V sobotu 18.8. jsem na Panťáku nechala oblíbenou hračku mého ročního Marečka, modrou gumovou kousací želvičku. Jestli ji tam někdo dobrý najde, prosím pošlete ji nebo nechejte u Boučků :-) Díky moc!!!
čau chtěl jsem se zeptat na to.. jestli taky slaňujete z jednoho oka ve skále.. protože jsem se dočet, že je to jako ruská ruleta.. a přijde mi to jako kravina.. neříkam z nejtu.. z toho bych se taky neslanil, ale když je na vrcholu skály udělaný oko na s
zdravím nebyl ste někdo teď někdy na Budačině nevíte jak to tam bvypadá jestli je tam pořád kopec mechu nebo jestli jsou tam ty cesty aspoň trochu lezitelné děkuju za případné info
Ahoj, dobrý den:) Chtěl bych se zeptat na nějaký dobrý Pražský oddíl, který je i pro širší nezkušenou veřejnost:) Dala se do mě nějaká vnitřní výzva zkusit něco nového a padlo mě do oka lezení:)Proto bych se rád stal členem nějakého oddílu, který se věnuj
Ahoj, nějak jsem se octl v Oslu a budu tu do konce roku. Tak kdybyste se tu někdo taky náhodou octli, ozvěte se, rád bych si tu někde poblíž zalezl (Hauktjern atd.). Jsem celkem guma - lezu asi rok a lezu pětky a koketuju se šestkama a až trochu požeru va
Ahoj, pojedeme na 4dny na Venedigerguppe. Pujdeme z Matrei in Ostirol na Grossvenediger, ale chteli bychom udelat pokud mozno nejaky prechod/okruh na 4 dny tak aby se nemuselo prejizdet autem, tz nechat auto v Matrei in Osttirol a jit na 4 dny nahoru. Na
zdravim, chci jet od patku do tater ale nestihl sem letos zaplatit alpenverrain (timpadem cekam s placenim na zari, protoze pak by mel platit rok). Doporucte mi prosim nekdo nejake pojisteni, pojedu tak na 3 mozna 4 dny, polezu max 7, 7+...generalli je v
čau chtěl jsem se zeptat na to.. jestli taky slaňujete z jednoho oka ve skále.. protože jsem se dočet, že je to jako ruská ruleta.. a přijde mi to jako kravina.. neříkam z nejtu.. z toho bych se taky neslanil, ale když je na vrcholu skály udělaný oko na slanění.. tak myslim, že je to v pořádku
Na písku je to naprosto standartní situace, tedy to že slaňuješ z jednoho bodu (slaňáku). Je to kus železa, kterej je dost hluboko ve skále, ale taky občas člověk narazí na takový co už jsou v dost špatnym stavu a jdou skoro vyndat, prostě musíš bejt pořád ve střehu ;)
An, buď ve střehu, když dopadneš jako kočka na všechny čtyři, nic se ti nemůže stát (ale musíš rychle odběhnout, aby tě do bebeřice nejebnul vypadnuvší slaňák !).
Spravne uvazujes. Bud to budes muset zabalit, nebo si zvyknes, nebo zustanes v te sve oblibene oblasticce, kde tomu tak opravdu je...takze je to stejne na tobe.
Z masivního kruhu se nebojim, některý slaňovací dráhy jsou vystrojený vždy jenom po jednom kruhu. Z jednoho masivního hrotu nebo jedněch abalakovejch hodin taky moc ne. Dál už jsou nouzovky, který bych neřekl, že jsou bezpečný: Z jednoho bh se moc nebojim. Z jednoho nejtu se trochu bojim, obzvlášť na horách, kde je vyšší riziko, že to bude nějakej spit s krátkým dříkem. Z jedný skoby se hodně bojim.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.