Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Bouldry: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Hory: 24.Opice 2510 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English jaké lano? 24.07.2012 Ahoj, sorry za pruderní a nováčkovský dotaz, ale každý jednou začínal, tak to snad neva. Rád bych chodil na stěnu do Škodaparku v Plzni, má 12 metrů a já nevím jaké lano pořídit..jasně 12x2 plus nějaké ty metry navíc..na aukru je levně dynamika 10,2, 29,5
  Re: jaké lano? 24.07.2012 Na stěnu určitě zbytková metráž. Když si to spočteš, cena za metr vyjde mnohem levnějc než u lan 50m
  Re: jaké lano? 24.07.2012 12m je to až k tomu zábradlí. Mám lano 25 m a je to krásný...
  Re: jaké lano? 25.07.2012 IMHO to blbej dotaz nejni, řešej se tu výrazně větší cypoviny a to prakticky neustále. Dynamickou zb
  Re: jaké lano? 25.07.2012 Díky za rady! Sice sem byl na aukru neúspěšný, ale kdo si počká... znáte to!:)
    Re: jaké lano? 26.07.2012 Nebo objednej třeba tady:
  Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 23.07.2012 asi je to focený trošku zespoda a tak se to prověšení zdá malé. co je tam za síly se dá dost těžko ř
    Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 23.07.2012 Ta sila, kterou to pusobi se diky matrosi popruhu asi nikam nevytrati. Kdyz se postavis doprostred,
      Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 23.07.2012 ale jo, goniometrické funkce umí kdekdo. problém zní spíš takhle: lajna jde našponovat na nějakou sí
        Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 23.07.2012 Ten tvuj problem rika jen to, ze k tem 900 kg se vicemene jeste pricte sila jakou je to predpnuty. T
          Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 25.07.2012 A ted pozor! v pripade ze to bude predepnuty tak ze se to po zatizeni clovekem neprovesi vubec...bud
            Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 25.07.2012 jde o použitý popruh. když porovnám stejně širokou vázací kurtu k náklaďáku a popruh pro jednorázové
        Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 25.07.2012 ziadne predpatie sa nikam nepripocitava...
M*L/4H je spravne
predpatie a tuhost popruh
          Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 25.07.2012 predpatie (sila bez cloveka M=0) by malo vyjst tiez podla toho vzorca, treba si uvedomit ze potom ti
          Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 25.07.2012 jasně. je to tak.
      Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 24.07.2012 No Anca ma 70kg tak s posteli, pokud teda nezacala behem posledniho roku chlastat prvni ligu. Navic
        Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 24.07.2012 Teda pardon, mela, devcata.
  Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 23.07.2012 být to to za slaňák, tak si na to soudnej člověk nestoupne. Rozuměj, nikdo to nedělá.
Na tako
    Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 23.07.2012 Precti si clanek G4G, tam to vysvetlujou.
  Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 23.07.2012 být to to za slaňák, tak si na to soudnej člověk nestoupne. Rozuměj, nikdo to nedělá.
Na tako
    Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 24.07.2012 No tý jo Ty lezci jsou rejpalové.Pořád se jim něco nelíbí. A v podstatě o tom NIC nevědí. No tak poš
      Re: Trochu prasárna - to musejí být ukrutné síly! 24.07.2012 "To se mi líbí" To nejsou lezci... Ty jsou ve skalách, tohle píšou gaučaci.. :D
antiturek 23.07.2012 Tak nám Kubík končí - nebude otravovat lidi:) Každá sranda jednou konč - tady píšou že se prodává pod článkem o kolech http://sux.cz/1aff
  Re: antiturek 23.07.2012 no možná že prodá, fakt nevím. a co bys si jako od toho sliboval? když to někdo koupí, tak mimo jiné
    Re: antiturek 24.07.2012 Nic o tom nevím. Možná ví anonym, co se někdy v budoucnosti stane.
      Re: antiturek 24.07.2012 Hlavně nechápu proč to furt řešíte. Místo toho aby jste byli rádi, že existuje Lezec, HD, Horyinf.,
        Re: antiturek 24.07.2012 Voldemort?
          Re: antiturek 24.07.2012 Hory-doly?
            Re: antiturek 24.07.2012 Jasně hory-doly, horydol., dolyhory tu nejde napsat :)
        Re: antiturek 24.07.2012 se vší úctou k partě co lezce kočíruje, to jsem nepochopil z čeho usoudili že to mají zapotřebí.
          Re: antiturek 25.07.2012 V Osmanský říši se lezec linkovat dá.
            Re: antiturek 25.07.2012 což tedy považuju za normální.
              Re: antiturek 25.07.2012 Matně tuším, že byly doby, kdy většina komentů autora v sobě zahrnovala odkaz na jeho sajt, takže co
                Re: antiturek 25.07.2012 si nemyslím. stejně lezec blokuje jandíkovce (kt i pj samozřejmě odkazy dávají, ale většinou v disku
                  Re: antiturek 25.07.2012 Na druhou stranu se snaží tvářit jako svobodný web, kde je cenzura samozřejmě špatně. Cenzurovat by
                    Re: antiturek 25.07.2012 legrační je, že i na HI lde linkovat cokoliv včetně lezce a i já sám dávám odkazy na lezce, když je
                      Re: antiturek 25.07.2012 si myslím že kdybys linkování z HI znemožňoval tak bys tím byl trošku sám před sebou za kokota, přec
                        Re: antiturek 25.07.2012 No a divíte se? Třeba Lezec nelinkuje na HI proto, že nechce mít ostudu :-) Prakticky většina aktuál
                          Re: antiturek 25.07.2012 Díky, že ses mne zastal, náčelníku. :-)
V rámci objektivity musím ale uznat, že občas některo
                            Re: antiturek 25.07.2012 Petře Jandíku, vůbec tě neznám, web HI ano. To jen k objektivitě.
Neříkám, že Lezec nemá žád
                          Re: antiturek 25.07.2012 Určitě si těch článků napsal hodně. Snad máš na mysli to co se tu objeví v diskusi a pak na HI jako
                            Re: antiturek 25.07.2012 Upřímně řečeno, pokud někdo zvládne přečíst zdejší debilní diskuze s nulovou přidanou hodnotou a vyt
Kalymnos s detma (cca 2 roky) - zkusenosti 23.07.2012 Misto obligatniho Spana prosti jaro zvazujeme na cca mesic Kalymnos, akorat nevim, zda je to realne s 2 roky starymi dvojcaty.
Jde mi o konkretni zkusenosti cerstvych rodicu, kteri v obdobnem veku ratolesti absolvovali tuto destinaci.
  Re: Kalymnos s detma (cca 2 roky) - zkusenosti 23.07.2012 Ahoj,
na Kalymnosu jsme byli s Filípkem když mu bylo 6 měsíců, potom 1 rok i dva roky a vždy
vetsi pohodlnej sedak 22.07.2012 Ahoj, starej sedak dosluhuje, doporucite prosim novej pro 190cm, metrakovyho chlapa se stehnem 70cm (holt cyklistika :) Hledam hlavne pohodlnej na dlouhej vis. Diky!
  Re: vetsi pohodlnej sedak 22.07.2012 Petzl Adjama. Pokud by se ti to zdalo malo, tak Calidris.
    Re: vetsi pohodlnej sedak 22.07.2012 a pokud moc tak Corax :)
  Re: vetsi pohodlnej sedak 22.07.2012 ocun nebo singing rock sedaky, petzl sedáky jsou spatne....
    Re: vetsi pohodlnej sedak 23.07.2012 :) ..
      Re: vetsi pohodlnej sedak 23.07.2012 :) ... stoličku pod prdel ...
      Re: vetsi pohodlnej sedak 24.07.2012 Pán z něconavíc doporučuje jen co zná a osobně používá a samo radši dám odkaz na své stránky než ciz
        Re: vetsi pohodlnej sedak 24.07.2012 Podorbněji. U levných sedáků se používá popruch 18mm provlečený okolo celého obvodu sedáku. Tento po
          Re: vetsi pohodlnej sedak 26.07.2012 To co píšeš o Ocúnu Twist pravda bejt může (neznám ho), ale rozhodně bych to nezobecňoval na všechny
  Re: vetsi pohodlnej sedak 23.07.2012 Som na tom podobne :) SingingRock Verdict, alebo Petzl Calidris. Ja som nakoniec skoncil u Petzl a n
  Re: vetsi pohodlnej sedak 23.07.2012 ja mám calidris. pohodlnosť dobrá len sa mi nepáči na ňom pár vecí, a to: popruhy na doťahovanie sú
Spanie/ Bivak - Popradske pleso 22.07.2012 Ahojte. Chcem sa spýtať, či má niekto v poslednom období skúsenosti s bivakovaním pred hotelom na Popradskom plese. Údajne pár rokov dozadu to nebol problém a personál to toleroval. Viete ako je to teraz?
Ďakujem
  Re: Spanie/ Bivak - Popradske pleso 22.07.2012 Neodporúčam. Najmä v prípade, že by turistické izby v chate vrátane povaly neboli plne obsadené (čo
  Re: Spanie/ Bivak - Popradske pleso 24.07.2012 Od roku 2010, alebo 2011 je pri Popradskom plese (vedľa Hotela pri Popradskom) v prevádzke obnovená
Upozornění HUSKY 20.07.2012 Chtěl bych případné zájemce o výrobky firmy HUSKY upozornit, aby si nákup předem rozmysleli a především aby se důkladně seznámili s podmínkami správného používání, které se mohou být zcela mimo jejich předpoklad. Mám konkrétní zkušenost se softshellovou b
  Re: Upozornění HUSKY 20.07.2012 Díky za zprávu.. Něco podobného se mi stalo u bot: ke každým botám po zaplacení přidal prodejce &quo
    Re: Upozornění HUSKY 20.07.2012 Jo díky za info, jen mě to potvrdilo to co sem si vo týhle firmě myslel.
      Re: Upozornění HUSKY 20.07.2012 :( to je škoda nechci husky vychvalovat mám od nich docela dost věcí a zatím vše v pohodě třeba jsem
        Re: Upozornění HUSKY 22.07.2012 Tak tu karimatku ti bohuzel musim odsouhlasit. Za pul roku nepouzitelna :(
          Re: Upozornění HUSKY 23.07.2012 Karimatky jsou (nafukovaci) opravdu k nicemu, napada me jeste i nekolik jinych slov.
    Re: Upozornění HUSKY 23.07.2012 Z definice: alespoň jeden den nosit jiný boty.
      Re: Upozornění HUSKY 23.07.2012 no ono to každodenní nošení po městě, ač se to nezdá, likviduje boty zatraceně fest. zkus si vzít la
        Re: Upozornění HUSKY 23.07.2012 Jasný, o ten asfalt se to pochopitelně obrušuje víc jak vo hlínu nebo listí v lese, že jo. Já to mys
        Re: Upozornění HUSKY 24.07.2012 pro neznalé uvádím, že jsem si kupoval tzv. městskou obuv (Baťa). Nikoliv obuv outdoorovou. Zkrátka
grigri1-jaké lano? 20.07.2012 zdrávas všem, potřebuju poradit doporučenou tloušťku lana pro grigri 1, případně poradit typ, něco univerzálního, na stěnu i skálu, díky
  Re: grigri1-jaké lano? 20.07.2012 Borce, poohlidni se po udelatku Cinch (TRANGO) Jinak, desitka spagat bude ok.
T.
grigri1-jaké lano? 20.07.2012 zdrávas všem, potřebuju poradit doporučenou tloušťku lana pro grigri 1, případně poradit typ, něco univerzálního, na stěnu i skálu, díky
1
...
597
598
599
600
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
614
615
616
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: