Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nanga Parbat 01.08.2012 Ahoj,
nemáte někdo informace, jak se daří Markovi a Zdeňkovi na NP? Nikde jsem nic neobjevila. děkuji
P.
    Re: Nanga Parbat 01.08.2012 děkuji, v so se tedy měli pokusit o vrchol a od té doby žádné informace?
      Re: Nanga Parbat 01.08.2012 Zatím nic dalšího nevíme. Kontroluj si tu stránku, třeba tam něco přibude. Pozeptám se a když se něc
        Re: Nanga Parbat 01.08.2012 ju;-)
          Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Tak nové info. Kluci jsou zpět v BC, Mára se Zdendou dali vrchol. Po nutné oslavě úspěchu obejdou ko
            Re: Nanga Parbat 02.08.2012 dobrá zpráva, jen jsem teď nějaká zmatená - oni nešli rup. stěnou? reaguji na info, že orazí a jdou
              Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Zatím mají za sebou pouze aklimatizační výstup. Šli to normálkou kvůli výškovce. Jít rovnou Rupál a
                Re: Nanga Parbat 02.08.2012 aha, to mi nedocvaklo, že vyběhli až nahoru normálkou aklimatizačně, nj. jsem holt jenom holka;)
                Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Tak oni vloni chteli spachat sebevrazdu?
              Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Kluci lezli kvůli aklimatizaci Diamírskou stěnou a teď zkusí Rupálskou jako loni. Tak držím palce, a
                Re: Nanga Parbat 02.08.2012 vyzera to tak, ze Hruby je tentokrat konecne v poriadku, drzim palce na Rupal
            Re: Nanga Parbat 02.08.2012 nasi kamosi, co s nima jeli na vystup diamirem, dle gps pipaku zatim postupuji a ted sou v nejakych
Spí Lezec? 30.07.2012 Nedávno to proběhla diskuze o obsahu a aktuálnosti obsahu zde na lezci a porovnání s webem Hory info. Lezec je mediální partner ČHS. Ví tady někdo na Lezci vůbec o tom, že o víkendu byl Závod Světového poháru v Brianconu? Nebo že byl Světový pohár v lezen
  Lezec nespí 30.07.2012 Lezec leze, to ho baví mnohem víc. Tak lezte taky a pak něco o tom pěknýho napište a třeba se i pode
    Re: Lezec nespí 30.07.2012 No tak to je docela vtipná rekce, využívající slovní hříčku dvou významého slova lezec, jako označen
      Re: Lezec nespí :-) 30.07.2012 To víš, ten (skoro) penzista co to tam skoro všechno píše je taky mediální partner ČHS a v neděli je
        Re: Lezec nespí :-) 30.07.2012 Super jdu se podívat na HORY DOLY , myslel jsem, že okurková sezóna je v zimě ? Jinak jsou tady nejl
          Re: Lezec nespí :-) 30.07.2012 Nic lepšího, pokud si chceš přečíst výsledky z lokálních závodů nezáživného pidisportu, rozhodně nem
          Re: Lezec nespí :-) 31.07.2012 Na Hory Doly se moc informaci nedozvis. Zkus radeji Hory Info.
    Re: Lezec nespí 31.07.2012 Ano ano, to je jistě chvályhodné. Že Lezec leze, protože ho to baví více, je jistě pro Lezce velmi p
      Re: Lezec nespí 31.07.2012 Asi není obvyklé se zastávat konkurence, ale mediální partnerství s ČHS je smluvně založeno výhradně
        Re: Lezec nespí 31.07.2012 Nu dobrá. I když jsem si myslel, že hlavní mediální partner by měl zastoupeného mediálně propagovat
          Re: Lezec nespí 31.07.2012 Hlavní mediální partner na webu poskytuje tuším 100 000 zobrazení měsíčně. mediální partner, to jest
            Re: Lezec nespí 31.07.2012 100.000 zobrazení čeho? Toho textíku, co je napravo nahoře nad rubrikou Návody?
              Re: Lezec nespí 31.07.2012 Je to 200.000 zobrazení banneru ČHS měsíčně. Jinak ČHS může volně přispívat do redakčního systému a
                Re: Lezec nespí 31.07.2012 Díky za odpověď. Jsem ten anonym, co to založil.
K tvé odpovědi dodám jen pár drobno
                  Re: Lezec nespí 31.07.2012 Nuda na dovče?
                  Re: Lezec nespí 31.07.2012 Naprostý souhlas. Lezec jde pěkně ke dnu. Nechápu proč se majitel tohoto webu rozčiluje a reaguje TA
                    Re: Lezec nespí 31.07.2012 Ahoj, psal jsem také i nějaké předchozí články o závodech, jako to třeba před tím dělali Standa, Hel
                      Re: Lezec nespí 31.07.2012 Neber si to nijak špatně. Prostě když tu vidím, že Lezec je hlavním mediálním partnerem ČHS, tak jse
                        Re: Lezec nespí 31.07.2012 Ta výměna bannerů není nesmyslná. ČHS potřebuje platící sponzory. Ti chtějí za své sponzorství propa
                          Re: Lezec nespí 31.07.2012 Aha, trochu jsme si nerozuměli. Je to tedy tak, že ČHS je dodavatel bannerů například na Hudy či Roc
                            Re: Lezec nespí 31.07.2012 Je to jinak. Bannery ČHS obsahují jednak logo ČHS a jednak loga partnerů a mediálních partnerů. Tyto
                              Re: Lezec nespí 01.08.2012 No mě to právě není jasné proto, že jsem tu nikdy nikde žádný banner ČHS neviděl. Nebo si ho alespoň
                                Re: Lezec nespí 01.08.2012 když to máš zablokovaný, tak se nediv ty debile
                                  Re: Lezec nespí 01.08.2012 A jé, další vypatlaný chytrák. Myslíš, že jsem se nekoukl? Viděl jsem tu Hudy, pak nabídku na O2, ně
                                Re: Lezec nespí 01.08.2012 Tak se podívej na HI, nebo pohoru, bannery ČHS jsou u všech partnerů stejné. Třeba má Lezec už splně
                                  Re: Lezec nespí 02.08.2012 Už to mám. Sice to chtělo asi 6x reload, ale už se zobrazil. Díky za vysvětlení.
                        Re: Lezec nespí 31.07.2012 Na starých Montanách se mě líbilo, že to psali opravdu lezci lezcům. Ty nový sou třeba taky dobrý, a
                      Re: Lezec nespí 31.07.2012 Pokud lezec bude fungovat stylem "neremcejte a radeji sami neco napiste", tak pujde rychle
                        Re: lezec, Lezec a Anonym 31.07.2012 nezbyva nez reaktivne nesouhlasit. lezec ma mesic co mesic zajimave clanky i reporty a krome prispev
                          Re: lezec, Lezec a Anonym 31.07.2012 Anonymko Saro, muzem mi rict, co ti na mem komentu prislo jako kritika? Asi bych ve vsech nehledal j
                            Re: lezec, Lezec a Anonym 01.08.2012 Kritika je v podstatě každý tvůj koment!
Nevím jaký typ článků ti tu chybí, ale Simča sem do
                              Re: lezec, Lezec a Anonym 01.08.2012 +1
          Re: Lezec nespí 31.07.2012 myslet znamena hovno vedet
            Re: Lezec nespí 31.07.2012 A to si myslíš, nebo to víš?
              Re: Lezec nespí 01.08.2012 experimentalne overeny fakt
  Re: Spí Lezec? 01.08.2012 Je pravda, že dříve bylo na lezci více článků. Jednalo se o články o oblastech, výjezdy za neznámem.
    Re: Spí Lezec? 01.08.2012 1. Editoři to snad nedělají jako charitu, ale mají plat, nebo ne? Server s podobnou návštěvností, ja
      Re: Spí Lezec? 01.08.2012 Koukám, že tomu dáváš pěkně za uši:-DDD
        Re: Spí Lezec? 01.08.2012 Nechápu o co tady jde.Web má majitele a ten se o něho buď stará a nebo ne a přes to nejede vlak.A kd
          Re: Spí Lezec? 01.08.2012 Řekl bych, že s tím, jak to nyní Lezec team vede si vystačí ještě dlouho. A to je dobře:-)
            Re: Spí Lezec? 01.08.2012 To je pravda. Ale jen do té doby, než Jandíka napadne, že stávají layout není úplně to pravé a troch
              Re: Spí Lezec? 01.08.2012 Tebe něco trápí?
          Re: Spí Lezec? 02.08.2012 Nějak nechápu, co zadavatel řeší. Pokud jsem to správně pochopila, majiteli Lezce za mediální partne
pension Frauenschuh 29.07.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s penzionem Frauenschuh v Hirschbachu? Ocením jakékoli info. Dík
  Re: pension Frauenschuh 31.07.2012 Byli jsme tam v kvetnu o svatcich, naprosto v pohode. Snidane bohate, prostredi klasicky rakousko/ne
pico de anete 29.07.2012 ahoj, nemáte někdo zkušenosti s výstupem na Pico de anete z jihu? jakej vercajk sebou (mačky, cepín, lano na navázání na ledovec? nebo stačí jen trek hulky? dá se vyjít na vrchol a zpet k autu za 1den, nebo je to s přespáním? díky
Honza
  Re: pico de anete 29.07.2012 Spali jsme na parkovišti pod chatou Renclusa, bylo to v pohodě a nebyli jsme sami. Výstup s návratem
  Re: pico de anete 29.07.2012 Od jihu to je z druhé strany než od Renclusy. Doporučuju přespat hned u Benasque. Je tam tábořiště z
  Re: pico de anete 29.07.2012 Před 14ti dny byla situace následující: od jihu až do sedla Coronas lze nahoru bez maček ale nutně s
  Re: pico de anete 30.07.2012 díky...nemáte někdo mapu v el podobě? abych to mohl nastudovat? na netu jsem moc podrobných map nena
    Re: pico de anete 30.07.2012 V sobotu jsem kupoval v KIWI, myslím, že stojí za to zainvestovat těch 400 kaček, v rozpočtu toho vý
    Re: pico de anete 31.07.2012 Na nastudování by měly stačit mapy google. Co stačit, je to to nejlepší co na webu je :) ...
Col du Midi, Tacul, Maudit 29.07.2012 Ahoj, nebyl ste nekdo v posledni dobe v okoli Col du Midi? Chceme tam pristi tyden vyrazit, v planu 3vrcholy na Blanc a pripadne Contamine-Grisolle na Tacul...hlavne by me zajimalo jak to vypada se snehem a podminkama na normalce a snehem v Trianglu...dik
Mačky?? 28.07.2012 Zdravíčko, chci se zeptat, zda na Grossglockner stačí obyčejné turistické řemínkové mačky nebo je třeba mít nějaké lepší? Myslím na výstup po jedné z těch nejjednodušších cest...
  Re: Mačky?? 28.07.2012 Stačí turistické.
  Re: Mačky?? 28.07.2012 V pohodě jen turistické
  Re: Mačky?? 29.07.2012 Když je počasí tak i bez maček.
  Re: Mačky?? 30.07.2012 Přemýšlím, jestli člověk, který položí podobnou otázku ví třeba něco o tom,, jak se brzdí na svahu c
Mačky?? 28.07.2012 Zdravíčko, chci se zeptat, zda na Grossglockner stačí obyčejné turistické řemínkové mačky nebo je třeba mít nějaké lepší? Myslím na výstup po jedné z těch nejjednodušších cest...
jištění 28.07.2012 Ahoj, mám prazvláštní dotaz..dneska jsem viděl dva mladé jedince na umělce a měli HMSku cvaklou přes obě poutka (kde se normálně vede lano u prvolezce) a na té zamklé HMS měli kýbl a lano a lezli takhle a jistili se..Je to ok, nebo sem je měl upozornit na
  Re: jištění 28.07.2012 Borce. Je to z principu jedno. Poutka, kterym Ty provlekas spagat jsou nosna. Tedy, neni nebezpecne,
    Re: jištění 28.07.2012 Ahoj. Souhlasím s Opičákem, co se nosnosti poutek týká. Z tohoto pohledu je opravdu jedno, jestli se
      Re: jištění 29.07.2012 souhlas.
    Re: jištění 31.07.2012 Samozrejme ze to nie je jedno. Karabina nesmie byt zatazovana v 3 bodoch, teda do trojuholnika. Rizi
      Re: jištění 01.08.2012 Pad vytlumi uvazek prvolezce, hlavne lano, uvazek jistice a spousta dalsich veci, takze na karabine
        Re: jištění 02.08.2012 Ked odsadnes alebo mas pad s malym padovym faktorom ano, karabina vydrzi. Ale co ked mas padovy fakt
          Re: jištění 02.08.2012 Nějak si nedokážu představit, jak se láme karabina o hadrový poutka sedáku. To jsi zažil nebo sis t
            Re: jištění 02.08.2012 Nezazil a ani nechcem zazit. Potrebujes vsetko zazit aby si tomu uveril? Zamok karabiny ma nizsiu no
    Re: jištění 28.07.2012 Belial maximálny súhlas.
      Re: jištění 02.08.2012 Pro nedůvěřivce lze doporučit, roztahujte rukou karabinu u nosu zámku , uvidíte, že ji rukou roztáhn
Muzzerone 27.07.2012 Ahoi. Nevíte kde se dá sehnat nějaký průvodce pro oblast Muzzerone, popř. jakékoliv jiné informace - přespávání, zajímavosti apod. Díky moc. Hore Zdar!
I.
  Re: Muzzerone 28.07.2012 Ahoj. Byli jsme se tam podívat na jeden den před asi týdnem. Zřejmě jsme došli k nejvíce lezené část
    Re: Muzzerone 28.07.2012 Průvodce by se mohl dát koupit v obchodě v La Spezia,kdysi vyšel i český a ten postačoval pro prvotn
    Re: Muzzerone 30.07.2012 Děkuju moc za vyčerpávající info. Rád se na ty fotky z průvodce podívám (stejně bude nejlepší ho asi
  Re: Muzzerone 30.07.2012 Ahoj, kdysi jsme tam byli a koupili si průvodce (je z roku 1994). Tenkrát se dalo spát v jeskyni na
1
...
594
595
596
597
598
599
600
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
...
2263
Mačky?? Zdravíčko, chci se zeptat, zda na Grossglockner stačí obyčejné turistické řemínkové mačky nebo je třeba mít nějaké lepší? Myslím na výstup po jedné z těch nejjednodušších cest... Rygar 16:31:29 28.07.2012odpovědět
  Re: Mačky?? Stačí turistické. Milan 16:37:54 28.07.2012odpovědět
  Re: Mačky?? V pohodě jen turistické Matty 20:15:36 28.07.2012odpovědět
  Re: Mačky?? Když je počasí tak i bez maček. Jirka 11:42:23 29.07.2012odpovědět
  Re: Mačky?? Přemýšlím, jestli člověk, který položí podobnou otázku ví třeba něco o tom,, jak se brzdí na svahu cepínem. Pokud ne, měl by to nastudovat, protože až si kopne mačkami do nohavice, bude to potřebovat. Raškin 11:49:32 30.07.2012odpovědět
  Re: Mačky?? Nevěř těm, kteří tvrdí, že stačí normální mačky. Jsou totiž potřeba tyto:
http://tinyurl.com/d8fluz8 honza 13:11:05 30.07.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: