Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 37.Barták 10172 Bouldry: 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 37.Rychtrmoc 9400 Hory: 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English roviste po desti 20.06.2012 Ahoj, jak se leze na rovišti po dešti, dá se to? Nemám moc zkušeností s žulou tak nevim.. Dík za rozumnou radu.
  Re: roviste po desti 20.06.2012 Kdyz neprsi hafo dlouho, tak se da. Povetsinou to i rychle schne. V Hafty se da lizt i za deste (zas
    Re: roviste po desti 21.06.2012 Dík, nakonec bylo třeba bojovat s pravým opakem, vedro fakt slušný.
Schweiz plaisir 20.06.2012 Čau, nekupoval někdo průvodce Schweiz plaisir přes internet s posláním do ČR? Nebo nevíte jestli se dají koupit někde v ČR nebo blízkém Německu? Případně nemáte někdo na půjčení a okopírování Schweiz plaisir SELECTION? Díky.
  Re: Schweiz plaisir 20.06.2012 Pruvodce se daji koupit v Mnichove, treba cestou do Alp.
Sport Schuster (Marienplatz)
  Re: trenink sportovního lezce 20.06.2012 jo taky by mě to zajímalo
    Re: trenink sportovního lezce 20.06.2012 Se to tu nedávno řešilo, tak prohledej diskusi ..
      Re: trenink sportovního lezce 20.06.2012 vypadá to nijak, prostě to spí...myslím že až bude tak tu slávu nikdo nepřehlédne
        Re: trenink sportovního lezce 20.06.2012 Sláva se pomalu blíží... takže sledujte média.
          Re: trenink sportovního lezce 20.06.2012 Nejdriv prosinec. I Zofin to casem zjisti. Zatim budte v klidu, driv to urcite nebude.
            Re: trenink sportovního lezce 20.06.2012 neoficialne u vysel ne potkal sem par lidi co ho meli od pana velmistra osobne darem :)
            Re: trenink sportovního lezce 21.06.2012 To je zajímavý, že to víš líp než Žofin. Řekl bych, že on bude jeden z nejpovolanějších :-D
Bouldering Finsko - Turku 19.06.2012 Čau, chci se zeptat, jestli náhodou nemáte někdo zkušenost s boulderingem kolem Finského města Turku. Jedu tam v půlce srpna na týdenní workshop a slyšel jsem, že tam jsou okolo parádní boulder oblasti. Konkrétně jsem našel na netu oblast Mynämäki,
  Re: Průvoce Hohe Wand 19.06.2012 Můžeš si ho koupit u autora. Krasný, nový, mám doma. Tuším, že v nové Montaně je na něj dokonce rece
    Re: Průvoce Hohe Wand 19.06.2012 Díky, už ho mám objednaného, jen bych to chtěla ještě projít než dorazí..
R.E. GUARD II 19.06.2012 Ahoj, nemáte někdo praktickou zkušenost s novým kýblem R.E. guard II.? Zvažuju mezi ním, ATC GUIDE a TUCAN od Simondu.
Díky m.
  Re: R.E. GUARD II 19.06.2012 ahoj. ja osobne by som bral bez rozmýšľania atc guide. prepracovanejší, kvalitnejšie spracovanie, ge
  Re: R.E. GUARD II 19.06.2012 S guardem zkušenost nemám, ale nedávno tu tuším proběhlo nějaké proklínání na něj. Guida mám, standa
    Re: R.E. GUARD II 19.06.2012 a co reverso 4?
      Re: R.E. GUARD II 19.06.2012 A co Singing Rock Shuttle?
    Re: R.E. GUARD II 19.06.2012 Plný souhlas s předřečníkem m. (a už to tu bylo x-krát). Dobře znám Guida i Toucan, Guide problém s
    Re: R.E. GUARD II 20.06.2012 Vychytávky 1. tucana druhému nechybí. Naopak. Viz:
      Re: R.E. GUARD II 20.06.2012 "Vychytávky 1. tucana druhému nechybí".
Věc názoru, Beliale - ale podle mne, "
        Re: R.E. GUARD II 20.06.2012 "Jištění prvolezce ze štandu, když hrozí pád pod štand"? Brrr, při tomto způsobu jištění b
          Re: R.E. GUARD II 21.06.2012 Eh, je to trochu mimo původní debatu, ale zarazils mne - možná jsem to napsal blbě, ale měl jsem na
            Re: R.E. GUARD II 21.06.2012 Pochopil sem to tak, že máš jistítko cvaklý ve štandu a ne na sobě.
          Re: R.E. GUARD II 21.06.2012 A jakým způsobem jištění se tomu dá vyhnout, když třeba 10 m nad štandem nic dobrýho nezaložíš?
            Re: R.E. GUARD II 22.06.2012 jistič si odsedne metr-dva pod štand, jistí od sebe, a první postupové jištění se cvakne do štandu
              Re: R.E. GUARD II 22.06.2012 Tahle metoda pomůže při jištění "ze sedáku" a snižuje pádovej faktor, pádu pod štand ale b
                Re: R.E. GUARD II 22.06.2012 Nezabrání, ale v rámci možností ho zpříjemní a to stačí ne?
                  Re: R.E. GUARD II 22.06.2012 a hlavně myslet na dvojnásobné zatížení štandu a no to že jistič letí nahoru a prvolezec dolu, tak a
                    Re: R.E. GUARD II 22.06.2012 A proto v případě, že něco takovýho hrozí, nabrat si třeba 5-10 metrů lana a cvaknout loďákem na sed
  Re: R.E. GUARD II 19.06.2012 Oproti ATC guide BD trochu horsi prace se silnejsim a tuzsim lanem, povolovani a vse ostatni bez pro
BOREAL KINTARO 19.06.2012 Ahoj máte někdo zkušenost s lezečkami BOREAL KINTARO?
  Re: BOREAL KINTARO 19.06.2012 nejlepsi, co jsem kdy mel na noze.
Nose 18.06.2012 Tak nose ma novej rekord :D
Honnold je neskutecny zvire.
Celkovy cas Honnold Florine : 2:23:46. Vylepseni o 13 minut. Klobouk dolu.
  Re: bouldering zillertal 18.06.2012 v obchode v mayrhofenu;)
  Re: bouldering zillertal 18.06.2012 Kup si ho a nedelej ofuky, 30 ecek te nezabije.
    Re: bouldering zillertal 19.06.2012 ?? kliiiid gumo... nekdy byva spoustu veci na netu a nemusi to byt ilegal..
  Re: Oprava lezeček 18.06.2012 Nedoporucuju RESTDAY. Strasne se zhorsli. Mam mu nich hystorii asi 3x triop pak 2x rockpilars a 1x m
    Re: Oprava lezeček 18.06.2012 Hele ja nic prepirat nechci! Tu neni zadna diskuse pro domaci prace..
    Re: Oprava lezeček 18.06.2012 pro me zas rest day forever 3x podlepena ta sama bota a porad good.. flame jak svin...
    Re: Oprava lezeček 21.06.2012 Moje zkušenost – LS Miura.
V Salticu ju rozplácli a absolutně změnila tvar. Samozřejmě k hor
  Re: Oprava lezeček 18.06.2012 Najdi si stránky Saltiku a vyber si tam i gumu.Myslím,že mají i Borealku.Také jsem s touhle firmou s
    Re: Oprava lezeček 18.06.2012 Presne tak ak je botka uz viac prelezena a zdeformovana tak je jedno kam ju posles (z hovna zlato ne
      Re: Oprava lezeček 18.06.2012 2 podplepy miur v restdayi a furt skvělý, ¨přijdou mi i lepší než nový :)
        Re: Oprava lezeček 18.06.2012 only restday best friction and qualitty for climb on sandstone or different materials
          Re: Oprava lezeček 18.06.2012 a lepičku dej podle toho kde lezeš na pisek lespi mekci na vapno a jine tvrdsi ja davam vibram clasi
    Re: Oprava lezeček 18.06.2012 Libor má recht. Já jsem z těch, kterým více vyhovuje práce RESTDAYe. Dříve jsem podlepoval v Salticu
      Re: Oprava lezeček 19.06.2012 Moje zkušenost - kobry podlepený v saltiku s výměnou obsázky a požadavkem zmenšení o 1/2 čísla. Výsl
      Re: Oprava lezeček 19.06.2012 Skoda, ze nekdo nenapsal takovy prispevek v dobach, kdy jsem prolezl svoje prvni lezecky. :) Musel j
  Re: Oprava lezeček 18.06.2012 Mam dobrou zkusenost se Salticem. Je ale pravdou, ze oba me pary lezek (stare podlepene 3x, novejsi
  Re: Oprava lezeček 18.06.2012 FLAME WAR!!! :)
  Re: Oprava lezeček 19.06.2012 Se Salticem jsem byl vždycky velice spokojený - naposled jsem je poslal do Restday (kámoš je tam pos
    Re: Oprava lezeček 20.06.2012 Podobna zkusenost - mesic po podrazeni se guma na spicce zacala odchlipovat.
      Re: Oprava lezeček 20.06.2012 Stejnej problem - podlepení Miur v restday a po 2 mesicich díra na špičce...posílam uz jen do SALTIC
        Re: Oprava lezeček 21.06.2012 Já se bohužel musím přidat se stejnou zkušeností....nově podlepené Rock Pollars Ozone QC...guma Vibr
  Re: Oprava lezeček 19.06.2012 Do Salticu sem posílal lezečky od celýho našeho oddílu dlouhou dobu, po té co zničili několikery nov
    Re: Oprava lezeček 21.06.2012 ...jen by mě zajímalo jak vypadají nový lezečky který posíláš na podlepení :-))
      Re: Oprava lezeček 21.06.2012 To víš, pro mě kterej má jedny lezečky i 7x podlepovaný jsou 0x podlepovaný prostě nový. Nenapadlo m
    Re: Oprava lezeček 21.06.2012 S Restdayem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Podlepují mi Testarossy od LS a dámské Miury. Zrovna Tes
      Re: Oprava lezeček 21.06.2012 Chtěl bych se zeptat, taky budu brzy poprvé podlepovat Testarosy, nechala sis vyměnit obsázku, nebo
1
...
607
608
609
610
611
612
613
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
624
625
626
...
2263
roviste po desti Ahoj, jak se leze na rovišti po dešti, dá se to? Nemám moc zkušeností s žulou tak nevim.. Dík za rozumnou radu. Tomáš 08:51:25 20.06.2012odpovědět
  Re: roviste po desti Kdyz neprsi hafo dlouho, tak se da. Povetsinou to i rychle schne. V Hafty se da lizt i za deste (zase pokud neni dlouhej lijak, pak zacina do neceho tect, ale i tak se da neco nacvicovat).
Treba dneska tu rano prselo, ale pokud uz moc nebude, tak si myslim, ze pres den to tam bude ok. Danny 09:19:20 20.06.2012odpovědět
    Re: roviste po desti Dík, nakonec bylo třeba bojovat s pravým opakem, vedro fakt slušný. Tomáš 00:15:13 21.06.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: