Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foto dne?? 28.06.2012 Sulov, Brada?? Nejak neverim tomu ze je tato oblast na Sulove otevrena pro lezce. Jak pak se tam pan fotograf dostal? :) Stoupal jako dym?
  Re: Foto dne?? 28.06.2012 Vulgární komentář smazáno
    Re: Foto dne?? 28.06.2012 Tak to bylo opravdu drsné, ale souhlasím s ním. Ovšem podotýkám, že Poláci jsou ještě výrazně horší!
    Re: Foto dne?? 28.06.2012 Daj si tabletku
      Re: Foto dne?? 28.06.2012 I vulgarni komentar bych si rad precetl, prece jenom to normalnim lidem osvetli neco o pisateli :)
  Re: Foto dne?? 28.06.2012 Pod jakou část spadá Brada? V povolení ani zákazech to slovo není.
    Re: Foto dne?? 28.06.2012 Keďže celé Súľovské vrchy patria pod CHKO Strážovské vrchy, je tam, a priori, zákaz horolezeckej čin
      Re: Foto dne?? 28.06.2012 Mýliš sa, v CHKO Strážovské vrchy platí 2. stupeň ochrany, pohyb mimo značiek, skalolezectvo, tábore
        Re: Foto dne?? 28.06.2012 Snažil som sa čosi také narýchlo dohľadať, ale wikipedia.sk sklamala. Na druhú stranu, aspoň som sa
          Re: Foto dne?? 28.06.2012 :) Aha, tak predsa si na mna Juro alebo niekto z klubu v poslednych rokoch spomenul, inac by si neve
            Re: Foto dne?? 28.06.2012 Na to Priedhorie si spominám len matne, ale v PB určite - v tej novej krčme pod Dedovcom. A áno, spo
              Re: Foto dne?? 29.06.2012 Na Bradě jsem lezl hodněkrát před zákazem a je to super.Jen se divím, že Ti zelení mají tak dlouhé p
technika 27.06.2012 zdravim, chtel bych slyset vas nazor nato, po jaky dobe je dobre zacit tahat, lezu teda zatim 4 mesice ale chtel bych hlavne pochytit nakou techniku, porad slysim nazor.....,,to ja uz tahal po 3 mesicich''
  Re: technika 27.06.2012 :] ja tahal hned poprve co jsem byl na skale...
tahej az se na to budes citit.
lez a z
  Re: technika 27.06.2012 Tahání není o tom jak dlouho lezeš,ale o morále a chtíči.
  Re: technika 28.06.2012 To prostě musíš poznat sám, kdy už ten čas přišel. Prostě zjistíš že to najednou musíš zkusit a deš
  Re: technika 29.06.2012 Až to budeš cítít a věřit dostatečně v sám sebe. Každopádně je dobré na druhém "natrénovat pády
lezecky 26.06.2012 zdar, poradte mi prosim z vasich zkusenosti nejake lezecky, ktere vydrzi hlavne ve spicce boty extremni zatizeni. popr. poradte matros podrazky. dik j
  Re: lezecky 27.06.2012 Trinity od Salticu ;)
Lezení Japonsko 26.06.2012 Ahoj, stěhuju se na podzim na rok to Tokia. Nemáte někdo zkušenost s tamní dostupností přírodních lokalit v okolí města a možností indoorového lezení přímo v Tokiu?
  Re: Lezení Japonsko 26.06.2012 O ničem sice nevím ale závidím a přeju ať ti to výjde ;-)
    Re: Lezení Japonsko 26.06.2012 google,google,google....5 sekund práce.
      Re: Lezení Japonsko 28.06.2012 jeste tak umet japonsky
      Re: Lezení Japonsko 28.06.2012 Díky Kubovi i Syslovi za info.
Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Ahoj,
trošku se trápím po roce lezení trápím s technikou nohou a technikou obecně při venkovním lezení.
Neexistuje nějaká zajímavá knížka o lezecké technice ? Praxe je praxe ale vědět jak správně nato je taky důležité ;-)
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Nečti! Vygůgluj si video Neila Greshama. Dva díly a je to lepší než knížka.
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Nemyslím si že by ti nějaká zázračná kniha nebo video o technice nohou pomohlo. Pokud lezeš rok tak
Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Ahoj,
trošku se trápím po roce lezení trápím s technikou nohou a technikou obecně při venkovním lezení.
Neexistuje nějaká zajímavá knížka o lezecké technice ? Praxe je praxe ale vědět jak správně nato je taky důležité ;-)
Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Ahoj,
trošku se trápím po roce lezení trápím s technikou nohou a technikou obecně při venkovním lezení.
Neexistuje nějaká zajímavá knížka o lezecké technice ? Praxe je praxe ale vědět jak správně nato je taky důležité ;-)
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Zkus si půjčit knížky co vydal Kopp: Volné lezení, Sportovní lezení, nebo Grada
    Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 ...Lezení na umělých stěnách (Vomáčko Boštíková), Computer Press: Průvodce lezením, ale zase tolik m
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 9 z 10 lezcu delaji stejnou chybu
    Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Jen doplním, že to je název knihy od Dava MacLeoda.
Ale imho kniha v technice moc nep
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 Knížka od pánů Dan Hague and Douglas Hunter: The Self Coached Climber. Kapitoly 2 - 6. Je v angličti
  Re: Kniha - lezecká technika 26.06.2012 to chce len liezt na to prídeš sám nalezenými kilometrami...pozorovanie a skušanie je tiež fajn, po
BOULDERING Beckov 25.06.2012 čau chcu sa zeptat jestli nekdo nema pruvodcika na bouldry na beckově nebo foto pruvodce nasel sem tu va databaze spustu boulderu ale popisek je bud nejasny nebo neuplny dík za info odkaz apod...
Hledám parťáka/parťačku 25.06.2012 Zdravim hledám někoho na lezení okolí Kutné Hory teď spíš bolderování,než nakoupim material lezeckej.Tomáš
  Re: špatný prst 25.06.2012 Ahoj, jestli je ti 14 tak jsou tyto problemy podivne, ale vez ze kloubne-slachovy aparat si na zatez
    Re: špatný prst 25.06.2012 díky moc :) budu to mazat a budu doufat že mě to přestane co nejrychleji bolet...co je to přesně KŘÍ
      Re: špatný prst 26.06.2012 V prvom rade ten McLeod a jeho ladovanie aspon 3-4x denne. Potom nejake masti hore popisane. Pozor,
    Re: špatný prst 26.06.2012 Jestli by nebylo lepší změnit i způsob tréninku. Ve 14 letech bouldrovat asi nedělá prstům moc dobře
      Re: špatný prst 26.06.2012 není nateklý ani mi tam nic nepřeskakuje v klidu s ním hýbu jen sem tam při pohybu cítím trochu bole
  Re: špatný prst 26.06.2012 Podle mě se přetěžuješ moc brzo. Šlachy, klouby a kosti sílí několik let, narozdíl od svalů, který s
1
...
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
614
615
616
617
618
619
620
621
622
623
...
2263
technika zdravim, chtel bych slyset vas nazor nato, po jaky dobe je dobre zacit tahat, lezu teda zatim 4 mesice ale chtel bych hlavne pochytit nakou techniku, porad slysim nazor.....,,to ja uz tahal po 3 mesicich'' fery 21:23:46 27.06.2012odpovědět
  Re: technika :] ja tahal hned poprve co jsem byl na skale...
tahej az se na to budes citit.
lez a ziskas techniku. blaza 21:33:36 27.06.2012odpovědět
  Re: technika Tahání není o tom jak dlouho lezeš,ale o morále a chtíči. Pavel 22:15:32 27.06.2012odpovědět
  Re: technika To prostě musíš poznat sám, kdy už ten čas přišel. Prostě zjistíš že to najednou musíš zkusit a deš do toho. Co si myslí ostatní je jedno. Hlavně dobře zvol cestu. měl bys jí znát a hlavně by měla být minimálně o číslo až dvě níž než tvoje maximum na druhým. stip 14:31:43 28.06.2012odpovědět
  Re: technika Až to budeš cítít a věřit dostatečně v sám sebe. Každopádně je dobré na druhém "natrénovat pády", aby jsis zvykl na ten pocit a zjistil, že se vlastně nemáš čeho bát :-) Držím palce 09:58:28 29.06.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: