Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Rengen kyblíku 15.06.2012 Cau, chci se zeptat, dnes jsem byl na skale a z 15m mi spadnula brzda PETZL REVERSO 3 (kyblík) na zem, ale nikde nevidim zadne poskozeni, tak se chci zeptat, jestli se nekde dela "rengen" lezeckého vybavení a kolik to přibližně stojí.
  Re: Rengen kyblíku 15.06.2012 pošli to mne, ja ti to zrentgenujem za 30 euro.
  Re: Rengen kyblíku 15.06.2012 Jestli se nepletu, tak podle P. Schuberta materiál buď při pádu praskne a to je vidět nebo vydží a n
  Re: Rengen kyblíku 16.06.2012 Pokud mu nic viditelně není, což by po 15m pádu nemělo, tak je ok.
  Re: Rengen kyblíku 16.06.2012 Záleží, jak moc velký jsi škudlil a jak moc se máš rád... Mě před rokem spadl Guide ze štandu a od t
    Re: Rengen kyblíku 18.06.2012 "Jištění se nebojím ale slaňovat bych se bál" - bodejť, při slaňování na tom visíš ty, ale
      Re: Rengen kyblíku 18.06.2012 Navíc při slaňování na tom visíš, kdežto při pádu dostává jistítko ránu :-)
        Re: Rengen kyblíku 18.06.2012 nechci do toho kecat, určitě to tady čte i spousta lidí vzdělaných v oboru obrábění kovů a tedy povo
          Re: Rengen kyblíku 18.06.2012 záleží jestli to bzinklo o nějakej šutr nebo do hlíny...
            Re: Rengen kyblíku 18.06.2012 šak vám povidám - pokud v tom není rejha jak od flákance sekeromlatem, tak bych to neřešil. a můžu t
              Re: Rengen kyblíku 18.06.2012 To není moc velkorysá nabídka, zdá se, že tomu matroši zas tak moc nedůvěřuješ. Nabízím třetinu.
                Re: Rengen kyblíku 18.06.2012 když cenová válka, tak ji máš mít. polovinu. ale musí se blejskat novotou.
                  Re: Rengen kyblíku 18.06.2012 Třeba se těma karáblema udav.. vejš nejdu.
                  Re: Rengen kyblíku 18.06.2012 ..ale pokud by se do kategorie "blejská se novotou" dal zahrnout i drblej oplet oblepenej
                    Re: Rengen kyblíku 18.06.2012 jestli je to sedmdesátka drblá dva metry od konce, tak se určitě nějak domluvíme. chachachá.
                      Re: Rengen kyblíku 19.06.2012 Vod konce, vod konce.. jak se to vezme.. Nevim přesně, ale empiricky vzato když to tou leukoplastí n
Fotky do deníčku 15.06.2012 Ahoj, jak si můžu vložit nějakou fotku do deníčku? Nějak to nikde nemůžu najít. Dík
  Re: Fotky do deníčku 15.06.2012 Pošli nám je do emailu. Viz levý sloupec dole, kontakty.
    Re: Fotky do deníčku 15.06.2012 A jak je to s tou už kdysi avizovanou novou verzí Lezce? Posílat fotky mailem je přece jenom postup
      Re: Fotky do deníčku 15.06.2012 Kdyz dokazali poslat fotku do denicku mailem stari klasici tak bys to moh dokazat i ty a jestli na t
        Re: Fotky do deníčku 15.06.2012 Preklizkari... :-D
        Re: Fotky do deníčku 15.06.2012 jako ironie dobrý, jinak bereš asi slabý prášky :)
        Re: Fotky do deníčku 16.06.2012 provokace ju.. :) klasici... :) nevim kolik koderu lezec.cz ma nebo jestli p&l je v plusu aby mo
          Re: Fotky do deníčku 18.06.2012 jen proboha ne zadne nove zelezo do lezce.cz, dodrzujte prosim tradice :)
            Re: Fotky do deníčku 18.06.2012 argumentace o tom, že to dokázali i staří klasici je asi stejně zkostnělá a upřímně zcela směšná jak
  Re: Klasifikace obtížnosti 15.06.2012 Dřív se používaly římský číslice i pro UIAA, dneska se používaj spíš jen na písku anebo u Welzenbach
Alternativka 14.06.2012 Poradí prosím někdo, jak se dostat na Alternatívnu stěnu? Googluji, ale nějak nejsem úspěšný :-) Průvodce jsem našel na climb.sk, ale potřebuji nějakou mapku oblasti, GPS souřadnice nebo něco podobného. Díky
  Re: Alternativka 15.06.2012 Vesnice se jmenuje Plavecké podhradie, vjedeš do ní a projíždíš jí dozadu, pak se jede přes mostek a
    Re: Alternativka 15.06.2012 Jedu na Alternatívku zítra - sobotu 16.6. z Hodonína, kdybys potřeboval další popis napiš.
  Re: Alternativka 15.06.2012 ako píše vlk - cez celú dedinu nakoniec, cez mostík, okolo požiarnej zbrojnice, za ňou zaparkuješ, p
    Re: Alternativka 15.06.2012 ...a tu to máš ešte v turistickej mape - v podstate až po odbočku do lesa sleduješ žltú turistickú z
    Re: Alternativka 18.06.2012 z moravy to maju blizsie mozno ako ty.
      Re: Alternativka 18.06.2012 Kam mame tedy zajet, aby to nebyl grc?
karimatka 14.06.2012 Ahoj, poraďte mi jaká samonafukovačka je vhodné na spaní na sněhu, nějaký konkrétní ověřený model do extrémních podmínek. (děku předem za odpovědi typu, každá, si upad, nekupuj si nafukovačku a podobně.) Díky za názory.
  Re: karimatka 14.06.2012 Therm a Rest Neo Air. Super velikost, super izolace. Maximální spokojenost.
    Re: karimatka 14.06.2012 NeoAir je na spaní skvělá, ale na můj vkus taky trochu citlivá. Na sněhu by to mohlo být OK, ale na
      Re: karimatka 15.06.2012 Jo, na spaní na ostrých šutrech apod. to moc není. Je to ale izolačně a velikostně (hmotnostně) to n
  Re: karimatka 14.06.2012 Všeobecně by se dalo říct že tloušťka 3,8cm je na sníh ideál tenší ne, therm a rest má pověst velmi
  Re: karimatka 17.06.2012 Pokud máš výšku do 175cm, tak Yate Bivak. Na stránkách Yate ji nemají, ale jde koupit na netu. Zesíl
závěsná postel 14.06.2012 Mohl by mi někdo poradit? potřeboval bych půjčit závěsnou postel sto dva. chceme lézt s kamarádem v alpách vícedélku a chceme si to zpestřit přepsáním. cesta má navíc 800m což je na den hodně. nevíte kde je možnost jí půjčit?
  Re: závěsná postel 14.06.2012 Než s sebou tahat postel, není lepší bivak vsedě na nějakým lepším štandu? Nebo jdete do takovýho br
    Re: závěsná postel 14.06.2012 Souhlasím s Honzou.Pokud čekáte jen 2 bivaky je těch skoro 15 kilo navíc zbytečných a určitě nečekej
      Re: závěsná postel 14.06.2012 je nekolik veci co se nepujcuji .... fajfka , zenska , postel (bez zensky )
      Re: závěsná postel 14.06.2012 Aha. no kolmé to samozřejmě celou dobu není. Nečekal jsem že postavení postele je tak velký problém.
        Re: závěsná postel 14.06.2012 A do čeho to tedy - jen tak pro zajímavost - jdete? Něco v Dolomitech? Severka Tre Cime?
          Re: závěsná postel 14.06.2012 Tak direktka na C.Grande ve svych prvnich 2/3 moc pohodlnych polic na "spani" neskyta (nep
  Re: závěsná postel 14.06.2012 Skús IKEA model mändäl;)
  Re: závěsná postel 14.06.2012 No a nebyla by k půjčení na svazu?
  Re: závěsná postel 15.06.2012 Já věděl že to najdu :-) Tady je návod na výrobu takový postýlky, tak gůůdlak!
  Re: stránky 13.06.2012 :) že by návod na bydlení v Kyotu:o)
  Re: stránky 13.06.2012 Zřejmě jim to někdo hacknul. Je to jedno, ta stránka byla stejně od doby, kdy ji "aktualizovali
    Re: stránky 13.06.2012 ... asi někdo nezná Kubu :-D
Tipuju že se tady šijou nový stránky a kuba někde sehnal parádn
  Re: stránky 14.06.2012 Někdo doma víc čumí na porno než píše články :) .. aneb jak k "viru" přes FTP přijít :)
Hochkesselkopf SW 13.06.2012 Ahoj.
O víkendu se chystáme na vícedélku na Hochkesselkopf (SW). Máte někdo někdo s touto cestou již nějaké zkušenosti? A především s okolím..? Kde přespat a podobně..?
Děkuji
ferraty v sasku 13.06.2012 Zdravím, máte prosím někdo podrobnější info k ferátám v Sasku (německé straně)?
co stojí za to tam vylízt? a jestli jste někdo byl na Alpiner Grat -- prý tam v létě není dovoleno lízt kvůli sovám...
Jel bych s tátou z Brna, j
  Re: ferraty v sasku 13.06.2012 alpingrat je pěkná kratochvíle při říjnové vyjížďce na bicyklu, naboso se to dá přeběhnout za necelý
    Re: ferraty v sasku 13.06.2012 tady je něco k těm ferratam v sasku, osobně myslim e opravdu nemá cenu tam z brna jezdit... když alp
  Re: ferraty v sasku 13.06.2012 Povoleno lezení 1. září - 14. ledna. Jestli chceš vědět víc, zadej do Google "alpiner grat"
:) 12.06.2012 na moravě panuje tutový počasí na top přelezy :))
  Re: :) 12.06.2012 co to je za provokaci?
  Re: :) 13.06.2012 Jo tos byl ty co včera bušil 10ku v krase!
  Re: :) 14.06.2012 to byl samozřejmě jen vtip :D
1
...
608
609
610
611
612
613
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
627
...
2263
  Re: Fotky do deníčku Pošli nám je do emailu. Viz levý sloupec dole, kontakty. libor 11:35:05 15.06.2012odpovědět
    Re: Fotky do deníčku A jak je to s tou už kdysi avizovanou novou verzí Lezce? Posílat fotky mailem je přece jenom postup obvyklý spíše někdy ke konci minulého století. X. 12:47:08 15.06.2012odpovědět
      Re: Fotky do deníčku Kdyz dokazali poslat fotku do denicku mailem stari klasici tak bys to moh dokazat i ty a jestli na to nemas, tak se do toho neser. Mame tady nejakou tradici a pravidla tak k nim mejte laskave uctu! Hook 15:25:07 15.06.2012odpovědět
        Re: Fotky do deníčku Preklizkari... :-D 16:04:37 15.06.2012odpovědět
        Re: Fotky do deníčku jako ironie dobrý, jinak bereš asi slabý prášky :) 21:08:55 15.06.2012odpovědět
        Re: Fotky do deníčku provokace ju.. :) klasici... :) nevim kolik koderu lezec.cz ma nebo jestli p&l je v plusu aby mohli zaplatit nekoho.. ale rozhodne by to chtelo: udelat diskuzi na zpusob phpBB nebo neceho podobnyho...to same komenty pod clankem.. uprimne kolih hodin to zabere zkusenemu koderovi? fotogalerire jako plug-in, hodnoceni ctenaru, moznost vladani.. to same... podle me kluci nemaji plan neustaleho zlepsonavi... stagnace? :)vetsina tech reseni je hotova..to samy denicky! databaze je... co takhle udelat brainstorming v poradny online diskuzi na tema kam dal... ;) par natuknuti uz tu problehlo.. t 19:54:33 16.06.2012odpovědět
          Re: Fotky do deníčku jen proboha ne zadne nove zelezo do lezce.cz, dodrzujte prosim tradice :) 14:58:37 18.06.2012odpovědět
            Re: Fotky do deníčku argumentace o tom, že to dokázali i staří klasici je asi stejně zkostnělá a upřímně zcela směšná jako kdyby někdo prohlásil, že když se vyvinul spalovací motor, tak se přece dalo stále jezdit na páru... lezec.cz je zastaralý a chtěl by oživit, návrhů by se našlo velká spousta, ale nikdo z autorů se k ničemu nemá (důvody znají jen oni) a to je velká škoda, tento server by se mohl stát něčím víc než anonymní virtuální hospodou a "zlatými stránkami" cest a boulderů Honza 15:12:40 18.06.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: