Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 21.Schockherr 10394 Bouldry: 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 21.Nespoutaný 9956 Hory: 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Může někdo poradit 06.08.2012 Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem 7let po operaci skoliozi, vždy jsem chtěla lézt. Tak by mě zajímalo jestli by mi mohl někdo poradit.
  Re: Může někdo poradit 06.08.2012 To se operuje? Mi to rekla doktorka az ve 20 letech a ze s tim nejde nic delat. O 3cm kratsi jedna n
    Re: Může někdo poradit 06.08.2012 No mě hnali na operaci, ale já to měla hodně vážny. Mám za sebou jen tu operaci zad. Tomu konci zprá
    Re: Může někdo poradit 06.08.2012 No mě hnali na operaci, ale já to měla hodně vážny. Mám za sebou jen tu operaci zad. Tomu konci zprá
    Re: Může někdo poradit 06.08.2012 No mě hnali na operaci, ale já to měla hodně vážny. Mám za sebou jen tu operaci zad. Tomu konci zprá
  Re: Může někdo poradit 06.08.2012 lézt se s tím asi dá, na nějaké trempské rekreační úrovni rozhodopádně. otázka je, jak vostře se s t
  Re: Může někdo poradit 06.08.2012 ja bych do toho sel, kdyz tak te to rozboli a zkoncis. myslim ze jeden kamarad to ma taky a leze dev
    Re: Může někdo poradit 06.08.2012 Lezeni se na skoliozu i doporucuje. Zalezi ale na presne diagnoze. Zcela urcite je to o poctivem spe
      Re: Může někdo poradit 07.08.2012 No ja mam tiez skoliozu od detstva a leziem na priemernej urovni (do 8a+), ked by som neliezol tak b
Může někdo poradit 06.08.2012 Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem 7let po operaci skoliozi, vždy jsem chtěla lézt. Tak by mě zajímalo jestli by mi mohl někdo poradit.
Lezení Omiš 06.08.2012 Ahoj všem,
uvažujeme nad návštěvnou lezecké oblasti poblíž Omiše v Chorvatsku. Koukal jsem na průvodce a dle něj se v oblasti nachází převážně cesty kolem obtížnost 6-7 a více.
Můžete mi někdo napsat, kdo už jste tam byli jak
  Re: Lezení Omiš 06.08.2012 Je to prijemne pohodove lezenie. Vačšina oblasti je sustredená priamo pri meste dostupnost je do pár
    Re: Lezení Omiš 06.08.2012 Ahoj Lukáši,
děkuji za užitečné informace, jde spíše o to, že jsem schopný si natáhno
      Re: Lezení Omiš 06.08.2012 to určite ano lezenie je tam pekne a 5-6ky si tam dokonale užiješ. Je to odistené pekne takže sa net
  Re: Lezení Omiš 07.08.2012 Odjištěné hezky, v sektoru A-Stomorica jsou nový cesty, který nejsou v průvodci, stojí za to se tam
Lezení Omiš 06.08.2012 Ahoj všem,
uvažujeme nad návštěvnou lezecké oblasti poblíž Omiše v Chorvatsku. Koukal jsem na průvodce a dle něj se v oblasti nachází převážně cesty kolem obtížnost 6-7 a více.
Můžete mi někdo napsat, kdo už jste tam byli jak
závěsná postel 05.08.2012 Nevíte prosím někdo kde koupit jetou a nebo popř půjčit závěsnou postel?
  Re: závěsná postel 05.08.2012 Myslim, že se to tady řešilo nedávno a dával jsem tady i odkaz na to, jak si to kluci vyrobili... My
    Re: závěsná postel 06.08.2012 Aha tak zkusím najít. díky
  Re: závěsná postel 06.08.2012 Tuším, že je k půjčení na ČHS.
Mára a NP 05.08.2012 Zdar! Nevíte náhodou někdo o nějakém aktuálnějším infu, kde se dá zjistit, jak se daří Márovi a Zdendovi na WildChoice expedici?
  Re: Mára a NP 05.08.2012 Vyšlapali Kinshoferem = normálkou na vrch, sestoupili, zabili kozu. patrně ji i sežrali a presunuí s
    Re: Mára a NP 05.08.2012 Tak dík za info:) a zdroj? nemáš to přece z smsek?
      Re: Mára a NP 05.08.2012
cesta na Panťáku 05.08.2012 Zdar,
nevíte někdo co je to za novou cestu mezi Květinovou a Labyrintem na Panťáku? Díky
  Re: jaké jistítko? 05.08.2012 ClickUp, v soucasnosti nejlepsi.
    Re: jaké jistítko? 05.08.2012 musím souhlasit clickUp
  Re: jaké jistítko? 05.08.2012 A co Alpine up? Mě to příjde jak použitím lepší jak clickup, je to jak dynamické, tak automat.
  Re: jaké jistítko? 05.08.2012 Smart je kompaktni, lehky, perfektne se s nim podava lano(o dost lip nez s kyblem nebo i osmou) a pr
    Re: jaké jistítko? 05.08.2012 Mam smart i clickup, levne prodam smart:-)
      Re: jaké jistítko? 05.08.2012 pošli mi info, koupil bych ho. hoppe@email.cz
  Re: jaké jistítko? 05.08.2012 Myslím, že z těhle je v současné době hodně dobré PIU 2 od Campu.
  Re: jaké jistítko? 05.08.2012 Jednoznačně Click-Up nebo Alpin-Up na dvě lana. Z klasických kýblů Simond Toucan, je jedno jestli 1.
    Re: jaké jistítko? 05.08.2012 grigri2
      Re: jaké jistítko? 06.08.2012 Souhlas, když umí jistit a jde o její pohodu bral bych GriGri ideálně dvojku, případně zajímavej je
  Re: jaké jistítko? 05.08.2012 Mám to samé jistítko. Lana střídám Tendon Master 9.2 nebo Beal Booste 9.7. Váhový rozdíl je mezi nám
  Re: jaké jistítko? 06.08.2012 Vem jí do kšeftu a ať si něco vyzkouší a vybere sama. Jinak to bude zase špatně;)
  Re: jaké jistítko? 26.06.2013 Alpine up mam ho a super nic lepšího není.
jištění, slanování, jišteni na jednoduch i s dvoji
Pád do ticha - kniha 04.08.2012 Ahoj,
neví někdo z Vás, kde sehnat knihu Joe Simpsona Touching the void? Chtěl bych jí v originále, tak jesti se dá někde u nás koupit...
  Re: Pád do ticha - kniha 06.08.2012 goo.gl/Nwsyq
maji celosvetove zdarma postovne.
zájezd?? :D 04.08.2012 Po přečtení tohohle inzerátu jsem si málem čůrla do kalhotek :D
Zájezd: Procestovat léto spolulezec/lezkyně
Ahoj, sháním partu holek, která by se mnou cestovala po Evropě, návštivila mnoho zajímavých míst i lezeckých oblastí.
  Re: zájezd?? :D 04.08.2012 A co je na tom divného? Snad jedině to, že se někdo odvážil to dát takto veřejně. Ale řada vysokoško
    Re: zájezd?? :D 04.08.2012 divné mi na tom připadá že to píše tady na lezci.. popravdě neznám moc lezkyň podobného ražení.. ted
      Re: zájezd?? :D 04.08.2012 A mimochodem pokud už by se chtěly prostituovat, tak nevim jestli by je utáh na obytňák a pohonné hm
      Re: zájezd?? :D 04.08.2012 A mimochodem pokud už by se chtěly prostituovat, tak nevim jestli by je utáh na obytňák a pohonné hm
            Re: zájezd?? :D 05.08.2012 Ty se neholis??? Ale fuj... :-)
              Re: zájezd?? :D 08.08.2012 Já to mám ráda na bobra :-D
    Re: zájezd?? :D 05.08.2012 a taky to bylo ve stylu
hledám štíhlou, vyholenou, zaplatím ti dovolenou ? :)
      Re: zájezd?? :D 05.08.2012 To nevím. Každopádně hledala ženská a ne chlap a bylo to ve stylu - nemám s kým lézt. No ale jestli
  Re: zájezd?? :D 05.08.2012 Pamatuju si ho.Tenhle joke byl evidentně reakcí na mnohem míň kriklavej inzerát někoho jinýho. V pod
    Re: zájezd?? :D 08.08.2012 Uznávám že jako joke je to dost dobrý.. :-)
1
...
592
593
594
595
596
597
598
599
600
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
611
...
2263
Může někdo poradit Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem 7let po operaci skoliozi, vždy jsem chtěla lézt. Tak by mě zajímalo jestli by mi mohl někdo poradit. Navai 20:37:39 06.08.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: