LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
ME boulder (18.07)
MS juniorů (18.07)
MČR v paralezení (15.08)

Žebříček
Cesty:
24.Lachman 10260
25.Čech 10253
26.Bulička 10221
Bouldry:
24.Horáček 9828
25.Jurečka 9775
26.Pail 9750
Hory:
2.Sejbal 7170
3.Skopec 7086
4.Bloudek 6470

Výsledky
SP Chamonix (10.07)
SP Krakov (03.07)
SP Innsbruck (17.06)

Deníčky
5966 lezců
1233901 cest
Nové přelezy:
Stay Away 9+
Utopics 8+/9-
Kriss Kros 7C+
Pharao 7C
Wilkinson 7C+
Tomahawk 7C
ADS 7C+
Viking 9
Gottes Wer 8A
Hulk 7C

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

 Přilba Camp Cosmic
Zdravím nabízím přilbu CAMP Cosmic za 1399 Kč

Na milimetry přesný upevňovací systém a design, hledící daleko do budoucnosti. Společně se špičkovými parametry tvoří výjimečně zdařilou helmu. Helma má unikátní uzavírací systém, který zabraňuje pásům otlačovat a odírat bradu. Hřebenový ABS tvarovaný povrch helmy je odolný proti nárazům a má 2 ventilační otvory po stranách a 11 ventilačních otvorů na vrchu helmy. unikátní uzavírací systém hřebenový ABS tvarovaný povrch helmy 13 ventilačních otvorů certifikace UIAA 106 / 12492 kompatibilní s čelovkou hybridní konstrukce

Cena nové: 1970 Kč, koupeno 2011, meil: jiri.kummer@centrum.cz
Jirka15:19:59 19.07.2012
odpovědět 
 Re: Přilba Camp Cosmic
Ještě, že jsem ten inzerát dal do diskuse. Díky tomu mohu zaktualizovat info - na přilbu mi spadl kilový kamen, je trochu polámaná, ale zdá se být funkční.
18:02:30 19.07.2012
odpovědět 
 Foto dne:
Trebenna West
 Databáze cest:
Všechny cesty (193028)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ranní spára VI Ostrov
Jack London 5c Davle
Drum 'n' Bass IXa Labské Údolí - Levý Břeh
Odmašťovna VI Ostrov
AW III Gohrisch
Nově komentované:
J.A.G. 7B Srbsko
Myší Kožíšek 9+ Srbsko
SO-Kante VIIc Brand
Nebeská Jízda VIIIa Labské Údolí - Pravý Břeh
Dubová Palice VI Rájec - Rájecké Údolí

 Nově v diskusi:
Re: Dotaz. | Kavčí lom | Re: červ dobyvatel | Re: červ dobyvatel | Re: červ dobyvatel | Dotaz. | Re: Lana dvojcata | Re: Lana dvojcata | Re: Lana dvojcata | Re: Labák - Růžové stěny |

 Nové komentáře:
Re: Nositka | Re: Nositka | Re: Zabalit | R.I.P. | hmm | Vzpomínka na Žofina | Re: zásadový postoj :-) | Re: Velká bolest | Kašlal bych tam teď na to | Re: Mladej kluk |

 Kde to vře:
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (45)
Rychlostní lezkyně Lucie Mrázová má za sebou první Světový pohár (28)
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (23)
Radek Votoček si zapsal desáté 9a: Gritty Shaker v Rakousku (19)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Zemřel horolezec, instruktor a metodik Zdeněk Teplý (13)
Lezení bude součástí olympijské kvalifikační série Q-Series 2028, MS v Brně nabídne první místa na olympiádu už v roce 2027 (11)
Kdo je nejlepší na světě? Magnus Midtbø sestavil žebříček top lezců, na vrcholu je Adam Ondra (10)

 Nově v inzerci:
ČELOVKA PETZL ACTIK 450lm Red | Statická a dynamická lana | BASK Kashgar -60C | Thermarest | Nová horolezecká bunda Terrex Techrock Gore-Tex Pro | koupím lezečky - vel. 36-37 | spolulezec-praha | Blue Ice Choucas Pro 2.0 | Boty SALEWA MS RAPACE GTX Man velikost 45 | TAZ LOV 3 slaňovací brzda černá |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1247 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1361 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1544 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1506 
 Neřeším to – lezu vše 
 1218 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi