Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 29.Bulička 10315 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 Bouldry: 29.Mikulec 9625 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 Hory: 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English KAM DO RAKOUSKA? 02.08.2012 Ahoj! Jedeme do Dolomit... Chceme na Selly. Mame hodne casu a tak nemusime pospichat. Pojedeme z Cech klasickou trasou..pres Mnichov, Insbruk atd. Nevite prosim o nejakych lezeckych oblastech, ktery jsou po nasi trase v Rakousku pripadne v Nemecku a stoji
    Re: KAM DO RAKOUSKA? 02.08.2012 okoli Kufsteinu, Zillertal, Oetztal, Junglebuch (u Innsbrucku), Gotterwandl v Nassereith atd atd...m
  Re: KAM DO RAKOUSKA? 03.08.2012 Cestou je Zillertal, kde je hodně lezení jak pro boulderisty, sportovní lezce i ve velkých stěnách.
    Re: KAM DO RAKOUSKA? 03.08.2012 Sportovky jsou přímo pod Passo sella, nemusí ani nikam jezdit.
Jednak kratší a lehčí jsou smě
Lezecky 01.08.2012 Nenasel nahodou nekdo v Labaku okolo Titanicu starsi lezecky Lasportiva Cobra? Pravdepodobne jsem je tam v pondeli nechal a dnes uz tam nebyly. Diky :)
  Re: Bém na K2 01.08.2012 blesku, proč číst když mužu hned psát.
Vorarlberg / Vych. Tyrolsko 01.08.2012 Ahoj, nema nekdo typ na nebo primo pruvodce sportovniho i vycedelkovyho polezeni pro tuhle oblast? dikes
7lut1c4k
  Re: Vorarlberg / Vych. Tyrolsko 01.08.2012 Tuším, že ho má v nabídce Panico.
Nanga Parbat 01.08.2012 Ahoj,
nemáte někdo informace, jak se daří Markovi a Zdeňkovi na NP? Nikde jsem nic neobjevila. děkuji
P.
    Re: Nanga Parbat 01.08.2012 děkuji, v so se tedy měli pokusit o vrchol a od té doby žádné informace?
      Re: Nanga Parbat 01.08.2012 Zatím nic dalšího nevíme. Kontroluj si tu stránku, třeba tam něco přibude. Pozeptám se a když se něc
        Re: Nanga Parbat 01.08.2012 ju;-)
          Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Tak nové info. Kluci jsou zpět v BC, Mára se Zdendou dali vrchol. Po nutné oslavě úspěchu obejdou ko
            Re: Nanga Parbat 02.08.2012 dobrá zpráva, jen jsem teď nějaká zmatená - oni nešli rup. stěnou? reaguji na info, že orazí a jdou
              Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Zatím mají za sebou pouze aklimatizační výstup. Šli to normálkou kvůli výškovce. Jít rovnou Rupál a
                Re: Nanga Parbat 02.08.2012 aha, to mi nedocvaklo, že vyběhli až nahoru normálkou aklimatizačně, nj. jsem holt jenom holka;)
                Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Tak oni vloni chteli spachat sebevrazdu?
              Re: Nanga Parbat 02.08.2012 Kluci lezli kvůli aklimatizaci Diamírskou stěnou a teď zkusí Rupálskou jako loni. Tak držím palce, a
                Re: Nanga Parbat 02.08.2012 vyzera to tak, ze Hruby je tentokrat konecne v poriadku, drzim palce na Rupal
            Re: Nanga Parbat 02.08.2012 nasi kamosi, co s nima jeli na vystup diamirem, dle gps pipaku zatim postupuji a ted sou v nejakych
Spí Lezec? 30.07.2012 Nedávno to proběhla diskuze o obsahu a aktuálnosti obsahu zde na lezci a porovnání s webem Hory info. Lezec je mediální partner ČHS. Ví tady někdo na Lezci vůbec o tom, že o víkendu byl Závod Světového poháru v Brianconu? Nebo že byl Světový pohár v lezen
  Lezec nespí 30.07.2012 Lezec leze, to ho baví mnohem víc. Tak lezte taky a pak něco o tom pěknýho napište a třeba se i pode
    Re: Lezec nespí 30.07.2012 No tak to je docela vtipná rekce, využívající slovní hříčku dvou významého slova lezec, jako označen
      Re: Lezec nespí :-) 30.07.2012 To víš, ten (skoro) penzista co to tam skoro všechno píše je taky mediální partner ČHS a v neděli je
        Re: Lezec nespí :-) 30.07.2012 Super jdu se podívat na HORY DOLY , myslel jsem, že okurková sezóna je v zimě ? Jinak jsou tady nejl
          Re: Lezec nespí :-) 30.07.2012 Nic lepšího, pokud si chceš přečíst výsledky z lokálních závodů nezáživného pidisportu, rozhodně nem
          Re: Lezec nespí :-) 31.07.2012 Na Hory Doly se moc informaci nedozvis. Zkus radeji Hory Info.
    Re: Lezec nespí 31.07.2012 Ano ano, to je jistě chvályhodné. Že Lezec leze, protože ho to baví více, je jistě pro Lezce velmi p
      Re: Lezec nespí 31.07.2012 Asi není obvyklé se zastávat konkurence, ale mediální partnerství s ČHS je smluvně založeno výhradně
        Re: Lezec nespí 31.07.2012 Nu dobrá. I když jsem si myslel, že hlavní mediální partner by měl zastoupeného mediálně propagovat
          Re: Lezec nespí 31.07.2012 Hlavní mediální partner na webu poskytuje tuším 100 000 zobrazení měsíčně. mediální partner, to jest
            Re: Lezec nespí 31.07.2012 100.000 zobrazení čeho? Toho textíku, co je napravo nahoře nad rubrikou Návody?
              Re: Lezec nespí 31.07.2012 Je to 200.000 zobrazení banneru ČHS měsíčně. Jinak ČHS může volně přispívat do redakčního systému a
                Re: Lezec nespí 31.07.2012 Díky za odpověď. Jsem ten anonym, co to založil.
K tvé odpovědi dodám jen pár drobno
                  Re: Lezec nespí 31.07.2012 Nuda na dovče?
                  Re: Lezec nespí 31.07.2012 Naprostý souhlas. Lezec jde pěkně ke dnu. Nechápu proč se majitel tohoto webu rozčiluje a reaguje TA
                    Re: Lezec nespí 31.07.2012 Ahoj, psal jsem také i nějaké předchozí články o závodech, jako to třeba před tím dělali Standa, Hel
                      Re: Lezec nespí 31.07.2012 Neber si to nijak špatně. Prostě když tu vidím, že Lezec je hlavním mediálním partnerem ČHS, tak jse
                        Re: Lezec nespí 31.07.2012 Ta výměna bannerů není nesmyslná. ČHS potřebuje platící sponzory. Ti chtějí za své sponzorství propa
                          Re: Lezec nespí 31.07.2012 Aha, trochu jsme si nerozuměli. Je to tedy tak, že ČHS je dodavatel bannerů například na Hudy či Roc
                            Re: Lezec nespí 31.07.2012 Je to jinak. Bannery ČHS obsahují jednak logo ČHS a jednak loga partnerů a mediálních partnerů. Tyto
                              Re: Lezec nespí 01.08.2012 No mě to právě není jasné proto, že jsem tu nikdy nikde žádný banner ČHS neviděl. Nebo si ho alespoň
                                Re: Lezec nespí 01.08.2012 když to máš zablokovaný, tak se nediv ty debile
                                  Re: Lezec nespí 01.08.2012 A jé, další vypatlaný chytrák. Myslíš, že jsem se nekoukl? Viděl jsem tu Hudy, pak nabídku na O2, ně
                                Re: Lezec nespí 01.08.2012 Tak se podívej na HI, nebo pohoru, bannery ČHS jsou u všech partnerů stejné. Třeba má Lezec už splně
                                  Re: Lezec nespí 02.08.2012 Už to mám. Sice to chtělo asi 6x reload, ale už se zobrazil. Díky za vysvětlení.
                        Re: Lezec nespí 31.07.2012 Na starých Montanách se mě líbilo, že to psali opravdu lezci lezcům. Ty nový sou třeba taky dobrý, a
                      Re: Lezec nespí 31.07.2012 Pokud lezec bude fungovat stylem "neremcejte a radeji sami neco napiste", tak pujde rychle
                        Re: lezec, Lezec a Anonym 31.07.2012 nezbyva nez reaktivne nesouhlasit. lezec ma mesic co mesic zajimave clanky i reporty a krome prispev
                          Re: lezec, Lezec a Anonym 31.07.2012 Anonymko Saro, muzem mi rict, co ti na mem komentu prislo jako kritika? Asi bych ve vsech nehledal j
                            Re: lezec, Lezec a Anonym 01.08.2012 Kritika je v podstatě každý tvůj koment!
Nevím jaký typ článků ti tu chybí, ale Simča sem do
                              Re: lezec, Lezec a Anonym 01.08.2012 +1
          Re: Lezec nespí 31.07.2012 myslet znamena hovno vedet
            Re: Lezec nespí 31.07.2012 A to si myslíš, nebo to víš?
              Re: Lezec nespí 01.08.2012 experimentalne overeny fakt
  Re: Spí Lezec? 01.08.2012 Je pravda, že dříve bylo na lezci více článků. Jednalo se o články o oblastech, výjezdy za neznámem.
    Re: Spí Lezec? 01.08.2012 1. Editoři to snad nedělají jako charitu, ale mají plat, nebo ne? Server s podobnou návštěvností, ja
      Re: Spí Lezec? 01.08.2012 Koukám, že tomu dáváš pěkně za uši:-DDD
        Re: Spí Lezec? 01.08.2012 Nechápu o co tady jde.Web má majitele a ten se o něho buď stará a nebo ne a přes to nejede vlak.A kd
          Re: Spí Lezec? 01.08.2012 Řekl bych, že s tím, jak to nyní Lezec team vede si vystačí ještě dlouho. A to je dobře:-)
            Re: Spí Lezec? 01.08.2012 To je pravda. Ale jen do té doby, než Jandíka napadne, že stávají layout není úplně to pravé a troch
              Re: Spí Lezec? 01.08.2012 Tebe něco trápí?
          Re: Spí Lezec? 02.08.2012 Nějak nechápu, co zadavatel řeší. Pokud jsem to správně pochopila, majiteli Lezce za mediální partne
pension Frauenschuh 29.07.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s penzionem Frauenschuh v Hirschbachu? Ocením jakékoli info. Dík
  Re: pension Frauenschuh 31.07.2012 Byli jsme tam v kvetnu o svatcich, naprosto v pohode. Snidane bohate, prostredi klasicky rakousko/ne
pico de anete 29.07.2012 ahoj, nemáte někdo zkušenosti s výstupem na Pico de anete z jihu? jakej vercajk sebou (mačky, cepín, lano na navázání na ledovec? nebo stačí jen trek hulky? dá se vyjít na vrchol a zpet k autu za 1den, nebo je to s přespáním? díky
Honza
  Re: pico de anete 29.07.2012 Spali jsme na parkovišti pod chatou Renclusa, bylo to v pohodě a nebyli jsme sami. Výstup s návratem
  Re: pico de anete 29.07.2012 Od jihu to je z druhé strany než od Renclusy. Doporučuju přespat hned u Benasque. Je tam tábořiště z
  Re: pico de anete 29.07.2012 Před 14ti dny byla situace následující: od jihu až do sedla Coronas lze nahoru bez maček ale nutně s
  Re: pico de anete 30.07.2012 díky...nemáte někdo mapu v el podobě? abych to mohl nastudovat? na netu jsem moc podrobných map nena
    Re: pico de anete 30.07.2012 V sobotu jsem kupoval v KIWI, myslím, že stojí za to zainvestovat těch 400 kaček, v rozpočtu toho vý
    Re: pico de anete 31.07.2012 Na nastudování by měly stačit mapy google. Co stačit, je to to nejlepší co na webu je :) ...
Col du Midi, Tacul, Maudit 29.07.2012 Ahoj, nebyl ste nekdo v posledni dobe v okoli Col du Midi? Chceme tam pristi tyden vyrazit, v planu 3vrcholy na Blanc a pripadne Contamine-Grisolle na Tacul...hlavne by me zajimalo jak to vypada se snehem a podminkama na normalce a snehem v Trianglu...dik
Mačky?? 28.07.2012 Zdravíčko, chci se zeptat, zda na Grossglockner stačí obyčejné turistické řemínkové mačky nebo je třeba mít nějaké lepší? Myslím na výstup po jedné z těch nejjednodušších cest...
  Re: Mačky?? 28.07.2012 Stačí turistické.
  Re: Mačky?? 28.07.2012 V pohodě jen turistické
  Re: Mačky?? 29.07.2012 Když je počasí tak i bez maček.
  Re: Mačky?? 30.07.2012 Přemýšlím, jestli člověk, který položí podobnou otázku ví třeba něco o tom,, jak se brzdí na svahu c