Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Povinná registrace? 08.08.2012 Chci se jen zeptat. Nebylo by možné na Lezci udělat něco jako povinnou registraci? Myslím si, že by se tím předešlo různým osobní anonymním útokům, které se tu v poslední době dost množí. Je mi jasný, že v dnešní době není problém si zřídit i anonymní ema
  Re: Povinná registrace? 08.08.2012 Řešilo se to tu už spoustakrát.
Admini zatím preferují spíš zcela volnou debatu. Ale autoři č
  Re: Povinná registrace? 08.08.2012 Nech si od adminů napsat, kolik shlédnutých bannerů jim generují ty nesmyslné diskuze. A sám uvidíš,
    Re: Povinná registrace? 08.08.2012 Naprostej souhlas.
      Re: Povinná registrace? 08.08.2012 No ne, ty se mnou také někdy souhlasíš?!?
        Re: Povinná registrace? 09.08.2012 Popravdě řečeno netušim, že za tím příspěvkem byla identita, se kterou jsem někdy v minulosti již ne
  Re: Povinná registrace? 08.08.2012 Jsem pro diskusi bez registrace, jen bych byl pro nekompromisní mazání anonymních přispěvovatelů, kt
    Re: Povinná registrace? 08.08.2012 Mazani prispevku ktere nekoho napadaji, ktere nevyjadruji nazor vetsiny, ktere neschvalil Velky Brat
      Re: Povinná registrace? 08.08.2012 Ale existuje možnost mazat off topic příspěvky. Jestliže je nějaký článek, má být diskuze o věcech v
        Re: Povinná registrace? 09.08.2012 Všechny tyhle věci musí někdo dělat, kdo u toho (skoro) pořád sedí a sleduje. Z praktického hlediska
          Re: Povinná registrace? 09.08.2012 No a jsme u podstaty věci a tím je podstata fungování lezce a jeho další směřování.
      Re: Povinná registrace? 09.08.2012 Napsal jsem o tom mazání proto, že takhle kdokoli anonymně napíše: "Karel Karel mi ukradl kolo&
        Re: Povinná registrace? 09.08.2012 Dva ruzni lide mohou mit stejnou IP adresu a jeden clovek muze mit dve ruzne IP adresy, takze to je
          Re: Povinná registrace? 09.08.2012 To pochopitelně vím, psal jsem "alespoň".
            Re: Povinná registrace? 09.08.2012 Můžete začít u sebe tím, že se přihlásíte a budete přispívat jen přihlášení?
              Re: Povinná registrace? 09.08.2012 A jak se to změnilo?
                Re: Povinná registrace? 09.08.2012 Teď docela hodně. Čím víc normálních lezců bude přispívat přihlášených, tím víc se změní, ale je to
              Re: Povinná registrace? 09.08.2012 Spíš bych čekal, že zaujmeš stanovisko k tomu jak kdosi osočuje Petra Resche a nebudeš řešit neškodn
          Re: Povinná registrace? 09.08.2012 To mas pravdu, ale kdyby se ukazovala cast ip adresy, tak by to aspon mohlo fungovat jako voditko, j
Mravenec 08.08.2012 Zdravím,
chtěl bych jen upozornit na nemožnost lezení na "Mravence" v Českém Středohoří a zároveň vyzvat správce oblasti aby tyto nedostatky odstranil.
Již sama cesta k masivu je dosti nepřístupná a trnitá, a pokud se ,tam teď nev
  Re: Mravenec 08.08.2012 "...vyzvat správce oblasti aby tyto nedostatky odstranil"
nepleťte si správce s ma
    Re: Mravenec 08.08.2012 a abych taky napsal něco nekonfliktního: na málo frekventovanejch vyvřelolitech zpravidla bují veget
  Re: Mravenec 08.08.2012 No, já si myslím, že by jsi se mohl spíš správce zeptat, jestli by nestál o to, že by jsi tam s tou
  Re: Mravenec 08.08.2012 No šlo mi spíš o to, upozornit lidi, kteří se stejně jako já dočtou na netu o pěkné oblasti jménem &
  Re: Mravenec 08.08.2012 jezismarja, to chces rict ze to je jako v prirode, blato, rostliny.. urcite tam taky kousou komari.
  Re: Mravenec 08.08.2012 Není nic špatného na tom, dát to vědět. Poptám se místňáků. Jinak se to dá nadejít ještě horní pěšin
  Re: Mravenec 08.08.2012 Nevím co je nebezpčného na na kopřivách a trošce trní.Nechtěl bys udělat ke skalám asvaltku ?Pokud t
  Re: Lano - statika nebo dynamika 07.08.2012 No já nevim, jen podle obrázku bych lano nekoupila. Spíš než desing by mě zajímaly vlastnosti lana..
  Re: Lano - statika nebo dynamika 07.08.2012 Jo a spíš bych si to tipla na lanovici - tlustou reepku... co já vím, podle obrázku se fakt nedá sou
  Re: Lano - statika nebo dynamika 07.08.2012 Dynamické lano od statického nejde rozeznat na pohled! ani když ho budeš držet v ruce natož na fotce
  Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 s obrázku se to blbě poznavá ale vypadá to na dynamiku a pokud to není silná repka tak je to hodně t
  Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 Jediná možnost jak to zjistit je do lana říznout. Je tam pásek, na kterém je to napsané. Případně po
  Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 Díky za reakce. Na netu jsem našel, že existuje určitý systém barevného značení lan, aby se daly od
    Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 Tak to je perfektní lanovice na uzly, ale na lezení stejně naprd.
    Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 12 mm bude nejspíš statika, ale taky je možné, že vůbec není určené pro lezení.
Jseš docela d
      Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 To je pravda. I u nás na oddíle to tak lidi dělají. Až je lano nepoužitelné a mají strach do něho pa
      Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 No zatím jsem kupoval jen značkové Tendony, byť jak sám říkáš zbytkové 30 - 40m. Tohle mě zaujalo ja
      Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 No zatím jsem kupoval jen značkové Tendony, byť jak sám říkáš zbytkové 30 - 40m. Tohle mě zaujalo ja
    Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 Ano, tento systém mají asi dvě firmy tak z 10, na jejihž lana můžeš v ČR narazit. Jediná 100% metoda
      Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 Díky za info. Jedná se o 1000Kč za 100m !!. Jediná informace byla, že se jedná o dynamiku, čemuž sem
        Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 No jestli je to to samé lano jak popisuju výše (cena by odpovídala), tak to nebylo vhodné vůbec na n
          Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 Kdybys měl zájem mám jednen výběhový Tendon Ambition 9,8 60 m. Něco už zažil, ale nikde nemá načnute
            Re: Lano - statika nebo dynamika 08.08.2012 Díky za nabídku. Ve skříni mám ještě nerozbalenou 60-ku 10,2mm. Mě to spíš zajímalo z hlediska toho
Lezky na písek 07.08.2012 Sháním lezečky Saltic Sepia (které se už nevyrábí), nebo co nejpodobnější měkké šněrovačky na písek, protože s nima mám vynikající zkušenosti. Předem díky za informace.
  Re: Lezky na písek 07.08.2012 Zkus ještě nějaké doprodeje. Obvolat obchody. Není to zase tak dlouho co se nedělají.
Jinak j
  Re: Lezky na písek 07.08.2012 kup "la sportiva mythos" backurky :-)
  Re: Lezky na písek 07.08.2012 ozvi se nám na email, pořešíme
  Re: Lezky na písek 07.08.2012 Jojo, Triop Tiger Top, ty jsou superměký po rozlezení, už mám pocit že lezu spíš v bačkorách, než v
  Re: Lezky na písek 08.08.2012 Ahoj. Jedny mám doma fungl nový na prodej. Velikost cca 7,5 - 8. H
vykony P.Resche 07.08.2012 Gratuluji k prelezu Barracuda .stejně tak k 10 UIAA na OS.v minulých letech . všichni víme že jsi silný.ale cerv pochybnosti trochu vrtá.protože i pro nejlepší lezce světa je 10na OS trochu problém .zkrátím to..pokud uvidíme video z Barracuda tak se omluv
  Re: vykony P.Resche 07.08.2012 Jdi do "prdele". Rešík myslím není z těch, co by chtěli cokoli ošulit.
  zas ta hanonymyta 07.08.2012 hele ty neznámý, co takhle s kůží na trh? třeba by se podle tvého jména dalo soudit jestli tomu troš
    Re: zas ta hanonymyta 07.08.2012 Mohu tě ujistit že tyto pochyby jsou i v hlavě (minimálně jednoho) člena české špičky .
      Re: zas ta hanonymyta 07.08.2012 uff,uff,bily muz "neznamy" mit velka odvaha!
      Re: zas ta hanonymyta 07.08.2012 hm, tak ať to napíše ten tvuj špička. a podepíše se.
  Re: vykony P.Resche 07.08.2012 Podpis obecně příspěvkům sluší. A v případě příspěvků, které osobně na někoho útočí nebo na něj háze
    Re: vykony P.Resche 07.08.2012 Petr má neskutečnou sílu a věkem zraje. Barracuda je pro něj jen takový delší bouldr a vůbec nepochy
      Re: vykony P.Resche 07.08.2012 tak naivní nikdo není. ovšem nějakej hanoným mi za to nestojí abych si na jeho dostopování zjednal o
    Re: vykony P.Resche 07.08.2012 Lezec poskytovanim prostoru anonymum dela spolecenskou sluzbu nemaleho vyznamu. Anonymove se zde odr
  Re: vykony P.Resche 07.08.2012 A ty si běžně onsighty točíš na kameru?
Já mám z lezení všehovšudy do deseti fotek a video sa
    Re: vykony P.Resche 07.08.2012 A ty si běžně onsighty píšeš do deníčku? Těžko si dovedu představit že si každou cestu kterou vylezu
      Re: vykony P.Resche 07.08.2012 No jistě. Já lezu jenom pro deníček, aby se všichni mohli dívat, jak se posouvám v žebříčku a co nov
        Re: vykony P.Resche 07.08.2012 nemusis kazdou,davide,staci jen ty,po kterych si skutecne budeme myslet,jaky jsi machr
          naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 argumenty:
1. Neidentifikovatelni jističi a svedci u všechPetrovych špičkových výkonů
            Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 naposledy vopakuju: buď se more podepiš aby bylo patrný esli vůbec víš o čem mluvíš, nebo se odmlč,
              Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Tobě taky opakuji naposledy...Brzdi ! V každém sportu má fanda nárok na důkaz ..na video např.že míč
                Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Seš debil, lezení není fotbal a lidi lezou protože je to baví (rozhodně ne pro prachy). Tobě asi něc
                  Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Pravdu díš.
                  Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 A já znám zase hodně lidí které baví o lezení lhát. a nech si urážky pro někoho jiného pane Neanonym
                    Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Klasika - dojdou jim argumenty, tak místo odpovědi na podstatu věci ti napíší, že jsi kokot.
                    Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Hele, první faktická urážka tady vzešla od tebe: anonymní nařčení Petra Resche z toho, že s jeho pře
                      Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Aanonymní luzu by jsi vymytil .a jak chceš vymitit lhaní v denících ?jak jinak vyzvat k podání dů
                        třídní učitelka zasahuje 08.08.2012 vymýtit (les) - mýtit je vyjmenované slovo, vymítat (ďábla) = vymetat to z něj koštětem, tedy měkké
                        Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Hele, stačilo by podepsat se. V takhle osobním případě nejlíp s funkčím mailem. Neanonymní výzva je
                  Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Brzdit by jsi měl v první řadě ty! Dokud se nepodepíšeš, tak jsou to jen provokativní kecy. Kdyby ti
                  Re: naposledy: vykony P.Resche 09.08.2012 Proc se potom tak moc hroti zapisy jinych lezcu? Proc u nekerych lezcu je vyjadreni pochyb skoro tre
                    Re: naposledy: vykony P.Resche 10.08.2012 Žádná shoda ohledně dokazování asi nepanuje. Ale myslím že záleží na konkrétním postu - když někdo &
                Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 "v každém spotru má fanda nárok...."
ale nemá. když argumentuješ třeba fotbalem neb
                  Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Rozmazlená anonymní lůza v moderní době postupně získala pocit, že má na všechno nárok, ale k tomu u
                  Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Naprostej souhlas, přesně takhle jsem to myslel taky. Nicméně tyhle házející-špínu "lezci"
                Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Kurva chlape co jsi to za kokota? Jsi snad jeho sponzor, že si nárokuješ takový nebo makový zápisy j
                  Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Jasan. Taky vím o pár lidech, kteří cestu buď nevylezli, nebo ji vylezli jen napůl a mají ji tady na
                    Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Jaký rozdíl je mezi neznamy, neznámý,Neznámí,Standa a jarda,Pat A Mat, P., C.,To prece není žádný po
                      Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Mezi "neznamy" a "P." je např. sakramentskej rozdíl.
                      Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 ... jak jsem psal výše, internet už v dnešní době NENÍ anonymní médium.
                        Re: naposledy: vykony P.Resche 09.08.2012 Ale bez ty brebto...
                      Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 svým způsobem máš pravdu. ale za těch dvanáct (?) let co je lezec lezcem se tady vytvořila jistá kom
                        Re: naposledy: vykony P.Resche 08.08.2012 Ahoj, napiš Liborovi, on Ti dá nové heslo.
                        Re: naposledy: vykony P.Resche 09.08.2012 Jak ti odpovědět, rozumím tomu co píšeš ale pořád jsi pro mě jen lukas b. Chápu, že je pro tebe velk
                          Re: naposledy: vykony P.Resche 09.08.2012 Názor jsi formuloval, ale tahle věc se tady (a nejen na Lezci) mnohokrát řešila a je celkem jednoduc
                          Re: naposledy: vykony P.Resche 10.08.2012 Nick nebo značka má svůj praktickej důvod. jednak zpřehledňuje diskusi, jednak je to metainformace o
                          Re: naposledy: vykony P.Resche 10.08.2012 Petře, pro tebe třeba ty podpisy a nicky nejsou srozumitelný. Ale to neznamená, že nejsou srozumitel
                            Re: naposledy: vykony P.Resche 10.08.2012 A já slyšel, že u toho ještě mágoval.
Kašlete na něj na blba. Přesně o to mu jde =)
                              Re: naposledy: vykony P.Resche 10.08.2012 tady bych rozlišoval. "kašlat na blba" bych doporučil aplikovat na neznámého. s Petrem dis
                            Re: naposledy: vykony P.Resche 10.08.2012 Zdravím, Piškote.
Asi bych se měl naučit psát. Trochu domýšlivě,.... to jsem opravdu v úmyslu
                              Jak to chodí v médiích 11.08.2012 Kdyby se na nějaké významnější tiskovce nějaký novinář představoval cizím jménem, tak ho dost rychle
                              Re: naposledy: vykony P.Resche 11.08.2012 ad Rotujici kedluben -- budes-li tu prezdivku pouzivat konzistentne, po uplynuti urcite doby si vsic
  Re: vykony P.Resche 08.08.2012 Ahoj neznamy
Osobne nechapu, proc by Petr mel neco dokazovat. Proc? Protoze a) RP 8c+
    Re: vykony P.Resche 08.08.2012 "Neznámí" dopisovatelé mě dost štvou, Rešíkovi nemám důvod nevěřit, ale ohledně přelezu Barracudy by
      Re: vykony P.Resche 08.08.2012 Aj ked to moze byt pre niekoho problem, ja v tom nevidim ziaden. Staci uviest meno istica a je to. A
        Re: vykony P.Resche 09.08.2012 A proč by on měl vyvracet něčí pochybnosti? Chlubí se tím? Machruje? Má z toho nějaké výhody? Ne a n
          Re: vykony P.Resche 09.08.2012 Pouze proto, že to zveřejňuje. Jinými slovy jde s kůží na trh a takovou reakci musí očekávat. Tím, ž
            Re: vykony P.Resche 10.08.2012 Teď jde o to jakou formou a proč ... pokud na deníku(a nějaký sebeoslavný článek jsem tedy nezachyti
        Re: vykony P.Resche 09.08.2012 O Kopoldových výmysloch sa vedelo už dávno, minulý rok to ale korunoval lezením ťažkých ciest na pár
      Re: vykony P.Resche 08.08.2012 Ac mu take nemam duvod neverit, videjko, nebo popis od Petra by se mi take libilo. Jen tak ciste ze
        Re: vykony P.Resche 12.08.2012 Ten Petr tady má asi hodně "fandů", nevím jak vy ale radši bych video s buchetkama než z p
      Re: vykony P.Resche 16.08.2012 Protože nejen já jsem zvědavý, zdali se rozplynuly pochyby pana Neznámého:)
Tschechien v Lezeni DE 06.08.2012 V novem Klettern vychazi pekny a inteligentni clanek od Jirky Siky o ceskych oblastech. Pekne a prehledne zpracovana upoutavka na lezeni v CR. Na minimalni plose husto informaci. Jedine co bych vytkl je jednoznane vytyceni MG linie na piskach. Pro ty co z
Může někdo poradit 06.08.2012 Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem 7let po operaci skoliozi, vždy jsem chtěla lézt. Tak by mě zajímalo jestli by mi mohl někdo poradit.
  Re: Může někdo poradit 06.08.2012 To se operuje? Mi to rekla doktorka az ve 20 letech a ze s tim nejde nic delat. O 3cm kratsi jedna n
    Re: Může někdo poradit 06.08.2012 No mě hnali na operaci, ale já to měla hodně vážny. Mám za sebou jen tu operaci zad. Tomu konci zprá
    Re: Může někdo poradit 06.08.2012 No mě hnali na operaci, ale já to měla hodně vážny. Mám za sebou jen tu operaci zad. Tomu konci zprá
    Re: Může někdo poradit 06.08.2012 No mě hnali na operaci, ale já to měla hodně vážny. Mám za sebou jen tu operaci zad. Tomu konci zprá
  Re: Může někdo poradit 06.08.2012 lézt se s tím asi dá, na nějaké trempské rekreační úrovni rozhodopádně. otázka je, jak vostře se s t
  Re: Může někdo poradit 06.08.2012 ja bych do toho sel, kdyz tak te to rozboli a zkoncis. myslim ze jeden kamarad to ma taky a leze dev
    Re: Může někdo poradit 06.08.2012 Lezeni se na skoliozu i doporucuje. Zalezi ale na presne diagnoze. Zcela urcite je to o poctivem spe
      Re: Může někdo poradit 07.08.2012 No ja mam tiez skoliozu od detstva a leziem na priemernej urovni (do 8a+), ked by som neliezol tak b
Může někdo poradit 06.08.2012 Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem 7let po operaci skoliozi, vždy jsem chtěla lézt. Tak by mě zajímalo jestli by mi mohl někdo poradit.
Lezení Omiš 06.08.2012 Ahoj všem,
uvažujeme nad návštěvnou lezecké oblasti poblíž Omiše v Chorvatsku. Koukal jsem na průvodce a dle něj se v oblasti nachází převážně cesty kolem obtížnost 6-7 a více.
Můžete mi někdo napsat, kdo už jste tam byli jak
  Re: Lezení Omiš 06.08.2012 Je to prijemne pohodove lezenie. Vačšina oblasti je sustredená priamo pri meste dostupnost je do pár
    Re: Lezení Omiš 06.08.2012 Ahoj Lukáši,
děkuji za užitečné informace, jde spíše o to, že jsem schopný si natáhno
      Re: Lezení Omiš 06.08.2012 to určite ano lezenie je tam pekne a 5-6ky si tam dokonale užiješ. Je to odistené pekne takže sa net
  Re: Lezení Omiš 07.08.2012 Odjištěné hezky, v sektoru A-Stomorica jsou nový cesty, který nejsou v průvodci, stojí za to se tam
Lezení Omiš 06.08.2012 Ahoj všem,
uvažujeme nad návštěvnou lezecké oblasti poblíž Omiše v Chorvatsku. Koukal jsem na průvodce a dle něj se v oblasti nachází převážně cesty kolem obtížnost 6-7 a více.
Můžete mi někdo napsat, kdo už jste tam byli jak
1
...
591
592
593
594
595
596
597
598
599
600
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
...
2263
Povinná registrace? Chci se jen zeptat. Nebylo by možné na Lezci udělat něco jako povinnou registraci? Myslím si, že by se tím předešlo různým osobní anonymním útokům, které se tu v poslední době dost množí. Je mi jasný, že v dnešní době není problém si zřídit i anonymní email. Je s tím ale už větší práce a dost anonymů by to odradilo. Pavel 12:31:13 08.08.2012odpovědět
  Re: Povinná registrace? Řešilo se to tu už spoustakrát.
Admini zatím preferují spíš zcela volnou debatu. Ale autoři článků už si mohou vybrat, zda pod svým článkem komentáře chtějí, nebo ne, a případně zda chtějí jen komentáře přihlášených (nebo všech).
Pro diskusi to ale nefunguje. Piškot 13:11:10 08.08.2012odpovědět
  Re: Povinná registrace? Nech si od adminů napsat, kolik shlédnutých bannerů jim generují ty nesmyslné diskuze. A sám uvidíš, že není nijak v jejich zájmu diskuzi jakkoliv omezovat :-) A čím stupidnější diskuze, tím lepší :-) 13:21:51 08.08.2012odpovědět
    Re: Povinná registrace? Naprostej souhlas. honza 13:42:20 08.08.2012odpovědět
      Re: Povinná registrace? No ne, ty se mnou také někdy souhlasíš?!? 13:45:54 08.08.2012odpovědět
        Re: Povinná registrace? Popravdě řečeno netušim, že za tím příspěvkem byla identita, se kterou jsem někdy v minulosti již nesouhlasil. Ale jinak jo, myslim že to je přesně ten důvod, proč ještě diskuse neni zaheslovaná. honza 15:10:05 09.08.2012odpovědět
  Re: Povinná registrace? Jsem pro diskusi bez registrace, jen bych byl pro nekompromisní mazání anonymních přispěvovatelů, kteří jmenovitě někoho napadají, viz diskuse o přelezu Petra R. K. 15:56:52 08.08.2012odpovědět
    Re: Povinná registrace? Mazani prispevku ktere nekoho napadaji, ktere nevyjadruji nazor vetsiny, ktere neschvalil Velky Bratr? (no dobre, ad absurdum pro zdurazneni myslenky.) Na prvni pohled bohulibe, ale.. cenzor kterej rozhoduje co je a neni vhodne pro tvoje voko, co ohrozi tvuj mravni vyvoj? Asi horsi nez ten hnojnik s anonymama, kazdej si muze (SNAD!) udelat vlastni nazor ... a do diskuse prispet ci neprispet. TOA 16:30:09 08.08.2012odpovědět
      Re: Povinná registrace? Ale existuje možnost mazat off topic příspěvky. Jestliže je nějaký článek, má být diskuze o věcech v článku a ne o něčem úplně jiném. Tedy pro mazání příspěvků nejsem, ale dodržování linky a odmazávání off topic příspěvků by špatné být nemuselo a obsah i web by to jen zpřehlednilo. 19:01:38 08.08.2012odpovědět
        Re: Povinná registrace? Všechny tyhle věci musí někdo dělat, kdo u toho (skoro) pořád sedí a sleduje. Z praktického hlediska by asi bylo reálné jenom nechat jak je, nebo zavést to přispívání jen po přihlášení, které by pravděpodobně velkou část těch pitomých a off topic příspěvků eliminovalo taky - ale taky by eliminovalo část těch normálních :) P. 09:22:30 09.08.2012odpovědět
          Re: Povinná registrace? No a jsme u podstaty věci a tím je podstata fungování lezce a jeho další směřování. 10:00:47 09.08.2012odpovědět
      Re: Povinná registrace? Napsal jsem o tom mazání proto, že takhle kdokoli anonymně napíše: "Karel Karel mi ukradl kolo". Pod tím se objeví několik dalších příspěvků ve stylu: "Mně taky ukradl kolo i peníze". To je bez uvedení jména za hranicí slušnosti, stejně jako to osočení Petra. Resche. Byl bych pro, aby se alespoň objevovala část IP adresy. Takhle si můžu jednoduše udělat diskusi sám se sebou, pravdu vidí jen admini. K. 12:23:35 09.08.2012odpovědět
        Re: Povinná registrace? Dva ruzni lide mohou mit stejnou IP adresu a jeden clovek muze mit dve ruzne IP adresy, takze to je tak nejak k nicemu. 12:37:07 09.08.2012odpovědět
          Re: Povinná registrace? To pochopitelně vím, psal jsem "alespoň". K. 12:57:48 09.08.2012odpovědět
            Re: Povinná registrace? Můžete začít u sebe tím, že se přihlásíte a budete přispívat jen přihlášení? martan 13:14:34 09.08.2012odpovědět
              Re: Povinná registrace? A jak se to změnilo? K. 14:02:05 09.08.2012odpovědět
                Re: Povinná registrace? Teď docela hodně. Čím víc normálních lezců bude přispívat přihlášených, tím víc se změní, ale je to Vaše svobodná volba. Systém je nastavený na dobrovolnosti a zároveň nikoho nenutíme k registraci. Každý si může vybrat, zda-li bude přispívat s podpisem a ne jen vykřikovat, že to ostatní nedělají:) martan 14:52:34 09.08.2012odpovědět
              Re: Povinná registrace? Spíš bych čekal, že zaujmeš stanovisko k tomu jak kdosi osočuje Petra Resche a nebudeš řešit neškodnou diskusi o příspěvcích. K. 14:13:41 09.08.2012odpovědět
          Re: Povinná registrace? To mas pravdu, ale kdyby se ukazovala cast ip adresy, tak by to aspon mohlo fungovat jako voditko, jestli vsechny nepodepsane komentare jsou pravdepodobne od tebe nebo i od nekoho jineho.
Ty nepodepsane komentare mi vadi nejvic. Snazim se v diskuzi pochopit, kdo je kdo, nebo aspon co si mysli, tok jeho myslenek, o co mu jde. Ale takhle ani nepoznam, kolik tam vlastne diskutuje lidi. Takze obvykle skoncim u toho, ze se jedna o totalni dusevne narusene anonymy, jejichz hodnota diskuznich prispevku je asi tak na urovni tech vulgarnich.
Posledni dobou mi prijde docela sympaticky system ohodnocovani prispevku +/- body ostatnimi. Je to tusim na napr. idnesu (tam jsom myslim jenom plus body). Kouknu do diskuze, vidim tam pet viteznych prispevku a je to jasne. Bud rozbalim celou diskuzi a v klidu si ji prectu, nebo se na to vykaslu. jx zero 13:18:01 09.08.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: