Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 39.Zedek 10164 40.Vlk 10112 41.Černý 10110 Bouldry: 39.H2 9306 40. 9300 41.Slabý 9250 Hory: 9.Nešťák 5095 10.K 4448 11.Hess 4095
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kampermauer aktuality 18.07.2012 Ahoj, prosím o aktuální info o možnosti spaní na parkovišti nebo okolo. Funguje blízká Lausabauernalm také jako hospoda?
Díky
  Re: Kampermauer aktuality 19.07.2012 byly jsme tam 14 dní zpátky a hospoda fungovala, ale ten most taky :)
    Re: Kampermauer aktuality 20.07.2012 Nevíte jestli je k dostání nějaký aktuální průvodce jako se tam prodával, nebo je to součástí nějaké
    Re: Kampermauer aktuality 25.07.2012 MOST znamená spaní pod mostem, nebo na parkovišti? A co stany, nebo pod širákem?
PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 Ahoj všem.
Stala se mi nemilá věc. Odešla mi pumpa od benzínovýho vařiče Primus. Výrobní vada. Mezi plastovou lisovanou částí a plechovým válcem pro pumpu mi protéká benzín. Zacházel jsem s tím opatrně. Nová stojí přes 1500kč. Problém je v tom, že
  Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 No a mas to jeste v zaruce? Pokud ne, tak Ti prodam svuj zarucak , ale chci za nej za 2.500, - Kc.
    Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 No právě tak jsem to Martine nemyslel. Jelikož záručák nemůžu nají, tak bych to rád reklamoval na ně
      Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 Případně můj tel je 734 333 471.
Díky za pomoc
  Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 Ještěže neprodávám outdoorový vařiče. S váma je koukám radost obchodovat.
    Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 No promin... jestli ti 1700 jako cena za malou pumpicku, ktera vydrzela tri roky prijde normalni, ta
      Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 Pokud se ti rozbila po třech letech, tak evidentně na reklamaci nemáš nárok. Nepokoušíš se tu náhodo
        Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Z čeho je prosimtě tak evidentní, že po třech letech nemáš nárok na reklamaci?
          Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Co treba z toho, ze zaruka je dvouleta? :)
            Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Není.
              Re: PRIMUS- PUMPA 19.07.2012 Do prčic, jak jste přišli na to, že ten vařič je koupenej před třemi lety?
Já tady nikde nevi
                Re: PRIMUS- PUMPA 19.07.2012 S ohledem že píše, že pumpa vydžela jen tři roky, tak ho kupoval min před 3 roky .... třeba je to o
                  Re: PRIMUS- PUMPA 19.07.2012 Teda dělat si z někoho legraci není hezký, ale tohle se povedlo:-DDD
      Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Pokud to v záruce ještě máš, a jen nemůžeš dohledat záručák či paragon/fakturu, tak jsi jen blbej, a
      Re: PRIMUS- PUMPA 19.07.2012 Mne po 15ti letech odeslo tesneni v pumpe od SKS, tak jsem jim napsal, jestli si u nich muzu objedna
    Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 Na reklamaci sotva doplati prodejce... za chybu ve vyrobe ruci primus. Jinej varic mi dobre slouzil
      Re: PRIMUS- PUMPA 17.07.2012 A Primus ma delsi zaruku nez 2 roky? Pokud ne, tak moc nechapu o co se tu snazis. Proste ti to po 3
  Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Innsbrucker Klettersteig - lanovkou nahoru, u stanice lanovky začíná ferata a zpět je to +- po vrste
  Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 No ještě aby to nebylo tak drahý, když výrobce musí doplácet na takový vychcany jako jsi ty ... prej
    Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Tady asi mluvim se samejma obchodnickama, zivnostnickama, zidackama a pododne, kterych se to osobne
      Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 máš možná trošku problém přijmout pravidla hry. hele, koupils hobby levnej plastovej vařič, předpokl
        Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 když záruka vyprší, tak je možno u některých vad jít cestou tzv. kulance. není to většinou zasmluvně
      Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Sis ten varic nemel kupovat, kdyz ti jeho dily prijdou predrazeny. Hele, ale soucitim s tebou - mam
      Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 A ty zkus nebejt šetřivej vychcánek.
    Re: PRIMUS- PUMPA 18.07.2012 Kubo, poraď mu, jak u soudu, ty to s těma reklamačkama, co nejsou vochcávačky, zvládáš přímo bravurn
Doporucte ferraty 17.07.2012 Ahoj, muzete nam nekdo doporucit pekne ferraty v Rakousku s jednoduchym sestupem (lanovka nebo neco kratkeho)? Samotny vystup klidne obtizny, ale sestup snadny - kvuli nemoci kolenou, ktera pri lezeni nevadi. Diky za tipy. H.
  Re: Doporucte ferraty 17.07.2012 Postalm ferata - dojdeš skoro k autu. A nová ferata Kitzlochklamm kde se cca 20minut vrátíš po turis
  Re: Doporucte ferraty 17.07.2012 "See wand" nad Hallstattem
    Re: Doporucte ferraty 17.07.2012 Johann Dachstein.
      Re: Doporucte ferraty 18.07.2012 A ještě je tam Sky Walk klettersteig hned vedle, obě sestup lanovkou
      Re: Doporucte ferraty 18.07.2012 A ještě je tam Sky Walk klettersteig hned vedle, obě sestup lanovkou
  Re: Doporucte ferraty 18.07.2012 Innsbrucker Klettersteig - lanovkou nahoru, u stanice lanovky začíná ferata a zpět je to +- po vrste
  Re: Doporucte ferraty 18.07.2012 Dik vsem za tipy, myslim ze si vyberem. H.
PETZL Reverso 3 17.07.2012 cau, chci se zeptat, jak je to s vnitřnim požkozenim tohoto kyblíku. Spadnul mi z 15m na tvrdou zem a dost to cinklo. Ted nevim, jestli na nem muzu lezt ( zadny požkození videt neni, ale bojim se nejakeho vnitrniho prasknuti pri zahrati apod.. ) Tak se ch
  Re: PETZL Reverso 3 17.07.2012 Já našel kyblík od Mammuta v Hölentaly pod stěnou a vesele s ním lezu. Mikrotrhliny jsou podle Schub
    Re: PETZL Reverso 3 18.07.2012 Před mnoha lety spadla osma někomu ze střechy ve Svatém Janu na Křížové cestě (cca 50 m vzduchem). D
      Re: PETZL Reverso 3 18.07.2012 osma na pálavě polet cca 30m naraz šupa jak sviňa a leze do teď slaňuje a jistí
        Re: PETZL Reverso 3 19.07.2012 Mně onehdá spadla osma asi z 200m a už jsem jí nenašel;-) Jak tu padlo, mikrotrhliny jsou zažitá pov
    Re: PETZL Reverso 3 18.07.2012 Koukam ze nakupujeme ve stejnem obchode ;)
Muj Guide se kterym poslednich par let jistim taky
Karabiny - čištění 17.07.2012 Když se zhorší chod zámku karabiny (lehce nedovírá, je příliš měkký, vrže), tak karábli máchám v horké vodě nebo přímo sprchuju. Nechám vysušit a potom do místa pružinky stříknu WD40. To samé dělám i u pojistkou zámku (drhne, když je v ní binec). Děláte t
  Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 A skladuješ je na zahradě nebo co? Když karabiny hodně používáš, nemůžou ti snad ani vydržet tak dlo
    Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Mne vrzou od sajrajtu, co se dostane dovnitr, ale necham to zase vypadnout. Cim vic budes mazat, tim
      Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Právě proto sháním názor, jestli někdo používá něco jiného než olejovou bázi, aby to nechytalo opět
    Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Jak to myslíš "nemohou tak dlouho vydržet". Vylezu ročně cca 100 cest (90% skalky, zbytek
      Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Tak 100 cest za rok je dost málo, ne? Tolik jich vylezu za tejden dovolené.
        Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 Tak to si mega hyper super duper vostrej chlapek! A jak tahle informace to souvisi s cistenim karabi
  Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Mazat je lepší něčím teflonovým nebo grafitem. Cokoliv co zůstává mastný je lepidlo a s prachem brus
    Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 A nějaká vlastní zkušenost se značkami mazadel na teflonové či grafitové bázi?
      Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 prakticky cokoli určené na řetěz bicyklu.
        Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Tak řetěz kola mažu, důkladně otřu a stejně po výletě sundavám nános černé hmoty z řetězu a koleček
      Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 grafit prášek, teflon třeba GT85 (výborný i na zámky, bovdeny a podobný věci kterým vadí vysychání m
        Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Vyzkoušel jsem už kde co,ale mazání čímkoli není dobré.Jen karabiny či frendy vyčistím ředidlem S 60
          Re: Karabiny - čištění 17.07.2012 Zajímavý tip s tím ředidlem. To by mě nenapadlo. Na elox by to snad vliv mít nemělo a už vůbec ne na
            Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 Jeden by řekl, že je expresní set rozložitelný, ale možná se pletu.
              Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 Expres set jo, ale s tim frendem je to trosku obtiznejsi, protoze je v nem napevno sesita smyce.
                Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 :-), že by pomohlo Pedegree? Pesáčci po tom mají lesklou a zdravou srst.
Teď vážně. Zminili s
            Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 Chemik nejsem, ale smyčky na frendech bych v ředidle radši nemáchal.
              Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 No máchat a ani jakkoliv čistit smyce ředidlem by snad nikoho nenapadlo. Libor H. určitě myslel čišt
                Re: Karabiny - čištění 18.07.2012 Snad nikdo nepochybuje o mém zdravém rozumu,že bych nechal kapat ředidlo na smyčky.... Vůbec není pr
Matterhorn 16.07.2012 Ahoj, nejedete nekdo na Matterhorn? :)
  Re: Matterhorn 20.07.2012 Ahoj, a kdy by to bylo? :)
    Re: Matterhorn 20.07.2012 Ted v srpnu. Ozvi se na mail - vitek.palacky@centrum.cz. Ale chtelo by to vic nez dva lidi :)
Stan Nanok Domus Duo 16.07.2012 Ahoj,mate mekdo zkusenosti s norskym stanem Nanok Domus Duo - ma to byt levnejsi alternativa k vybornemu (az na kondenzaci a cenu) norskemu stanu Hilleberg. Dik, Kodl
Databáze cest 16.07.2012 Může mi prosím někdo objasnit, co znamenají zkratky, resp. názvy sloupců (F., P., K., *) v databázi cest? Námět k zamyšlení pro admina, zdali by nebylo od věci, umístit pod tabulku legendu. Děkuji.
  Re: Databáze cest 16.07.2012 F- Fotky
P- Přelezy
K- Komentáře
    Re: Databáze cest 16.07.2012 *- krása cesty, která je samozřejmě subjektivní názor 1-9 podle toho jak ji ohodnotili lezci
  Re: Jak Vybrat Lano 17.07.2012 Najdeš si horobchody, přijdeš tam, vybereš lano, koupíš ho :-))) No záleží na co ho máš (stěna/venku
  Re: Jak Vybrat Lano 17.07.2012 Oblékni se, můžeš si i vyčistit zoubky. Obuj si boty, podle typu bot si je zavaž
TKAN
1
...
599
600
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
614
615
616
617
618
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: