Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder v síti - Praha 3
Lezecké centrum Vertikon - Zlín
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210

Prodejny
HUDYsport - Ostrava
HUDYsport - Ústí nad Labem
Husky Outdoor Shop - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Povinná registrace?08.08.2012
Chci se jen zeptat. Nebylo by možné na Lezci udělat něco jako povinnou registraci? Myslím si, že by se tím předešlo různým osobní anonymním útokům, které se tu v poslední době dost množí. Je mi jasný, že v dnešní době není problém si zřídit i anonymní ema
 Re: Povinná registrace?08.08.2012
Řešilo se to tu už spoustakrát.
Admini zatím preferují spíš zcela volnou debatu. Ale autoři č
 Re: Povinná registrace?08.08.2012
Nech si od adminů napsat, kolik shlédnutých bannerů jim generují ty nesmyslné diskuze. A sám uvidíš,
  Re: Povinná registrace?08.08.2012
Naprostej souhlas.
   Re: Povinná registrace?08.08.2012
No ne, ty se mnou také někdy souhlasíš?!?
    Re: Povinná registrace?09.08.2012
Popravdě řečeno netušim, že za tím příspěvkem byla identita, se kterou jsem někdy v minulosti již ne
 Re: Povinná registrace?08.08.2012
Jsem pro diskusi bez registrace, jen bych byl pro nekompromisní mazání anonymních přispěvovatelů, kt
  Re: Povinná registrace?08.08.2012
Mazani prispevku ktere nekoho napadaji, ktere nevyjadruji nazor vetsiny, ktere neschvalil Velky Brat
   Re: Povinná registrace?08.08.2012
Ale existuje možnost mazat off topic příspěvky. Jestliže je nějaký článek, má být diskuze o věcech v
    Re: Povinná registrace?09.08.2012
Všechny tyhle věci musí někdo dělat, kdo u toho (skoro) pořád sedí a sleduje. Z praktického hlediska
     Re: Povinná registrace?09.08.2012
No a jsme u podstaty věci a tím je podstata fungování lezce a jeho další směřování.
   Re: Povinná registrace?09.08.2012
Napsal jsem o tom mazání proto, že takhle kdokoli anonymně napíše: "Karel Karel mi ukradl kolo&
    Re: Povinná registrace?09.08.2012
Dva ruzni lide mohou mit stejnou IP adresu a jeden clovek muze mit dve ruzne IP adresy, takze to je
     Re: Povinná registrace?09.08.2012
To pochopitelně vím, psal jsem "alespoň".
      Re: Povinná registrace?09.08.2012
Můžete začít u sebe tím, že se přihlásíte a budete přispívat jen přihlášení?
       Re: Povinná registrace?09.08.2012
A jak se to změnilo?
        Re: Povinná registrace?09.08.2012
Teď docela hodně. Čím víc normálních lezců bude přispívat přihlášených, tím víc se změní, ale je to
       Re: Povinná registrace?09.08.2012
Spíš bych čekal, že zaujmeš stanovisko k tomu jak kdosi osočuje Petra Resche a nebudeš řešit neškodn
     Re: Povinná registrace?09.08.2012
To mas pravdu, ale kdyby se ukazovala cast ip adresy, tak by to aspon mohlo fungovat jako voditko, j

 Mravenec08.08.2012
Zdravím,
chtěl bych jen upozornit na nemožnost lezení na "Mravence" v Českém Středohoří a zároveň vyzvat správce oblasti aby tyto nedostatky odstranil.
Již sama cesta k masivu je dosti nepřístupná a trnitá, a pokud se ,tam teď nev
 Re: Mravenec08.08.2012
"...vyzvat správce oblasti aby tyto nedostatky odstranil"
nepleťte si správce s ma
  Re: Mravenec08.08.2012
a abych taky napsal něco nekonfliktního: na málo frekventovanejch vyvřelolitech zpravidla bují veget
 Re: Mravenec08.08.2012
No, já si myslím, že by jsi se mohl spíš správce zeptat, jestli by nestál o to, že by jsi tam s tou
 Re: Mravenec08.08.2012
No šlo mi spíš o to, upozornit lidi, kteří se stejně jako já dočtou na netu o pěkné oblasti jménem &
 Re: Mravenec08.08.2012
jezismarja, to chces rict ze to je jako v prirode, blato, rostliny.. urcite tam taky kousou komari.
 Re: Mravenec08.08.2012
Není nic špatného na tom, dát to vědět. Poptám se místňáků. Jinak se to dá nadejít ještě horní pěšin
 Re: Mravenec08.08.2012
Nevím co je nebezpčného na na kopřivách a trošce trní.Nechtěl bys udělat ke skalám asvaltku ?Pokud t
 Re: Mravenec09.08.2012
Na (nalezenych) fotkach z kvetna t.r. mi prijde nastup schudny
 Lano - statika nebo dynamika07.08.2012
Ahoj všichni, mám možnost koupit lano viz. obrázek na http://ulozto.cz/ xCcngRg/pict0649-jpg?do=download Dialog-freeDownloadForm-submit
Podle bare
 Re: Lano - statika nebo dynamika07.08.2012
No já nevim, jen podle obrázku bych lano nekoupila. Spíš než desing by mě zajímaly vlastnosti lana..
 Re: Lano - statika nebo dynamika07.08.2012
Jo a spíš bych si to tipla na lanovici - tlustou reepku... co já vím, podle obrázku se fakt nedá sou
 Re: Lano - statika nebo dynamika07.08.2012
Dynamické lano od statického nejde rozeznat na pohled! ani když ho budeš držet v ruce natož na fotce
 Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
s obrázku se to blbě poznavá ale vypadá to na dynamiku a pokud to není silná repka tak je to hodně t
 Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
Jediná možnost jak to zjistit je do lana říznout. Je tam pásek, na kterém je to napsané. Případně po
 Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
Díky za reakce. Na netu jsem našel, že existuje určitý systém barevného značení lan, aby se daly od
  Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
Tak to je perfektní lanovice na uzly, ale na lezení stejně naprd.
  Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
12 mm bude nejspíš statika, ale taky je možné, že vůbec není určené pro lezení.
Jseš docela d
   Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
To je pravda. I u nás na oddíle to tak lidi dělají. Až je lano nepoužitelné a mají strach do něho pa
   Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
No zatím jsem kupoval jen značkové Tendony, byť jak sám říkáš zbytkové 30 - 40m. Tohle mě zaujalo ja
   Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
No zatím jsem kupoval jen značkové Tendony, byť jak sám říkáš zbytkové 30 - 40m. Tohle mě zaujalo ja
  Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
Ano, tento systém mají asi dvě firmy tak z 10, na jejihž lana můžeš v ČR narazit. Jediná 100% metoda
   Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
Díky za info. Jedná se o 1000Kč za 100m !!. Jediná informace byla, že se jedná o dynamiku, čemuž sem
    Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
No jestli je to to samé lano jak popisuju výše (cena by odpovídala), tak to nebylo vhodné vůbec na n
     Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
Kdybys měl zájem mám jednen výběhový Tendon Ambition 9,8 60 m. Něco už zažil, ale nikde nemá načnute
      Re: Lano - statika nebo dynamika08.08.2012
Díky za nabídku. Ve skříni mám ještě nerozbalenou 60-ku 10,2mm. Mě to spíš zajímalo z hlediska toho

 Lezky na písek07.08.2012
Sháním lezečky Saltic Sepia (které se už nevyrábí), nebo co nejpodobnější měkké šněrovačky na písek, protože s nima mám vynikající zkušenosti. Předem díky za informace.
 Re: Lezky na písek07.08.2012
Zkus ještě nějaké doprodeje. Obvolat obchody. Není to zase tak dlouho co se nedělají.
Jinak j
 Re: Lezky na písek07.08.2012
kup "la sportiva mythos" backurky :-)
 Re: Lezky na písek07.08.2012
ozvi se nám na email, pořešíme
 Re: Lezky na písek07.08.2012
Jojo, Triop Tiger Top, ty jsou superměký po rozlezení, už mám pocit že lezu spíš v bačkorách, než v
 Re: Lezky na písek08.08.2012
Ahoj. Jedny mám doma fungl nový na prodej. Velikost cca 7,5 - 8. H

 vykony P.Resche07.08.2012
Gratuluji k prelezu Barracuda .stejně tak k 10 UIAA na OS.v minulých letech . všichni víme že jsi silný.ale cerv pochybnosti trochu vrtá.protože i pro nejlepší lezce světa je 10na OS trochu problém .zkrátím to..pokud uvidíme video z Barracuda tak se omluv
 Re: vykony P.Resche07.08.2012
Jdi do "prdele". Rešík myslím není z těch, co by chtěli cokoli ošulit.
 zas ta hanonymyta07.08.2012
hele ty neznámý, co takhle s kůží na trh? třeba by se podle tvého jména dalo soudit jestli tomu troš
  Re: zas ta hanonymyta07.08.2012
Mohu tě ujistit že tyto pochyby jsou i v hlavě (minimálně jednoho) člena české špičky .
   Re: zas ta hanonymyta07.08.2012
uff,uff,bily muz "neznamy" mit velka odvaha!
   Re: zas ta hanonymyta07.08.2012
hm, tak ať to napíše ten tvuj špička. a podepíše se.
 Re: vykony P.Resche07.08.2012
Podpis obecně příspěvkům sluší. A v případě příspěvků, které osobně na někoho útočí nebo na něj háze
  Re: vykony P.Resche07.08.2012
Petr má neskutečnou sílu a věkem zraje. Barracuda je pro něj jen takový delší bouldr a vůbec nepochy
   Re: vykony P.Resche07.08.2012
tak naivní nikdo není. ovšem nějakej hanoným mi za to nestojí abych si na jeho dostopování zjednal o
  Re: vykony P.Resche07.08.2012
Lezec poskytovanim prostoru anonymum dela spolecenskou sluzbu nemaleho vyznamu. Anonymove se zde odr
 Re: vykony P.Resche07.08.2012
A ty si běžně onsighty točíš na kameru?
Já mám z lezení všehovšudy do deseti fotek a video sa
  Re: vykony P.Resche07.08.2012
A ty si běžně onsighty píšeš do deníčku? Těžko si dovedu představit že si každou cestu kterou vylezu
   Re: vykony P.Resche07.08.2012
No jistě. Já lezu jenom pro deníček, aby se všichni mohli dívat, jak se posouvám v žebříčku a co nov
    Re: vykony P.Resche07.08.2012
nemusis kazdou,davide,staci jen ty,po kterych si skutecne budeme myslet,jaky jsi machr
     naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
argumenty:
1. Neidentifikovatelni jističi a svedci u všechPetrovych špičkových výkonů
      Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
naposledy vopakuju: buď se more podepiš aby bylo patrný esli vůbec víš o čem mluvíš, nebo se odmlč,
       Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Tobě taky opakuji naposledy...Brzdi ! V každém sportu má fanda nárok na důkaz ..na video např.že míč
        Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Seš debil, lezení není fotbal a lidi lezou protože je to baví (rozhodně ne pro prachy). Tobě asi něc
         Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Pravdu díš.
         Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
A já znám zase hodně lidí které baví o lezení lhát. a nech si urážky pro někoho jiného pane Neanonym
          Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Klasika - dojdou jim argumenty, tak místo odpovědi na podstatu věci ti napíší, že jsi kokot.
          Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Hele, první faktická urážka tady vzešla od tebe: anonymní nařčení Petra Resche z toho, že s jeho pře
           Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Aanonymní luzu by jsi vymytil .a jak chceš vymitit lhaní v denících ?jak jinak vyzvat k podání dů
            třídní učitelka zasahuje08.08.2012
vymýtit (les) - mýtit je vyjmenované slovo, vymítat (ďábla) = vymetat to z něj koštětem, tedy měkké
            Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Hele, stačilo by podepsat se. V takhle osobním případě nejlíp s funkčím mailem. Neanonymní výzva je
         Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Brzdit by jsi měl v první řadě ty! Dokud se nepodepíšeš, tak jsou to jen provokativní kecy. Kdyby ti
         Re: naposledy: vykony P.Resche09.08.2012
Proc se potom tak moc hroti zapisy jinych lezcu? Proc u nekerych lezcu je vyjadreni pochyb skoro tre
          Re: naposledy: vykony P.Resche10.08.2012
Žádná shoda ohledně dokazování asi nepanuje. Ale myslím že záleží na konkrétním postu - když někdo &
        Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
"v každém spotru má fanda nárok...."
ale nemá. když argumentuješ třeba fotbalem neb
         Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Rozmazlená anonymní lůza v moderní době postupně získala pocit, že má na všechno nárok, ale k tomu u
         Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Naprostej souhlas, přesně takhle jsem to myslel taky. Nicméně tyhle házející-špínu "lezci"
        Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Kurva chlape co jsi to za kokota? Jsi snad jeho sponzor, že si nárokuješ takový nebo makový zápisy j
         Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Jasan. Taky vím o pár lidech, kteří cestu buď nevylezli, nebo ji vylezli jen napůl a mají ji tady na
          Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Jaký rozdíl je mezi neznamy, neznámý,Neznámí,Standa a jarda,Pat A Mat, P., C.,To prece není žádný po
           Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Mezi "neznamy" a "P." je např. sakramentskej rozdíl.
           Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
... jak jsem psal výše, internet už v dnešní době NENÍ anonymní médium.
            Re: naposledy: vykony P.Resche09.08.2012
Ale bez ty brebto...
           Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
svým způsobem máš pravdu. ale za těch dvanáct (?) let co je lezec lezcem se tady vytvořila jistá kom
            Re: naposledy: vykony P.Resche08.08.2012
Ahoj, napiš Liborovi, on Ti dá nové heslo.
            Re: naposledy: vykony P.Resche09.08.2012
Jak ti odpovědět, rozumím tomu co píšeš ale pořád jsi pro mě jen lukas b. Chápu, že je pro tebe velk
             Re: naposledy: vykony P.Resche09.08.2012
Názor jsi formuloval, ale tahle věc se tady (a nejen na Lezci) mnohokrát řešila a je celkem jednoduc
             Re: naposledy: vykony P.Resche10.08.2012
Nick nebo značka má svůj praktickej důvod. jednak zpřehledňuje diskusi, jednak je to metainformace o
             Re: naposledy: vykony P.Resche10.08.2012
Petře, pro tebe třeba ty podpisy a nicky nejsou srozumitelný. Ale to neznamená, že nejsou srozumitel
              Re: naposledy: vykony P.Resche10.08.2012
A já slyšel, že u toho ještě mágoval.
Kašlete na něj na blba. Přesně o to mu jde =)
               Re: naposledy: vykony P.Resche10.08.2012
tady bych rozlišoval. "kašlat na blba" bych doporučil aplikovat na neznámého. s Petrem dis
              Re: naposledy: vykony P.Resche10.08.2012
Zdravím, Piškote.
Asi bych se měl naučit psát. Trochu domýšlivě,.... to jsem opravdu v úmyslu
               Jak to chodí v médiích11.08.2012
Kdyby se na nějaké významnější tiskovce nějaký novinář představoval cizím jménem, tak ho dost rychle
               Re: naposledy: vykony P.Resche11.08.2012
ad Rotujici kedluben -- budes-li tu prezdivku pouzivat konzistentne, po uplynuti urcite doby si vsic
 Re: vykony P.Resche08.08.2012
Ahoj neznamy

Osobne nechapu, proc by Petr mel neco dokazovat. Proc? Protoze a) RP 8c+
  Re: vykony P.Resche08.08.2012
"Neznámí" dopisovatelé mě dost štvou, Rešíkovi nemám důvod nevěřit, ale ohledně přelezu Barracudy by
   Re: vykony P.Resche08.08.2012
Aj ked to moze byt pre niekoho problem, ja v tom nevidim ziaden. Staci uviest meno istica a je to. A
    Re: vykony P.Resche09.08.2012
A proč by on měl vyvracet něčí pochybnosti? Chlubí se tím? Machruje? Má z toho nějaké výhody? Ne a n
     Re: vykony P.Resche09.08.2012
Pouze proto, že to zveřejňuje. Jinými slovy jde s kůží na trh a takovou reakci musí očekávat. Tím, ž
      Re: vykony P.Resche10.08.2012
Teď jde o to jakou formou a proč ... pokud na deníku(a nějaký sebeoslavný článek jsem tedy nezachyti
    Re: vykony P.Resche09.08.2012
O Kopoldových výmysloch sa vedelo už dávno, minulý rok to ale korunoval lezením ťažkých ciest na pár
   Re: vykony P.Resche08.08.2012
Ac mu take nemam duvod neverit, videjko, nebo popis od Petra by se mi take libilo. Jen tak ciste ze
    Re: vykony P.Resche12.08.2012
Ten Petr tady má asi hodně "fandů", nevím jak vy ale radši bych video s buchetkama než z p
 Re: vykony P.Resche16.08.2012
Koukám, že už Petr po dovolené stihnul reagovat.
  Re: vykony P.Resche16.08.2012
Ne, proč taky??? ;) Ta fotka dne je dobrá, krásně to demonstruje ten dach :)
   Re: vykony P.Resche16.08.2012
Protože nejen já jsem zvědavý, zdali se rozplynuly pochyby pana Neznámého:)

 Tschechien v Lezeni DE06.08.2012
V novem Klettern vychazi pekny a inteligentni clanek od Jirky Siky o ceskych oblastech. Pekne a prehledne zpracovana upoutavka na lezeni v CR. Na minimalni plose husto informaci. Jedine co bych vytkl je jednoznane vytyceni MG linie na piskach. Pro ty co z

 Může někdo poradit06.08.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem 7let po operaci skoliozi, vždy jsem chtěla lézt. Tak by mě zajímalo jestli by mi mohl někdo poradit.
 Re: Může někdo poradit06.08.2012
To se operuje? Mi to rekla doktorka az ve 20 letech a ze s tim nejde nic delat. O 3cm kratsi jedna n
  Re: Může někdo poradit06.08.2012
No mě hnali na operaci, ale já to měla hodně vážny. Mám za sebou jen tu operaci zad. Tomu konci zprá
  Re: Může někdo poradit06.08.2012
No mě hnali na operaci, ale já to měla hodně vážny. Mám za sebou jen tu operaci zad. Tomu konci zprá
  Re: Může někdo poradit06.08.2012
No mě hnali na operaci, ale já to měla hodně vážny. Mám za sebou jen tu operaci zad. Tomu konci zprá
 Re: Může někdo poradit06.08.2012
lézt se s tím asi dá, na nějaké trempské rekreační úrovni rozhodopádně. otázka je, jak vostře se s t
 Re: Může někdo poradit06.08.2012
ja bych do toho sel, kdyz tak te to rozboli a zkoncis. myslim ze jeden kamarad to ma taky a leze dev
  Re: Může někdo poradit06.08.2012
Lezeni se na skoliozu i doporucuje. Zalezi ale na presne diagnoze. Zcela urcite je to o poctivem spe
   Re: Může někdo poradit07.08.2012
No ja mam tiez skoliozu od detstva a leziem na priemernej urovni (do 8a+), ked by som neliezol tak b

 Může někdo poradit06.08.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem 7let po operaci skoliozi, vždy jsem chtěla lézt. Tak by mě zajímalo jestli by mi mohl někdo poradit.

 Lezení Omiš06.08.2012
Ahoj všem,

uvažujeme nad návštěvnou lezecké oblasti poblíž Omiše v Chorvatsku. Koukal jsem na průvodce a dle něj se v oblasti nachází převážně cesty kolem obtížnost 6-7 a více.

Můžete mi někdo napsat, kdo už jste tam byli jak
 Re: Lezení Omiš06.08.2012
Je to prijemne pohodove lezenie. Vačšina oblasti je sustredená priamo pri meste dostupnost je do pár
  Re: Lezení Omiš06.08.2012
Ahoj Lukáši,

děkuji za užitečné informace, jde spíše o to, že jsem schopný si natáhno
   Re: Lezení Omiš06.08.2012
to určite ano lezenie je tam pekne a 5-6ky si tam dokonale užiješ. Je to odistené pekne takže sa net
   Re: Lezení Omiš06.08.2012
a sprievodca sa mi osvedcil tento:
 Re: Lezení Omiš06.08.2012
Byl jsem asi pred tydnem v oblasti Babina Bara. Parkovani primo pod skalou na odpocivadle. Jisteni c
 Re: Lezení Omiš07.08.2012
Odjištěné hezky, v sektoru A-Stomorica jsou nový cesty, který nejsou v průvodci, stojí za to se tam

 Lezení Omiš06.08.2012
Ahoj všem,

uvažujeme nad návštěvnou lezecké oblasti poblíž Omiše v Chorvatsku. Koukal jsem na průvodce a dle něj se v oblasti nachází převážně cesty kolem obtížnost 6-7 a více.

Můžete mi někdo napsat, kdo už jste tam byli jak

1   ...   591   592   593   594   595   596   597   598   599   600   601   602   603   604   605   606   607   608   609   610   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Povinná registrace?
Chci se jen zeptat. Nebylo by možné na Lezci udělat něco jako povinnou registraci? Myslím si, že by se tím předešlo různým osobní anonymním útokům, které se tu v poslední době dost množí. Je mi jasný, že v dnešní době není problém si zřídit i anonymní email. Je s tím ale už větší práce a dost anonymů by to odradilo.
Pavel12:31:13 08.08.2012
odpovědět 
 Re: Povinná registrace?
Řešilo se to tu už spoustakrát.
Admini zatím preferují spíš zcela volnou debatu. Ale autoři článků už si mohou vybrat, zda pod svým článkem komentáře chtějí, nebo ne, a případně zda chtějí jen komentáře přihlášených (nebo všech).
Pro diskusi to ale nefunguje.
Piškot13:11:10 08.08.2012
odpovědět 
 Re: Povinná registrace?
Nech si od adminů napsat, kolik shlédnutých bannerů jim generují ty nesmyslné diskuze. A sám uvidíš, že není nijak v jejich zájmu diskuzi jakkoliv omezovat :-) A čím stupidnější diskuze, tím lepší :-)
13:21:51 08.08.2012
odpovědět 
  Re: Povinná registrace?
Naprostej souhlas.
honza13:42:20 08.08.2012
odpovědět 
   Re: Povinná registrace?
No ne, ty se mnou také někdy souhlasíš?!?
13:45:54 08.08.2012
odpovědět 
    Re: Povinná registrace?
Popravdě řečeno netušim, že za tím příspěvkem byla identita, se kterou jsem někdy v minulosti již nesouhlasil. Ale jinak jo, myslim že to je přesně ten důvod, proč ještě diskuse neni zaheslovaná.
honza15:10:05 09.08.2012
odpovědět 
 Re: Povinná registrace?
Jsem pro diskusi bez registrace, jen bych byl pro nekompromisní mazání anonymních přispěvovatelů, kteří jmenovitě někoho napadají, viz diskuse o přelezu Petra R.
K.15:56:52 08.08.2012
odpovědět 
  Re: Povinná registrace?
Mazani prispevku ktere nekoho napadaji, ktere nevyjadruji nazor vetsiny, ktere neschvalil Velky Bratr? (no dobre, ad absurdum pro zdurazneni myslenky.) Na prvni pohled bohulibe, ale.. cenzor kterej rozhoduje co je a neni vhodne pro tvoje voko, co ohrozi tvuj mravni vyvoj? Asi horsi nez ten hnojnik s anonymama, kazdej si muze (SNAD!) udelat vlastni nazor ... a do diskuse prispet ci neprispet.
TOA16:30:09 08.08.2012
odpovědět 
   Re: Povinná registrace?
Ale existuje možnost mazat off topic příspěvky. Jestliže je nějaký článek, má být diskuze o věcech v článku a ne o něčem úplně jiném. Tedy pro mazání příspěvků nejsem, ale dodržování linky a odmazávání off topic příspěvků by špatné být nemuselo a obsah i web by to jen zpřehlednilo.
19:01:38 08.08.2012
odpovědět 
    Re: Povinná registrace?
Všechny tyhle věci musí někdo dělat, kdo u toho (skoro) pořád sedí a sleduje. Z praktického hlediska by asi bylo reálné jenom nechat jak je, nebo zavést to přispívání jen po přihlášení, které by pravděpodobně velkou část těch pitomých a off topic příspěvků eliminovalo taky - ale taky by eliminovalo část těch normálních :)
P.09:22:30 09.08.2012
odpovědět 
     Re: Povinná registrace?
No a jsme u podstaty věci a tím je podstata fungování lezce a jeho další směřování.
10:00:47 09.08.2012
odpovědět 
   Re: Povinná registrace?
Napsal jsem o tom mazání proto, že takhle kdokoli anonymně napíše: "Karel Karel mi ukradl kolo". Pod tím se objeví několik dalších příspěvků ve stylu: "Mně taky ukradl kolo i peníze". To je bez uvedení jména za hranicí slušnosti, stejně jako to osočení Petra. Resche. Byl bych pro, aby se alespoň objevovala část IP adresy. Takhle si můžu jednoduše udělat diskusi sám se sebou, pravdu vidí jen admini.
K.12:23:35 09.08.2012
odpovědět 
    Re: Povinná registrace?
Dva ruzni lide mohou mit stejnou IP adresu a jeden clovek muze mit dve ruzne IP adresy, takze to je tak nejak k nicemu.
12:37:07 09.08.2012
odpovědět 
     Re: Povinná registrace?
To pochopitelně vím, psal jsem "alespoň".
K.12:57:48 09.08.2012
odpovědět 
      Re: Povinná registrace?
Můžete začít u sebe tím, že se přihlásíte a budete přispívat jen přihlášení?
 martan13:14:34 09.08.2012
odpovědět 
       Re: Povinná registrace?
A jak se to změnilo?
 K.14:02:05 09.08.2012
odpovědět 
        Re: Povinná registrace?
Teď docela hodně. Čím víc normálních lezců bude přispívat přihlášených, tím víc se změní, ale je to Vaše svobodná volba. Systém je nastavený na dobrovolnosti a zároveň nikoho nenutíme k registraci. Každý si může vybrat, zda-li bude přispívat s podpisem a ne jen vykřikovat, že to ostatní nedělají:)
martan14:52:34 09.08.2012
odpovědět 
       Re: Povinná registrace?
Spíš bych čekal, že zaujmeš stanovisko k tomu jak kdosi osočuje Petra Resche a nebudeš řešit neškodnou diskusi o příspěvcích.
K.14:13:41 09.08.2012
odpovědět 
     Re: Povinná registrace?
To mas pravdu, ale kdyby se ukazovala cast ip adresy, tak by to aspon mohlo fungovat jako voditko, jestli vsechny nepodepsane komentare jsou pravdepodobne od tebe nebo i od nekoho jineho.

Ty nepodepsane komentare mi vadi nejvic. Snazim se v diskuzi pochopit, kdo je kdo, nebo aspon co si mysli, tok jeho myslenek, o co mu jde. Ale takhle ani nepoznam, kolik tam vlastne diskutuje lidi. Takze obvykle skoncim u toho, ze se jedna o totalni dusevne narusene anonymy, jejichz hodnota diskuznich prispevku je asi tak na urovni tech vulgarnich.

Posledni dobou mi prijde docela sympaticky system ohodnocovani prispevku +/- body ostatnimi. Je to tusim na napr. idnesu (tam jsom myslim jenom plus body). Kouknu do diskuze, vidim tam pet viteznych prispevku a je to jasne. Bud rozbalim celou diskuzi a v klidu si ji prectu, nebo se na to vykaslu.
jx zero13:18:01 09.08.2012
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi