Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Foto dne - Jura: Mit oder ohne 03.08.2012 Je to na Aalkorber Wand, pěkná a oblíbená stěna v Juře více na severu.
    Re: Foto dne - Jura: Mit oder ohne 03.08.2012 vrele diky dobry muzi
      Re: Foto dne - Jura: Mit oder ohne 03.08.2012 nevim zda pekna, kazdopadne oblibena (az moc) a ponekud kvakoidni, nutno dodat ze ta fotka zachycuje
        Re: Foto dne - Jura: Mit oder ohne 03.08.2012 lezec cca 6m nad zemi\m lezkyne cca 9m nad zemi :) v pruvodci vsak olast Freudenhaus a ne Aalkorber
  Re: Foto dne - slepcova kniha 03.08.2012 Díky, opraveno.
arco 02.08.2012 nevit da se sehnat pruvodce da arca v češtine anglicky tak dobře neumim a italsky vubec diky
  Re: arco 02.08.2012 Ahoj, ještě dělají německou mutaci (Versante Sud), obávám se, že v češtině ho neseženeš.
  Re: arco 02.08.2012 Angličtiny se neboj. Základní informace pochopíš, zbytek napoví slovník. A jestli ti jde o sportovní
Monte Rosa 02.08.2012 Ahoj lidi, chystáme se na Monte Rosu a proto bych se chtěla zeptat ostřílených mazáků kteří už tam byly jaká je nejvhodnější cesta sestupu. Nahoru jdeme Švícarskou cestou z Monte rosa Hute ale dolů se prý dá jít z vrcholu lehce jinudy aby se zamezilo míje
  Re: Monte Rosa 02.08.2012 Kousek za vrcholem je na Švýcarskou stranu ledový žlab, kterým se dá pohodlně proslaňovat až do sedl
    Re: Monte Rosa 02.08.2012 Byl jsem tam 2007 a sli jsme po tech konopnych lanech. Jsou dost tlusty, Slo to krasne s prusikem do
      Re: Monte Rosa 02.08.2012 Jestli ma clovek jistotu na tom hrebiku kterym prisel od monterosahutte, pak po tech konopnych lane
        Re: Monte Rosa 03.08.2012 Hřebínek jsme tenkrát přeběhli jak nic, kolem lana bylo hodně ledu a bylo příjemnější se zajistit.
  Re: Monte Rosa 02.08.2012 Byli jsme tam před pár dny. Od vrcholu dál po hřebeni je sestupovka s fixními lany, poslední je sice
Stena Letohrad? 02.08.2012 Ahoj
Narazil jsem na clanek o zajimave stene
hopice.orlicko.cz/view.php?cisloclanku=2004101201
V clanku se pise, ze vstup je zatim jen pro cleny jejich oddilu, ale ten clanek je 8 let stary.
Neznate nekdo soucasny stav, jestli
KAM DO RAKOUSKA? 02.08.2012 Ahoj! Jedeme do Dolomit... Chceme na Selly. Mame hodne casu a tak nemusime pospichat. Pojedeme z Cech klasickou trasou..pres Mnichov, Insbruk atd. Nevite prosim o nejakych lezeckych oblastech, ktery jsou po nasi trase v Rakousku pripadne v Nemecku a stoji
    Re: KAM DO RAKOUSKA? 02.08.2012 okoli Kufsteinu, Zillertal, Oetztal, Junglebuch (u Innsbrucku), Gotterwandl v Nassereith atd atd...m
  Re: KAM DO RAKOUSKA? 03.08.2012 Cestou je Zillertal, kde je hodně lezení jak pro boulderisty, sportovní lezce i ve velkých stěnách.
    Re: KAM DO RAKOUSKA? 03.08.2012 Sportovky jsou přímo pod Passo sella, nemusí ani nikam jezdit.
Jednak kratší a lehčí jsou smě
Lezecky 01.08.2012 Nenasel nahodou nekdo v Labaku okolo Titanicu starsi lezecky Lasportiva Cobra? Pravdepodobne jsem je tam v pondeli nechal a dnes uz tam nebyly. Diky :)
  Re: Bém na K2 01.08.2012 blesku, proč číst když mužu hned psát.
Vorarlberg / Vych. Tyrolsko 01.08.2012 Ahoj, nema nekdo typ na nebo primo pruvodce sportovniho i vycedelkovyho polezeni pro tuhle oblast? dikes
7lut1c4k
  Re: Vorarlberg / Vych. Tyrolsko 01.08.2012 Tuším, že ho má v nabídce Panico.
Nanga Parbat 01.08.2012 Ahoj,
nemáte někdo informace, jak se daří Markovi a Zdeňkovi na NP? Nikde jsem nic neobjevila. děkuji
P.
    Re: Nanga Parbat 01.08.2012 děkuji, v so se tedy měli pokusit o vrchol a od té doby žádné informace?
      Re: Nanga Parbat 01.08.2012 Zatím nic dalšího nevíme. Kontroluj si tu stránku, třeba tam něco přibude. Pozeptám se a když se něc
        Re: Nanga Parbat 01.08.2012 ju;-)
          Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Tak nové info. Kluci jsou zpět v BC, Mára se Zdendou dali vrchol. Po nutné oslavě úspěchu obejdou ko
            Re: Nanga Parbat 02.08.2012 dobrá zpráva, jen jsem teď nějaká zmatená - oni nešli rup. stěnou? reaguji na info, že orazí a jdou
              Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Zatím mají za sebou pouze aklimatizační výstup. Šli to normálkou kvůli výškovce. Jít rovnou Rupál a
                Re: Nanga Parbat 02.08.2012 aha, to mi nedocvaklo, že vyběhli až nahoru normálkou aklimatizačně, nj. jsem holt jenom holka;)
                Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Tak oni vloni chteli spachat sebevrazdu?
              Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Kluci lezli kvůli aklimatizaci Diamírskou stěnou a teď zkusí Rupálskou jako loni. Tak držím palce, a
                Re: Nanga Parbat 02.08.2012 vyzera to tak, ze Hruby je tentokrat konecne v poriadku, drzim palce na Rupal
            Re: Nanga Parbat 02.08.2012 nasi kamosi, co s nima jeli na vystup diamirem, dle gps pipaku zatim postupuji a ted sou v nejakych
1
...
593
594
595
596
597
598
599
600
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
611
612
...
2263
Nanga Parbat Ahoj,
nemáte někdo informace, jak se daří Markovi a Zdeňkovi na NP? Nikde jsem nic neobjevila. děkuji
P. Petra 10:19:30 01.08.2012odpovědět
    Re: Nanga Parbat děkuji, v so se tedy měli pokusit o vrchol a od té doby žádné informace? petra 12:08:34 01.08.2012odpovědět
      Re: Nanga Parbat Zatím nic dalšího nevíme. Kontroluj si tu stránku, třeba tam něco přibude. Pozeptám se a když se něco dozvím, hodím to i sem, ju? 15:36:02 01.08.2012odpovědět
        Re: Nanga Parbat ju;-) Petra 16:36:31 01.08.2012odpovědět
          Re: Nanga Parbat Tak nové info. Kluci jsou zpět v BC, Mára se Zdendou dali vrchol. Po nutné oslavě úspěchu obejdou kopec a zkusí Rupál. Ostatní z výpravy se, bohužel, na vrchol nedostali. Hlavní ale je, že jsou živí a zdraví. 09:38:06 02.08.2012odpovědět
            Re: Nanga Parbat dobrá zpráva, jen jsem teď nějaká zmatená - oni nešli rup. stěnou? reaguji na info, že orazí a jdou ji zkusit;)
díky za informace petra 10:11:54 02.08.2012odpovědět
              Re: Nanga Parbat Zatím mají za sebou pouze aklimatizační výstup. Šli to normálkou kvůli výškovce. Jít rovnou Rupál a to alpským stylem by byla sebevražda. 10:33:31 02.08.2012odpovědět
                Re: Nanga Parbat aha, to mi nedocvaklo, že vyběhli až nahoru normálkou aklimatizačně, nj. jsem holt jenom holka;)
držím palce (tedy) dál petra 10:41:10 02.08.2012odpovědět
                Re: Nanga Parbat Tak oni vloni chteli spachat sebevrazdu? 21:42:49 02.08.2012odpovědět
              Re: Nanga Parbat Kluci lezli kvůli aklimatizaci Diamírskou stěnou a teď zkusí Rupálskou jako loni. Tak držím palce, ať vyjde i to. Jo a gratulace k vrcholu. Michal 10:34:26 02.08.2012odpovědět
                Re: Nanga Parbat vyzera to tak, ze Hruby je tentokrat konecne v poriadku, drzim palce na Rupal Ferko 11:40:36 02.08.2012odpovědět
            Re: Nanga Parbat nasi kamosi, co s nima jeli na vystup diamirem, dle gps pipaku zatim postupuji a ted sou v nejakych 7000, info z dneska. zatim to dle pohybu na gps mape vypada na smer nahoru...ale moc casu uz nemaji Katka 17:14:38 02.08.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: