Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 22.Adamovska 10390 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 Bouldry: 22.Majdloch 9950 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 Hory: 10.K 4448 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 Ahoj všem.
Stala se mi nemilá věc. Odešla mi pumpa od benzínovýho vařiče Primus. Výrobní vada. Mezi plastovou lisovanou částí a plechovým válcem pro pumpu mi protéká benzín. Zacházel jsem s tím opatrně. Nová stojí přes 1500kč. Problém je v tom, že
  Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 No a mas to jeste v zaruce? Pokud ne, tak Ti prodam svuj zarucak , ale chci za nej za 2.500, - Kc.
    Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 No právě tak jsem to Martine nemyslel. Jelikož záručák nemůžu nají, tak bych to rád reklamoval na ně
      Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 Případně můj tel je 734 333 471.
Díky za pomoc
  Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 Ještěže neprodávám outdoorový vařiče. S váma je koukám radost obchodovat.
    Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 No promin... jestli ti 1700 jako cena za malou pumpicku, ktera vydrzela tri roky prijde normalni, ta
      Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 Pokud se ti rozbila po třech letech, tak evidentně na reklamaci nemáš nárok. Nepokoušíš se tu náhodo
        Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Z čeho je prosimtě tak evidentní, že po třech letech nemáš nárok na reklamaci?
          Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Co treba z toho, ze zaruka je dvouleta? :)
            Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Není.
              Re: PRIMUS- PUMPA 19.07.2012 Do prčic, jak jste přišli na to, že ten vařič je koupenej před třemi lety?
Já tady nikde nevi
                Re: PRIMUS- PUMPA 19.07.2012 S ohledem že píše, že pumpa vydžela jen tři roky, tak ho kupoval min před 3 roky .... třeba je to o
                  Re: PRIMUS- PUMPA 19.07.2012 Teda dělat si z někoho legraci není hezký, ale tohle se povedlo:-DDD
      Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Pokud to v záruce ještě máš, a jen nemůžeš dohledat záručák či paragon/fakturu, tak jsi jen blbej, a
      Re: PRIMUS- PUMPA 19.07.2012 Mne po 15ti letech odeslo tesneni v pumpe od SKS, tak jsem jim napsal, jestli si u nich muzu objedna
    Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 Na reklamaci sotva doplati prodejce... za chybu ve vyrobe ruci primus. Jinej varic mi dobre slouzil
      Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 A Primus ma delsi zaruku nez 2 roky? Pokud ne, tak moc nechapu o co se tu snazis. Proste ti to po 3
  Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Innsbrucker Klettersteig - lanovkou nahoru, u stanice lanovky začíná ferata a zpět je to +- po vrste
  Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 No ještě aby to nebylo tak drahý, když výrobce musí doplácet na takový vychcany jako jsi ty ... prej
    Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Tady asi mluvim se samejma obchodnickama, zivnostnickama, zidackama a pododne, kterych se to osobne
      Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 máš možná trošku problém přijmout pravidla hry. hele, koupils hobby levnej plastovej vařič, předpokl
        Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 když záruka vyprší, tak je možno u některých vad jít cestou tzv. kulance. není to většinou zasmluvně
      Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Sis ten varic nemel kupovat, kdyz ti jeho dily prijdou predrazeny. Hele, ale soucitim s tebou - mam
      Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 A ty zkus nebejt šetřivej vychcánek.
    Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Kubo, poraď mu, jak u soudu, ty to s těma reklamačkama, co nejsou vochcávačky, zvládáš přímo bravurn
Doporucte ferraty 17.07.2012 Ahoj, muzete nam nekdo doporucit pekne ferraty v Rakousku s jednoduchym sestupem (lanovka nebo neco kratkeho)? Samotny vystup klidne obtizny, ale sestup snadny - kvuli nemoci kolenou, ktera pri lezeni nevadi. Diky za tipy. H.
  Re: Doporucte ferraty 17.07.2012 Postalm ferata - dojdeš skoro k autu. A nová ferata Kitzlochklamm kde se cca 20minut vrátíš po turis
  Re: Doporucte ferraty 17.07.2012 "See wand" nad Hallstattem
    Re: Doporucte ferraty 17.07.2012 Johann Dachstein.
      Re: Doporucte ferraty 18.07.2012 A ještě je tam Sky Walk klettersteig hned vedle, obě sestup lanovkou
      Re: Doporucte ferraty 18.07.2012 A ještě je tam Sky Walk klettersteig hned vedle, obě sestup lanovkou
  Re: Doporucte ferraty 18.07.2012 Innsbrucker Klettersteig - lanovkou nahoru, u stanice lanovky začíná ferata a zpět je to +- po vrste
  Re: Doporucte ferraty 18.07.2012 Dik vsem za tipy, myslim ze si vyberem. H.
PETZL Reverso 3 17.07.2012 cau, chci se zeptat, jak je to s vnitřnim požkozenim tohoto kyblíku. Spadnul mi z 15m na tvrdou zem a dost to cinklo. Ted nevim, jestli na nem muzu lezt ( zadny požkození videt neni, ale bojim se nejakeho vnitrniho prasknuti pri zahrati apod.. ) Tak se ch
  Re: PETZL Reverso 3 17.07.2012 Já našel kyblík od Mammuta v Hölentaly pod stěnou a vesele s ním lezu. Mikrotrhliny jsou podle Schub
    Re: PETZL Reverso 3 18.07.2012 Před mnoha lety spadla osma někomu ze střechy ve Svatém Janu na Křížové cestě (cca 50 m vzduchem). D
      Re: PETZL Reverso 3 18.07.2012 osma na pálavě polet cca 30m naraz šupa jak sviňa a leze do teď slaňuje a jistí
        Re: PETZL Reverso 3 19.07.2012 Mně onehdá spadla osma asi z 200m a už jsem jí nenašel;-) Jak tu padlo, mikrotrhliny jsou zažitá pov
    Re: PETZL Reverso 3 18.07.2012 Koukam ze nakupujeme ve stejnem obchode ;)
Muj Guide se kterym poslednich par let jistim taky
Karabiny - čištění 17.07.2012 Když se zhorší chod zámku karabiny (lehce nedovírá, je příliš měkký, vrže), tak karábli máchám v horké vodě nebo přímo sprchuju. Nechám vysušit a potom do místa pružinky stříknu WD40. To samé dělám i u pojistkou zámku (drhne, když je v ní binec). Děláte t
  Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 A skladuješ je na zahradě nebo co? Když karabiny hodně používáš, nemůžou ti snad ani vydržet tak dlo
    Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Mne vrzou od sajrajtu, co se dostane dovnitr, ale necham to zase vypadnout. Cim vic budes mazat, tim
      Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Právě proto sháním názor, jestli někdo používá něco jiného než olejovou bázi, aby to nechytalo opět
    Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Jak to myslíš "nemohou tak dlouho vydržet". Vylezu ročně cca 100 cest (90% skalky, zbytek
      Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Tak 100 cest za rok je dost málo, ne? Tolik jich vylezu za tejden dovolené.
        Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 Tak to si mega hyper super duper vostrej chlapek! A jak tahle informace to souvisi s cistenim karabi
  Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Mazat je lepší něčím teflonovým nebo grafitem. Cokoliv co zůstává mastný je lepidlo a s prachem brus
    Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 A nějaká vlastní zkušenost se značkami mazadel na teflonové či grafitové bázi?
      Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 prakticky cokoli určené na řetěz bicyklu.
        Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Tak řetěz kola mažu, důkladně otřu a stejně po výletě sundavám nános černé hmoty z řetězu a koleček
      Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 grafit prášek, teflon třeba GT85 (výborný i na zámky, bovdeny a podobný věci kterým vadí vysychání m
        Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Vyzkoušel jsem už kde co,ale mazání čímkoli není dobré.Jen karabiny či frendy vyčistím ředidlem S 60
          Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Zajímavý tip s tím ředidlem. To by mě nenapadlo. Na elox by to snad vliv mít nemělo a už vůbec ne na
            Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 Jeden by řekl, že je expresní set rozložitelný, ale možná se pletu.
              Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 Expres set jo, ale s tim frendem je to trosku obtiznejsi, protoze je v nem napevno sesita smyce.
                Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 :-), že by pomohlo Pedegree? Pesáčci po tom mají lesklou a zdravou srst.
Teď vážně. Zminili s
            Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 Chemik nejsem, ale smyčky na frendech bych v ředidle radši nemáchal.
              Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 No máchat a ani jakkoliv čistit smyce ředidlem by snad nikoho nenapadlo. Libor H. určitě myslel čišt
                Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 Snad nikdo nepochybuje o mém zdravém rozumu,že bych nechal kapat ředidlo na smyčky.... Vůbec není pr
Matterhorn 16.07.2012 Ahoj, nejedete nekdo na Matterhorn? :)
  Re: Matterhorn 20.07.2012 Ahoj, a kdy by to bylo? :)
    Re: Matterhorn 20.07.2012 Ted v srpnu. Ozvi se na mail - vitek.palacky@centrum.cz. Ale chtelo by to vic nez dva lidi :)
Stan Nanok Domus Duo 16.07.2012 Ahoj,mate mekdo zkusenosti s norskym stanem Nanok Domus Duo - ma to byt levnejsi alternativa k vybornemu (az na kondenzaci a cenu) norskemu stanu Hilleberg. Dik, Kodl
Databáze cest 16.07.2012 Může mi prosím někdo objasnit, co znamenají zkratky, resp. názvy sloupců (F., P., K., *) v databázi cest? Námět k zamyšlení pro admina, zdali by nebylo od věci, umístit pod tabulku legendu. Děkuji.
  Re: Databáze cest 16.07.2012 F- Fotky
P- Přelezy
K- Komentáře
    Re: Databáze cest 16.07.2012 *- krása cesty, která je samozřejmě subjektivní názor 1-9 podle toho jak ji ohodnotili lezci
  Re: Jak Vybrat Lano 17.07.2012 Najdeš si horobchody, přijdeš tam, vybereš lano, koupíš ho :-))) No záleží na co ho máš (stěna/venku
  Re: Jak Vybrat Lano 17.07.2012 Oblékni se, můžeš si i vyčistit zoubky. Obuj si boty, podle typu bot si je zavaž
TKAN
Krkavci 16.07.2012 V pruvodci z nekdy predpredlonska ci kdy vysel ten novy pro Moravske sakly je "lezeni povoleno od 1.7". Na skale (uz nejkou tu dekadu) je 1.1-15.7 X.
Co ma prednost. Nebyt kras homeland poslechnu skalu jako aktualnejis. Ale protoz
  Re: Krkavci 16.07.2012 Juro, už od prvního můžeš. Už mnoho let :-). Přednost má to, co je na netu.
    Re: Krkavci 16.07.2012 Platí to co je v průvodci, ten odráží poslední platné výjimky, omezení apod. Občas se vyskytnou loká
      Re: Krkavci 16.07.2012 Vlku, a když se výjimka změní, spíš mi to přepíšeš v průvodci, nebo to vyvěsíš na net?
        Re: Krkavci 16.07.2012 Výjimka se změní asi za dva roky, ale termíny zůstanou, jsou již léty ustálené a není důvod na nich
          Re: Krkavci 17.07.2012 A nemohl by jsi tady uvést o jaké lokality (části) se jedná- které jsou aktuálně uzavřené? Nenašel j
            Re: Krkavci 17.07.2012 Aktuálně asi už žádný, ftáci (poštolky) už sou venku. Jinak to bývá přímo na skále, který cesty by s
1
...
599
600
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
614
615
616
617
618
...
2263
PETZL Reverso 3 cau, chci se zeptat, jak je to s vnitřnim požkozenim tohoto kyblíku. Spadnul mi z 15m na tvrdou zem a dost to cinklo. Ted nevim, jestli na nem muzu lezt ( zadny požkození videt neni, ale bojim se nejakeho vnitrniho prasknuti pri zahrati apod.. ) Tak se chci zeptat, jestli nekdo nema zkušenosti s podobnym problémem. Lukáš 16:24:06 17.07.2012odpovědět
  Re: PETZL Reverso 3 Já našel kyblík od Mammuta v Hölentaly pod stěnou a vesele s ním lezu. Mikrotrhliny jsou podle Schuberta blbost. Ale je to na tobě, pokud tomu už nevěříš, kup si nový Pól 17:51:49 17.07.2012odpovědět
    Re: PETZL Reverso 3 Před mnoha lety spadla osma někomu ze střechy ve Svatém Janu na Křížové cestě (cca 50 m vzduchem). Dopadla vedle nás na zem na šutry a od té doby s ní spokojeně jistíme a slaňujeme. Kuba Turek 02:06:32 18.07.2012odpovědět
      Re: PETZL Reverso 3 osma na pálavě polet cca 30m naraz šupa jak sviňa a leze do teď slaňuje a jistí johnny 18:20:56 18.07.2012odpovědět
        Re: PETZL Reverso 3 Mně onehdá spadla osma asi z 200m a už jsem jí nenašel;-) Jak tu padlo, mikrotrhliny jsou zažitá pověra a v reálu nejsou = pokud není viditelně poškozený tak klidně používej dál. Jestli matroši už nevěříš, tak zbývá vyřadit a koupit nový - pošli mi ho a já ho rád zrecykluju :-) 12:32:59 19.07.2012odpovědět
    Re: PETZL Reverso 3 Koukam ze nakupujeme ve stejnem obchode ;)
Muj Guide se kterym poslednich par let jistim taky chvili lezel v Hollentale pod stenou. Mozna letel par set metru ale je spolehlivej.. 20:46:35 18.07.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: