LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
47. 10037
48.Pelikán 10013
49.Zaoral 9994
Bouldry:
47.Chovanová 9153
48.Ondra 9134
49.Skočdopole 9103
Hory:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230982 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 antiturek23.07.2012
Tak nám Kubík končí - nebude otravovat lidi:) Každá sranda jednou konč - tady píšou že se prodává pod článkem o kolech http://sux.cz/1aff
 Re: antiturek23.07.2012
no možná že prodá, fakt nevím. a co bys si jako od toho sliboval? když to někdo koupí, tak mimo jiné
  Re: antiturek24.07.2012
Nic o tom nevím. Možná ví anonym, co se někdy v budoucnosti stane.
   Re: antiturek24.07.2012
Hlavně nechápu proč to furt řešíte. Místo toho aby jste byli rádi, že existuje Lezec, HD, Horyinf.,
    Re: antiturek24.07.2012
Voldemort?
     Re: antiturek24.07.2012
Hory-doly?
      Re: antiturek24.07.2012
Jasně hory-doly, horydol., dolyhory tu nejde napsat :)
    Re: antiturek24.07.2012
se vší úctou k partě co lezce kočíruje, to jsem nepochopil z čeho usoudili že to mají zapotřebí.
     Re: antiturek25.07.2012
V Osmanský říši se lezec linkovat dá.
      Re: antiturek25.07.2012
což tedy považuju za normální.
       Re: antiturek25.07.2012
Matně tuším, že byly doby, kdy většina komentů autora v sobě zahrnovala odkaz na jeho sajt, takže co
        Re: antiturek25.07.2012
si nemyslím. stejně lezec blokuje jandíkovce (kt i pj samozřejmě odkazy dávají, ale většinou v disku
         Re: antiturek25.07.2012
Na druhou stranu se snaží tvářit jako svobodný web, kde je cenzura samozřejmě špatně. Cenzurovat by
          Re: antiturek25.07.2012
legrační je, že i na HI lde linkovat cokoliv včetně lezce a i já sám dávám odkazy na lezce, když je
           Re: antiturek25.07.2012
si myslím že kdybys linkování z HI znemožňoval tak bys tím byl trošku sám před sebou za kokota, přec
            Re: antiturek25.07.2012
No a divíte se? Třeba Lezec nelinkuje na HI proto, že nechce mít ostudu :-) Prakticky většina aktuál
             Re: antiturek25.07.2012
Díky, že ses mne zastal, náčelníku. :-)
V rámci objektivity musím ale uznat, že občas některo
              Re: antiturek25.07.2012
Petře Jandíku, vůbec tě neznám, web HI ano. To jen k objektivitě.
Neříkám, že Lezec nemá žád
             Re: antiturek25.07.2012
Určitě si těch článků napsal hodně. Snad máš na mysli to co se tu objeví v diskusi a pak na HI jako
              Re: antiturek25.07.2012
Upřímně řečeno, pokud někdo zvládne přečíst zdejší debilní diskuze s nulovou přidanou hodnotou a vyt

 Kalymnos s detma (cca 2 roky) - zkusenosti23.07.2012
Misto obligatniho Spana prosti jaro zvazujeme na cca mesic Kalymnos, akorat nevim, zda je to realne s 2 roky starymi dvojcaty.

Jde mi o konkretni zkusenosti cerstvych rodicu, kteri v obdobnem veku ratolesti absolvovali tuto destinaci.
 Re: Kalymnos s detma (cca 2 roky) - zkusenosti23.07.2012
Ahoj,
na Kalymnosu jsme byli s Filípkem když mu bylo 6 měsíců, potom 1 rok i dva roky a vždy

 vetsi pohodlnej sedak22.07.2012
Ahoj, starej sedak dosluhuje, doporucite prosim novej pro 190cm, metrakovyho chlapa se stehnem 70cm (holt cyklistika :) Hledam hlavne pohodlnej na dlouhej vis. Diky!
 Re: vetsi pohodlnej sedak22.07.2012
Petzl Adjama. Pokud by se ti to zdalo malo, tak Calidris.
  Re: vetsi pohodlnej sedak22.07.2012
a pokud moc tak Corax :)
 Re: vetsi pohodlnej sedak22.07.2012
ocun nebo singing rock sedaky, petzl sedáky jsou spatne....
  Re: vetsi pohodlnej sedak23.07.2012
:) ..
   Re: vetsi pohodlnej sedak23.07.2012
:) ... stoličku pod prdel ...
 Re: vetsi pohodlnej sedak23.07.2012
používám tohle
  Re: vetsi pohodlnej sedak23.07.2012
Pro všechny radily. Sedák Ocún Twist (jakákoliv jeho podoba) nemůže mít díky své konstrukci parametr
   Re: vetsi pohodlnej sedak24.07.2012
Pán z něconavíc doporučuje jen co zná a osobně používá a samo radši dám odkaz na své stránky než ciz
    Re: vetsi pohodlnej sedak24.07.2012
Podorbněji. U levných sedáků se používá popruch 18mm provlečený okolo celého obvodu sedáku. Tento po
     Re: vetsi pohodlnej sedak26.07.2012
To co píšeš o Ocúnu Twist pravda bejt může (neznám ho), ale rozhodně bych to nezobecňoval na všechny
 Re: vetsi pohodlnej sedak23.07.2012
Som na tom podobne :) SingingRock Verdict, alebo Petzl Calidris. Ja som nakoniec skoncil u Petzl a n
 Re: vetsi pohodlnej sedak23.07.2012
ja mám calidris. pohodlnosť dobrá len sa mi nepáči na ňom pár vecí, a to: popruhy na doťahovanie sú

 Spanie/ Bivak - Popradske pleso22.07.2012
Ahojte. Chcem sa spýtať, či má niekto v poslednom období skúsenosti s bivakovaním pred hotelom na Popradskom plese. Údajne pár rokov dozadu to nebol problém a personál to toleroval. Viete ako je to teraz?
Ďakujem
 Re: Spanie/ Bivak - Popradske pleso22.07.2012
Neodporúčam. Najmä v prípade, že by turistické izby v chate vrátane povaly neboli plne obsadené (čo
 Re: Spanie/ Bivak - Popradske pleso24.07.2012
Od roku 2010, alebo 2011 je pri Popradskom plese (vedľa Hotela pri Popradskom) v prevádzke obnovená

 Upozornění HUSKY20.07.2012
Chtěl bych případné zájemce o výrobky firmy HUSKY upozornit, aby si nákup předem rozmysleli a především aby se důkladně seznámili s podmínkami správného používání, které se mohou být zcela mimo jejich předpoklad. Mám konkrétní zkušenost se softshellovou b
 Re: Upozornění HUSKY20.07.2012
Díky za zprávu.. Něco podobného se mi stalo u bot: ke každým botám po zaplacení přidal prodejce &quo
  Re: Upozornění HUSKY20.07.2012
Jo díky za info, jen mě to potvrdilo to co sem si vo týhle firmě myslel.
   Re: Upozornění HUSKY20.07.2012
:( to je škoda nechci husky vychvalovat mám od nich docela dost věcí a zatím vše v pohodě třeba jsem
    Re: Upozornění HUSKY22.07.2012
Tak tu karimatku ti bohuzel musim odsouhlasit. Za pul roku nepouzitelna :(
     Re: Upozornění HUSKY23.07.2012
Karimatky jsou (nafukovaci) opravdu k nicemu, napada me jeste i nekolik jinych slov.

  Re: Upozornění HUSKY23.07.2012
Z definice: alespoň jeden den nosit jiný boty.
   Re: Upozornění HUSKY23.07.2012
no ono to každodenní nošení po městě, ač se to nezdá, likviduje boty zatraceně fest. zkus si vzít la
    Re: Upozornění HUSKY23.07.2012
Jasný, o ten asfalt se to pochopitelně obrušuje víc jak vo hlínu nebo listí v lese, že jo. Já to mys
    Re: Upozornění HUSKY24.07.2012
pro neznalé uvádím, že jsem si kupoval tzv. městskou obuv (Baťa). Nikoliv obuv outdoorovou. Zkrátka

 grigri1-jaké lano?20.07.2012
zdrávas všem, potřebuju poradit doporučenou tloušťku lana pro grigri 1, případně poradit typ, něco univerzálního, na stěnu i skálu, díky
 Re: grigri1-jaké lano?20.07.2012
Borce, poohlidni se po udelatku Cinch (TRANGO) Jinak, desitka spagat bude ok.
T.

 grigri1-jaké lano?20.07.2012
zdrávas všem, potřebuju poradit doporučenou tloušťku lana pro grigri 1, případně poradit typ, něco univerzálního, na stěnu i skálu, díky

 grigri1-jaké lano?20.07.2012
zdrávas všem, potřebuju poradit doporučenou tloušťku lana pro grigri 1, případně poradit typ, něco univerzálního, na stěnu i skálu, díky
 Re: grigri1-jaké lano?20.07.2012
Už mnoho let a několik lan Tendon 9,7mm s GRI-GRI1 bez problémů...
  Re: grigri1-jaké lano?20.07.2012
tak nakonec jsem mrkl na samotný grigri a je tam 10-11mm
   Re: grigri1-jaké lano?20.07.2012
Nečti návody! 9,4 Viper úplně v pohodě. 10 je do grigri už mooooc tlustá
    Re: grigri1-jaké lano?20.07.2012
Ty seš ale vůl!
   Re: grigri1-jaké lano?20.07.2012
9,7 ještě Petzl připouští, jinak funguje i na 9,4 jen to chce skutečně používat dle návodu, tedy ruk

 Reakce na článek Výzva Alkazar19.07.2012
Vzhledem k tomu, že Petr Resch neumožnil ke svému článku komentáře, založím na to vlákno. Jeden můj kamarád, když jsme někde v Bielatalu pod věžemi natrapírovali na menší "školku", prohlásil: "malé psi a malé děti nemám rád!". A popošl
 Re: Reakce na článek Výzva Alkazar19.07.2012
Jsi vůl. Hledáš lezení, kde nikdy nebylo. V Alkazaru upletl Rešík z hovna bič. Jinak je celá oblast
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Pleteš se! Alkazar je z vysoce kvalitního vápence, a proto dřív patřil do vysokých pecí v Kladně a c
 Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Vyleštěný vápenec srbecký se stává zrdcadlem, dnešní lezecké společnosti. Kdo se na něj šklebí, vypa
 Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
nam se s deckama v Alkazaru libi a ty muzes jit na Pupek, Vlastinu stenu, Blazinu stenu nebo do prde
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Já bych se spíš přiklonil k variantě, aby šel do tý prdele.
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Pokud ta děcka sedí dole pod skalou nebo jsou na prolejzačkách, tak věřím. Ale jinak by mne docela z
   Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
kdyz se decka naucej lizt v Alkaci po zrcadlech, tak nebudou mit problem lizt tezsi cesty jinde
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar01.08.2012
Souhlas a více tolerance.
 Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Jsem rád, že lidi, kteří toužej po klidu a míru ve skalách, jdou radši dělat virvál svým brekem (že
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Kdybys byl schopen se na věci podívat z více hledisek, nemluvil bys takto hloupě.
   Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Nesouhlas. Hele:

Pohled milovníka samoty: jedu jinam, co bych kurva dělal na alkáči.<
    Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
A pohled místních:

vyžeňte milovníka samoty, rodiče, začátečníka, klasika, sportovce
     Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
...a hlavně začněte zase těžit, ať máme práci jako naši otcové a dědové za Beneše a za Hitlera. Žele
      Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Kubo, zrejme jste nepochopil nadsazku ;)

A pokud se nepletu, podzemní továrna tam plá
       Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
...nebyl bych si zrovna jistý v kramflecích ohledně chápání nadsázky, být Tebou :-)

 Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Ja tam s detma parkrat byl a diky. Milovniky samoty co hledaji samotu v Alkazaru bych zamestnal jako
 Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Mně osobně "Klettergaerten" taky leze krkem, ale naštěstí tam moc nejezdim.
Výzva,
 Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Řešíte úplný kraviny ... článek byl o zákazu vjezdu a prosbě o jeho dodržování. Kdo k osvětě přispěj
  Re: Reakce na článek Výzva Alkazar20.07.2012
Aha, tak to tam mel autor puvodni myslenky streamu uvest. Takhle to vyznelo, ze ma neco proti lidem
 Slovo otce zakladatele (vlákna)20.07.2012
Nevím, proč Petr Resch neumožnil diskuzi ke svému článku. Jak je viděl, nemusel se jí bát.
C
  Re: Slovo otce zakladatele (vlákna)20.07.2012
Prosím, mohl bys nějak shrnout, jaký to byl účel, který to splnilo? A také shrnout to něco smyslupln
   Re: Slovo otce zakladatele (vlákna)21.07.2012
Účel jsme pochopili: k článku nebyla umožněna diskuse. Psal-li článek petr Resch - fyzická osoba, pa
    Re: Slovo otce zakladatele (vlákna)21.07.2012
Podle mne tady někdo nerozlišuje demokracii a hloupost. Diskutovat se má, to je pravda, ale musí být

 registrovane komentare na lezci.cz19.07.2012
Chtel jsem se touto cestou zeptat - mozna mi neco uniklo, ale pod clankem o highline jsem narazil na nutnost registrace pro komentovani. Nejde o to jaky komentar, jsem chtel napsat, spise by mne zajimalo podle jakeho klice se v soucasne dobe na tomto foru
 Re: registrovane komentare na lezci.cz19.07.2012
Ahoj Jakube, už delší dobu má každý autor článku při zadávání tři možnosti komentářů:
1. kom
  Re: registrovane komentare na lezci.cz19.07.2012
Diky, za vysvetleni. Mohl bych mit dva dotazy? Kolik autoru (clanku) od zavedeni teto politiky vyuzi
   Re: registrovane komentare na lezci.cz19.07.2012
Tak ono tam je jen jméno, příjmení a email... Deníček se ti založí, ale nemusíš tam nic vyplňovat.
   Re: registrovane komentare na lezci.cz20.07.2012
Ahoj Jakube, na přihlašovacím formuláři je tučně zvýrazněno jen několik povinných kolonek, čili přih

1   ...   597   598   599   600   601   602   603   604   605   606   607   608   609   610   611   612   613   614   615   616   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 antiturek
Tak nám Kubík končí - nebude otravovat lidi:) Každá sranda jednou konč - tady píšou že se prodává pod článkem o kolech http://sux.cz/1aff
antiturek12:55:57 23.07.2012
odpovědět 
 Re: antiturek
no možná že prodá, fakt nevím. a co bys si jako od toho sliboval? když to někdo koupí, tak mimo jiné i proto, jak to KT vede - takže očekávej že jestli prodá, bude rok dva šéfredaktorovat (a pod obrovskou sankcí - teda obrovskou v poměru k prodejní ceně toho nebude moct nechat).
Lukas B.18:42:38 23.07.2012
odpovědět 
  Re: antiturek
Nic o tom nevím. Možná ví anonym, co se někdy v budoucnosti stane.
Kuba Turek00:57:18 24.07.2012
odpovědět 
   Re: antiturek
Hlavně nechápu proč to furt řešíte. Místo toho aby jste byli rádi, že existuje Lezec, HD, Horyinf., ... tak furt vymýšlíte co kdo dělá špatně a přitom většina dělá hovno. Špatné články nečtu = zásadní pravidlo. Moc by mně zajímalo kolik článků napsal "antiturek"? Jak přispěl k rozvoji a medializaci českého lezení "antiturek"? Taky nesouhlasím s občasnými bulvárními výkyvy na HD, ale to je tak všechno co s tím můžu a chci dělat.
Husté: nejde tu zadat jméno, které se nevyslovuje :)
Belial08:12:21 24.07.2012
odpovědět 
    Re: antiturek
Voldemort?
11:38:02 24.07.2012
odpovědět 
     Re: antiturek
Hory-doly?
honza15:05:38 24.07.2012
odpovědět 
      Re: antiturek
Jasně hory-doly, horydol., dolyhory tu nejde napsat :)
Belial17:43:23 24.07.2012
odpovědět 
    Re: antiturek
se vší úctou k partě co lezce kočíruje, to jsem nepochopil z čeho usoudili že to mají zapotřebí.
Lukas B.15:15:00 24.07.2012
odpovědět 
     Re: antiturek
V Osmanský říši se lezec linkovat dá.
honza07:22:38 25.07.2012
odpovědět 
      Re: antiturek
což tedy považuju za normální.
Lukas B.07:58:32 25.07.2012
odpovědět 
       Re: antiturek
Matně tuším, že byly doby, kdy většina komentů autora v sobě zahrnovala odkaz na jeho sajt, takže cosi jako neplacená reklama...ale dokaž mu to :-)
d.08:08:03 25.07.2012
odpovědět 
        Re: antiturek
si nemyslím. stejně lezec blokuje jandíkovce (kt i pj samozřejmě odkazy dávají, ale většinou v diskuzi na dotaz "nelezli jse někdo náhodou jánevimdejmetomustonožka štajnera na dach?" dají "lezli předloni, se podivej na odkaz kde o tom píšu"). si myslím že je to klukovina kterou nemá lezcoparta zapotřebí, ale co já vím.
Lukas B.08:23:15 25.07.2012
odpovědět 
         Re: antiturek
Na druhou stranu se snaží tvářit jako svobodný web, kde je cenzura samozřejmě špatně. Cenzurovat by se měly nadávky, urážky, apod. Ne odkazy na weby. Jak už tu někdo psal. Když jsem majitelem obchodu nebo vydavatelem inf. webu, je asi blbost sem dat odkaz na konkurencni web, protoze prece musim byt presvedceny ze info na mem musi byt nejlepsi, jinak bych to nedelal. To by se vymykalo zdravemu rozumu aby KT zde daval odkaz na konkurenci web, kde jsou ty same informace. To by neudelal zadny normalne myslici clovek :) ... pokud je toto ten duvod, chlapi z Lezce y meli trochu zalovit ve vlastnim svedomi jestli by to delali jinak = odkazovali na stejne informace jinde nez na Lezce :) .. osobne si myslim, ze asi tezko.
Belial09:26:45 25.07.2012
odpovědět 
          Re: antiturek
legrační je, že i na HI lde linkovat cokoliv včetně lezce a i já sám dávám odkazy na lezce, když je to funkční a ve prospěch čtenáře.
K té cenzuře ještě jednu pikantní podrobnost: Mezi weby, odkazujícícmi na HI, je lezec na zcela zanedbatelném 19. místě s 29 návštěvami za měsíc. Nevím, jak je to teď, nemám přístup ke statistikám Lezce, ale když jsem to se Standou Holcem před časem porovnávali, z HI odešlo na lezce daleko víc návštěvníků než naopak. Takže alespoň v případě HI není pro tento cenzurní vrtoch pražádné rozumné vysvětlení.
Petr Jandík12:30:16 25.07.2012
odpovědět 
           Re: antiturek
si myslím že kdybys linkování z HI znemožňoval tak bys tím byl trošku sám před sebou za kokota, přece víš, že čtenář umí gůglovat a stejně si to co chybí na HI (nebo na HD) na lezci najde. dokonce pokud není z tvrdého jádra čtenářů a diskutérů lezce bude třeba primárně chodit na web kde ho na obzvlášť zajímavé články a diskuze jinde upozorní.
Lukas B.12:46:24 25.07.2012
odpovědět 
            Re: antiturek
No a divíte se? Třeba Lezec nelinkuje na HI proto, že nechce mít ostudu :-) Prakticky většina aktuálních zpráv článků je nejdříve na HI, pak se zpožděním zde. Třeba Mára Holeček byl na HI již 6.7., tady se objevil o 4 dny později. A často se ty informace zde neobjeví vůbec. Osobně to mám tak na HI chodím, když se chci něco dozvědět a počíst si, na Lezce chodím, když se nudím a chci se pobavit v nesmyslných diskuzích :-)
13:30:12 25.07.2012
odpovědět 
             Re: antiturek
Díky, že ses mne zastal, náčelníku. :-)
V rámci objektivity musím ale uznat, že občas některou novinku nám Simča vyfoukla dřív a její rozhovory si vždycky rád přečtu.
Petr Jandík13:51:36 25.07.2012
odpovědět 
              Re: antiturek
Petře Jandíku, vůbec tě neznám, web HI ano. To jen k objektivitě.
Neříkám, že Lezec nemá žádný vlastní obsah, ovšem množství příspěvků opožděných či přejatých odjinud (UK Climbing, 8a.nu ...) je enormní. Dokonce i na iDnes či Novinky se občas objeví zpráva týkající se lezení či hor, a tady nic.
Ale jak už jsem psal, je pravdou, že u diskuzí se tu člověk pobaví ze všech webů nejvíc. V tom je lezec bezkonkurenční. Takže prosím, držte HI i Lezce tak, jak jsou :-) Nerad bych přišel o informace i zábavu :-) Místní diskuze o mágu, dojištění cest na písku či rozpory mezi klasiky a sportovci jsou fakt neocenitelné a nenahraditelné :-)
14:58:59 25.07.2012
odpovědět 
             Re: antiturek
Určitě si těch článků napsal hodně. Snad máš na mysli to co se tu objeví v diskusi a pak na HI jako horká zpráva když není do čeho dloubnout:)
13:51:41 25.07.2012
odpovědět 
              Re: antiturek
Upřímně řečeno, pokud někdo zvládne přečíst zdejší debilní diskuze s nulovou přidanou hodnotou a vytáhnout z nich zajímavou informaci a předložit ji ve formě čitelného článku, zaslouží jen pochvalu. Raději tedy podobný článek na HI než zdejší výplody choromyslných.
15:03:17 25.07.2012
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče | Taky zapláče | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (38)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (10)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1269 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi