LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
RAJČE - Brno
ZŠ Kladruby - Kladruby
Venkovní lezecká stěna -Strahov - Praha 6

Prodejny
HUDYsport - Havířov
HUDYsport - Hradec Králové
NěcoNavíc.cz - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 špatný prst25.06.2012
ahoj všichni, lezu rok a půl a před půl rokem se mi při bouldrování stalo něco s pravým prsteníčkem.na ohmat mně nebolel jen při zátěži nebo narovnání, myslím že to bylo něco se šlachou, kdo ví..zašel jsem s tím k doktorce a ta mi řekla že to mám mít v kl
 Re: špatný prst25.06.2012
Ahoj, jestli je ti 14 tak jsou tyto problemy podivne, ale vez ze kloubne-slachovy aparat si na zatez
  Re: špatný prst25.06.2012
díky moc :) budu to mazat a budu doufat že mě to přestane co nejrychleji bolet...co je to přesně KŘÍ
   Re: špatný prst26.06.2012
V prvom rade ten McLeod a jeho ladovanie aspon 3-4x denne. Potom nejake masti hore popisane. Pozor,
   Re: špatný prst26.06.2012
 Re: špatný prst26.06.2012
Není jasné jak se přesně bolest projevuje nyní?
Dokážeš prst narovnat do "normální"
  Re: špatný prst26.06.2012
Jestli by nebylo lepší změnit i způsob tréninku. Ve 14 letech bouldrovat asi nedělá prstům moc dobře
   Re: špatný prst26.06.2012
není nateklý ani mi tam nic nepřeskakuje v klidu s ním hýbu jen sem tam při pohybu cítím trochu bole
 Re: špatný prst26.06.2012
Podle mě se přetěžuješ moc brzo. Šlachy, klouby a kosti sílí několik let, narozdíl od svalů, který s

 Ratikon25.06.2012
Ahoj. Nebyl jste někdo ted´ někdy v Ratikonu? Nevíte jak vypadá přístupová cesta na parkáč?? Byl jsem tam před 8 lety a neví, co všechno ze změnilo... díky za info
 Re: Ratikon25.06.2012
Vloni byla v pohodě, stejně jako jindy. Jen bych byl opatrnej po průtrži a tak, může být kus sesutej

 Pallavicini25.06.2012
Ahojte. Klasicka otazka. Neviete prosim ake su momentalne podmienky v tejto krasnej ceste na Grossglockner? Neboli ste niekto liezt cez vikend? Dakujem.
 Re: Pallavicini25.06.2012
Minulý týden napadlo v Alpách včetně Glockneru mraky sněhu, takže podle mě špatný. Myslim že neni do
  Re: Pallavicini26.06.2012
Hmmm. Dakujem pekne za odpoved.

 poraďte25.06.2012
Jakou zvolit tejpku na omotání odsedky? Jak spojit k sobě prameny odsedky jinak než uzlem? Mám normálně sešitou 80cm a na konci zamkovku, ale chci nějak u sebe udržet oba prameny jak to udělal? nemůže kobercovka a nebo tejpka naleptat smičku a snížit její
 Re: poraďte25.06.2012
ustříhni si kousky duše
 Re: poraďte25.06.2012
jestli jsi krom lezce i letec, tak klidně použij gumu. Každopádně doporučuji přečíst tento článek na
 Re: poraďte25.06.2012
A co takhle Daisychain?
 Re: poraďte25.06.2012
Na gumičky, pásky a podobné nápady se vykašli. Vyrobíš tím něco, co je nepřhledné a potenciálně nebe
 Re: poraďte26.06.2012
Taková ta převlečná guma, co ji dává nevím který výrobce na presky? Vypadá to tvarem jako slipy a ur
  Re: poraďte26.06.2012
"Taková ta převlečná guma, co ji dává nevím který výrobce na presky? Vypadá to tvarem jako slip
 Re: poraďte26.06.2012
Kup si Beal Dynadoubleclip 40-75cm a máš klid. A nemusíš se patlat s nějakými prasárnami jako je omo
 Re: poraďte26.06.2012
Dejsičejn ano, ale doporučuju sejftyčejn s otočeným okem (třeba Singáč). Dále oko v safety čajnu múž
  Re: poraďte26.06.2012
... u normální odsedky tak máš slaňovací (jistící) oko čistý - tj. bez liščáku, kterej tam trochu va
  Re: poraďte26.06.2012
Ideální nejpoužívanější rozměr odsedky je 80 cm sešívaná smyce, na konci dva uzly. 60 cm smyci nedoc
   Re: poraďte26.06.2012
snižování nosnosti uzlem bych zrouna u vodsedky z šité plochácoidní smyce nechal koňovi, bo síla kte
   Re: poraďte26.06.2012
To je vidět, že jsi asi neměl ani 80 ani 120 v ruce, protože bys neříkal takovej blábol.
Co c

 Julské Alpy24.06.2012
Čau, víte někdo, jak je to s Aljažev domem pod Triglavem? Dojede se autem až tam nebo se jde pěšky z Mojstrany? A je tam něco jako tábořiště nebo se spí jenom na chatě? Nikde se mi to nepodařilo najít.

Chystáme se poprvé do Julek a vymyslel
 Re: Julské Alpy24.06.2012
Ahoj, až k aljažev domu se myslím dá po silnici dojet, ale platí se mýtné a parkovné. Stanovat se ta
  Re: Julské Alpy24.06.2012
Da se to, ale je to celkem makacka :)
 Re: Julské Alpy24.06.2012
Parkoviste je nedaleko Aljaževova domu. Stihnout za jeden den se to da - pres sedlo Lujkna ferratou
 Re: Julské Alpy25.06.2012
Doporučovala bych prodloužit si výlet a podívat se aspon na SV od Triglavu - např. na Bovsky Gamzove
 Re: Julské Alpy25.06.2012
díky všem

 ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Přátelé, pozor na prodejny Rock Point. Dobře si rozmyslete než něco koupíte. Reklamovat nebo vyměnit za jinou velikost tam prakticky nelze vůbec nic. Stěžovat si nebo něco napsat do knihy přání a stížností: "proč? nic takového nemáme". Když to s
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
No ja ti nevim, treba ja jsem v praze na arkadach v RP koupil lezecky, ktere se dost rychle prolezly
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
taky bych byl naštvanej, kdyby mi k těm kalhotám nepřibalili ještě šampón
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
nojono, když to musíš nejdřív vyprat ten čoko pruh cos tam nechal :) pak ti to vemou.
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Jsem v nich zas takový bejkárny nelez...
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
No, rovnakú skúsenosť mám z Arca, z "úžasného" Vertical Sportu - nohavice som mal na sebe
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
A tam jsem navíc doklad o koupi zboží nikdy neviděl.
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
No teda nevim cos konkretne na tech kalhotech reklamoval, ale podle toho cos popsal se neda zrovna p
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Jsou dvě odlišné věci:
- reklamace, reklamovat můžeš použité, ale teoreticky i nepoužité zbož
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Díky, každý prodejce si to ale vykládá po svém... Podle toho se dá poznat, komu na stálých zákaznící
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Objednaljsem boty pres eshio, samozrejme špatné číslo. Poslal jsem zpátky a za týden byli penízky na
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
To, co popisuješ svědčí spíš o tom, že seš tak trochu jitrnica a ne o prodavačce, případně obchodě j
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
reklamace .... obcansky zakonik ...nekoukej na cerne ovce a precti si ho .
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!24.06.2012
Píchli jste pneumatiku? Nebo jste dostali hlad? Či snad potřebujete vymalovat šatnu na červeno? Kupt
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
V RP jsem reklamoval dvakrát, v obou případech úspěšně a zcela bez problémů. Jednou rozlepené lezečk
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
Jestli ta čelovka co ti vzali v Hudáči byla od Petzla, tak se nedivím, že jí hned vyreklamovali bez
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
tak to zase blabol ..... pokud by nechteli, tak nemuseli ... rozhodnuti na nich ... prokazat puvod ,
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
Já mám s Rock Pointem výborné zkušenosti. Nakupuji zde několik let, takže jsem zažil i reklamaci a v
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
Hudy tě platí, ne? Nevím kdo jinej by mohl psát na lezce kvůli takovému nesmyslu. To sem nepatří.
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!25.06.2012
pane jo, ty to mas asi v zivote slozity, co...fsichni jsou na tebe zly a nechtej ti davat veci zadar
 Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!27.06.2012
Mě spíš zaujalo "koupil kalhoty na lezení".
To jsou nějaký spešl kalhoty na vysokoh
  Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!28.06.2012
Ahoj, já mám s RockPointem stějnou negativní zkušenost. Konkrétně s olomouckým. Byl jsem tam celkem
   Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!28.06.2012
Manželka mi koukala přes rameno a prý mám ještě připsat její zkušenost: chtěla si vyzkoušet mikinu,
    Re: ROCK POINT - reklamace : nikdy více!28.06.2012
Olomoucky RP je tragicky, pamatuju si tam jen jednoho schopneho prodavace co byl ochotny ale uz jsem

 Průvodce "Pale di Sdan Martino"22.06.2012
Hojte, nemá prosím někdo k půjčení průvodce na oblast "Pale di San Martino"? Koupit si průvodce někam kam jezdím mi nevadí, rád podpořím. Ale sem jedu asi poprvé a naposledy. Nabízím půlčák rumu či fernetu/citrus/ za půjčení. Je to tento průvodc

 Cobra x Python22.06.2012
Ahoj, měl jsem 3 páry LS Cober a teď uvažuju, že bych vyzkoušel LS Pythony. Máte pls někdo zkušenost s rozdíly v číslování/roztažení? Jde mi o to, jestli se Pythony roztáhnou stejně jako Cobry - jestli mám brát stejné číslo Pythonů jako Cober... Každého r
 Re: Cobra x Python22.06.2012
Nazdar, ja leziem v Cobrach, teraz som skusil Pythony na blind to iste cislo, dal som si ich kupit v
  Re: Cobra x Python22.06.2012
Paráda, díky moc za pomoc... :-)

 Anketa22.06.2012
Super anketa! Takhle rád jsem snad nikdy v žádné anketě nehlasoval.

 Ben Nevis21.06.2012
Ahoj. Chystáme se na Ben Nevis. Máte někdo nějakou zkušenost se spaním v okolí, kromě campu Glen Nevis(jestli se dá stan rozbít i případně mimo camp, nebo příp. povědomí i o jiném campu v okolí) a zkušenost s nějakým primisimózním přípravkem(teda kromě sk
 Re: Ben Nevis22.06.2012
Zalezi co tam chcete delat. Jestli jdete obyc turistikovat v celem masivu, tak se da spavat v ruznyc
  Re: Ben Nevis22.06.2012
Slysel jsem presne to same - proti midges plati jedine dest. Takze se leze nejvic, kdyz prsi tak ako
  Re: Ben Nevis22.06.2012
Proč se tam jezdí, když je tam furt hnusně?
   Re: Ben Nevis22.06.2012
Protože i když je tam hnusně stejně je tam krásně :D Teda si myslim ;-D
    Re: Ben Nevis22.06.2012
Proti gustu ...
  Re: Ben Nevis22.06.2012
S e spanim nadivoko je to v klidu pri zachovani zakladnich pravidel slusnosti. Nedelej bordel, nenec
   Re: Ben Nevis22.06.2012
Moc vám všem děkuji za tipy a rady.Opravdu jsem moc vděčná..Pevně věřím, že si to užijeme, něco si v
  Re: Ben Nevis25.06.2012
Soráč za grammar nazi, ale nemohl jsem si pomoct.. "Turistikovat", "pokusovat"
 Re: Ben Nevis23.06.2012
Loni jsem viděl několik stanů i u jezera Lochan Meall An-T-suidhe, které je asi v půlce výstupu turi
  Re: Ben Nevis23.06.2012
Na midges plati predevsim vitr...
 Re: Ben Nevis25.06.2012
Repelent kupte az na miste, cim vic ucinne latke DEET, tim lepe. Mistnaci pouzivaj nejaky pletovy ml
  Re: Ben Nevis25.06.2012
Tělové mléko (nebo co to je za srágoru) Skin so Soft od Avonu společně s "antimidžíma" síť
 Re: Ben Nevis25.06.2012
Proti midges: Místní repelenty, vítr, déšť, ranní mráz a tabák. Spát se dá na parkáči po pravý stran

1   ...   605   606   607   608   609   610   611   612   613   614   615   616   617   618   619   620   621   622   623   624   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 špatný prst
ahoj všichni, lezu rok a půl a před půl rokem se mi při bouldrování stalo něco s pravým prsteníčkem.na ohmat mně nebolel jen při zátěži nebo narovnání, myslím že to bylo něco se šlachou, kdo ví..zašel jsem s tím k doktorce a ta mi řekla že to mám mít v klidu a až to nebude bolet tak začít opatrně lézt..než jsem začal normálně lézt trvalo to tak tři  měsíce.po měsíci se mi stalo to stejné ale na prsteníčku na druhé ruce.po měsíci a půl to bylo v pořádku.(vždycky se mi to stalo když jsem hodně zatížil prsteníček).konečně tet dva měsíce lezu,konečně!!a dneska na bouldru se mi to stalo znova v pravém prsteníčku.(největší pech je ten že normálně lezu po lištičkách a stalo se mi to na madlu když jsem si měnil ruce, uklouzly mi ostatní prsty a na malou chvilku jsem ten chyt držel jen tím prstem. v tom okamžiku mi vystřelila z prstu bolest a už jsem věděl že je to v prdeli..bojím se že mě to ovlivní do budoucna...když se mi to stalo poprvé tak jsem si říkal že to bude tím že si moje šlachy ještě nestihly zvyknout na tu zátěž ale zdá se mi že je hloupost aby to ty prsty nezvládaly i po roce a půl. je mi čtrnáct roků a lezu přibližně 3x týdně..na stěně lezu kolem obtížnosti sedm až osm ..nevím co mám dělat aby jsem mněl ty prsteníčky v pořádku..například mi nedělá problém udělat na prostředníčku pár shybů ale ty prsteníčky jsou divné..děkuju že jste si to přečetli a jestli víte co mám dělat prosím poradte.
Martin Žák20:00:19 25.06.2012
odpovědět 
 Re: špatný prst
Ahoj, jestli je ti 14 tak jsou tyto problemy podivne, ale vez ze kloubne-slachovy aparat si na zatez zvyka velmi pomalu, jsou to jednotky let, takze pokud lezes dva roky intenzivneji tak se problemu az tak nediv. zalezi na fyzickych dispozicich daneho jedince vaha/vyska/"mohutnost" prstu a taky na zpusobu treninku. Nejvice k urazum dochazi pri nepozornosti, nahlem uklouznuti nohou (jak popisujes) nebo pri unave. jinak tezko neco radit, pokud dosud netejpujes tak preventivne tejping, nejlepe krizovy, dale ucit se lezt v podstate vyhradne na otevreny uchop (nejmensi napor na poutka), zalamovat co nejmene a potom snad jen doufat v dobre. Je taky dobre delat staticke visy na listach, kde zatez mas sanci kontrolovat. pri akutnich problemech mazat nejakyma protizanetlivyma mastma typ flector, aulin, fastumgel. Nekomu na bolest prstu (zejmena zanet slachovych pochev a poutek) pomaha terapie laserem, nebo zkus lecbu chladem podle Dava MacLeoda. na vsechny tyhle veci se daji najit na netu informace, tady jen ve zkratce.
Jinak hodne stesti Ondra
P.S. kdybys chtel o necem vedet vic tak napis sem a zkusim ti najit nejake odkazy
ondra20:29:45 25.06.2012
odpovědět 
  Re: špatný prst
díky moc :) budu to mazat a budu doufat že mě to přestane co nejrychleji bolet...co je to přesně KŘÍŽOVÝ tejping? vždycky po tom co se mi to stalo a už jsem lezl tak sem tejpoval ale tet kdy už to bylo delší dobu v pořádku tak jsem přestal..
martin21:10:52 25.06.2012
odpovědět 
   Re: špatný prst
V prvom rade ten McLeod a jeho ladovanie aspon 3-4x denne. Potom nejake masti hore popisane. Pozor, masti znizuju pevnost sliach, zvlacnuju ich. Lezeniu by som sa ale nevyhybal. Liezt iba po madlach, ak to boli aj tak, tak len kolmac, pripadne sa naucit zdvihnut ten prst a nezatazovat ho, aj tak sa jemne namaha. Ide o prekrvenie prstov a ich jemnu namahu. To je klucove k uzdraveniu. Nelezenie nepomaha (aj ked prvy tyzden je lepsie neliezt). Spaskovat malicek s prstenickom dohromady medzi 2a3 klbom - uz nemas sancu potom pretazit ten prstenik. Po lezeni schladit co najskor. Neskor preventivne visy atd, ako pisal niekto hore. Otvoreny uchop je dobra vec, ale prave v tvojom pripade vzdy s malickom. Ale treba zaradit aj par visov na polouzavrety, nech si prsty zvykaju. Ak mas vaznejsi uraz, rataj 100 dni rehabilitacie - makke tkaniva. Jediny signal, ze nieco robis zle je, ked ta to po lezeni alebo na druhy den rano viac boli, ako den predtym. Zvycajne to stale boli a zrazu behom tyzdna prestane, niekde okolo toho 85-95 dna. Inac, ten laser je super vec.
08:38:41 26.06.2012
odpovědět 
   Re: špatný prst
http://www.amuerte.cz/cs/extras/ zraneni-prstu-prevence-a-represe/

obrazek 3.3 h-taping
dle mych zkusenosti je teda nejlepsi zatejpovat celou delku clanku prstu a ne jen cast jak je zde ukazano.

kdyztak zkus vic popsat jak te ten prst boli at se da presneji urcit co tomu asi tak je....
11:01:13 26.06.2012
odpovědět 
 Re: špatný prst
Není jasné jak se přesně bolest projevuje nyní?
Dokážeš prst narovnat do "normální" polohy nebo ne? Má podobu "luku"? Máš v něm bouličku? Je oproti ostatním prstům nateklý? Vystřeluje bolest při sevrání nebo otevírání prstů? Přeskakuje tam něco?
Každá z otázek indikuje trochu něco jiného a jinak se to léčí. Běžný doktor většinou si není jist. Většina lidí si to buď ze zkušenosti léčí sama a pokud dospějou k tomu, že je to v pr..li, tak se objednáváme sem http://www.urazyruky.cz/

Hlavně jestli si teď něco v těle po.ereš, tak se to bude táhnout celej život.
08:33:41 26.06.2012
odpovědět 
  Re: špatný prst
Jestli by nebylo lepší změnit i způsob tréninku. Ve 14 letech bouldrovat asi nedělá prstům moc dobře :-) Opatrně i s tejpováním - to si nech až budeš starej.
MD09:27:53 26.06.2012
odpovědět 
   Re: špatný prst
není nateklý ani mi tam nic nepřeskakuje v klidu s ním hýbu jen sem tam při pohybu cítím trochu bolest nejčastěji když ho narovnám..nejvíce mě bolí když zatížím ten samostatný prst..tet jsem byl v lékárně a koupil jsem si aulin..budu to chladit..fakt myslíš že bych neměl bouldrovat?
14:59:37 26.06.2012
odpovědět 
 Re: špatný prst
Podle mě se přetěžuješ moc brzo. Šlachy, klouby a kosti sílí několik let, narozdíl od svalů, který se posílí za pár týdnů-měsíců. Chápu že jsi mladej a chceš si udělat radost lezením osmiček a co nevidět devítek, desítek, kam tě to pustí... ALE: dělat shyby na jednom prstu po roce lezení, to prostě smrdí průserem. Zmírni tréning, nezapomínej na kvalitní regeneraci a postupně si pořádně nalož aspoň tak o rok dva pozdějc, až si aparát zvykne víc. Manuálů na tréning je spousta, něco si prostuduj a uvidíš. Boulderingu bych se nebál, ale musíš to lízt hlavou, tzn. nepadat nekontrolovaně a rozumně skončit než jsi převyšťavenej, jinak si ublížíš.
filosof16:38:45 26.06.2012
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (48)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1452 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi