Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ratikon25.06.2012
Ahoj. Nebyl jste někdo ted´ někdy v Ratikonu? Nevíte jak vypadá přístupová cesta na parkáč?? Byl jsem tam před 8 lety a neví, co všechno ze změnilo... díky za info
 Re: Ratikon25.06.2012
Vloni byla v pohodě, stejně jako jindy. Jen bych byl opatrnej po průtrži a tak, může být kus sesutej

 Pallavicini25.06.2012
Ahojte. Klasicka otazka. Neviete prosim ake su momentalne podmienky v tejto krasnej ceste na Grossglockner? Neboli ste niekto liezt cez vikend? Dakujem.
 Re: Pallavicini25.06.2012
Minulý týden napadlo v Alpách včetně Glockneru mraky sněhu, takže podle mě špatný. Myslim že neni do
  Re: Pallavicini26.06.2012
Hmmm. Dakujem pekne za odpoved.

 poraďte25.06.2012
Jakou zvolit tejpku na omotání odsedky? Jak spojit k sobě prameny odsedky jinak než uzlem? Mám normálně sešitou 80cm a na konci zamkovku, ale chci nějak u sebe udržet oba prameny jak to udělal? nemůže kobercovka a nebo tejpka naleptat smičku a snížit její
 Re: poraďte25.06.2012
ustříhni si kousky duše
 Re: poraďte25.06.2012
jestli jsi krom lezce i letec, tak klidně použij gumu. Každopádně doporučuji přečíst tento článek na
 Re: poraďte25.06.2012
A co takhle Daisychain?
 Re: poraďte25.06.2012
Na gumičky, pásky a podobné nápady se vykašli. Vyrobíš tím něco, co je nepřhledné a potenciálně nebe
 Re: poraďte26.06.2012
Taková ta převlečná guma, co ji dává nevím který výrobce na presky? Vypadá to tvarem jako slipy a ur
  Re: poraďte26.06.2012
"Taková ta převlečná guma, co ji dává nevím který výrobce na presky? Vypadá to tvarem jako slip
 Re: poraďte26.06.2012
Kup si Beal Dynadoubleclip 40-75cm a máš klid. A nemusíš se patlat s nějakými prasárnami jako je omo
 Re: poraďte26.06.2012
Dejsičejn ano, ale doporučuju sejftyčejn s otočeným okem (třeba Singáč). Dále oko v safety čajnu múž
  Re: poraďte26.06.2012
... u normální odsedky tak máš slaňovací (jistící) oko čistý - tj. bez liščáku, kterej tam trochu va
  Re: poraďte26.06.2012
Ideální nejpoužívanější rozměr odsedky je 80 cm sešívaná smyce, na konci dva uzly. 60 cm smyci nedoc
   Re: poraďte26.06.2012
snižování nosnosti uzlem bych zrouna u vodsedky z šité plochácoidní smyce nechal koňovi, bo síla kte
   Re: poraďte26.06.2012
To je vidět, že jsi asi neměl ani 80 ani 120 v ruce, protože bys neříkal takovej blábol.
Co c

 Julské Alpy24.06.2012
Čau, víte někdo, jak je to s Aljažev domem pod Triglavem? Dojede se autem až tam nebo se jde pěšky z Mojstrany? A je tam něco jako tábořiště nebo se spí jenom na chatě? Nikde se mi to nepodařilo najít.

Chystáme se poprvé do Julek a vymyslel
 Re: Julské Alpy24.06.2012
Ahoj, až k aljažev domu se myslím dá po silnici dojet, ale platí se mýtné a parkovné. Stanovat se ta
  Re: Julské Alpy24.06.2012
Da se to, ale je to celkem makacka :)
 Re: Julské Alpy24.06.2012
Parkoviste je nedaleko Aljaževova domu. Stihnout za jeden den se to da - pres sedlo Lujkna ferratou
 Re: Julské Alpy25.06.2012
Doporučovala bych prodloužit si výlet a podívat se aspon na SV od Triglavu - např. na Bovsky Gamzove
 Re: Julské Alpy25.06.2012
díky všem

 ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Přátelé, pozor na prodejny Rock Point. Dobře si rozmyslete než něco koupíte. Reklamovat nebo vyměnit za jinou velikost tam prakticky nelze vůbec nic. Stěžovat si nebo něco napsat do knihy přání a stížností: "proč? nic takového nemáme". Když to s
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
No ja ti nevim, treba ja jsem v praze na arkadach v RP koupil lezecky, ktere se dost rychle prolezly
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
taky bych byl naštvanej, kdyby mi k těm kalhotám nepřibalili ještě šampón
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
nojono, když to musíš nejdřív vyprat ten čoko pruh cos tam nechal :) pak ti to vemou.
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Jsem v nich zas takový bejkárny nelez...
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
No, rovnakú skúsenosť mám z Arca, z "úžasného" Vertical Sportu - nohavice som mal na sebe
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
A tam jsem navíc doklad o koupi zboží nikdy neviděl.
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
No teda nevim cos konkretne na tech kalhotech reklamoval, ale podle toho cos popsal se neda zrovna p
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Jsou dvě odlišné věci:
- reklamace, reklamovat můžeš použité, ale teoreticky i nepoužité zbož
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Díky, každý prodejce si to ale vykládá po svém... Podle toho se dá poznat, komu na stálých zákaznící
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Objednaljsem boty pres eshio, samozrejme špatné číslo. Poslal jsem zpátky a za týden byli penízky na
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
To, co popisuješ svědčí spíš o tom, že seš tak trochu jitrnica a ne o prodavačce, případně obchodě j
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
reklamace .... obcansky zakonik ...nekoukej na cerne ovce a precti si ho .
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Píchli jste pneumatiku? Nebo jste dostali hlad? Či snad potřebujete vymalovat šatnu na červeno? Kupt
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
V RP jsem reklamoval dvakrát, v obou případech úspěšně a zcela bez problémů. Jednou rozlepené lezečk
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
Jestli ta čelovka co ti vzali v Hudáči byla od Petzla, tak se nedivím, že jí hned vyreklamovali bez
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
tak to zase blabol ..... pokud by nechteli, tak nemuseli ... rozhodnuti na nich ... prokazat puvod ,
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
Já mám s Rock Pointem výborné zkušenosti. Nakupuji zde několik let, takže jsem zažil i reklamaci a v
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
Hudy tě platí, ne? Nevím kdo jinej by mohl psát na lezce kvůli takovému nesmyslu. To sem nepatří.
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
pane jo, ty to mas asi v zivote slozity, co...fsichni jsou na tebe zly a nechtej ti davat veci zadar
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!27.06.2012
Mě spíš zaujalo "koupil kalhoty na lezení".
To jsou nějaký spešl kalhoty na vysokoh
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!28.06.2012
Ahoj, já mám s RockPointem stějnou negativní zkušenost. Konkrétně s olomouckým. Byl jsem tam celkem
   Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!28.06.2012
Manželka mi koukala přes rameno a prý mám ještě připsat její zkušenost: chtěla si vyzkoušet mikinu,
    Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!28.06.2012
Olomoucky RP je tragicky, pamatuju si tam jen jednoho schopneho prodavace co byl ochotny ale uz jsem

 Průvodce "Pale di Sdan Martino"22.06.2012
Hojte, nemá prosím někdo k půjčení průvodce na oblast "Pale di San Martino"? Koupit si průvodce někam kam jezdím mi nevadí, rád podpořím. Ale sem jedu asi poprvé a naposledy. Nabízím půlčák rumu či fernetu/citrus/ za půjčení. Je to tento průvodc

 Cobra x Python22.06.2012
Ahoj, měl jsem 3 páry LS Cober a teď uvažuju, že bych vyzkoušel LS Pythony. Máte pls někdo zkušenost s rozdíly v číslování/roztažení? Jde mi o to, jestli se Pythony roztáhnou stejně jako Cobry - jestli mám brát stejné číslo Pythonů jako Cober... Každého r
 Re: Cobra x Python22.06.2012
Nazdar, ja leziem v Cobrach, teraz som skusil Pythony na blind to iste cislo, dal som si ich kupit v
  Re: Cobra x Python22.06.2012
Paráda, díky moc za pomoc... :-)

 Anketa22.06.2012
Super anketa! Takhle rád jsem snad nikdy v žádné anketě nehlasoval.

 Ben Nevis21.06.2012
Ahoj. Chystáme se na Ben Nevis. Máte někdo nějakou zkušenost se spaním v okolí, kromě campu Glen Nevis(jestli se dá stan rozbít i případně mimo camp, nebo příp. povědomí i o jiném campu v okolí) a zkušenost s nějakým primisimózním přípravkem(teda kromě sk
 Re: Ben Nevis22.06.2012
Zalezi co tam chcete delat. Jestli jdete obyc turistikovat v celem masivu, tak se da spavat v ruznyc
  Re: Ben Nevis22.06.2012
Slysel jsem presne to same - proti midges plati jedine dest. Takze se leze nejvic, kdyz prsi tak ako
  Re: Ben Nevis22.06.2012
Proč se tam jezdí, když je tam furt hnusně?
   Re: Ben Nevis22.06.2012
Protože i když je tam hnusně stejně je tam krásně :D Teda si myslim ;-D
    Re: Ben Nevis22.06.2012
Proti gustu ...
  Re: Ben Nevis22.06.2012
S e spanim nadivoko je to v klidu pri zachovani zakladnich pravidel slusnosti. Nedelej bordel, nenec
   Re: Ben Nevis22.06.2012
Moc vám všem děkuji za tipy a rady.Opravdu jsem moc vděčná..Pevně věřím, že si to užijeme, něco si v
  Re: Ben Nevis25.06.2012
Soráč za grammar nazi, ale nemohl jsem si pomoct.. "Turistikovat", "pokusovat"
 Re: Ben Nevis23.06.2012
Loni jsem viděl několik stanů i u jezera Lochan Meall An-T-suidhe, které je asi v půlce výstupu turi
  Re: Ben Nevis23.06.2012
Na midges plati predevsim vitr...
 Re: Ben Nevis25.06.2012
Repelent kupte az na miste, cim vic ucinne latke DEET, tim lepe. Mistnaci pouzivaj nejaky pletovy ml
  Re: Ben Nevis25.06.2012
Tělové mléko (nebo co to je za srágoru) Skin so Soft od Avonu společně s "antimidžíma" síť
 Re: Ben Nevis25.06.2012
Proti midges: Místní repelenty, vítr, déšť, ranní mráz a tabák. Spát se dá na parkáči po pravý stran

 info21.06.2012
Prosím nevíte někdo kontakt na Pavla Langa z Turnova.Děkuji Pavel Malina.
 Re: info21.06.2012
  Re: info21.06.2012
a odstran mezery

1   ...   605   606   607   608   609   610   611   612   613   614   615   616   617   618   619   620   621   622   623   624   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ben Nevis
Ahoj. Chystáme se na Ben Nevis. Máte někdo nějakou zkušenost se spaním v okolí, kromě campu Glen Nevis(jestli se dá stan rozbít i případně mimo camp, nebo příp. povědomí i o jiném campu v okolí) a zkušenost s nějakým primisimózním přípravkem(teda kromě skotský) proti muškomrchám midges- jinak se tam z nich asi potento :)
Petržel23:03:51 21.06.2012
odpovědět 
 Re: Ben Nevis
Zalezi co tam chcete delat. Jestli jdete obyc turistikovat v celem masivu, tak se da spavat v ruznych slepych lesnich cestach celkem na pohodu. Ale chce to auto...
Pokud auto nemate a budete delat prechod neceho, tak nahore se spi taky dobre.
Pokud jdete lzit severku tak vsichni spavaji primo pod ni - je tam jakasi chaticka, ale myslim z e jen zachranaru a nikdy jsem ji nevidel otevrenou. Vsichni spavaji pod ni, protoze se ceka na ten den v tydnu kdy nebude prset :)

Pokud chcete chrapat v pohodicce s lahvacem dole v udoli tak hybaj bud do kempu nebo do mladeznicky ubytovny....

A ty musky nejsou zase tak zhavy, ale ja tam byl dycky kdyz mesic v tahu chcalo a na tu hodku dve co zrovna jen prselo ( a ne straslive chcalo) jim asi nestalo za to vylizat.
judovana09:57:26 22.06.2012
odpovědět 
  Re: Ben Nevis
Slysel jsem presne to same - proti midges plati jedine dest. Takze se leze nejvic, kdyz prsi tak akorat.
10:05:14 22.06.2012
odpovědět 
  Re: Ben Nevis
Proč se tam jezdí, když je tam furt hnusně?
Belial12:46:22 22.06.2012
odpovědět 
   Re: Ben Nevis
Protože i když je tam hnusně stejně je tam krásně :D Teda si myslim ;-D
Petržel16:05:11 22.06.2012
odpovědět 
    Re: Ben Nevis
Proti gustu ...
16:43:41 22.06.2012
odpovědět 
  Re: Ben Nevis
S e spanim nadivoko je to v klidu pri zachovani zakladnich pravidel slusnosti. Nedelej bordel, nenechej bordel, stan pres den sbalpokud nejses daleko odcivilizace. SAC chata pod severkou Benu je pristupna clenum horolezeckych associaci, ALE dopredu domluva a zabukovani je nutna. Normalne v dobe kdy je sezona je bukovana na rok dopredu a i mistnaci maji problem ji zabukovat. Dale je moznost spavat v takzvanych Bothies coz jsou ruzne baraky/kulny/chatrce rozsete v horach (vlastni spacak, karimatka, jidlo, piti, palivo nute. Ne vsechny jsou otevrene verejnosti. Casto o nich vedi jen zasveceni anebo clenove Bothies Association. Jen dodam tyto nemaji socialky a po navsteve blbcu muzou byt nepouzitelne dokud je nekdo nevycisti. Prosim te nezapis se mezi tyto blbce dost ze mame ostudu v Patagonii.
Na musky:
Jsou k mani Midge nets. Jak moskytiera ale hustsi. Midges normalni moskytierou prolezou.Daji se koupit samotny to pak potrebujes klobouk andebo prilbu, ktera bude drzet sit od kuze.
Tenky rukavice (napr powerstretch). Neboj v horach je i v lete casto pouzijes.
Obleceni aby nemelo nezery na kuzi. Napr kdyz se ohnes a vylezou ti zada.
Mistni pouzivaji ruzne chemikalie napr DEET, Jungle Formula...(bacha casto rozpousteji umelotiny napr tvou gore bundu anebo fungl novy Oakleys myho kamose). Me osobne se celkem osvedcilo pouzit "Skin so soft" kterej jsem koupil ve sportovnim kseftu ve Fort Bill (William). Az tam budes sleduj pocasi nekdy na zapade prsi (Ben, Skye ...) a na vychode (Northern Cories) je slusne.
Stepan Ptacek18:51:40 22.06.2012
odpovědět 
   Re: Ben Nevis
Moc vám všem děkuji za tipy a rady.Opravdu jsem moc vděčná..Pevně věřím, že si to užijeme, něco si vylezeme a že snad nebude jen pršet a kabonit se. Na ty malý mrchy nějak vyzrajeme :) a Štěpáne neboj, rozhodně se neřadíme mezi ty magory co po sobě nechávají bordel...
Petržel20:37:19 22.06.2012
odpovědět 
  Re: Ben Nevis
Soráč za grammar nazi, ale nemohl jsem si pomoct.. "Turistikovat", "pokusovat" a taky trochu "skialpovat"... brr:)
honza14:26:09 25.06.2012
odpovědět 
 Re: Ben Nevis
Loni jsem viděl několik stanů i u jezera Lochan Meall An-T-suidhe, které je asi v půlce výstupu turistickým chodníkem na Nevis. Mám za to, že je tam spaní dokonce povoleno. Co se týče spaní v horolezecké chatě, je opravdu třeba jej předem zamluvit. Místo pro stany kolem moc není.
Dost lidí chrápalo i na parkovišti, co je po pravé straně silnice z Fort Williamu k návštěvnickému centru. Je tam potůček, lavičky, stoly. Ale v noci tam byl odost rušno, spali/pařili tam hlavně skoti. Camp pod nevisem není špatný, trochu dražší, ale služby tomu odpovídají (sprchy, sušárny, kuchyńka, stoly a lavičky, noční klid).
No a mušky, ptali jsme se jednoho zkušeného skota, co proti nim můžem dělat a odpovéď byla "Nothing" :D. Jinak mušky útočí hlavně z rána a na večer. Moskytiéra je dobrá věc, ale jak už někdo psal, chce to speciální proti midžinám. My měli moskytiery značky Sea to summit a těma prolezly....
Holby08:46:16 23.06.2012
odpovědět 
  Re: Ben Nevis
Na midges plati predevsim vitr...
MYSSAK10:30:46 23.06.2012
odpovědět 
 Re: Ben Nevis
Repelent kupte az na miste, cim vic ucinne latke DEET, tim lepe. Mistnaci pouzivaj nejaky pletovy mliko od Avonu, nekde na forech to bude k dohledani. Jinak kempovat a jinak uzivat krajinu k REKREACNIM ucelum je povoleno vsude, doporucuje se pouze nechavat branky a brany v puvodnim stavu (otevrene/zavrene) kvuli dobytku. http://www.outdooraccess-scotland.com /out-and-about/recreation-activities/wild-camping/
20:33:45 25.06.2012
odpovědět 
  Re: Ben Nevis
Tělové mléko (nebo co to je za srágoru) Skin so Soft od Avonu společně s "antimidžíma" síťkama zakoupeny na e-bay, počasí bude asi na prdlačku, ale víte co..prdíme na to..užijeme si to i když bude hnusně :D Díky moc všem a až se vrátíme domů, doufám že v poho, dám vědět, jaký že to bylo...
Petržel21:20:57 25.06.2012
odpovědět 
 Re: Ben Nevis
Proti midges: Místní repelenty, vítr, déšť, ranní mráz a tabák. Spát se dá na parkáči po pravý straně asi na půl cesty k návštěvnckýmu centru; někteří tam nechávají stany i přes víkend. Místní správa nemá ráda lidi, co tam bydlí týden, jedna nebo dvě noci jsou OK. Když se dáš z parkoviště horní cestou zpátky na Fort William, najdeš časem (záleží,jak je mokro), nějakej pramínek, co teče odshora a kříží cestu. Na vaření je ta voda v poho a na pití asi taky. Já jsem jí pil bez následků.
Pokud nechcete na Ben Nevisu lízt, doporučuju trek okolo severni stěny. Od chvíle, kdy odbočíte z normální cesty u Lochain Meal an t-Suidhe, půjdete až nahoru sami a je to parádní vyskohorská tůra.
pavelk23:48:11 25.06.2012
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi