Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezení na skalách 01.07.2012 Ahoj :)
sháním nějakou partu v Liberci, (nebo prostě někoho) se kterou bych mohla chodit lízt :) Lezu nějak dva roky a tady v Liberci nemám s kým chodit lízt...Na stěně lehčí cesty nacvakám, na pískovci jsem už lezla taky lehčí cesty, ale netahala.
  Re: presky 03.07.2012 Posli je pls na jnovak@gmail.com
Sardinie 01.07.2012 Ahoj Lezci , jsem do 13.7. na Sardinii v oblasti Cala Gonone. Kdyby zde někdo potřeboval třeba získat nějaké kontakty nebo nafotit nějaké cesty u moře (cala luna..) tak můžu pomoci .
Lano skalky 30.06.2012 Zdravim, vim ze se to tady resilo milionkrat, nicmene presto ten dotaz kladu. Odchazeji mi postupne obe 2 skalkarska lana a uvazuju o novem. Vyuziti: skalky, jaro - podzim prumerne 1-2x tydne.. Pozadavky: 60 m, prumer kolem 10mm, impregnace ne, rad bych a
  Re: Lano skalky 30.06.2012 Svoji kratkou zkusenost s Diablem jsem napsal pod clankem o nem tady na lezci - staci vyhledat. Zati
  Re: Lano skalky 30.06.2012 mám sterling rope velocity 9.8, používám ho poměrně často, když to jde tak lezu i 5dní v týdnu a po
    Re: Lano skalky 01.07.2012 Dik za odpovědi. Sterling vypadá dobře, vypada že je to držák. Kdes to kupoval?
      Re: Lano skalky 01.07.2012 No zrovna Tendonu bych moc nevěřil, po zkušenostech. U Sterlingů asi jde o to, jak který lano. Vím o
      Re: Lano skalky 02.07.2012 S jakym Sterlingem mas spatnou zkusenost a proc je podle tebe mrdka?
        Re: Lano skalky 02.07.2012 Nevim co ty lidi prede mnou, ale ja si pamatuju, ze sterlingy byly pred nejakym casem (rok a neco?)
  Re: Lano skalky 01.07.2012 Mám Beal Booster 9.7. Lezou na něm tři lidé cca třikrát týdně. Lezeme celoročně, tedy v týdnu 2x pře
    Re: Lano skalky 01.07.2012 Potvrzuju dobrou zkušenost konkrétně s Beal Booster. Základní impregance (=opletu) podle mne není k
      Re: Lano skalky 02.07.2012 Dobrý den,
ani jsem nepostřehl, že se tady píše tisíkrát o lankách. Já si je kupoval nedávno
        Re: Lano skalky 02.07.2012 Dobrý den,
ani jsem nepostřehl, že se tady píše tisíkrát o lankách. Já si je kupoval nedávno
          Re: Lano skalky 02.07.2012 beal tiger 10.2 zatezován asi 3* týdně poradjak nový nebo tendony ty jsou taky kvalita vesmes vsechn
  Re: Lano skalky 08.07.2012 Rocca Free, 10,5mm, 14 normopádů. Používal sem 3 roky na skalách a nyní ho již 4 rokem ničím na přek
  Re: Lano skalky 08.07.2012 Lano je spotřební materiál. Vůbec to neřeš! Olezeš, opadáš, ořežeš a vyhodíš.
Má cenu
Monte Agner 29.06.2012 Borci, znate cesty na Monte Agner? Severni stena..
  Re: Monte Agner 29.06.2012 Unendlich Geschichte od Coubalů, 41 délek 8-...
    Re: Monte Agner 29.06.2012 Jo,jo to je velkej prask. Lezl jsi to?
      Re: Monte Agner 29.06.2012 Je tam za cesty Nordkane, Via Messner, Via Sori - Zani a ten nekonecny pribeh od Coubalu. Je o linie
      Re: Monte Agner 29.06.2012 Kdepak, jen sem kdysi z nějakýho Rot Punktu schrastil nákres...
friťák léto 29.06.2012 ahojte, je nějaká změna v otvíračce friťáku na léto? díky
K fotu dne Zlaté hviezdy 28.06.2012 Zlaté hviezdy jsou na Bradě, kde je celoročně zakázano lezení. Čili se chci zeptat autora fotky, co tam dělal? Předem díky za odpověď, Tomáš Zmija.
  Re: K fotu dne Zlaté hviezdy 28.06.2012 Byl jsem na borůvkách a odskočil se vysrat na ty bělostné vršky. A když jsem tlačil, tak koukám na t
    Re: K fotu dne Zlaté hviezdy 29.06.2012 Díky za anonymní odpověď. Není mi tedy jasné, proč k popisu fotky uvádíš "z vrcholu 40 m cesty"? Ať
      Re: K fotu dne Zlaté hviezdy 29.06.2012 Souhlas. Lézt tam kde se to nesmí a ještě sem dát fotku je vrchol egoismu a cynismu autora. Ne ať ti
        Re: K fotu dne Zlaté hviezdy 29.06.2012 Právě proto jsem se ptal. Na Sulov pravidelně jezdíme a fakt by mi vadilo, kdyby jej kvůli obdobným
          Re: K fotu dne Zlaté hviezdy 29.06.2012 Neberte to tak tragicky, je to prece dobrej typ na cestu. Parta magoru zakazuje, parta jinejch mago
            Re: K fotu dne Zlaté hviezdy 02.07.2012 Jako pokus o for dobry, ale v praxi bych to takhle nedoporucoval, uz kvuli mistnim co by na ten Sulo
pruvodce Hohe Wand 28.06.2012 Ahoj,
nevite jestli a kde presne se da v Hohe Wandu koupit pruvodce? Jedeme tam vlakem, tak bychom tam pak neradi nekde zoufale pobihali. Dik
  Re: pruvodce Hohe Wand 28.06.2012 V Brně ho měli minulý týden v Greensportu.
Ale teď se H.W. upečete.
    Re: pruvodce Hohe Wand 29.06.2012 to teda! pre region hlasia na vikend 33° to bude gril párty v tejto stene :)
  Re: pruvodce Hohe Wand 29.06.2012 Tohoto průvodce jsem koupil nahoře za skywalkem (300m) v hospodě co tam je. Je to ta hospoda jak je
    Re: pruvodce Hohe Wand 29.06.2012 gasthof postl je to
Krkavka 28.06.2012 Nemáte někdo náhodou k dispozici průvodce na Krkavku? Pokoušel jsem se to vypátrat na netu, ale nic. Tak mi prosím pomožte, zoufale toužím po tom si tam zalézt.
  Re: Krkavka 28.06.2012 Na netu neni. Když zoufale toužíš, tak tam jeď lízt a nesurfuj na netu.
    Re: Krkavka 28.06.2012 Má touha je bohužel nesrovnatelná s trýzní, kterou mi způsobuje jet lézt bez průvodce.
      Re: Krkavka 29.06.2012 Potom jsi zdá se odsouzen k věčné trýzni :-)
      Re: Krkavka 29.06.2012 Klidně tam zajed, přehled většiny cest tam visí na boudě pod stěnou
1
...
603
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
614
615
616
617
618
619
620
621
622
...
2263
Lezení na skalách Ahoj :)
sháním nějakou partu v Liberci, (nebo prostě někoho) se kterou bych mohla chodit lízt :) Lezu nějak dva roky a tady v Liberci nemám s kým chodit lízt...Na stěně lehčí cesty nacvakám, na pískovci jsem už lezla taky lehčí cesty, ale netahala. Potřebovala bych někoho zkušenějšího, s kym bych chodila lízt na skály ;)
Nejste tu někdo takový, prosím?
Díky, Marvi:) Marvi (Liberec) 23:03:22 01.07.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: