Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
26.Janošová 10352
27.M 10350
28.Čech 10331
Bouldry:
26.Jurečka 9775
27.Pail 9750
28.Ďurech 9706
Hory:
13.Černý 3878
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230845 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Dvě místa v autě do Dolomit28.06.2012
Ahoj!!!

Nabízím celkem dvě místa v autě cestou Praha -> Itálie (Dolomiti), možnost nastoupit v Plzni. Odjezd 30.6.2012 dopoledne z Prahy. Návrat 8.7.2012. Cena 1000 Kč/ 40 € tam, stejně zpátky. Samozřejmě je tu možnost jet jenom tam, či
 Re: Dvě místa v autě do Dolomit28.06.2012
To je nejak drahy... Chcete mit cestu zadarmo s tim, ze vam ji zaplati nebozi stopari?
  Re: Dvě místa v autě do Dolomit28.06.2012
Drahý? nevim... rozhodně nemám v úmyslu na někom vydělávat! Pokud bysme byli čtyři, mohli bysme se d
  Re: Dvě místa v autě do Dolomit28.06.2012
Drahý? nevim... rozhodně nemám v úmyslu na někom vydělávat! Pokud bysme byli čtyři, mohli bysme se d
   Re: Dvě místa v autě do Dolomit29.06.2012
Cim jezdis s takovou spotrebou?
    Re: Dvě místa v autě do Dolomit29.06.2012
Sou i jiný motory, než 1,9 tdi od VW. Estli má třílitr benzin, tak je levnej;-)
     Re: Dvě místa v autě do Dolomit29.06.2012
Proto mne zajima, jakym delem jezdi :)
      Re: Dvě místa v autě do Dolomit29.06.2012
Nevim jakym delem jezdi o.sindelar, ale ja kdyz jedu fokusem kombikem 1.6 (jako fuck husty zihadlo,
       Re: Dvě místa v autě do Dolomit29.06.2012
na lezci už není radno psát.tady si člověk musi dvakrát rozmyslet zda tu bude cokoliv psát.
        Re: Dvě místa v autě do Dolomit01.07.2012
Milý Dušane.
Z tvé agresivní reakce soudím, že máš nějaký problém se svou osobností popř. vel
         Re: Dvě místa v autě do Dolomit02.07.2012
také se zapomíná na riziko soudních tahanic v případě zavinění bouračky řidičem. v případě úrazu by
          Re: Dvě místa v autě do Dolomit02.07.2012
reálná cena kilometru se dá těžko stlačit pod šest korun, ta platí pro třeba felicii. běžná cena kil
           Re: Dvě místa v autě do Dolomit04.07.2012
Tak to je porad velmi velkoryse, takhle dotovat spolucestovniky. Jeste si totiz zapomnel na prispeve
            Re: Dvě místa v autě do Dolomit05.07.2012
Naproti tomu tobe se ani to auto koupit nechce, ale vozit prdel si chces v cizim aute na cizi naklad
             Re: Dvě místa v autě do Dolomit05.07.2012
Ne, me se auto koupit chtelo. Takze ho mam :). To je tu pro vas takovy nezvyk videt lezce, ktery ma
              Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
Olej, pneumatiky, servisky se daji rozpocitat na kc/km to pripoctes k cene benzinu, ktery mas rozpoc
               Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
Jednoduche, pokud vis dopredu, kolik za dany rok na jezdis, nebo pokud najezdis kazdy rok stejne.
              Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
To je celkem jednoduchý výpočet pro žáka 5. třídy základní školy. Jestli chceš, můžeš použít trojčle
               Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
Zapomněl jsem dodat, že ročně najedeme cca 10 000 km, většinou dálnice a dlouhé cesty, město velmi m
            Re: Dvě místa v autě do Dolomit05.07.2012
Olej jednou za dva roky a 5000 km na dovču ročně? Jsi z chudého kraje, viď?...
            Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
jestli si někdo představuje, že jsem nějaká charita která má povinnost vozit chudé (no, někdy spíš b
             Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
samozřejmě mluvím o plánované akci někam dál, kupříkladu na tejden s nájezdem tisíc kilometrů. když
   Re: Dvě místa v autě do Dolomit06.07.2012
no nechcem nejak rypat ale aj mne to vychádza na palive a poplatkoch cca 70eur pri spotrebe 5,5 l na
   Re: Dvě místa v autě do Dolomit06.07.2012
no nechcem nejak rypat ale aj mne to vychádza na palive a poplatkoch cca 70eur pri spotrebe 5,5 l na
    Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
Nechci rýpat, ale mě to vychází na cca 10 EUR při spotřebě 30 kg dřeva/100 km.
     Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
no lenze s tvojim parnym strojom tam dorazis tak za tyzden a ja za 6 hodin :)
  Re: Dvě místa v autě do Dolomit04.07.2012
Vůbec bych nešel z cenou dolů. Tak mohou mluvit jen lidi, co prd jezdí nebo nemají auto. Auto,aby mo
   Re: Dvě místa v autě do Dolomit04.07.2012
dudy překonal jsi mé přirozeni.
   Re: Dvě místa v autě do Dolomit04.07.2012
Auto mam, lidi vozim casto, uctuju jen naklady spojene s cestou, tj. benzin, myto. Jinak bych si opr
    Re: Dvě místa v autě do Dolomit04.07.2012
Se divim že je nevozíš zadarmo.. Kdo nemá na benzín ať nejezdí :D
     Re: Dvě místa v autě do Dolomit05.07.2012
Já vozím občas i zadarmo. Ono jisté pořekadlo praví: "Teď pomohu já tobě, někdy mi pomůže zase
      Re: Dvě místa v autě do Dolomit05.07.2012
Tééda po dlouhé době zajímavá diskuze... O ceně jízdy rozhoduje řidič/majitel vozu. A je na ostatníc
  Re: Dvě místa v autě do Dolomit07.07.2012
Holt blbý počasí, tak se tu zas řeší pí*oviny. Je to každýho věc a věc dohody. Ve světě se vozí stop
   Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
Další věcí je, že i za stop je někde zvykem platit. A jestli si někdo myslí, že je nějáká paráda x h
    Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
Zacinate prepocitavat vsechno na hodnotu penez. Nejste z Praglu? :-)
     Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
Jak souvisi to zda nekdo vse prevadi na penize s mistem kde zije?
      Re: Dvě místa v autě do Dolomit10.07.2012
Souvisi to dost zasadne...
       Re: Dvě místa v autě do Dolomit10.07.2012
Nikdy mě nenapadlo, že by např. náplava ze Šalingradu byla víc na prachy, ale když už jsi to v obecn
 Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
Dokud jsme se kámarádkou střídaly v tom, čím autem se jede, amortizaci jsme neřešily.Pak si ona poří
  Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
No, to jsem se zase zasmal i zaplakal zaroven nad touhle diskuzi. Hovadka bozi si zase stezuji, ze j
   Re: Dvě místa v autě do Dolomit09.07.2012
to se to někomu kecá, když jezdí za cizí :)
ale jinak souhlas

 Foto dne??28.06.2012
Sulov, Brada?? Nejak neverim tomu ze je tato oblast na Sulove otevrena pro lezce. Jak pak se tam pan fotograf dostal? :) Stoupal jako dym?
 Re: Foto dne??28.06.2012
Vulgární komentář smazáno
  Re: Foto dne??28.06.2012
Tak to bylo opravdu drsné, ale souhlasím s ním. Ovšem podotýkám, že Poláci jsou ještě výrazně horší!
  Re: Foto dne??28.06.2012
Daj si tabletku
   Re: Foto dne??28.06.2012
I vulgarni komentar bych si rad precetl, prece jenom to normalnim lidem osvetli neco o pisateli :)
 Re: Foto dne??28.06.2012
Pod jakou část spadá Brada? V povolení ani zákazech to slovo není.
  Re: Foto dne??28.06.2012
Keďže celé Súľovské vrchy patria pod CHKO Strážovské vrchy, je tam, a priori, zákaz horolezeckej čin
   Re: Foto dne??28.06.2012
Mýliš sa, v CHKO Strážovské vrchy platí 2. stupeň ochrany, pohyb mimo značiek, skalolezectvo, tábore
    Re: Foto dne??28.06.2012
Snažil som sa čosi také narýchlo dohľadať, ale wikipedia.sk sklamala. Na druhú stranu, aspoň som sa
     Re: Foto dne??28.06.2012
:) Aha, tak predsa si na mna Juro alebo niekto z klubu v poslednych rokoch spomenul, inac by si neve
      Re: Foto dne??28.06.2012
Na to Priedhorie si spominám len matne, ale v PB určite - v tej novej krčme pod Dedovcom. A áno, spo
       Re: Foto dne??29.06.2012
Na Bradě jsem lezl hodněkrát před zákazem a je to super.Jen se divím, že Ti zelení mají tak dlouhé p

 technika27.06.2012
zdravim, chtel bych slyset vas nazor nato, po jaky dobe je dobre zacit tahat, lezu teda zatim 4 mesice ale chtel bych hlavne pochytit nakou techniku, porad slysim nazor.....,,to ja uz tahal po 3 mesicich''
 Re: technika27.06.2012
:] ja tahal hned poprve co jsem byl na skale...
tahej az se na to budes citit.
lez a z
 Re: technika27.06.2012
Tahání není o tom jak dlouho lezeš,ale o morále a chtíči.
 Re: technika28.06.2012
To prostě musíš poznat sám, kdy už ten čas přišel. Prostě zjistíš že to najednou musíš zkusit a deš
 Re: technika29.06.2012
Až to budeš cítít a věřit dostatečně v sám sebe. Každopádně je dobré na druhém "natrénovat pády

 lezecky26.06.2012
zdar, poradte mi prosim z vasich zkusenosti nejake lezecky, ktere vydrzi hlavne ve spicce boty extremni zatizeni. popr. poradte matros podrazky. dik j
 Re: lezecky27.06.2012
Trinity od Salticu ;)
 Re: lezecky27.06.2012
perfektni jsou ozone
 Re: lezecky28.06.2012
co je to extremne zatazenie? chceš v tom hrat fotbal alebo bezať maraton? To mas podla mna jedno čo

 Lezení Japonsko26.06.2012
Ahoj, stěhuju se na podzim na rok to Tokia. Nemáte někdo zkušenost s tamní dostupností přírodních lokalit v okolí města a možností indoorového lezení přímo v Tokiu?
 Re: Lezení Japonsko26.06.2012
O ničem sice nevím ale závidím a přeju ať ti to výjde ;-)
  Re: Lezení Japonsko26.06.2012
google,google,google....5 sekund práce.
   Re: Lezení Japonsko28.06.2012
jeste tak umet japonsky
 Re: Lezení Japonsko26.06.2012
Odkaz na nějaké stěny:
  Re: Lezení Japonsko27.06.2012
Můžu doporučit oblast Ogawayama. Žulové věžky s krásným lezením. Na internetu najdeš průvodce.
   Re: Lezení Japonsko28.06.2012
Díky Kubovi i Syslovi za info.

 Kniha - lezecká technika26.06.2012
Ahoj,

trošku se trápím po roce lezení trápím s technikou nohou a technikou obecně při venkovním lezení.

Neexistuje nějaká zajímavá knížka o lezecké technice ? Praxe je praxe ale vědět jak správně nato je taky důležité ;-)
 Re: Kniha - lezecká technika26.06.2012
Nečti! Vygůgluj si video Neila Greshama. Dva díly a je to lepší než knížka.
 Re: Kniha - lezecká technika26.06.2012
Nemyslím si že by ti nějaká zázračná kniha nebo video o technice nohou pomohlo. Pokud lezeš rok tak

 Kniha - lezecká technika26.06.2012
Ahoj,

trošku se trápím po roce lezení trápím s technikou nohou a technikou obecně při venkovním lezení.

Neexistuje nějaká zajímavá knížka o lezecké technice ? Praxe je praxe ale vědět jak správně nato je taky důležité ;-)

 Kniha - lezecká technika26.06.2012
Ahoj,

trošku se trápím po roce lezení trápím s technikou nohou a technikou obecně při venkovním lezení.

Neexistuje nějaká zajímavá knížka o lezecké technice ? Praxe je praxe ale vědět jak správně nato je taky důležité ;-)
 Re: Kniha - lezecká technika26.06.2012
Zkus si půjčit knížky co vydal Kopp: Volné lezení, Sportovní lezení, nebo Grada
  Re: Kniha - lezecká technika26.06.2012
...Lezení na umělých stěnách (Vomáčko Boštíková), Computer Press: Průvodce lezením, ale zase tolik m
 Re: Kniha - lezecká technika26.06.2012
9 z 10 lezcu delaji stejnou chybu
  Re: Kniha - lezecká technika26.06.2012
Jen doplním, že to je název knihy od Dava MacLeoda.

Ale imho kniha v technice moc nep
 Re: Kniha - lezecká technika26.06.2012
Knížka od pánů Dan Hague and Douglas Hunter: The Self Coached Climber. Kapitoly 2 - 6. Je v angličti
 Re: Kniha - lezecká technika26.06.2012
to chce len liezt na to prídeš sám nalezenými kilometrami...pozorovanie a skušanie je tiež fajn, po

 BOULDERING Beckov25.06.2012
čau chcu sa zeptat jestli nekdo nema pruvodcika na bouldry na beckově nebo foto pruvodce nasel sem tu va databaze spustu boulderu ale popisek je bud nejasny nebo neuplny dík za info odkaz apod...
 Re: BOULDERING Beckov25.06.2012
  Re: BOULDERING Beckov28.06.2012
na to som sa nepital asi sa tam leze nebo nee ptal sem se asi nekdo nema pruvodcika jakehokoli na bo

 Hledám parťáka/parťačku 25.06.2012
Zdravim hledám někoho na lezení okolí Kutné Hory teď spíš bolderování,než nakoupim material lezeckej.Tomáš
 Re: Hledám parťáka/parťačku 26.06.2012
1   ...   604   605   606   607   608   609   610   611   612   613   614   615   616   617   618   619   620   621   622   623   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz