Vzhledem k tomu, že Petr Resch neumožnil ke svému článku komentáře, založím na to vlákno. Jeden můj kamarád, když jsme někde v Bielatalu pod věžemi natrapírovali na menší "školku", prohlásil: "malé psi a malé děti nemám rád!". A popošl
Chtel jsem se touto cestou zeptat - mozna mi neco uniklo, ale pod clankem o highline jsem narazil na nutnost registrace pro komentovani. Nejde o to jaky komentar, jsem chtel napsat, spise by mne zajimalo podle jakeho klice se v soucasne dobe na tomto foru
Na milimetry přesný upevňovací systém a design, hledící daleko do budoucnosti. Společně se špičkovými parametry tvoří výjimečně zdařilou helmu. Helma má unikátní uzavírací systém, který zabraňuj
Cau.. Chtěl jsem se zeptat na to, jak je to s tym, když mi spadne třeba karabina nebo kyblík z vejšk(15-20m).. Mohu tomu potom pořád věřit? Aby to neprasklo při zahřátí nebo tak něco..
Ahoj, poradil byste nekdo, ktery ze Zdaraku pro dve osoby je vhodny nejen pro prespani vleze ve spacakach, ale take pro nouzove prespani ve smyckach, vsede na polici atd. Tzn. musi mit vhodny vetraci otvor+celk. design.Diky,Kodl
o víkendu jsme v Srbsku lezli cesty na menší stěně mezi Stěnou kotlů a
Pupkem. U jedné z nich je štítek "Panákova(á) cesta, druhá je ještě víc
vlevo.
Mezi nimi je projekt.
Prosím nevíte, co to je za
Chtel jsem se touto cestou zeptat - mozna mi neco uniklo, ale pod clankem o highline jsem narazil na nutnost registrace pro komentovani. Nejde o to jaky komentar, jsem chtel napsat, spise by mne zajimalo podle jakeho klice se v soucasne dobe na tomto foru rozhoduje o tom, ktery clanek bude komentovan registrovane a ktery nikoliv, je to autor, redaktor, editor? Usmevne je, ze jeden z komentaru pod tim highline clankem zni - "same pozitivni reakce, snad to tak vydrzi." Kdyz jsem po dlouhem hledani nasel miniaturni odkaz na registraci, nikde jsem pak nebyl schopen dohledat podminky registrace, nakladani s osobnimi udaji a podobne (poptavano je jmeno, prijmeni, telefon). Uprimne, a znovu mohlo mi neco zasadniho uniknout, jaka jsou tedy nyni na lezci.cz pravidla pro komentovani a diskuzi? Omlouvam se, ale ponekud mne toto zjisteni prekvapilo po tolika letech debat na tema urovne debat na tomto serveru. Denicek nemam a neplanuji jej zridit, paklize jsou tyto dve veci spojeny. Dekuji za vysvetleni, koneckoncu podminky jsou dany vuli majitele, provozovatele ... Jestli je diskuzni editace komplexne vysvetlena a komentovana, tak se omlouvam a dejte sem pouze link. Diky. Jakub
Ahoj Jakube, už delší dobu má každý autor článku při zadávání tři možnosti komentářů:
1. komentovat mohou všichni
2. komentovat mohou pouze zaregistrovaní
3. komentáře nejsou povoleny
viz článek od Jirky Siky: http://www.lezec.cz/clanky.php?key=10036
Diky, za vysvetleni. Mohl bych mit dva dotazy? Kolik autoru (clanku) od zavedeni teto politiky vyuzilo moznost registrovanych komentaru tak jako autor(i) toho o highline?
Pouze pro informaci by me zajimalo treba jen procento.
A za druhe, kdyz se zaregistruji, co se bude dit s mymi osobnimi udaji - nikde zadne podminky ochrany a nakladani - pokud jsem prehledl prosim o link. Diky
Ahoj Jakube, na přihlašovacím formuláři je tučně zvýrazněno jen několik povinných kolonek, čili přihlásit se můžeš, i když některé nevyplníš. Statistiku nikdo nevede a kromě možná už desítek oznámení ke skalám, které jsou úplně bez komentáře to zatím skoro nikdo nevyužil, takže pod články se vejde spousta vtipných komentářů. Citlivé údaje samozdřejmě zneužíváme a za utržené miliardy si stavíme haciendy u skal;)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.