LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna - Tábor
BalvanBoulder - Horažďovice
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny

Prodejny
HOLAN SPORT - Praha 2
HUDYsport - Ostrava
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Nanga Parbat01.08.2012
Ahoj,
nemáte někdo informace, jak se daří Markovi a Zdeňkovi na NP? Nikde jsem nic neobjevila. děkuji
P.
 Re: Nanga Parbat01.08.2012
  Re: Nanga Parbat01.08.2012
děkuji, v so se tedy měli pokusit o vrchol a od té doby žádné informace?
   Re: Nanga Parbat01.08.2012
Zatím nic dalšího nevíme. Kontroluj si tu stránku, třeba tam něco přibude. Pozeptám se a když se něc
    Re: Nanga Parbat01.08.2012
ju;-)
     Re: Nanga Parbat02.08.2012
Tak nové info. Kluci jsou zpět v BC, Mára se Zdendou dali vrchol. Po nutné oslavě úspěchu obejdou ko
      Re: Nanga Parbat02.08.2012
dobrá zpráva, jen jsem teď nějaká zmatená - oni nešli rup. stěnou? reaguji na info, že orazí a jdou
       Re: Nanga Parbat02.08.2012
Zatím mají za sebou pouze aklimatizační výstup. Šli to normálkou kvůli výškovce. Jít rovnou Rupál a
        Re: Nanga Parbat02.08.2012
aha, to mi nedocvaklo, že vyběhli až nahoru normálkou aklimatizačně, nj. jsem holt jenom holka;)
        Re: Nanga Parbat02.08.2012
Tak oni vloni chteli spachat sebevrazdu?
       Re: Nanga Parbat02.08.2012
Kluci lezli kvůli aklimatizaci Diamírskou stěnou a teď zkusí Rupálskou jako loni. Tak držím palce, a
        Re: Nanga Parbat02.08.2012
vyzera to tak, ze Hruby je tentokrat konecne v poriadku, drzim palce na Rupal
      Re: Nanga Parbat02.08.2012
nasi kamosi, co s nima jeli na vystup diamirem, dle gps pipaku zatim postupuji a ted sou v nejakych

 Spí Lezec?30.07.2012
Nedávno to proběhla diskuze o obsahu a aktuálnosti obsahu zde na lezci a porovnání s webem Hory info. Lezec je mediální partner ČHS. Ví tady někdo na Lezci vůbec o tom, že o víkendu byl Závod Světového poháru v Brianconu? Nebo že byl Světový pohár v lezen
 Lezec nespí30.07.2012
Lezec leze, to ho baví mnohem víc. Tak lezte taky a pak něco o tom pěknýho napište a třeba se i pode
  Re: Lezec nespí30.07.2012
No tak to je docela vtipná rekce, využívající slovní hříčku dvou významého slova lezec, jako označen
   Re: Lezec nespí :-)30.07.2012
To víš, ten (skoro) penzista co to tam skoro všechno píše je taky mediální partner ČHS a v neděli je
    Re: Lezec nespí :-)30.07.2012
Super jdu se podívat na HORY DOLY , myslel jsem, že okurková sezóna je v zimě ? Jinak jsou tady nejl
     Re: Lezec nespí :-)30.07.2012
Nic lepšího, pokud si chceš přečíst výsledky z lokálních závodů nezáživného pidisportu, rozhodně nem
     Re: Lezec nespí :-)31.07.2012
Na Hory Doly se moc informaci nedozvis. Zkus radeji Hory Info.
  Re: Lezec nespí31.07.2012
Ano ano, to je jistě chvályhodné. Že Lezec leze, protože ho to baví více, je jistě pro Lezce velmi p
   Re: Lezec nespí31.07.2012
Asi není obvyklé se zastávat konkurence, ale mediální partnerství s ČHS je smluvně založeno výhradně
    Re: Lezec nespí31.07.2012
Nu dobrá. I když jsem si myslel, že hlavní mediální partner by měl zastoupeného mediálně propagovat
     Re: Lezec nespí31.07.2012
Hlavní mediální partner na webu poskytuje tuším 100 000 zobrazení měsíčně. mediální partner, to jest
      Re: Lezec nespí31.07.2012
100.000 zobrazení čeho? Toho textíku, co je napravo nahoře nad rubrikou Návody?
       Re: Lezec nespí31.07.2012
Je to 200.000 zobrazení banneru ČHS měsíčně. Jinak ČHS může volně přispívat do redakčního systému a
        Re: Lezec nespí31.07.2012
Díky za odpověď. Jsem ten anonym, co to založil.

K tvé odpovědi dodám jen pár drobno
         Re: Lezec nespí31.07.2012
Nuda na dovče?
         Re: Lezec nespí31.07.2012
Naprostý souhlas. Lezec jde pěkně ke dnu. Nechápu proč se majitel tohoto webu rozčiluje a reaguje TA
          Re: Lezec nespí31.07.2012
Ahoj, psal jsem také i nějaké předchozí články o závodech, jako to třeba před tím dělali Standa, Hel
           Re: Lezec nespí31.07.2012
Neber si to nijak špatně. Prostě když tu vidím, že Lezec je hlavním mediálním partnerem ČHS, tak jse
            Re: Lezec nespí31.07.2012
Ta výměna bannerů není nesmyslná. ČHS potřebuje platící sponzory. Ti chtějí za své sponzorství propa
             Re: Lezec nespí31.07.2012
Aha, trochu jsme si nerozuměli. Je to tedy tak, že ČHS je dodavatel bannerů například na Hudy či Roc
              Re: Lezec nespí31.07.2012
Je to jinak. Bannery ČHS obsahují jednak logo ČHS a jednak loga partnerů a mediálních partnerů. Tyto
               Re: Lezec nespí01.08.2012
No mě to právě není jasné proto, že jsem tu nikdy nikde žádný banner ČHS neviděl. Nebo si ho alespoň
                Re: Lezec nespí01.08.2012
když to máš zablokovaný, tak se nediv ty debile
                 Re: Lezec nespí01.08.2012
A jé, další vypatlaný chytrák. Myslíš, že jsem se nekoukl? Viděl jsem tu Hudy, pak nabídku na O2, ně
                Re: Lezec nespí01.08.2012
Tak se podívej na HI, nebo pohoru, bannery ČHS jsou u všech partnerů stejné. Třeba má Lezec už splně
                 Re: Lezec nespí02.08.2012
Už to mám. Sice to chtělo asi 6x reload, ale už se zobrazil. Díky za vysvětlení.
            Re: Lezec nespí31.07.2012
Na starých Montanách se mě líbilo, že to psali opravdu lezci lezcům. Ty nový sou třeba taky dobrý, a
           Re: Lezec nespí31.07.2012
Pokud lezec bude fungovat stylem "neremcejte a radeji sami neco napiste", tak pujde rychle
            Re: lezec, Lezec a Anonym31.07.2012
nezbyva nez reaktivne nesouhlasit. lezec ma mesic co mesic zajimave clanky i reporty a krome prispev
             Re: lezec, Lezec a Anonym31.07.2012
Anonymko Saro, muzem mi rict, co ti na mem komentu prislo jako kritika? Asi bych ve vsech nehledal j
              Re: lezec, Lezec a Anonym01.08.2012
Kritika je v podstatě každý tvůj koment!
Nevím jaký typ článků ti tu chybí, ale Simča sem do
               Re: lezec, Lezec a Anonym01.08.2012
+1
     Re: Lezec nespí31.07.2012
myslet znamena hovno vedet
      Re: Lezec nespí31.07.2012
A to si myslíš, nebo to víš?
       Re: Lezec nespí01.08.2012
experimentalne overeny fakt
 Re: Spí Lezec?01.08.2012
Je pravda, že dříve bylo na lezci více článků. Jednalo se o články o oblastech, výjezdy za neznámem.
  Re: Spí Lezec?01.08.2012
1. Editoři to snad nedělají jako charitu, ale mají plat, nebo ne? Server s podobnou návštěvností, ja
   Re: Spí Lezec?01.08.2012
Koukám, že tomu dáváš pěkně za uši:-DDD
    Re: Spí Lezec?01.08.2012
Nechápu o co tady jde.Web má majitele a ten se o něho buď stará a nebo ne a přes to nejede vlak.A kd
     Re: Spí Lezec?01.08.2012
Řekl bych, že s tím, jak to nyní Lezec team vede si vystačí ještě dlouho. A to je dobře:-)
      Re: Spí Lezec?01.08.2012
To je pravda. Ale jen do té doby, než Jandíka napadne, že stávají layout není úplně to pravé a troch
       Re: Spí Lezec?01.08.2012
Tebe něco trápí?
     Re: Spí Lezec?02.08.2012
Nějak nechápu, co zadavatel řeší. Pokud jsem to správně pochopila, majiteli Lezce za mediální partne

 pension Frauenschuh29.07.2012
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s penzionem Frauenschuh v Hirschbachu? Ocením jakékoli info. Dík
 Re: pension Frauenschuh31.07.2012
Byli jsme tam v kvetnu o svatcich, naprosto v pohode. Snidane bohate, prostredi klasicky rakousko/ne

 pico de anete29.07.2012
ahoj, nemáte někdo zkušenosti s výstupem na Pico de anete z jihu? jakej vercajk sebou (mačky, cepín, lano na navázání na ledovec? nebo stačí jen trek hulky? dá se vyjít na vrchol a zpet k autu za 1den, nebo je to s přespáním? díky

Honza
 Re: pico de anete29.07.2012
Spali jsme na parkovišti pod chatou Renclusa, bylo to v pohodě a nebyli jsme sami. Výstup s návratem
 Re: pico de anete29.07.2012
Od jihu to je z druhé strany než od Renclusy. Doporučuju přespat hned u Benasque. Je tam tábořiště z
 Re: pico de anete29.07.2012
Před 14ti dny byla situace následující: od jihu až do sedla Coronas lze nahoru bez maček ale nutně s
 Re: pico de anete30.07.2012
díky...nemáte někdo mapu v el podobě? abych to mohl nastudovat? na netu jsem moc podrobných map nena
  Re: pico de anete30.07.2012
V sobotu jsem kupoval v KIWI, myslím, že stojí za to zainvestovat těch 400 kaček, v rozpočtu toho vý
  Re: pico de anete31.07.2012
Na nastudování by měly stačit mapy google. Co stačit, je to to nejlepší co na webu je :) ...
  Re: pico de anete31.07.2012
skus mapy IGN na
  Re: pico de anete31.07.2012
pokud chcete jít z jihu je nejlepší
- buď přespat v hotelu v benasque
- nebo za pár éč

 Col du Midi, Tacul, Maudit29.07.2012
Ahoj, nebyl ste nekdo v posledni dobe v okoli Col du Midi? Chceme tam pristi tyden vyrazit, v planu 3vrcholy na Blanc a pripadne Contamine-Grisolle na Tacul...hlavne by me zajimalo jak to vypada se snehem a podminkama na normalce a snehem v Trianglu...dik
 Re: Col du Midi, Tacul, Maudit29.07.2012
  Re: Col du Midi, Tacul, Maudit29.07.2012
Diky moc...

 Mačky??28.07.2012
Zdravíčko, chci se zeptat, zda na Grossglockner stačí obyčejné turistické řemínkové mačky nebo je třeba mít nějaké lepší? Myslím na výstup po jedné z těch nejjednodušších cest...
 Re: Mačky??28.07.2012
Stačí turistické.
 Re: Mačky??28.07.2012
V pohodě jen turistické
 Re: Mačky??29.07.2012
Když je počasí tak i bez maček.
 Re: Mačky??30.07.2012
Přemýšlím, jestli člověk, který položí podobnou otázku ví třeba něco o tom,, jak se brzdí na svahu c
 Re: Mačky??30.07.2012
Nevěř těm, kteří tvrdí, že stačí normální mačky. Jsou totiž potřeba tyto:

 Mačky??28.07.2012
Zdravíčko, chci se zeptat, zda na Grossglockner stačí obyčejné turistické řemínkové mačky nebo je třeba mít nějaké lepší? Myslím na výstup po jedné z těch nejjednodušších cest...

 Mačky??28.07.2012
Zdravíčko, chci se zeptat, zda na Grossglockner stačí obyčejné turistické řemínkové mačky nebo je třeba mít nějaké lepší? Myslím na výstup po jedné z těch nejjednodušších cest...

 jištění28.07.2012
Ahoj, mám prazvláštní dotaz..dneska jsem viděl dva mladé jedince na umělce a měli HMSku cvaklou přes obě poutka (kde se normálně vede lano u prvolezce) a na té zamklé HMS měli kýbl a lano a lezli takhle a jistili se..Je to ok, nebo sem je měl upozornit na
 Re: jištění28.07.2012
Borce. Je to z principu jedno. Poutka, kterym Ty provlekas spagat jsou nosna. Tedy, neni nebezpecne,
  Re: jištění28.07.2012
Ahoj. Souhlasím s Opičákem, co se nosnosti poutek týká. Z tohoto pohledu je opravdu jedno, jestli se
   Re: jištění29.07.2012
souhlas.
  Re: jištění31.07.2012
Samozrejme ze to nie je jedno. Karabina nesmie byt zatazovana v 3 bodoch, teda do trojuholnika. Rizi
   Re: jištění01.08.2012
Pad vytlumi uvazek prvolezce, hlavne lano, uvazek jistice a spousta dalsich veci, takze na karabine
    Re: jištění02.08.2012
Ked odsadnes alebo mas pad s malym padovym faktorom ano, karabina vydrzi. Ale co ked mas padovy fakt
     Re: jištění02.08.2012
Nějak si nedokážu představit, jak se láme karabina o hadrový poutka sedáku. To jsi zažil nebo sis t
      Re: jištění02.08.2012
Nezazil a ani nechcem zazit. Potrebujes vsetko zazit aby si tomu uveril? Zamok karabiny ma nizsiu no
    Re: jištění02.08.2012
2 medzery
 Re: jištění28.07.2012
Udělal jsi dobře. Takové jištění je u nás poměrně často k vidění, ale už když se na celý jistící řet
  Re: jištění28.07.2012
Belial maximálny súhlas.
   Re: jištění02.08.2012
Pro nedůvěřivce lze doporučit, roztahujte rukou karabinu u nosu zámku , uvidíte, že ji rukou roztáhn

 Muzzerone27.07.2012
Ahoi. Nevíte kde se dá sehnat nějaký průvodce pro oblast Muzzerone, popř. jakékoliv jiné informace - přespávání, zajímavosti apod. Díky moc. Hore Zdar!
I.
 Re: Muzzerone28.07.2012
Ahoj. Byli jsme se tam podívat na jeden den před asi týdnem. Zřejmě jsme došli k nejvíce lezené část
  Re: Muzzerone28.07.2012
Průvodce by se mohl dát koupit v obchodě v La Spezia,kdysi vyšel i český a ten postačoval pro prvotn
  Re: Muzzerone30.07.2012
Děkuju moc za vyčerpávající info. Rád se na ty fotky z průvodce podívám (stejně bude nejlepší ho asi
 Re: Muzzerone30.07.2012
Ahoj, kdysi jsme tam byli a koupili si průvodce (je z roku 1994). Tenkrát se dalo spát v jeskyni na

1   ...   594   595   596   597   598   599   600   601   602   603   604   605   606   607   608   609   610   611   612   613   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Mačky??
Zdravíčko, chci se zeptat, zda na Grossglockner stačí obyčejné turistické řemínkové mačky nebo je třeba mít nějaké lepší? Myslím na výstup po jedné z těch nejjednodušších cest...
 Rygar16:26:41 28.07.2012
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi