LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
Bouldry:
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
19.Nespoutaný 10006
Hory:
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216
33. 2172

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230734 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ratikon25.06.2012
Ahoj. Nebyl jste někdo ted´ někdy v Ratikonu? Nevíte jak vypadá přístupová cesta na parkáč?? Byl jsem tam před 8 lety a neví, co všechno ze změnilo... díky za info
 Re: Ratikon25.06.2012
Vloni byla v pohodě, stejně jako jindy. Jen bych byl opatrnej po průtrži a tak, může být kus sesutej

 Pallavicini25.06.2012
Ahojte. Klasicka otazka. Neviete prosim ake su momentalne podmienky v tejto krasnej ceste na Grossglockner? Neboli ste niekto liezt cez vikend? Dakujem.
 Re: Pallavicini25.06.2012
Minulý týden napadlo v Alpách včetně Glockneru mraky sněhu, takže podle mě špatný. Myslim že neni do
  Re: Pallavicini26.06.2012
Hmmm. Dakujem pekne za odpoved.

 poraďte25.06.2012
Jakou zvolit tejpku na omotání odsedky? Jak spojit k sobě prameny odsedky jinak než uzlem? Mám normálně sešitou 80cm a na konci zamkovku, ale chci nějak u sebe udržet oba prameny jak to udělal? nemůže kobercovka a nebo tejpka naleptat smičku a snížit její
 Re: poraďte25.06.2012
ustříhni si kousky duše
 Re: poraďte25.06.2012
jestli jsi krom lezce i letec, tak klidně použij gumu. Každopádně doporučuji přečíst tento článek na
 Re: poraďte25.06.2012
A co takhle Daisychain?
 Re: poraďte25.06.2012
Na gumičky, pásky a podobné nápady se vykašli. Vyrobíš tím něco, co je nepřhledné a potenciálně nebe
 Re: poraďte26.06.2012
Taková ta převlečná guma, co ji dává nevím který výrobce na presky? Vypadá to tvarem jako slipy a ur
  Re: poraďte26.06.2012
"Taková ta převlečná guma, co ji dává nevím který výrobce na presky? Vypadá to tvarem jako slip
 Re: poraďte26.06.2012
Kup si Beal Dynadoubleclip 40-75cm a máš klid. A nemusíš se patlat s nějakými prasárnami jako je omo
 Re: poraďte26.06.2012
Dejsičejn ano, ale doporučuju sejftyčejn s otočeným okem (třeba Singáč). Dále oko v safety čajnu múž
  Re: poraďte26.06.2012
... u normální odsedky tak máš slaňovací (jistící) oko čistý - tj. bez liščáku, kterej tam trochu va
  Re: poraďte26.06.2012
Ideální nejpoužívanější rozměr odsedky je 80 cm sešívaná smyce, na konci dva uzly. 60 cm smyci nedoc
   Re: poraďte26.06.2012
snižování nosnosti uzlem bych zrouna u vodsedky z šité plochácoidní smyce nechal koňovi, bo síla kte
   Re: poraďte26.06.2012
To je vidět, že jsi asi neměl ani 80 ani 120 v ruce, protože bys neříkal takovej blábol.
Co c

 Julské Alpy24.06.2012
Čau, víte někdo, jak je to s Aljažev domem pod Triglavem? Dojede se autem až tam nebo se jde pěšky z Mojstrany? A je tam něco jako tábořiště nebo se spí jenom na chatě? Nikde se mi to nepodařilo najít.

Chystáme se poprvé do Julek a vymyslel
 Re: Julské Alpy24.06.2012
Ahoj, až k aljažev domu se myslím dá po silnici dojet, ale platí se mýtné a parkovné. Stanovat se ta
  Re: Julské Alpy24.06.2012
Da se to, ale je to celkem makacka :)
 Re: Julské Alpy24.06.2012
Parkoviste je nedaleko Aljaževova domu. Stihnout za jeden den se to da - pres sedlo Lujkna ferratou
 Re: Julské Alpy25.06.2012
Doporučovala bych prodloužit si výlet a podívat se aspon na SV od Triglavu - např. na Bovsky Gamzove
 Re: Julské Alpy25.06.2012
díky všem

 ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Přátelé, pozor na prodejny Rock Point. Dobře si rozmyslete než něco koupíte. Reklamovat nebo vyměnit za jinou velikost tam prakticky nelze vůbec nic. Stěžovat si nebo něco napsat do knihy přání a stížností: "proč? nic takového nemáme". Když to s
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
No ja ti nevim, treba ja jsem v praze na arkadach v RP koupil lezecky, ktere se dost rychle prolezly
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
taky bych byl naštvanej, kdyby mi k těm kalhotám nepřibalili ještě šampón
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
nojono, když to musíš nejdřív vyprat ten čoko pruh cos tam nechal :) pak ti to vemou.
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Jsem v nich zas takový bejkárny nelez...
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
No, rovnakú skúsenosť mám z Arca, z "úžasného" Vertical Sportu - nohavice som mal na sebe
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
A tam jsem navíc doklad o koupi zboží nikdy neviděl.
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
No teda nevim cos konkretne na tech kalhotech reklamoval, ale podle toho cos popsal se neda zrovna p
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Jsou dvě odlišné věci:
- reklamace, reklamovat můžeš použité, ale teoreticky i nepoužité zbož
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Díky, každý prodejce si to ale vykládá po svém... Podle toho se dá poznat, komu na stálých zákaznící
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Objednaljsem boty pres eshio, samozrejme špatné číslo. Poslal jsem zpátky a za týden byli penízky na
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
To, co popisuješ svědčí spíš o tom, že seš tak trochu jitrnica a ne o prodavačce, případně obchodě j
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
reklamace .... obcansky zakonik ...nekoukej na cerne ovce a precti si ho .
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Píchli jste pneumatiku? Nebo jste dostali hlad? Či snad potřebujete vymalovat šatnu na červeno? Kupt
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
V RP jsem reklamoval dvakrát, v obou případech úspěšně a zcela bez problémů. Jednou rozlepené lezečk
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
Jestli ta čelovka co ti vzali v Hudáči byla od Petzla, tak se nedivím, že jí hned vyreklamovali bez
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
tak to zase blabol ..... pokud by nechteli, tak nemuseli ... rozhodnuti na nich ... prokazat puvod ,
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
Já mám s Rock Pointem výborné zkušenosti. Nakupuji zde několik let, takže jsem zažil i reklamaci a v
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
Hudy tě platí, ne? Nevím kdo jinej by mohl psát na lezce kvůli takovému nesmyslu. To sem nepatří.
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
pane jo, ty to mas asi v zivote slozity, co...fsichni jsou na tebe zly a nechtej ti davat veci zadar
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!27.06.2012
Mě spíš zaujalo "koupil kalhoty na lezení".
To jsou nějaký spešl kalhoty na vysokoh
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!28.06.2012
Ahoj, já mám s RockPointem stějnou negativní zkušenost. Konkrétně s olomouckým. Byl jsem tam celkem
   Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!28.06.2012
Manželka mi koukala přes rameno a prý mám ještě připsat její zkušenost: chtěla si vyzkoušet mikinu,
    Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!28.06.2012
Olomoucky RP je tragicky, pamatuju si tam jen jednoho schopneho prodavace co byl ochotny ale uz jsem

 Průvodce "Pale di Sdan Martino"22.06.2012
Hojte, nemá prosím někdo k půjčení průvodce na oblast "Pale di San Martino"? Koupit si průvodce někam kam jezdím mi nevadí, rád podpořím. Ale sem jedu asi poprvé a naposledy. Nabízím půlčák rumu či fernetu/citrus/ za půjčení. Je to tento průvodc

 Cobra x Python22.06.2012
Ahoj, měl jsem 3 páry LS Cober a teď uvažuju, že bych vyzkoušel LS Pythony. Máte pls někdo zkušenost s rozdíly v číslování/roztažení? Jde mi o to, jestli se Pythony roztáhnou stejně jako Cobry - jestli mám brát stejné číslo Pythonů jako Cober... Každého r
 Re: Cobra x Python22.06.2012
Nazdar, ja leziem v Cobrach, teraz som skusil Pythony na blind to iste cislo, dal som si ich kupit v
  Re: Cobra x Python22.06.2012
Paráda, díky moc za pomoc... :-)

 Anketa22.06.2012
Super anketa! Takhle rád jsem snad nikdy v žádné anketě nehlasoval.

 Ben Nevis21.06.2012
Ahoj. Chystáme se na Ben Nevis. Máte někdo nějakou zkušenost se spaním v okolí, kromě campu Glen Nevis(jestli se dá stan rozbít i případně mimo camp, nebo příp. povědomí i o jiném campu v okolí) a zkušenost s nějakým primisimózním přípravkem(teda kromě sk
 Re: Ben Nevis22.06.2012
Zalezi co tam chcete delat. Jestli jdete obyc turistikovat v celem masivu, tak se da spavat v ruznyc
  Re: Ben Nevis22.06.2012
Slysel jsem presne to same - proti midges plati jedine dest. Takze se leze nejvic, kdyz prsi tak ako
  Re: Ben Nevis22.06.2012
Proč se tam jezdí, když je tam furt hnusně?
   Re: Ben Nevis22.06.2012
Protože i když je tam hnusně stejně je tam krásně :D Teda si myslim ;-D
    Re: Ben Nevis22.06.2012
Proti gustu ...
  Re: Ben Nevis22.06.2012
S e spanim nadivoko je to v klidu pri zachovani zakladnich pravidel slusnosti. Nedelej bordel, nenec
   Re: Ben Nevis22.06.2012
Moc vám všem děkuji za tipy a rady.Opravdu jsem moc vděčná..Pevně věřím, že si to užijeme, něco si v
  Re: Ben Nevis25.06.2012
Soráč za grammar nazi, ale nemohl jsem si pomoct.. "Turistikovat", "pokusovat"
 Re: Ben Nevis23.06.2012
Loni jsem viděl několik stanů i u jezera Lochan Meall An-T-suidhe, které je asi v půlce výstupu turi
  Re: Ben Nevis23.06.2012
Na midges plati predevsim vitr...
 Re: Ben Nevis25.06.2012
Repelent kupte az na miste, cim vic ucinne latke DEET, tim lepe. Mistnaci pouzivaj nejaky pletovy ml
  Re: Ben Nevis25.06.2012
Tělové mléko (nebo co to je za srágoru) Skin so Soft od Avonu společně s "antimidžíma" síť
 Re: Ben Nevis25.06.2012
Proti midges: Místní repelenty, vítr, déšť, ranní mráz a tabák. Spát se dá na parkáči po pravý stran

 info21.06.2012
Prosím nevíte někdo kontakt na Pavla Langa z Turnova.Děkuji Pavel Malina.
 Re: info21.06.2012
  Re: info21.06.2012
a odstran mezery

1   ...   605   606   607   608   609   610   611   612   613   614   615   616   617   618   619   620   621   622   623   624   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Přátelé, pozor na prodejny Rock Point. Dobře si rozmyslete než něco koupíte. Reklamovat nebo vyměnit za jinou velikost tam prakticky nelze vůbec nic. Stěžovat si nebo něco napsat do knihy přání a stížností: "proč? nic takového nemáme". Když to srovnám s Hudy Sportem, kde i evidentně svévolně rozbitou čelovku, bez účtenky a koupenou bůhvíkdy... vyměnili bez problémů...
Chtěl jsem si koupit kalhoty na lezení. Nasraná klimakterická prodavačka v Rockpointu (evidentně netušící, že se nachází v prodejně pro horolezce) mi poradila kalhoty - podle ní vhodné úplně na všechno. Po prvním lezení jsem zjistil, jak jsem se napálil. Při reklamaci jsem ovšem tvrdě narazil. Nelze reklamovat použité zboží. A za profesionálním úsměvem se dalo tušit, že mají ještě tisíce dalších fíglů jak Tě ošidit...
stomil08:49:31 24.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
No ja ti nevim, treba ja jsem v praze na arkadach v RP koupil lezecky, ktere se dost rychle prolezly, 5x na stene a jednou venku. Dal jsem je reklamovat a vse v naproste pohode za 3 tydnu byli opravene (komplet celej spodek novej) takze vlastne nove boty. Takze za mne spokojenost.
Petr B10:09:47 24.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
taky bych byl naštvanej, kdyby mi k těm kalhotám nepřibalili ještě šampón
d.10:49:57 24.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
nojono, když to musíš nejdřív vyprat ten čoko pruh cos tam nechal :) pak ti to vemou.
:)11:33:11 24.06.2012
odpovědět 
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Jsem v nich zas takový bejkárny nelez...
stomil22:54:53 24.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
No, rovnakú skúsenosť mám z Arca, z "úžasného" Vertical Sportu - nohavice som mal na sebe oblečené 5 minút. Bohužiaľ, mimo obchod a po zaplatení. Ale tak peniaze sú vždy až na prvom mieste, čo tam po zákazníkovi...
tah-sha-tunga12:13:56 24.06.2012
odpovědět 
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
A tam jsem navíc doklad o koupi zboží nikdy neviděl.
Hadrburg21:09:40 24.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
No teda nevim cos konkretne na tech kalhotech reklamoval, ale podle toho cos popsal se neda zrovna posoudit opravnenost reklamace. Takhle to spis smrdi konkurencim bojem a hazenim spiny na Rockpoint. Ja tam taky jednou reklamoval bundu a naprosto bez problemu. A konecn koncu, kdyz vidis, ze prodavacka tomu prd rozumi, tak si od ni nenech radit :). Cus.
Pietro19:40:58 24.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Jsou dvě odlišné věci:
- reklamace, reklamovat můžeš použité, ale teoreticky i nepoužité zboží. Musí však mít samozřejmě vadu, která je zaviněná materiálem, zpracováním. Reklamovat není možné běžné opotřebení.
- výměna zboží, je vymahatelná pouze při nákupu zboží přes internet a to jen u nepoužitého zboží. Teoreticky kalhoty po lezení lze vrátit (vyměnit), ale s kompenzací, která není v zákoně upravená (podle mě se dá použité zboží prodat tak za 50% původní ceny).
Hadrburg21:08:34 24.06.2012
odpovědět 
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Díky, každý prodejce si to ale vykládá po svém... Podle toho se dá poznat, komu na stálých zákaznících záleží víc než na snadném zisku.
stomil22:52:23 24.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Objednaljsem boty pres eshio, samozrejme špatné číslo. Poslal jsem zpátky a za týden byli penízky na účtu. To že sis špatně koupil kalhoty asi těžko vyreklamuješ. Posoudit že zboží je vhodné právě pro tvůj účel musíš posoudit sám.
Kulasek22:10:22 24.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
To, co popisuješ svědčí spíš o tom, že seš tak trochu jitrnica a ne o prodavačce, případně obchodě jako takovém:-D Přeci když si kupuješ gaťata na lezení, tak si je hlavně vyzkouším a dám na pocit, než na tvrzení, že sou úplně na všechno...
Willhem22:34:43 24.06.2012
odpovědět 
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
reklamace .... obcansky zakonik ...nekoukej na cerne ovce a precti si ho .
22:43:24 24.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Píchli jste pneumatiku? Nebo jste dostali hlad? Či snad potřebujete vymalovat šatnu na červeno? Kupte si GALAX! Galax je na VŠECHNO! Reklama z jednoho celkem prastarého večerníčku o návštěvnících z vesmíru na planetě zemi. Podotýkám JEDINÁ reklama, žádnou jinou na tý svý mateřský planetě nepotřebovali, protože: Galax je na všechno, na všechno, na všechno...
fííík23:15:09 24.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
V RP jsem reklamoval dvakrát, v obou případech úspěšně a zcela bez problémů. Jednou rozlepené lezečky rockpillars, podruhé sandály teva, které jsem vracel z toho důvodu, že nepřiměřeně smrděly. Lezečky opravili, za sandály mi vrátili peníze.
zub12:55:11 25.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Jestli ta čelovka co ti vzali v Hudáči byla od Petzla, tak se nedivím, že jí hned vyreklamovali bez bez keců. Tyhle čelovky jsou totiž takový šmejdy, že už je asi blbý prodavačům tě podezírat že bys to způsobil sám. Fuck da Petzl čelovky!
Čelovka13:33:46 25.06.2012
odpovědět 
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
tak to zase blabol ..... pokud by nechteli, tak nemuseli ... rozhodnuti na nich ... prokazat puvod , cenu a datum nakupu je na reklamujicim .
14:04:19 25.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Já mám s Rock Pointem výborné zkušenosti. Nakupuji zde několik let, takže jsem zažil i reklamaci a vždy vše proběhlo bez problémů.
Petr Černý16:41:51 25.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Hudy tě platí, ne? Nevím kdo jinej by mohl psát na lezce kvůli takovému nesmyslu. To sem nepatří.
x16:51:50 25.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
pane jo, ty to mas asi v zivote slozity, co...fsichni jsou na tebe zly a nechtej ti davat veci zadarmo, no hruza... reklamace a vymena zbozi je uplne neco jineho a zatimco prijeti reklamace je povinnosti prodejce, vymena zbozi nikoli, natoz POUZITEHO!!! to sou dneska lidi...
sara21:48:13 25.06.2012
odpovědět 
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Mě spíš zaujalo "koupil kalhoty na lezení".
To jsou nějaký spešl kalhoty na vysokohorský lezení nebo ledovcový lezení? Jo, tak to by poradit měly v obchodě umět, ale bohužel to není úplně běžný. No když mi nabídnou HMSku jako štandovací karabinu, tak se není co divit.

Nebo sis koupil kalhotečky na jaro, léto, podzim na českých skalkách? Jestli je to, tak asi dělám něco špatně, když jako "lezecké kalhoty" užívám tepláky (od ťongů) nebo odepsané manchestráky či pláťáky. Vše řádně zašívané a se záplatami :-)
15:11:57 27.06.2012
odpovědět 
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Ahoj, já mám s RockPointem stějnou negativní zkušenost. Konkrétně s olomouckým. Byl jsem tam celkem asi 5x (za cca 3 roky) a už nikdy více. Pokaždé stejnej scénář: v celé prodejně 2-3 prodavači, všichni u pokladny - buď se baví, nebo sledujou nějaký film.
Případ 1: Stoupnu si před ně a čekám, až mě obslouží. Po 5 minutách už to nedávám a odcházím.
Případ 2: Zeptám se, kde mají turistické cepíny. "Tam vzadu." Čekal bych, že někdo půjde se mnou mi je ukázat. No nic, jdu se podívat sám. Pár jich tam mají, ale zamčené. Jdu poprosit, aby mi je odemkli. "A který chcete?" Chci si pochopitelně prohlédnout všechny (asi 4 kusy). "To jako fakt??". To se jim nechtělo, tak mi přinesli nějakou krabici ze skladu, kde stejně všechny nebyly..
Při dalších návštěvách to bylo podobné - naprostá neochota pro zákazníka cokoli udělat.
Od té doby tam nechodím.
Nejsem zaměstnancem ani jakkoli jinak spřízněn s žádným outdoorovým obchodem, jen píšu svou zkušenost.



Jeňa06:45:31 28.06.2012
odpovědět 
   Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Manželka mi koukala přes rameno a prý mám ještě připsat její zkušenost: chtěla si vyzkoušet mikinu, ale na věšáku byly jen velké (L a XL). Poprosila, jestli by jí mohli ze skladu donést vel. S. Odpověděli jí, že si má vyzkoušet nejdřív tu velkou a teprve jestli se rozhodne ji koupit, že jí přinesou menší. Taky olomoucký RP.
Jeňa06:53:03 28.06.2012
odpovědět 
    Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!
Olomoucky RP je tragicky, pamatuju si tam jen jednoho schopneho prodavace co byl ochotny ale uz jsem tam min. rok nebyl tak nevim jestli tam jeste dela. Co se reklamaci tyka - reklamovali jsme tam vsichni boty Garmont Montelo, tataz vada u 3 paru bot - prosoupana pata po chvili pouzivani, jedny boty byly opraveny (velmi neumele a v podstate k nicemu), u dalsich dvou reklamace zamitnuta (coz asi neni jen problem RP, ale mozna Garmontu??). Jednani v prodejne stalo taky za to... takze olomoucky RP uz nikdy vic...
Fenek12:34:01 28.06.2012
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi