovani pod Mt.Blancem
S tim souhlasim, jenže se tu bavíme o stanu a ten je na Gouteru zakázanej. Zákaz tam neni jen tak - heliport a obesrávání chaty. Proto stan buď na Rousse nebo to vytáhnout až na Dome (což je pro aklimatizovaný nadšence výškovýho táboření)Kdo chce chrnět na Gouteru tak ať si zajistí chatu. Díky lidem který tam každoročně stanujou nás mají za prasata z východu a mají pravdu.. Už by měli konečně začít pokutovat nebo rovnou házet do údolí. Osobně bych ale tu chatu úplně zrušil a nechal tam jen kadibudky, pak by si tam mohl stanovat každej a ubylo by lidí který ne MB nemaj co dělat.
12:39:47 08.06.2012
odpovědět 
  Re: Stanovani pod Mt.Blancem
V roce 2010 z Tete rose na vrchol a zpět za 10 hodin....zvládne to každý průměrný turista co je dobře aklimatizován.
Chřestýš08:28:44 07.06.2012
odpovědět 
  Re: Stanovani pod Mt.Blancem
Vono jde o to, že když ta helina přistává / vzlítá, tak nepřistává tak, že by se snesla přímo kolmo dolů ... a když ti přeletí pár metrů nad stanem, je to celkem pěkný fičák.
12:40:46 08.06.2012
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1268 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi