Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Dvě místa v autě do Dolomit 28.06.2012 Ahoj!!!
Nabízím celkem dvě místa v autě cestou Praha -> Itálie (Dolomiti), možnost nastoupit v Plzni. Odjezd 30.6.2012 dopoledne z Prahy. Návrat 8.7.2012. Cena 1000 Kč/ 40 € tam, stejně zpátky. Samozřejmě je tu možnost jet jenom tam, či
  Re: Dvě místa v autě do Dolomit 28.06.2012 To je nejak drahy... Chcete mit cestu zadarmo s tim, ze vam ji zaplati nebozi stopari?
    Re: Dvě místa v autě do Dolomit 28.06.2012 Drahý? nevim... rozhodně nemám v úmyslu na někom vydělávat! Pokud bysme byli čtyři, mohli bysme se d
    Re: Dvě místa v autě do Dolomit 28.06.2012 Drahý? nevim... rozhodně nemám v úmyslu na někom vydělávat! Pokud bysme byli čtyři, mohli bysme se d
      Re: Dvě místa v autě do Dolomit 29.06.2012 Cim jezdis s takovou spotrebou?
        Re: Dvě místa v autě do Dolomit 29.06.2012 Sou i jiný motory, než 1,9 tdi od VW. Estli má třílitr benzin, tak je levnej;-)
          Re: Dvě místa v autě do Dolomit 29.06.2012 Proto mne zajima, jakym delem jezdi :)
            Re: Dvě místa v autě do Dolomit 29.06.2012 Nevim jakym delem jezdi o.sindelar, ale ja kdyz jedu fokusem kombikem 1.6 (jako fuck husty zihadlo,
              Re: Dvě místa v autě do Dolomit 29.06.2012 na lezci už není radno psát.tady si člověk musi dvakrát rozmyslet zda tu bude cokoliv psát.
                Re: Dvě místa v autě do Dolomit 01.07.2012 Milý Dušane.
Z tvé agresivní reakce soudím, že máš nějaký problém se svou osobností popř. vel
                  Re: Dvě místa v autě do Dolomit 02.07.2012 také se zapomíná na riziko soudních tahanic v případě zavinění bouračky řidičem. v případě úrazu by
                    Re: Dvě místa v autě do Dolomit 02.07.2012 reálná cena kilometru se dá těžko stlačit pod šest korun, ta platí pro třeba felicii. běžná cena kil
                      Re: Dvě místa v autě do Dolomit 04.07.2012 Tak to je porad velmi velkoryse, takhle dotovat spolucestovniky. Jeste si totiz zapomnel na prispeve
                        Re: Dvě místa v autě do Dolomit 05.07.2012 Naproti tomu tobe se ani to auto koupit nechce, ale vozit prdel si chces v cizim aute na cizi naklad
                          Re: Dvě místa v autě do Dolomit 05.07.2012 Ne, me se auto koupit chtelo. Takze ho mam :). To je tu pro vas takovy nezvyk videt lezce, ktery ma
                            Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 Olej, pneumatiky, servisky se daji rozpocitat na kc/km to pripoctes k cene benzinu, ktery mas rozpoc
                              Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 Jednoduche, pokud vis dopredu, kolik za dany rok na jezdis, nebo pokud najezdis kazdy rok stejne.
                            Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 To je celkem jednoduchý výpočet pro žáka 5. třídy základní školy. Jestli chceš, můžeš použít trojčle
                              Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 Zapomněl jsem dodat, že ročně najedeme cca 10 000 km, většinou dálnice a dlouhé cesty, město velmi m
                        Re: Dvě místa v autě do Dolomit 05.07.2012 Olej jednou za dva roky a 5000 km na dovču ročně? Jsi z chudého kraje, viď?...
                        Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 jestli si někdo představuje, že jsem nějaká charita která má povinnost vozit chudé (no, někdy spíš b
                          Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 samozřejmě mluvím o plánované akci někam dál, kupříkladu na tejden s nájezdem tisíc kilometrů. když
      Re: Dvě místa v autě do Dolomit 06.07.2012 no nechcem nejak rypat ale aj mne to vychádza na palive a poplatkoch cca 70eur pri spotrebe 5,5 l na
      Re: Dvě místa v autě do Dolomit 06.07.2012 no nechcem nejak rypat ale aj mne to vychádza na palive a poplatkoch cca 70eur pri spotrebe 5,5 l na
        Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 Nechci rýpat, ale mě to vychází na cca 10 EUR při spotřebě 30 kg dřeva/100 km.
          Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 no lenze s tvojim parnym strojom tam dorazis tak za tyzden a ja za 6 hodin :)
    Re: Dvě místa v autě do Dolomit 04.07.2012 Vůbec bych nešel z cenou dolů. Tak mohou mluvit jen lidi, co prd jezdí nebo nemají auto. Auto,aby mo
      Re: Dvě místa v autě do Dolomit 04.07.2012 dudy překonal jsi mé přirozeni.
      Re: Dvě místa v autě do Dolomit 04.07.2012 Auto mam, lidi vozim casto, uctuju jen naklady spojene s cestou, tj. benzin, myto. Jinak bych si opr
        Re: Dvě místa v autě do Dolomit 04.07.2012 Se divim že je nevozíš zadarmo.. Kdo nemá na benzín ať nejezdí :D
          Re: Dvě místa v autě do Dolomit 05.07.2012 Já vozím občas i zadarmo. Ono jisté pořekadlo praví: "Teď pomohu já tobě, někdy mi pomůže zase
            Re: Dvě místa v autě do Dolomit 05.07.2012 Tééda po dlouhé době zajímavá diskuze... O ceně jízdy rozhoduje řidič/majitel vozu. A je na ostatníc
    Re: Dvě místa v autě do Dolomit 07.07.2012 Holt blbý počasí, tak se tu zas řeší pí*oviny. Je to každýho věc a věc dohody. Ve světě se vozí stop
      Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 Další věcí je, že i za stop je někde zvykem platit. A jestli si někdo myslí, že je nějáká paráda x h
        Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 Zacinate prepocitavat vsechno na hodnotu penez. Nejste z Praglu? :-)
          Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 Jak souvisi to zda nekdo vse prevadi na penize s mistem kde zije?
            Re: Dvě místa v autě do Dolomit 10.07.2012 Souvisi to dost zasadne...
              Re: Dvě místa v autě do Dolomit 10.07.2012 Nikdy mě nenapadlo, že by např. náplava ze Šalingradu byla víc na prachy, ale když už jsi to v obecn
  Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 Dokud jsme se kámarádkou střídaly v tom, čím autem se jede, amortizaci jsme neřešily.Pak si ona poří
    Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 No, to jsem se zase zasmal i zaplakal zaroven nad touhle diskuzi. Hovadka bozi si zase stezuji, ze j
      Re: Dvě místa v autě do Dolomit 09.07.2012 to se to někomu kecá, když jezdí za cizí :)
ale jinak souhlas
Foto dne?? 28.06.2012 Sulov, Brada?? Nejak neverim tomu ze je tato oblast na Sulove otevrena pro lezce. Jak pak se tam pan fotograf dostal? :) Stoupal jako dym?
  Re: Foto dne?? 28.06.2012 Vulgární komentář smazáno
    Re: Foto dne?? 28.06.2012 Tak to bylo opravdu drsné, ale souhlasím s ním. Ovšem podotýkám, že Poláci jsou ještě výrazně horší!
    Re: Foto dne?? 28.06.2012 Daj si tabletku
      Re: Foto dne?? 28.06.2012 I vulgarni komentar bych si rad precetl, prece jenom to normalnim lidem osvetli neco o pisateli :)
  Re: Foto dne?? 28.06.2012 Pod jakou část spadá Brada? V povolení ani zákazech to slovo není.
    Re: Foto dne?? 28.06.2012 Keďže celé Súľovské vrchy patria pod CHKO Strážovské vrchy, je tam, a priori, zákaz horolezeckej čin
      Re: Foto dne?? 28.06.2012 Mýliš sa, v CHKO Strážovské vrchy platí 2. stupeň ochrany, pohyb mimo značiek, skalolezectvo, tábore
        Re: Foto dne?? 28.06.2012 Snažil som sa čosi také narýchlo dohľadať, ale wikipedia.sk sklamala. Na druhú stranu, aspoň som sa
          Re: Foto dne?? 28.06.2012 :) Aha, tak predsa si na mna Juro alebo niekto z klubu v poslednych rokoch spomenul, inac by si neve
            Re: Foto dne?? 28.06.2012 Na to Priedhorie si spominám len matne, ale v PB určite - v tej novej krčme pod Dedovcom. A áno, spo
              Re: Foto dne?? 29.06.2012 Na Bradě jsem lezl hodněkrát před zákazem a je to super.Jen se divím, že Ti zelení mají tak dlouhé p
technika 27.06.2012 zdravim, chtel bych slyset vas nazor nato, po jaky dobe je dobre zacit tahat, lezu teda zatim 4 mesice ale chtel bych hlavne pochytit nakou techniku, porad slysim nazor.....,,to ja uz tahal po 3 mesicich''
  Re: technika 27.06.2012 :] ja tahal hned poprve co jsem byl na skale...
tahej az se na to budes citit.
lez a z
  Re: technika 27.06.2012 Tahání není o tom jak dlouho lezeš,ale o morále a chtíči.
  Re: technika 28.06.2012 To prostě musíš poznat sám, kdy už ten čas přišel. Prostě zjistíš že to najednou musíš zkusit a deš
  Re: technika 29.06.2012 Až to budeš cítít a věřit dostatečně v sám sebe. Každopádně je dobré na druhém "natrénovat pády
lezecky 26.06.2012 zdar, poradte mi prosim z vasich zkusenosti nejake lezecky, ktere vydrzi hlavne ve spicce boty extremni zatizeni. popr. poradte matros podrazky. dik j
  Re: lezecky 27.06.2012 Trinity od Salticu ;)
Lezení Japonsko 26.06.2012 Ahoj, stěhuju se na podzim na rok to Tokia. Nemáte někdo zkušenost s tamní dostupností přírodních lokalit v okolí města a možností indoorového lezení přímo v Tokiu?
  Re: Lezení Japonsko 26.06.2012 O ničem sice nevím ale závidím a přeju ať ti to výjde ;-)
    Re: Lezení Japonsko 26.06.2012 google,google,google....5 sekund práce.
      Re: Lezení Japonsko 28.06.2012 jeste tak umet japonsky
      Re: Lezení Japonsko 28.06.2012 Díky Kubovi i Syslovi za info.
Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Ahoj,
trošku se trápím po roce lezení trápím s technikou nohou a technikou obecně při venkovním lezení.
Neexistuje nějaká zajímavá knížka o lezecké technice ? Praxe je praxe ale vědět jak správně nato je taky důležité ;-)
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Nečti! Vygůgluj si video Neila Greshama. Dva díly a je to lepší než knížka.
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Nemyslím si že by ti nějaká zázračná kniha nebo video o technice nohou pomohlo. Pokud lezeš rok tak
Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Ahoj,
trošku se trápím po roce lezení trápím s technikou nohou a technikou obecně při venkovním lezení.
Neexistuje nějaká zajímavá knížka o lezecké technice ? Praxe je praxe ale vědět jak správně nato je taky důležité ;-)
Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Ahoj,
trošku se trápím po roce lezení trápím s technikou nohou a technikou obecně při venkovním lezení.
Neexistuje nějaká zajímavá knížka o lezecké technice ? Praxe je praxe ale vědět jak správně nato je taky důležité ;-)
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Zkus si půjčit knížky co vydal Kopp: Volné lezení, Sportovní lezení, nebo Grada
    Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 ...Lezení na umělých stěnách (Vomáčko Boštíková), Computer Press: Průvodce lezením, ale zase tolik m
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 9 z 10 lezcu delaji stejnou chybu
    Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Jen doplním, že to je název knihy od Dava MacLeoda.
Ale imho kniha v technice moc nep
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Knížka od pánů Dan Hague and Douglas Hunter: The Self Coached Climber. Kapitoly 2 - 6. Je v angličti
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 to chce len liezt na to prídeš sám nalezenými kilometrami...pozorovanie a skušanie je tiež fajn, po
BOULDERING Beckov 25.06.2012 čau chcu sa zeptat jestli nekdo nema pruvodcika na bouldry na beckově nebo foto pruvodce nasel sem tu va databaze spustu boulderu ale popisek je bud nejasny nebo neuplny dík za info odkaz apod...
Hledám parťáka/parťačku 25.06.2012 Zdravim hledám někoho na lezení okolí Kutné Hory teď spíš bolderování,než nakoupim material lezeckej.Tomáš
  Re: Hledám parťáka/parťačku 26.06.2012 1
...
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
...
2263
Kniha - lezecká technika Ahoj,
trošku se trápím po roce lezení trápím s technikou nohou a technikou obecně při venkovním lezení.
Neexistuje nějaká zajímavá knížka o lezecké technice ? Praxe je praxe ale vědět jak správně nato je taky důležité ;-) Michal 09:15:34 26.06.2012odpovědět
  Re: Kniha - lezecká technika Zkus si půjčit knížky co vydal Kopp: Volné lezení, Sportovní lezení, nebo Grada 09:23:37 26.06.2012odpovědět
    Re: Kniha - lezecká technika ...Lezení na umělých stěnách (Vomáčko Boštíková), Computer Press: Průvodce lezením, ale zase tolik moc obrázků na nohy v nich nenajdeš. Zajdi na stěnu a sleduj co dělají holky s kotníkama, kolenama a kyčlema v převisech, to je dobré na peřnášení váhy a rozložení sil. Aby jsi víc věřil nohám, trénuj postupně položené - kolmější plotny na vápně a písku. 09:28:29 26.06.2012odpovědět
  Re: Kniha - lezecká technika 9 z 10 lezcu delaji stejnou chybu 09:29:48 26.06.2012odpovědět
    Re: Kniha - lezecká technika Jen doplním, že to je název knihy od Dava MacLeoda.
Ale imho kniha v technice moc nepomůže, pomůže lézt a sledovat, jak lezou a problémy řeší ostatní. Pravda je, že holky často lezou techničtěji a vůbec se na ně lépe kouká ;) m. 09:57:25 26.06.2012odpovědět
  Re: Kniha - lezecká technika Knížka od pánů Dan Hague and Douglas Hunter: The Self Coached Climber. Kapitoly 2 - 6. Je v angličtině, musel bys přes net. Práce s rovnováhou, těžištěm, různými chyty, stupy, flagging (jak nechat vyvlát nohu kvůli rovnováze), soustředění se na nohy (toho tam je asi nejvíc)... Ale jak psal někdo výše, chce to hlavně lízt a lízt, z počátku klidně jen na stěně, ale skály to nenahradí. Jestli lezeš max sedmičky, tak lez radši pětky šestky, klidně víc cest za sebou a soustřeď se na efektivitu provádění pohybů. Taky je dobrý lízt cesty i dolů, donutí Tě to o nohách přemýšlet a vnímat mnohem víc. Nalezeš takhle mnohem víc metrů než kdybys lezl furt svoje maxima a každou chvíli odsedával nebo odpočíval. filosof 16:26:43 26.06.2012odpovědět
  Re: Kniha - lezecká technika to chce len liezt na to prídeš sám nalezenými kilometrami...pozorovanie a skušanie je tiež fajn, po roku lezenia nemožeš čakať zazraky ja mam po dvanastich rokoch lezenia maximum na 10- a tiež často hlavne v previsoch neviem čo s nohami..treba liezt to čo ti nejde potom pride zlepšovanie, lezenie ciest ktoré ti sedia ti prida tak na vytrvalosti ale techniku ti to velmi nezlepší... lk 17:13:29 26.06.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: