Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230925 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 dobrý oddíl v Praze17.08.2012
Ahoj, dobrý den:) Chtěl bych se zeptat na nějaký dobrý Pražský oddíl, který je i pro širší nezkušenou veřejnost:) Dala se do mě nějaká vnitřní výzva zkusit něco nového a padlo mě do oka lezení:)Proto bych se rád stal členem nějakého oddílu, který se věnuj
 Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
Zo znamená, že hledáš horoškolu, kterou si zaplatíš? Podle mně dost odlišné: horoškola/oddíl. Oddíl
  Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
@ Belial: to co nazýváš horoškola bych spíš nazval komerční horokurz. Ten druhej přístup bych nazval
  Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
   Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
potesujici zjisteni ze ho pv furt funguje, leze a jezdi.. a nestiti se obcasnyho novacka.;-))
 Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
Humanita (jen pro studenty VŠ, pokud vím), VŠAK Chemie, HOSOHOPO, Rot sport ....
  Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
Rotsport se věnuje nováčkům? To je mi novina.

AKA praha má snad taky horoškolu otevře
   Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
Myslím, že klučina nemluvil o "horoškole" :)Hele, kašli na oddíl, napiš do inzerce, že hle
    Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
Právě nějaký komerční kurz nebo horoškolu nehci:( Nebo je to lepší pro začátek projít nějakým základ
     Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
Pokud tě zajímá nezávodní horolezectví všeho druhu od boulderingu po zimní velehory, koukni na Human
      Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
No super mrknu na to:) Moc děkuji:)
      Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
No super mrknu na to:) Moc děkuji:)
      Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
Kubo, Humanita (už) bere nevysokoškoláky? (Ten stručnej příspěvek jen se jmény oddílů 09:32:52 17.08
       Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
a teď taky, v roztržitosti, bez podpisu :)))))
       Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
Už jo. Mimo hlavní proud :-)
     Re: dobrý oddíl v Praze20.08.2012
Po žních půjdeš k Turkovi!!
    Re: dobrý oddíl v Praze17.08.2012
Do všeho ho zasvětí?

 Peilstein16.08.2012
Ahoj,

rád bych se zeptal na pár podrobností ohledně lezení v Peilsteinu. Poradíte někdo dobré místo ke spaní, případně pěkné sektory v obtížnosti 5 - 5+ ?

Díky všem
 Re: Peilstein16.08.2012
a odkud si davide nahodou jizni morava ?
 Re: Peilstein16.08.2012
Kemp
 Re: Peilstein17.08.2012
Ja se taky pridam s dotazem. Jak jsou zajistene cesty obtiznosti 5 - 6+ ? Je treba se jeste dojistov
  Re: Peilstein17.08.2012
vsechno je tam zajistene luxusne (az prejistene), na netu najdes pruvodce, kde jsou popsane cesty vc
 Re: Peilstein17.08.2012
Byl sem tam v letech 2005 až 2008. Během těch třech let se stav oklouzání cest dost zvýšil. Takže dn
  Re: Peilstein29.07.2013
Zdravím, prosím mohl by někdo doporučit dlouhé a dobré cesty v Peilsteině?
II až IV-. Výška

 Nova anketa!15.08.2012
Kdyz vidim soucasnou anketu, tak navrhuju dalsi:

Moje nové holka bude:
patnáctka
dvacítka
třicítka
čtyřicítka
padesátka
šedesátka
sedmdesátka
žádná, moje stará stačí
 Re: Nova anketa!16.08.2012
Nejlepsi je mit nekolik lan ruzne delky.
 Re: Nova anketa!16.08.2012
Dvacítka a pokudtady nějaká je, může se hnedka přihlásit :-)
  Re: Nova anketa!16.08.2012
pokud nasetrim dost penez, poridim si zrejme but dvacitku a nebo velice zachovalou trictiku. Napr do
   Re: Nova anketa!17.08.2012
Především není důležitej vzhled, ale to, co je uvnitř.
  Re: Nova anketa!17.08.2012
Kdo neni blbej, ma dynamiku, moje se protahla z devatenactky na devetadvacitku a zatim nerupla, kazd
   Re: Nova anketa!17.08.2012
Krátký lana jsou na vyblbnutí hezký, ale rozumný a použitelný je to tak až od tý třicítky.
 Re: Nova anketa!16.08.2012
Já mám docela zachovalou čtyřicítku a leze se po ní celkem dobře, můžu jenom doporučit...
 Re: Nova anketa!17.08.2012
zadnej sololezec..? ciste, bez lana? srabi!

 Lezení v Oslu - kdo chce?15.08.2012
Ahoj, nějak jsem se octl v Oslu a budu tu do konce roku. Tak kdybyste se tu někdo taky náhodou octli, ozvěte se, rád bych si tu někde poblíž zalezl (Hauktjern atd.). Jsem celkem guma - lezu asi rok a lezu pětky a koketuju se šestkama a až trochu požeru va
 Re: Lezení v Oslu - kdo chce?16.08.2012
Ahoj, tohle je spíš do inzerce, dík.
 Re: Lezení v Oslu - kdo chce?18.08.2012
Ahoj!
Jsem a nejsem v Oslo. Pracuji mimo a dojizdim jen obcas domu. Od konce rijna jsem v pen

 Grossvenediger a okoli15.08.2012
Ahoj, pojedeme na 4dny na Venedigerguppe. Pujdeme z Matrei in Ostirol na Grossvenediger, ale chteli bychom udelat pokud mozno nejaky prechod/okruh na 4 dny tak aby se nemuselo prejizdet autem, tz nechat auto v Matrei in Osttirol a jit na 4 dny nahoru. Na
 Re: Grossvenediger a okoli15.08.2012
Na skialpy je to tma bozi, ale na peso to bylo v lete pro me dost sklamani. Bud prochazky v podhuri,
  Re: Grossvenediger a okoli16.08.2012
Diky, no ja bych tam peso nemusel, ale slibil jsem to kamaradum, kteri na skialpech nejezdi....Jo a

 tatry pojisteni 4dny15.08.2012
zdravim, chci jet od patku do tater ale nestihl sem letos zaplatit alpenverrain (timpadem cekam s placenim na zari, protoze pak by mel platit rok). Doporucte mi prosim nekdo nejake pojisteni, pojedu tak na 3 mozna 4 dny, polezu max 7, 7+...generalli je v
 Re: tatry pojisteni 4dny15.08.2012
Alpenverein zaplaceny v zari plati i na dalsi rok jen pro nove cleny. Tj., ze jsi nikdy nebyl clenem
 Re: tatry pojisteni 4dny15.08.2012
Muzes si koupi pojisteni primo v Tatrach, na zachrannou akci, stoji to 1EUR na den. Ve Smokovci v in

 Parťák na Hollental15.08.2012
Ahoj,

vypadl mi parťák na lezení v Hollentalu, měl jsem v plánu vyrazit od 23-26.srpna.

Našel by se někdo kdo by vyrazil ? Lezu 5-6, jistím spolehlivě. Již jsem tam 2x byl. Já z Ostravy, můžu přibrat po cestě.

 Re: Parťák na Hollental16.08.2012
Ahoj, tohle je spíš do inzerce, dík.
 Asi dobrej oddíl15.08.2012
Mrkněte na dobrej lezeckej tríček:

http://tinyurl.com/d3pq72t
 Re: Asi dobrej oddíl16.08.2012
...v odkazu je takovéto profláknuté video, jak nějaký tuším Ind provádí solo akrobatické lezecké poh

 Matterhorn15.08.2012
Ahoj,chtel bych se zeptat lidicek co uz sli na Matterhorn hrebenem Hörnli,jestli je to realne pro jednoho cloveka.(solo) ? Diky za nazory.
 Re: Matterhorn15.08.2012
Je, jako vsechno. Je to v hlave :)
  Re: Matterhorn15.08.2012
OK diky.
 Re: Matterhorn15.08.2012
Srovnej obtížnost odtud
  Re: Matterhorn15.08.2012
Diky no snad to dam.Lezu 25 let,na rozlezeni po ranu dam sedmu. Necham se prekvapit :-)
   Re: Matterhorn15.08.2012
Mám si připravit perex do rubriky Černá vdova?
   Re: Matterhorn16.08.2012
Což vo sedmu, spíš jestli dáváš dlouhý mixový aspoň tédéčka v průvodcovskejch časech. Budeš brát lan
   Re: Matterhorn16.08.2012
Pravděpodobně si děláš srandu, ale kdyby ne tak pro jistotu. Lezení v horách není o tom co dáváš dom
    Re: Matterhorn16.08.2012
Diky za Vase prispevky :-) Na muj jednoduchy dotaz odpovedel Belial svym prvnim prispevkem a to mi
     Re: Matterhorn16.08.2012
Na hřebeni Hörnli je moc lidí. Jdi spíš severkou. Tou je taky reálný jít solo.

 Kaynaklar14.08.2012
Zdar, nebyli jste někdo lézt v tureckém Kaynaklaru(Izmir)? Nemáte průvodce, popř. nějaké tipy? Dík:)
 Re: Kaynaklar15.08.2012
To jsou hory? a nebo sportovky? Co takhle antalya?
 Re: Kaynaklar15.08.2012
Že by tu nebyly 2 články?
  Re: Kaynaklar15.08.2012
To jsou sportovky. O Antalyi taky uvažujem,ale stavíme se zalézt jen na pár dní po cestě z východu d
   Re: Kaynaklar15.08.2012
Mám takový pdf, který jsem si dělal, není to ještě komplet hotový, ale myslím, že je dostatečný na z
    Re: Kaynaklar15.08.2012
mirek.hodecek@seznam.cz

1   ...   588   589   590   591   592   593   594   595   596   597   598   599   600   601   602   603   604   605   606   607   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Parťák na Hollental
Ahoj,

vypadl mi parťák na lezení v Hollentalu, měl jsem v plánu vyrazit od 23-26.srpna.

Našel by se někdo kdo by vyrazil ? Lezu 5-6, jistím spolehlivě. Již jsem tam 2x byl. Já z Ostravy, můžu přibrat po cestě.

Michal 731 041 931
Michal13:58:24 15.08.2012
odpovědět 
 Re: Parťák na Hollental
Ahoj, tohle je spíš do inzerce, dík.
www.lezec.cz/inzerce.php?cser=30&ckat=
 martan10:18:05 16.08.2012
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi