Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 47. 10037 48.Pelikán 10013 49.Zaoral 9994 Bouldry: 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 49.Skočdopole 9103 Hory: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English antiturek 23.07.2012 Tak nám Kubík končí - nebude otravovat lidi:) Každá sranda jednou konč - tady píšou že se prodává pod článkem o kolech http://sux.cz/1aff
  Re: antiturek 23.07.2012 no možná že prodá, fakt nevím. a co bys si jako od toho sliboval? když to někdo koupí, tak mimo jiné
    Re: antiturek 24.07.2012 Nic o tom nevím. Možná ví anonym, co se někdy v budoucnosti stane.
      Re: antiturek 24.07.2012 Hlavně nechápu proč to furt řešíte. Místo toho aby jste byli rádi, že existuje Lezec, HD, Horyinf.,
        Re: antiturek 24.07.2012 Voldemort?
          Re: antiturek 24.07.2012 Hory-doly?
            Re: antiturek 24.07.2012 Jasně hory-doly, horydol., dolyhory tu nejde napsat :)
        Re: antiturek 24.07.2012 se vší úctou k partě co lezce kočíruje, to jsem nepochopil z čeho usoudili že to mají zapotřebí.
          Re: antiturek 25.07.2012 V Osmanský říši se lezec linkovat dá.
            Re: antiturek 25.07.2012 což tedy považuju za normální.
              Re: antiturek 25.07.2012 Matně tuším, že byly doby, kdy většina komentů autora v sobě zahrnovala odkaz na jeho sajt, takže co
                Re: antiturek 25.07.2012 si nemyslím. stejně lezec blokuje jandíkovce (kt i pj samozřejmě odkazy dávají, ale většinou v disku
                  Re: antiturek 25.07.2012 Na druhou stranu se snaží tvářit jako svobodný web, kde je cenzura samozřejmě špatně. Cenzurovat by
                    Re: antiturek 25.07.2012 legrační je, že i na HI lde linkovat cokoliv včetně lezce a i já sám dávám odkazy na lezce, když je
                      Re: antiturek 25.07.2012 si myslím že kdybys linkování z HI znemožňoval tak bys tím byl trošku sám před sebou za kokota, přec
                        Re: antiturek 25.07.2012 No a divíte se? Třeba Lezec nelinkuje na HI proto, že nechce mít ostudu :-) Prakticky většina aktuál
                          Re: antiturek 25.07.2012 Díky, že ses mne zastal, náčelníku. :-)
V rámci objektivity musím ale uznat, že občas některo
                            Re: antiturek 25.07.2012 Petře Jandíku, vůbec tě neznám, web HI ano. To jen k objektivitě.
Neříkám, že Lezec nemá žád
                          Re: antiturek 25.07.2012 Určitě si těch článků napsal hodně. Snad máš na mysli to co se tu objeví v diskusi a pak na HI jako
                            Re: antiturek 25.07.2012 Upřímně řečeno, pokud někdo zvládne přečíst zdejší debilní diskuze s nulovou přidanou hodnotou a vyt
Kalymnos s detma (cca 2 roky) - zkusenosti 23.07.2012 Misto obligatniho Spana prosti jaro zvazujeme na cca mesic Kalymnos, akorat nevim, zda je to realne s 2 roky starymi dvojcaty.
Jde mi o konkretni zkusenosti cerstvych rodicu, kteri v obdobnem veku ratolesti absolvovali tuto destinaci.
  Re: Kalymnos s detma (cca 2 roky) - zkusenosti 23.07.2012 Ahoj,
na Kalymnosu jsme byli s Filípkem když mu bylo 6 měsíců, potom 1 rok i dva roky a vždy
vetsi pohodlnej sedak 22.07.2012 Ahoj, starej sedak dosluhuje, doporucite prosim novej pro 190cm, metrakovyho chlapa se stehnem 70cm (holt cyklistika :) Hledam hlavne pohodlnej na dlouhej vis. Diky!
  Re: vetsi pohodlnej sedak 22.07.2012 Petzl Adjama. Pokud by se ti to zdalo malo, tak Calidris.
    Re: vetsi pohodlnej sedak 22.07.2012 a pokud moc tak Corax :)
  Re: vetsi pohodlnej sedak 22.07.2012 ocun nebo singing rock sedaky, petzl sedáky jsou spatne....
    Re: vetsi pohodlnej sedak 23.07.2012 :) ..
      Re: vetsi pohodlnej sedak 23.07.2012 :) ... stoličku pod prdel ...
      Re: vetsi pohodlnej sedak 24.07.2012 Pán z něconavíc doporučuje jen co zná a osobně používá a samo radši dám odkaz na své stránky než ciz
        Re: vetsi pohodlnej sedak 24.07.2012 Podorbněji. U levných sedáků se používá popruch 18mm provlečený okolo celého obvodu sedáku. Tento po
          Re: vetsi pohodlnej sedak 26.07.2012 To co píšeš o Ocúnu Twist pravda bejt může (neznám ho), ale rozhodně bych to nezobecňoval na všechny
  Re: vetsi pohodlnej sedak 23.07.2012 Som na tom podobne :) SingingRock Verdict, alebo Petzl Calidris. Ja som nakoniec skoncil u Petzl a n
  Re: vetsi pohodlnej sedak 23.07.2012 ja mám calidris. pohodlnosť dobrá len sa mi nepáči na ňom pár vecí, a to: popruhy na doťahovanie sú
Spanie/ Bivak - Popradske pleso 22.07.2012 Ahojte. Chcem sa spýtať, či má niekto v poslednom období skúsenosti s bivakovaním pred hotelom na Popradskom plese. Údajne pár rokov dozadu to nebol problém a personál to toleroval. Viete ako je to teraz?
Ďakujem
  Re: Spanie/ Bivak - Popradske pleso 22.07.2012 Neodporúčam. Najmä v prípade, že by turistické izby v chate vrátane povaly neboli plne obsadené (čo
  Re: Spanie/ Bivak - Popradske pleso 24.07.2012 Od roku 2010, alebo 2011 je pri Popradskom plese (vedľa Hotela pri Popradskom) v prevádzke obnovená
Upozornění HUSKY 20.07.2012 Chtěl bych případné zájemce o výrobky firmy HUSKY upozornit, aby si nákup předem rozmysleli a především aby se důkladně seznámili s podmínkami správného používání, které se mohou být zcela mimo jejich předpoklad. Mám konkrétní zkušenost se softshellovou b
  Re: Upozornění HUSKY 20.07.2012 Díky za zprávu.. Něco podobného se mi stalo u bot: ke každým botám po zaplacení přidal prodejce &quo
    Re: Upozornění HUSKY 20.07.2012 Jo díky za info, jen mě to potvrdilo to co sem si vo týhle firmě myslel.
      Re: Upozornění HUSKY 20.07.2012 :( to je škoda nechci husky vychvalovat mám od nich docela dost věcí a zatím vše v pohodě třeba jsem
        Re: Upozornění HUSKY 22.07.2012 Tak tu karimatku ti bohuzel musim odsouhlasit. Za pul roku nepouzitelna :(
          Re: Upozornění HUSKY 23.07.2012 Karimatky jsou (nafukovaci) opravdu k nicemu, napada me jeste i nekolik jinych slov.
    Re: Upozornění HUSKY 23.07.2012 Z definice: alespoň jeden den nosit jiný boty.
      Re: Upozornění HUSKY 23.07.2012 no ono to každodenní nošení po městě, ač se to nezdá, likviduje boty zatraceně fest. zkus si vzít la
        Re: Upozornění HUSKY 23.07.2012 Jasný, o ten asfalt se to pochopitelně obrušuje víc jak vo hlínu nebo listí v lese, že jo. Já to mys
        Re: Upozornění HUSKY 24.07.2012 pro neznalé uvádím, že jsem si kupoval tzv. městskou obuv (Baťa). Nikoliv obuv outdoorovou. Zkrátka
grigri1-jaké lano? 20.07.2012 zdrávas všem, potřebuju poradit doporučenou tloušťku lana pro grigri 1, případně poradit typ, něco univerzálního, na stěnu i skálu, díky
  Re: grigri1-jaké lano? 20.07.2012 Borce, poohlidni se po udelatku Cinch (TRANGO) Jinak, desitka spagat bude ok.
T.
grigri1-jaké lano? 20.07.2012 zdrávas všem, potřebuju poradit doporučenou tloušťku lana pro grigri 1, případně poradit typ, něco univerzálního, na stěnu i skálu, díky
grigri1-jaké lano? 20.07.2012 zdrávas všem, potřebuju poradit doporučenou tloušťku lana pro grigri 1, případně poradit typ, něco univerzálního, na stěnu i skálu, díky
  Re: grigri1-jaké lano? 20.07.2012 Už mnoho let a několik lan Tendon 9,7mm s GRI-GRI1 bez problémů...
    Re: grigri1-jaké lano? 20.07.2012 tak nakonec jsem mrkl na samotný grigri a je tam 10-11mm
      Re: grigri1-jaké lano? 20.07.2012 Nečti návody! 9,4 Viper úplně v pohodě. 10 je do grigri už mooooc tlustá
        Re: grigri1-jaké lano? 20.07.2012 Ty seš ale vůl!
      Re: grigri1-jaké lano? 20.07.2012 9,7 ještě Petzl připouští, jinak funguje i na 9,4 jen to chce skutečně používat dle návodu, tedy ruk
Reakce na článek Výzva Alkazar 19.07.2012 Vzhledem k tomu, že Petr Resch neumožnil ke svému článku komentáře, založím na to vlákno. Jeden můj kamarád, když jsme někde v Bielatalu pod věžemi natrapírovali na menší "školku", prohlásil: "malé psi a malé děti nemám rád!". A popošl
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 19.07.2012 Jsi vůl. Hledáš lezení, kde nikdy nebylo. V Alkazaru upletl Rešík z hovna bič. Jinak je celá oblast
    Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Pleteš se! Alkazar je z vysoce kvalitního vápence, a proto dřív patřil do vysokých pecí v Kladně a c
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Vyleštěný vápenec srbecký se stává zrdcadlem, dnešní lezecké společnosti. Kdo se na něj šklebí, vypa
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 nam se s deckama v Alkazaru libi a ty muzes jit na Pupek, Vlastinu stenu, Blazinu stenu nebo do prde
    Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Já bych se spíš přiklonil k variantě, aby šel do tý prdele.
    Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Pokud ta děcka sedí dole pod skalou nebo jsou na prolejzačkách, tak věřím. Ale jinak by mne docela z
      Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 kdyz se decka naucej lizt v Alkaci po zrcadlech, tak nebudou mit problem lizt tezsi cesty jinde
    Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 01.08.2012 Souhlas a více tolerance.
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Jsem rád, že lidi, kteří toužej po klidu a míru ve skalách, jdou radši dělat virvál svým brekem (že
    Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Kdybys byl schopen se na věci podívat z více hledisek, nemluvil bys takto hloupě.
      Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Nesouhlas. Hele:
Pohled milovníka samoty: jedu jinam, co bych kurva dělal na alkáči.<
        Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 A pohled místních:
vyžeňte milovníka samoty, rodiče, začátečníka, klasika, sportovce
          Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 ...a hlavně začněte zase těžit, ať máme práci jako naši otcové a dědové za Beneše a za Hitlera. Žele
            Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Kubo, zrejme jste nepochopil nadsazku ;)
A pokud se nepletu, podzemní továrna tam plá
              Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 ...nebyl bych si zrovna jistý v kramflecích ohledně chápání nadsázky, být Tebou :-)
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Ja tam s detma parkrat byl a diky. Milovniky samoty co hledaji samotu v Alkazaru bych zamestnal jako
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Mně osobně "Klettergaerten" taky leze krkem, ale naštěstí tam moc nejezdim.
Výzva,
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Řešíte úplný kraviny ... článek byl o zákazu vjezdu a prosbě o jeho dodržování. Kdo k osvětě přispěj
    Re: Reakce na článek Výzva Alkazar 20.07.2012 Aha, tak to tam mel autor puvodni myslenky streamu uvest. Takhle to vyznelo, ze ma neco proti lidem
  Slovo otce zakladatele (vlákna) 20.07.2012 Nevím, proč Petr Resch neumožnil diskuzi ke svému článku. Jak je viděl, nemusel se jí bát.
C
    Re: Slovo otce zakladatele (vlákna) 20.07.2012 Prosím, mohl bys nějak shrnout, jaký to byl účel, který to splnilo? A také shrnout to něco smyslupln
      Re: Slovo otce zakladatele (vlákna) 21.07.2012 Účel jsme pochopili: k článku nebyla umožněna diskuse. Psal-li článek petr Resch - fyzická osoba, pa
        Re: Slovo otce zakladatele (vlákna) 21.07.2012 Podle mne tady někdo nerozlišuje demokracii a hloupost. Diskutovat se má, to je pravda, ale musí být
registrovane komentare na lezci.cz 19.07.2012 Chtel jsem se touto cestou zeptat - mozna mi neco uniklo, ale pod clankem o highline jsem narazil na nutnost registrace pro komentovani. Nejde o to jaky komentar, jsem chtel napsat, spise by mne zajimalo podle jakeho klice se v soucasne dobe na tomto foru
  Re: registrovane komentare na lezci.cz 19.07.2012 Ahoj Jakube, už delší dobu má každý autor článku při zadávání tři možnosti komentářů:
1. kom
    Re: registrovane komentare na lezci.cz 19.07.2012 Diky, za vysvetleni. Mohl bych mit dva dotazy? Kolik autoru (clanku) od zavedeni teto politiky vyuzi
      Re: registrovane komentare na lezci.cz 19.07.2012 Tak ono tam je jen jméno, příjmení a email... Deníček se ti založí, ale nemusíš tam nic vyplňovat.
      Re: registrovane komentare na lezci.cz 20.07.2012 Ahoj Jakube, na přihlašovacím formuláři je tučně zvýrazněno jen několik povinných kolonek, čili přih
1
...
597
598
599
600
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
614
615
616
...
2263
Kalymnos s detma (cca 2 roky) - zkusenosti Misto obligatniho Spana prosti jaro zvazujeme na cca mesic Kalymnos, akorat nevim, zda je to realne s 2 roky starymi dvojcaty.
Jde mi o konkretni zkusenosti cerstvych rodicu, kteri v obdobnem veku ratolesti absolvovali tuto destinaci.
a) doprava - letecky z Nemecka/Rakouska, lodi, nebo jde vlastnim autem
b) ubytovani - nejaky apartman, kde idelane
c) oblasti - tady je to nejvice komplikovane, moznost dostat se bud s kocarkem, nebo krosnama, ovsem hlavne aby tam byl placek, odkud mi pratata neslitnou dolu
d) nejdulezitejsi na zaver - neni lepsi jet treba na Sicilii nebo zase do Spana a pockat si na vyssi vek prtat?
Diky za rady
upman upman 10:42:23 23.07.2012odpovědět
  Re: Kalymnos s detma (cca 2 roky) - zkusenosti Ahoj,
na Kalymnosu jsme byli s Filípkem když mu bylo 6 měsíců, potom 1 rok i dva roky a vždy v pohodě. Podrobnější informace ti můžu poslat E-mailem. Jířa 11:40:46 23.07.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: