ahoj všichni, lezu rok a půl a před půl rokem se mi při bouldrování stalo něco s pravým prsteníčkem.na ohmat mně nebolel jen při zátěži nebo narovnání, myslím že to bylo něco se šlachou, kdo ví..zašel jsem s tím k doktorce a ta mi řekla že to mám mít v kl
Ahoj. Nebyl jste někdo ted´ někdy v Ratikonu? Nevíte jak vypadá přístupová cesta na parkáč?? Byl jsem tam před 8 lety a neví, co všechno ze změnilo... díky za info
Ahojte. Klasicka otazka. Neviete prosim ake su momentalne podmienky v tejto krasnej ceste na Grossglockner? Neboli ste niekto liezt cez vikend? Dakujem.
Jakou zvolit tejpku na omotání odsedky? Jak spojit k sobě prameny odsedky jinak než uzlem? Mám normálně sešitou 80cm a na konci zamkovku, ale chci nějak u sebe udržet oba prameny jak to udělal? nemůže kobercovka a nebo tejpka naleptat smičku a snížit její
Čau, víte někdo, jak je to s Aljažev domem pod Triglavem? Dojede se autem až tam nebo se jde pěšky z Mojstrany? A je tam něco jako tábořiště nebo se spí jenom na chatě? Nikde se mi to nepodařilo najít.
Přátelé, pozor na prodejny Rock Point. Dobře si rozmyslete než něco koupíte. Reklamovat nebo vyměnit za jinou velikost tam prakticky nelze vůbec nic. Stěžovat si nebo něco napsat do knihy přání a stížností: "proč? nic takového nemáme". Když to s
Hojte, nemá prosím někdo k půjčení průvodce na oblast "Pale di San Martino"? Koupit si průvodce někam kam jezdím mi nevadí, rád podpořím. Ale sem jedu asi poprvé a naposledy. Nabízím půlčák rumu či fernetu/citrus/ za půjčení. Je to tento průvodc
Ahoj, měl jsem 3 páry LS Cober a teď uvažuju, že bych vyzkoušel LS Pythony. Máte pls někdo zkušenost s rozdíly v číslování/roztažení? Jde mi o to, jestli se Pythony roztáhnou stejně jako Cobry - jestli mám brát stejné číslo Pythonů jako Cober... Každého r
Ahoj, měl jsem 3 páry LS Cober a teď uvažuju, že bych vyzkoušel LS Pythony. Máte pls někdo zkušenost s rozdíly v číslování/roztažení? Jde mi o to, jestli se Pythony roztáhnou stejně jako Cobry - jestli mám brát stejné číslo Pythonů jako Cober... Každého rádce bych chtěl zároveň poprosit o napsání, jakou obtížnost v nich leze. Předem díky moc za radu.
Nazdar, ja leziem v Cobrach, teraz som skusil Pythony na blind to iste cislo, dal som si ich kupit v zahranici. Zdali sa mi fakt maaalilinko vacsie ako Cobry. Neviem, ci by som obul mensie, nikdy som ine Pythony na nohe nemal. Lezie sa mi v nich perfektne. 8b+, 8c.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.