LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
Bouldry:
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
19.Nespoutaný 10006
Hory:
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216
33. 2172

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230734 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 R.E. GUARD II19.06.2012
Ahoj, nemáte někdo praktickou zkušenost s novým kýblem R.E. guard II.? Zvažuju mezi ním, ATC GUIDE a TUCAN od Simondu.
Díky m.
 Re: R.E. GUARD II19.06.2012
ahoj. ja osobne by som bral bez rozmýšľania atc guide. prepracovanejší, kvalitnejšie spracovanie, ge
 Re: R.E. GUARD II19.06.2012
S guardem zkušenost nemám, ale nedávno tu tuším proběhlo nějaké proklínání na něj. Guida mám, standa
  Re: R.E. GUARD II19.06.2012
a co reverso 4?
   Re: R.E. GUARD II19.06.2012
A co Singing Rock Shuttle?
  Re: R.E. GUARD II19.06.2012
Plný souhlas s předřečníkem m. (a už to tu bylo x-krát). Dobře znám Guida i Toucan, Guide problém s
  Re: R.E. GUARD II20.06.2012
Vychytávky 1. tucana druhému nechybí. Naopak. Viz:
   Re: R.E. GUARD II20.06.2012
"Vychytávky 1. tucana druhému nechybí".
Věc názoru, Beliale - ale podle mne, "
    Re: R.E. GUARD II20.06.2012
"Jištění prvolezce ze štandu, když hrozí pád pod štand"? Brrr, při tomto způsobu jištění b
     Re: R.E. GUARD II21.06.2012
Eh, je to trochu mimo původní debatu, ale zarazils mne - možná jsem to napsal blbě, ale měl jsem na
      Re: R.E. GUARD II21.06.2012
Pochopil sem to tak, že máš jistítko cvaklý ve štandu a ne na sobě.
     Re: R.E. GUARD II21.06.2012
A jakým způsobem jištění se tomu dá vyhnout, když třeba 10 m nad štandem nic dobrýho nezaložíš?
      Re: R.E. GUARD II22.06.2012
jistič si odsedne metr-dva pod štand, jistí od sebe, a první postupové jištění se cvakne do štandu
       Re: R.E. GUARD II22.06.2012
Tahle metoda pomůže při jištění "ze sedáku" a snižuje pádovej faktor, pádu pod štand ale b
        Re: R.E. GUARD II22.06.2012
Nezabrání, ale v rámci možností ho zpříjemní a to stačí ne?
         Re: R.E. GUARD II22.06.2012
a hlavně myslet na dvojnásobné zatížení štandu a no to že jistič letí nahoru a prvolezec dolu, tak a
          Re: R.E. GUARD II22.06.2012
A proto v případě, že něco takovýho hrozí, nabrat si třeba 5-10 metrů lana a cvaknout loďákem na sed
 Re: R.E. GUARD II19.06.2012
Oproti ATC guide BD trochu horsi prace se silnejsim a tuzsim lanem, povolovani a vse ostatni bez pro

 BOREAL KINTARO19.06.2012
Ahoj máte někdo zkušenost s lezečkami BOREAL KINTARO?
 Re: BOREAL KINTARO19.06.2012
nejlepsi, co jsem kdy mel na noze.

 Nose18.06.2012
Tak nose ma novej rekord :D

Honnold je neskutecny zvire.

Celkovy cas Honnold Florine : 2:23:46. Vylepseni o 13 minut. Klobouk dolu.


 bouldering zillertal18.06.2012
ahoj, je nekde pruvodcik na bouldry v zillertalu?
 Re: bouldering zillertal18.06.2012
v obchode v mayrhofenu;)
 Re: bouldering zillertal18.06.2012
Kup si ho a nedelej ofuky, 30 ecek te nezabije.
  Re: bouldering zillertal19.06.2012
?? kliiiid gumo... nekdy byva spoustu veci na netu a nemusi to byt ilegal..
 Re: bouldering zillertal19.06.2012
 Oprava lezeček18.06.2012
Ahoj,
mám lezečky Boreal Stingma a potřebuju je nechat podlepit. Kam myslíte že je nejlepší je poslat? A jakou dat lepičku, co nejpodobnější tý původní?
Díky za rady
Karel
 Re: Oprava lezeček18.06.2012
Nedoporucuju RESTDAY. Strasne se zhorsli. Mam mu nich hystorii asi 3x triop pak 2x rockpilars a 1x m
  Re: Oprava lezeček18.06.2012
Hele ja nic prepirat nechci! Tu neni zadna diskuse pro domaci prace..
  Re: Oprava lezeček18.06.2012
pro me zas rest day forever 3x podlepena ta sama bota a porad good.. flame jak svin...
  Re: Oprava lezeček21.06.2012
Moje zkušenost – LS Miura.
V Salticu ju rozplácli a absolutně změnila tvar. Samozřejmě k hor
 Re: Oprava lezeček18.06.2012
Najdi si stránky Saltiku a vyber si tam i gumu.Myslím,že mají i Borealku.Také jsem s touhle firmou s
  Re: Oprava lezeček18.06.2012
Presne tak ak je botka uz viac prelezena a zdeformovana tak je jedno kam ju posles (z hovna zlato ne
   Re: Oprava lezeček18.06.2012
2 podplepy miur v restdayi a furt skvělý, ¨přijdou mi i lepší než nový :)
    Re: Oprava lezeček18.06.2012
only restday best friction and qualitty for climb on sandstone or different materials
     Re: Oprava lezeček18.06.2012
a lepičku dej podle toho kde lezeš na pisek lespi mekci na vapno a jine tvrdsi ja davam vibram clasi
  Re: Oprava lezeček18.06.2012
Libor má recht. Já jsem z těch, kterým více vyhovuje práce RESTDAYe. Dříve jsem podlepoval v Salticu
   Re: Oprava lezeček19.06.2012
Moje zkušenost - kobry podlepený v saltiku s výměnou obsázky a požadavkem zmenšení o 1/2 čísla. Výsl
   Re: Oprava lezeček19.06.2012
Skoda, ze nekdo nenapsal takovy prispevek v dobach, kdy jsem prolezl svoje prvni lezecky. :) Musel j
 Re: Oprava lezeček18.06.2012
Mam dobrou zkusenost se Salticem. Je ale pravdou, ze oba me pary lezek (stare podlepene 3x, novejsi
 Re: Oprava lezeček18.06.2012
FLAME WAR!!! :)
 Re: Oprava lezeček19.06.2012
Se Salticem jsem byl vždycky velice spokojený - naposled jsem je poslal do Restday (kámoš je tam pos
  Re: Oprava lezeček20.06.2012
Podobna zkusenost - mesic po podrazeni se guma na spicce zacala odchlipovat.
   Re: Oprava lezeček20.06.2012
Stejnej problem - podlepení Miur v restday a po 2 mesicich díra na špičce...posílam uz jen do SALTIC
    Re: Oprava lezeček21.06.2012
Já se bohužel musím přidat se stejnou zkušeností....nově podlepené Rock Pollars Ozone QC...guma Vibr
 Re: Oprava lezeček19.06.2012
Do Salticu sem posílal lezečky od celýho našeho oddílu dlouhou dobu, po té co zničili několikery nov
  Re: Oprava lezeček21.06.2012
...jen by mě zajímalo jak vypadají nový lezečky který posíláš na podlepení :-))
   Re: Oprava lezeček21.06.2012
To víš, pro mě kterej má jedny lezečky i 7x podlepovaný jsou 0x podlepovaný prostě nový. Nenapadlo m
  Re: Oprava lezeček21.06.2012
S Restdayem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Podlepují mi Testarossy od LS a dámské Miury. Zrovna Tes
   Re: Oprava lezeček21.06.2012
Chtěl bych se zeptat, taky budu brzy poprvé podlepovat Testarosy, nechala sis vyměnit obsázku, nebo

 Oprava lezeček18.06.2012
Ahoj,
mám lezečky Boreal Stingma a potřebuju je nechat podlepit. Kam myslíte že je nejlepší je poslat? A jakou dat lepičku, co nejpodobnější tý původní?
Díky za rady
Karel

 Pruvodce Annot18.06.2012
Ahoj, nevíte někdo o průvodci na Annot a to nejen bouldering. Za jaký koliv informace o oblasti mockrát děkuju...
 Re: Pruvodce Annot18.06.2012
Víme.
  Re: Pruvodce Annot18.06.2012
A neprozradil bys prosím kde bych ho koupil?
   Re: Pruvodce Annot18.06.2012
Bouldering: abloc.org
Trad: tradannot.over-blog.com
Skály: Na začátku vesnice (příjezd
    Re: Pruvodce Annot18.06.2012
Paráda díky moc

 Roviště - zapomenuté lezečky17.06.2012
Ahoj, v neděli 17.6.2012 kolem 17 hodin jsem v Rovišti zapomněl lezečky Saltic Vampir, téměř nové, barva - žluto-modro-černá. Spolu s lezečkami byly i černé tenké ponožky. Nechal jsem je v sektoru Jurský park, pod cestou Návrat růžového pantera. Kdybyste
 Re: Roviště - zapomenuté lezečky17.06.2012
Pište to do Inzerce - Ztráty a nálezy, díky moc.
  Re: Roviště - zapomenuté lezečky18.06.2012
jenomze inzerci ctou lidi co neco potrebuji, takze ten, ktery vi neco o zapomenutych lezeckach (ale
   Re: Roviště - zapomenuté lezečky18.06.2012
Není o čem diskututovat, takže to odcouvá s jinými dlouhými diskusemi, navíc v inzerci to lze filtro
 Re: Roviště - zapomenuté lezečky18.06.2012
Lezečky již byly nalezeny, už jsme domluvili předání a nálezci mnohokrát děkuji.

 Rengen kyblíku15.06.2012
Cau, chci se zeptat, dnes jsem byl na skale a z 15m mi spadnula brzda PETZL REVERSO 3 (kyblík) na zem, ale nikde nevidim zadne poskozeni, tak se chci zeptat, jestli se nekde dela "rengen" lezeckého vybavení a kolik to přibližně stojí.
 Re: Rengen kyblíku15.06.2012
pošli to mne, ja ti to zrentgenujem za 30 euro.
 Re: Rengen kyblíku15.06.2012
Jestli se nepletu, tak podle P. Schuberta materiál buď při pádu praskne a to je vidět nebo vydží a n
 Re: Rengen kyblíku16.06.2012
Pokud mu nic viditelně není, což by po 15m pádu nemělo, tak je ok.
 Re: Rengen kyblíku16.06.2012
Záleží, jak moc velký jsi škudlil a jak moc se máš rád... Mě před rokem spadl Guide ze štandu a od t
  Re: Rengen kyblíku18.06.2012
"Jištění se nebojím ale slaňovat bych se bál" - bodejť, při slaňování na tom visíš ty, ale
   Re: Rengen kyblíku18.06.2012
Navíc při slaňování na tom visíš, kdežto při pádu dostává jistítko ránu :-)
    Re: Rengen kyblíku18.06.2012
nechci do toho kecat, určitě to tady čte i spousta lidí vzdělaných v oboru obrábění kovů a tedy povo
     Re: Rengen kyblíku18.06.2012
záleží jestli to bzinklo o nějakej šutr nebo do hlíny...
      Re: Rengen kyblíku18.06.2012
šak vám povidám - pokud v tom není rejha jak od flákance sekeromlatem, tak bych to neřešil. a můžu t
       Re: Rengen kyblíku18.06.2012
To není moc velkorysá nabídka, zdá se, že tomu matroši zas tak moc nedůvěřuješ. Nabízím třetinu.
        Re: Rengen kyblíku18.06.2012
když cenová válka, tak ji máš mít. polovinu. ale musí se blejskat novotou.
         Re: Rengen kyblíku18.06.2012
Třeba se těma karáblema udav.. vejš nejdu.
         Re: Rengen kyblíku18.06.2012
..ale pokud by se do kategorie "blejská se novotou" dal zahrnout i drblej oplet oblepenej
          Re: Rengen kyblíku18.06.2012
jestli je to sedmdesátka drblá dva metry od konce, tak se určitě nějak domluvíme. chachachá.
           Re: Rengen kyblíku19.06.2012
Vod konce, vod konce.. jak se to vezme.. Nevim přesně, ale empiricky vzato když to tou leukoplastí n

 Fotky do deníčku15.06.2012
Ahoj, jak si můžu vložit nějakou fotku do deníčku? Nějak to nikde nemůžu najít. Dík
 Re: Fotky do deníčku15.06.2012
Pošli nám je do emailu. Viz levý sloupec dole, kontakty.
  Re: Fotky do deníčku15.06.2012
A jak je to s tou už kdysi avizovanou novou verzí Lezce? Posílat fotky mailem je přece jenom postup
   Re: Fotky do deníčku15.06.2012
Kdyz dokazali poslat fotku do denicku mailem stari klasici tak bys to moh dokazat i ty a jestli na t
    Re: Fotky do deníčku15.06.2012
Preklizkari... :-D
    Re: Fotky do deníčku15.06.2012
jako ironie dobrý, jinak bereš asi slabý prášky :)
    Re: Fotky do deníčku16.06.2012
provokace ju.. :) klasici... :) nevim kolik koderu lezec.cz ma nebo jestli p&l je v plusu aby mo
     Re: Fotky do deníčku18.06.2012
jen proboha ne zadne nove zelezo do lezce.cz, dodrzujte prosim tradice :)
      Re: Fotky do deníčku18.06.2012
argumentace o tom, že to dokázali i staří klasici je asi stejně zkostnělá a upřímně zcela směšná jak

1   ...   607   608   609   610   611   612   613   614   615   616   617   618   619   620   621   622   623   624   625   626   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Oprava lezeček
Ahoj,
mám lezečky Boreal Stingma a potřebuju je nechat podlepit. Kam myslíte že je nejlepší je poslat? A jakou dat lepičku, co nejpodobnější tý původní?
Díky za rady
Karel
15:01:11 18.06.2012
odpovědět 
 Re: Oprava lezeček
Nedoporucuju RESTDAY. Strasne se zhorsli. Mam mu nich hystorii asi 3x triop pak 2x rockpilars a 1x muiry.. Ty muiry nekdy predloni tak strasne zkonili ze uz jim nikdy nic neposlu a ted posilam do salticu a spokojenost. (posledni muiry od nich presili i druhy podrazeni coz se nikdy predtim nestalo)

Takze pokud ti nekdo primo nepodrazi boreal tak doporucim saltc. gumu co nejtvrdsi protoze podrazena lezka byva obecnehafo mekci nez origos.

Prepersi to jak cches :)

ps. Saltic me fakt neplati;)
judovana15:25:14 18.06.2012
odpovědět 
  Re: Oprava lezeček
Hele ja nic prepirat nechci! Tu neni zadna diskuse pro domaci prace..
16:46:37 18.06.2012
odpovědět 
  Re: Oprava lezeček
pro me zas rest day forever 3x podlepena ta sama bota a porad good.. flame jak svin...
t16:58:15 18.06.2012
odpovědět 
  Re: Oprava lezeček
Moje zkušenost – LS Miura.
V Salticu ju rozplácli a absolutně změnila tvar. Samozřejmě k horšímu.
V Restdayu po podražení jako nová. Tvar zachován dokonale.
Alda08:58:55 21.06.2012
odpovědět 
 Re: Oprava lezeček
Najdi si stránky Saltiku a vyber si tam i gumu.Myslím,že mají i Borealku.Také jsem s touhle firmou spokojený,ale spousta kamarádů nemůže vynachválit i Restday.Myslím,že podlepování bot je i o náhodě jak se to povede.
Libor H.16:09:26 18.06.2012
odpovědět 
  Re: Oprava lezeček
Presne tak ak je botka uz viac prelezena a zdeformovana tak je jedno kam ju posles (z hovna zlato neurobis) ja posielam ked zrazim hrany zasadne nevymienam obvodovku lebo to uplne zmeni lezku, uz par rokov pouzivam miury vychadza mi to tak tri pary na dva roky, podlepene na treningy a lahších či ciest ked v nich šmatleš dlhšie a nový pár do tažších prelezov...druhe podlepenie uz neriešim to je uplne oničom
LK16:54:20 18.06.2012
odpovědět 
   Re: Oprava lezeček
2 podplepy miur v restdayi a furt skvělý, ¨přijdou mi i lepší než nový :)
p.17:01:24 18.06.2012
odpovědět 
    Re: Oprava lezeček
only restday best friction and qualitty for climb on sandstone or different materials
jd18:48:28 18.06.2012
odpovědět 
     Re: Oprava lezeček
a lepičku dej podle toho kde lezeš na pisek lespi mekci na vapno a jine tvrdsi ja davam vibram clasiku a XS2 na vapno
jd18:49:48 18.06.2012
odpovědět 
  Re: Oprava lezeček
Libor má recht. Já jsem z těch, kterým více vyhovuje práce RESTDAYe. Dříve jsem podlepoval v Salticu, ale zkusil jsem REST a zdá se mi, že dají více ostrou špičku, což mi vyhovuje. Saltic více zakulacoval. Mám podruhé podlepené LS Cobra, což je dost měkká bota. Poprvé byly v Sa, podruhé v Rest a momentálně (po druhém podlepení v REST gumou Stealth C4) je to moje nej univerzální pohodlná a přesná bota! (mám taky nové Miury, Testarosy, Cobry...). Rovněž mohu doporučit výše uvedenou gumu Stealth C4 od 5.10. Zdá se mi lepší než XS grip nebo XS edge od Vibramu či Extasy od Salticu, ale to je individuální. A nejdůležitější doporučení na závěr: NEVYMĚŇOVAT OBSÁZKU! Pokud ještě není vyloženě prodřená, nechat starou a vyměnit pouze podešev! Bota si tak zanechá svůj origo tvar, víceméně i velikost a nestane se z ní "kopyto". A ještě, pokud lezeš v Saltic, pošli do Saltic a klidně si vyměň i obsázku, samozřejmě... bota bude v podstatě jako nová (mě Saltic nesedí, proto podlepuji, jak podlepuji :))

Recyklaci 3x nazdar!

Matěj
 Variant22:30:42 18.06.2012
odpovědět 
   Re: Oprava lezeček
Moje zkušenost - kobry podlepený v saltiku s výměnou obsázky a požadavkem zmenšení o 1/2 čísla. Výsledek - z parádní měkký lezky tvrdý kopyto se zakulacenou špičkou. Už je mám zase prolezený. Takže je tam zase pošlu a jsem zvědavej, jaká bude další reinkarnace. Třeba z nich vzniknou skelety pro bezprstýho.
honza07:42:41 19.06.2012
odpovědět 
   Re: Oprava lezeček
Skoda, ze nekdo nenapsal takovy prispevek v dobach, kdy jsem prolezl svoje prvni lezecky. :) Musel jsem se k tomu co pises dopracovat vlastni zkusenosti. Souhlasim se vsim. Nekdy davam podrazet do Restdaye, nekdy do Slaticu. Posledni dobou jsem spis preferoval Restday, ale poslednich dvou lezecek se mi zacala rozlepovat spiska, tak priste asi pro zmenu zkusim Saltic. Guma od Five Tenu je dle meho nazoru asi to nejlepsi, co na lezecky muzes dat. Drive jsem daval zminovane C4, ted davam Onyxx a muj nazor je, ze je temer ve vsem nepatrne lepsi (i ve treni).
u12:01:24 19.06.2012
odpovědět 
 Re: Oprava lezeček
Mam dobrou zkusenost se Salticem. Je ale pravdou, ze oba me pary lezek (stare podlepene 3x, novejsi tam mam ted poprve) jsou od nich, takze jsem ani neuvazoval o jine firme. Takze jak uz tu zaznelo. Pokud nekdo vylozene neopravuje Borealy, tak bych je klidne poslal Salticum. Tenhle tyden bych mel dostat lezky (s. vampir) zpet, tak muzu pak pripsat me dojmy z posledni opravy. U tech starych lezek jsem byl vzdy spokojen, jako nove. Nelezu ale buhvico, takze dost mozna nemam takove naroky. Co se lepicky tyce, koukl jsem na web, jakou ma ten model z vyroby a tu presne jsem si pak objednal. Tvrdost jak uz tu take nekdo psal - zalezi co lezes nejvice.
bretacr21:11:53 18.06.2012
odpovědět 
 Re: Oprava lezeček
FLAME WAR!!! :)
21:58:54 18.06.2012
odpovědět 
 Re: Oprava lezeček
Se Salticem jsem byl vždycky velice spokojený - naposled jsem je poslal do Restday (kámoš je tam posílá, tak jsem přidal svůj pár) a neuvěřitelně rychle se mi na špičce odchliply - myslím, že to netrvalo ani měsíc a půl. Takže opět jen do Salticu.
Ale nejlepší budeš mít, když jedny lezky pošleš do jedné firmy, až budeš opět potřebovat tak zkus tu druhou a sám uvidíš, s čím budeš víc spokojený.
Někdo říká, že podrážený lezečky jsou na prd, ale mě se v tom leze dobře.
v.ještěr12:12:25 19.06.2012
odpovědět 
  Re: Oprava lezeček
Podobna zkusenost - mesic po podrazeni se guma na spicce zacala odchlipovat.
u16:03:07 20.06.2012
odpovědět 
   Re: Oprava lezeček
Stejnej problem - podlepení Miur v restday a po 2 mesicich díra na špičce...posílam uz jen do SALTIC a musim PODĚKOVAT!!!
Komixák17:55:28 20.06.2012
odpovědět 
    Re: Oprava lezeček
Já se bohužel musím přidat se stejnou zkušeností....nově podlepené Rock Pollars Ozone QC...guma Vibram XSGrip2...musím říct že skvělou práci od RestDay zničilo víkendové lezení v Höllentalu...nalezeno cca 2000m a obě lezečky se začaly rozlepovat ve špičce...přitom lezení nebylo nijak extrémní max 7 stupně UIAA....poslal jsem na reklamaci....

Nicméně věřím, že je to pouze chybou metodického postupu nebo nějakého vadného lepidla, protože jinak byla na lezečkách udělána skvělá práce a cítil jsem se v nich jako v nových.
Fly07:32:46 21.06.2012
odpovědět 
 Re: Oprava lezeček
Do Salticu sem posílal lezečky od celýho našeho oddílu dlouhou dobu, po té co zničili několikery nový FiveTeny a ještě měli problém s komunikací, tak sem zkusil RestDay, tam to zatím látaj bez větších problémů.
Dája12:32:15 19.06.2012
odpovědět 
  Re: Oprava lezeček
...jen by mě zajímalo jak vypadají nový lezečky který posíláš na podlepení :-))
MD07:47:38 21.06.2012
odpovědět 
   Re: Oprava lezeček
To víš, pro mě kterej má jedny lezečky i 7x podlepovaný jsou 0x podlepovaný prostě nový. Nenapadlo mě že to může mít někdo jinak, tak soráč...
Dája10:57:21 21.06.2012
odpovědět 
  Re: Oprava lezeček
S Restdayem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Podlepují mi Testarossy od LS a dámské Miury. Zrovna Testarossa je dost specifická lezka a bála jsem se, že tvar boty po podlepení nezůstane stejný, ale vždy zůstane a v kombinaci s fivetenkou gumou jako nové. Spokojenost.
sim08:08:49 21.06.2012
odpovědět 
   Re: Oprava lezeček
Chtěl bych se zeptat, taky budu brzy poprvé podlepovat Testarosy, nechala sis vyměnit obsázku, nebo ne? Díky!
Matěj
 Variant20:03:15 21.06.2012
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi