Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Ahoj, dobrý den:) Chtěl bych se zeptat na nějaký dobrý Pražský oddíl, který je i pro širší nezkušenou veřejnost:) Dala se do mě nějaká vnitřní výzva zkusit něco nového a padlo mě do oka lezení:)Proto bych se rád stal členem nějakého oddílu, který se věnuj
  Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Zo znamená, že hledáš horoškolu, kterou si zaplatíš? Podle mně dost odlišné: horoškola/oddíl. Oddíl
    Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 @ Belial: to co nazýváš horoškola bych spíš nazval komerční horokurz. Ten druhej přístup bych nazval
  Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Humanita (jen pro studenty VŠ, pokud vím), VŠAK Chemie, HOSOHOPO, Rot sport ....
    Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Rotsport se věnuje nováčkům? To je mi novina.
AKA praha má snad taky horoškolu otevře
      Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Myslím, že klučina nemluvil o "horoškole" :)Hele, kašli na oddíl, napiš do inzerce, že hle
        Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Právě nějaký komerční kurz nebo horoškolu nehci:( Nebo je to lepší pro začátek projít nějakým základ
          Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Pokud tě zajímá nezávodní horolezectví všeho druhu od boulderingu po zimní velehory, koukni na Human
            Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 No super mrknu na to:) Moc děkuji:)
            Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 No super mrknu na to:) Moc děkuji:)
            Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Kubo, Humanita (už) bere nevysokoškoláky? (Ten stručnej příspěvek jen se jmény oddílů 09:32:52 17.08
              Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 a teď taky, v roztržitosti, bez podpisu :)))))
              Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Už jo. Mimo hlavní proud :-)
          Re: dobrý oddíl v Praze 20.08.2012 Po žních půjdeš k Turkovi!!
        Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Do všeho ho zasvětí?
Peilstein 16.08.2012 Ahoj,
rád bych se zeptal na pár podrobností ohledně lezení v Peilsteinu. Poradíte někdo dobré místo ke spaní, případně pěkné sektory v obtížnosti 5 - 5+ ?
Díky všem
  Re: Peilstein 16.08.2012 a odkud si davide nahodou jizni morava ?
    Re: Peilstein 17.08.2012 vsechno je tam zajistene luxusne (az prejistene), na netu najdes pruvodce, kde jsou popsane cesty vc
  Re: Peilstein 17.08.2012 Byl sem tam v letech 2005 až 2008. Během těch třech let se stav oklouzání cest dost zvýšil. Takže dn
    Re: Peilstein 29.07.2013 Zdravím, prosím mohl by někdo doporučit dlouhé a dobré cesty v Peilsteině?
II až IV-. Výška
Nova anketa! 15.08.2012 Kdyz vidim soucasnou anketu, tak navrhuju dalsi:
Moje nové holka bude:
patnáctka
dvacítka
třicítka
čtyřicítka
padesátka
šedesátka
sedmdesátka
žádná, moje stará stačí
  Re: Nova anketa! 16.08.2012 Nejlepsi je mit nekolik lan ruzne delky.
  Re: Nova anketa! 16.08.2012 Dvacítka a pokudtady nějaká je, může se hnedka přihlásit :-)
    Re: Nova anketa! 16.08.2012 pokud nasetrim dost penez, poridim si zrejme but dvacitku a nebo velice zachovalou trictiku. Napr do
      Re: Nova anketa! 17.08.2012 Především není důležitej vzhled, ale to, co je uvnitř.
    Re: Nova anketa! 17.08.2012 Kdo neni blbej, ma dynamiku, moje se protahla z devatenactky na devetadvacitku a zatim nerupla, kazd
      Re: Nova anketa! 17.08.2012 Krátký lana jsou na vyblbnutí hezký, ale rozumný a použitelný je to tak až od tý třicítky.
  Re: Nova anketa! 16.08.2012 Já mám docela zachovalou čtyřicítku a leze se po ní celkem dobře, můžu jenom doporučit...
  Re: Nova anketa! 17.08.2012 zadnej sololezec..? ciste, bez lana? srabi!
Lezení v Oslu - kdo chce? 15.08.2012 Ahoj, nějak jsem se octl v Oslu a budu tu do konce roku. Tak kdybyste se tu někdo taky náhodou octli, ozvěte se, rád bych si tu někde poblíž zalezl (Hauktjern atd.). Jsem celkem guma - lezu asi rok a lezu pětky a koketuju se šestkama a až trochu požeru va
Grossvenediger a okoli 15.08.2012 Ahoj, pojedeme na 4dny na Venedigerguppe. Pujdeme z Matrei in Ostirol na Grossvenediger, ale chteli bychom udelat pokud mozno nejaky prechod/okruh na 4 dny tak aby se nemuselo prejizdet autem, tz nechat auto v Matrei in Osttirol a jit na 4 dny nahoru. Na
  Re: Grossvenediger a okoli 15.08.2012 Na skialpy je to tma bozi, ale na peso to bylo v lete pro me dost sklamani. Bud prochazky v podhuri,
    Re: Grossvenediger a okoli 16.08.2012 Diky, no ja bych tam peso nemusel, ale slibil jsem to kamaradum, kteri na skialpech nejezdi....Jo a
tatry pojisteni 4dny 15.08.2012 zdravim, chci jet od patku do tater ale nestihl sem letos zaplatit alpenverrain (timpadem cekam s placenim na zari, protoze pak by mel platit rok). Doporucte mi prosim nekdo nejake pojisteni, pojedu tak na 3 mozna 4 dny, polezu max 7, 7+...generalli je v
  Re: tatry pojisteni 4dny 15.08.2012 Alpenverein zaplaceny v zari plati i na dalsi rok jen pro nove cleny. Tj., ze jsi nikdy nebyl clenem
  Re: tatry pojisteni 4dny 15.08.2012 Muzes si koupi pojisteni primo v Tatrach, na zachrannou akci, stoji to 1EUR na den. Ve Smokovci v in
Parťák na Hollental 15.08.2012 Ahoj,
vypadl mi parťák na lezení v Hollentalu, měl jsem v plánu vyrazit od 23-26.srpna.
Našel by se někdo kdo by vyrazil ? Lezu 5-6, jistím spolehlivě. Již jsem tam 2x byl. Já z Ostravy, můžu přibrat po cestě.
  Re: Asi dobrej oddíl 16.08.2012 ...v odkazu je takovéto profláknuté video, jak nějaký tuším Ind provádí solo akrobatické lezecké poh
Matterhorn 15.08.2012 Ahoj,chtel bych se zeptat lidicek co uz sli na Matterhorn hrebenem Hörnli,jestli je to realne pro jednoho cloveka.(solo) ? Diky za nazory.
  Re: Matterhorn 15.08.2012 Je, jako vsechno. Je to v hlave :)
    Re: Matterhorn 15.08.2012 OK diky.
      Re: Matterhorn 15.08.2012 Mám si připravit perex do rubriky Černá vdova?
      Re: Matterhorn 16.08.2012 Což vo sedmu, spíš jestli dáváš dlouhý mixový aspoň tédéčka v průvodcovskejch časech. Budeš brát lan
      Re: Matterhorn 16.08.2012 Pravděpodobně si děláš srandu, ale kdyby ne tak pro jistotu. Lezení v horách není o tom co dáváš dom
        Re: Matterhorn 16.08.2012 Diky za Vase prispevky :-) Na muj jednoduchy dotaz odpovedel Belial svym prvnim prispevkem a to mi
          Re: Matterhorn 16.08.2012 Na hřebeni Hörnli je moc lidí. Jdi spíš severkou. Tou je taky reálný jít solo.
Kaynaklar 14.08.2012 Zdar, nebyli jste někdo lézt v tureckém Kaynaklaru(Izmir)? Nemáte průvodce, popř. nějaké tipy? Dík:)
  Re: Kaynaklar 15.08.2012 To jsou hory? a nebo sportovky? Co takhle antalya?
      Re: Kaynaklar 15.08.2012 Mám takový pdf, který jsem si dělal, není to ještě komplet hotový, ale myslím, že je dostatečný na z
        Re: Kaynaklar 15.08.2012 mirek.hodecek@seznam.cz
1
...
588
589
590
591
592
593
594
595
596
597
598
599
600
601
602
603
604
605
606
607
...
2263
Parťák na Hollental Ahoj,
vypadl mi parťák na lezení v Hollentalu, měl jsem v plánu vyrazit od 23-26.srpna.
Našel by se někdo kdo by vyrazil ? Lezu 5-6, jistím spolehlivě. Již jsem tam 2x byl. Já z Ostravy, můžu přibrat po cestě.
Michal 731 041 931 Michal 13:58:24 15.08.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: