Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Panťák - ztráta hračky 18.08.2012 V sobotu 18.8. jsem na Panťáku nechala oblíbenou hračku mého ročního Marečka, modrou gumovou kousací želvičku. Jestli ji tam někdo dobrý najde, prosím pošlete ji nebo nechejte u Boučků :-) Díky moc!!!
  Re: Slanění z 1 bodu 18.08.2012 Na písku je to naprosto standartní situace, tedy to že slaňuješ z jednoho bodu (slaňáku). Je to kus
    Re: Slanění z 1 bodu 18.08.2012 An, buď ve střehu, když dopadneš jako kočka na všechny čtyři, nic se ti nemůže stát (ale musíš rychl
      Re: Slanění z 1 bodu 19.08.2012 Spousta písmen a informační hodnota nula, díky Yakuze :)))
        Re: Slanění z 1 bodu 19.08.2012 :D
          Re: Slanění z 1 bodu 19.08.2012 Spravne uvazujes. Bud to budes muset zabalit, nebo si zvyknes, nebo zustanes v te sve oblibene oblas
          Re: Slanění z 1 bodu 20.08.2012 Houpy houp... Mrd! :-)))
  Re: Slanění z 1 bodu 20.08.2012 Z masivního kruhu se nebojim, některý slaňovací dráhy jsou vystrojený vždy jenom po jednom kruhu. Z
Jakej uzel? 17.08.2012 Ahoj.. chtěl bych se vás zeptat na to, jakej uzel používáte na spojování dvou lan k sobě? Protisměrnou osmičku?
  Re: Jakej uzel? 17.08.2012 jasné dve autíčka proti sobě
    Re: Jakej uzel? 17.08.2012 Ten nejjednodussi. Oba konce das vedle sebe, chytnes je spolecne jako by to byly dvojcata a udelas k
    Re: Jakej uzel? 17.08.2012 Ten nejjednodussi. Oba konce das vedle sebe, chytnes je spolecne jako by to byly dvojcata a udelas k
  Re: Jakej uzel? 17.08.2012 Tak ono taky záleží na důvodu spojení lan.
    Re: Jakej uzel? 20.08.2012 Dračí smyčka rozhodně není uzel, který se vyznačuje vhodností na nestejné průměry lan.
    Re: Jakej uzel? 20.08.2012 Pro nestejné průměry lana např. dvojitá rybářská spojka, když něčemu nerozumíš, tak raději nic nepiš
      Re: Jakej uzel? 20.08.2012 Proč by tomu nerozuměl, každej kdo umí uzly i literatura Ti poví, že na spojení nestejných průměrů n
        Re: Jakej uzel? 20.08.2012 víceméně souhlas. na napojení lan na slaňování neexistuje nic lepšího než obyčejnej vůdčák (v případ
budačina 17.08.2012 zdravím nebyl ste někdo teď někdy na Budačině nevíte jak to tam bvypadá jestli je tam pořád kopec mechu nebo jestli jsou tam ty cesty aspoň trochu lezitelné děkuju za případné info
  Re: budačina 17.08.2012 Ahoj.
Bol som tam cca pred mesiacom - niektoré cesty síce majú nános machu, ale dá sa vybrať
dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Ahoj, dobrý den:) Chtěl bych se zeptat na nějaký dobrý Pražský oddíl, který je i pro širší nezkušenou veřejnost:) Dala se do mě nějaká vnitřní výzva zkusit něco nového a padlo mě do oka lezení:)Proto bych se rád stal členem nějakého oddílu, který se věnuj
  Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Zo znamená, že hledáš horoškolu, kterou si zaplatíš? Podle mně dost odlišné: horoškola/oddíl. Oddíl
    Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 @ Belial: to co nazýváš horoškola bych spíš nazval komerční horokurz. Ten druhej přístup bych nazval
  Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Humanita (jen pro studenty VŠ, pokud vím), VŠAK Chemie, HOSOHOPO, Rot sport ....
    Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Rotsport se věnuje nováčkům? To je mi novina.
AKA praha má snad taky horoškolu otevře
      Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Myslím, že klučina nemluvil o "horoškole" :)Hele, kašli na oddíl, napiš do inzerce, že hle
        Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Právě nějaký komerční kurz nebo horoškolu nehci:( Nebo je to lepší pro začátek projít nějakým základ
          Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Pokud tě zajímá nezávodní horolezectví všeho druhu od boulderingu po zimní velehory, koukni na Human
            Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 No super mrknu na to:) Moc děkuji:)
            Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 No super mrknu na to:) Moc děkuji:)
            Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Kubo, Humanita (už) bere nevysokoškoláky? (Ten stručnej příspěvek jen se jmény oddílů 09:32:52 17.08
              Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 a teď taky, v roztržitosti, bez podpisu :)))))
              Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Už jo. Mimo hlavní proud :-)
          Re: dobrý oddíl v Praze 20.08.2012 Po žních půjdeš k Turkovi!!
        Re: dobrý oddíl v Praze 17.08.2012 Do všeho ho zasvětí?
Peilstein 16.08.2012 Ahoj,
rád bych se zeptal na pár podrobností ohledně lezení v Peilsteinu. Poradíte někdo dobré místo ke spaní, případně pěkné sektory v obtížnosti 5 - 5+ ?
Díky všem
  Re: Peilstein 16.08.2012 a odkud si davide nahodou jizni morava ?
    Re: Peilstein 17.08.2012 vsechno je tam zajistene luxusne (az prejistene), na netu najdes pruvodce, kde jsou popsane cesty vc
  Re: Peilstein 17.08.2012 Byl sem tam v letech 2005 až 2008. Během těch třech let se stav oklouzání cest dost zvýšil. Takže dn
    Re: Peilstein 29.07.2013 Zdravím, prosím mohl by někdo doporučit dlouhé a dobré cesty v Peilsteině?
II až IV-. Výška
Nova anketa! 15.08.2012 Kdyz vidim soucasnou anketu, tak navrhuju dalsi:
Moje nové holka bude:
patnáctka
dvacítka
třicítka
čtyřicítka
padesátka
šedesátka
sedmdesátka
žádná, moje stará stačí
  Re: Nova anketa! 16.08.2012 Nejlepsi je mit nekolik lan ruzne delky.
  Re: Nova anketa! 16.08.2012 Dvacítka a pokudtady nějaká je, může se hnedka přihlásit :-)
    Re: Nova anketa! 16.08.2012 pokud nasetrim dost penez, poridim si zrejme but dvacitku a nebo velice zachovalou trictiku. Napr do
      Re: Nova anketa! 17.08.2012 Především není důležitej vzhled, ale to, co je uvnitř.
    Re: Nova anketa! 17.08.2012 Kdo neni blbej, ma dynamiku, moje se protahla z devatenactky na devetadvacitku a zatim nerupla, kazd
      Re: Nova anketa! 17.08.2012 Krátký lana jsou na vyblbnutí hezký, ale rozumný a použitelný je to tak až od tý třicítky.
  Re: Nova anketa! 16.08.2012 Já mám docela zachovalou čtyřicítku a leze se po ní celkem dobře, můžu jenom doporučit...
  Re: Nova anketa! 17.08.2012 zadnej sololezec..? ciste, bez lana? srabi!
Lezení v Oslu - kdo chce? 15.08.2012 Ahoj, nějak jsem se octl v Oslu a budu tu do konce roku. Tak kdybyste se tu někdo taky náhodou octli, ozvěte se, rád bych si tu někde poblíž zalezl (Hauktjern atd.). Jsem celkem guma - lezu asi rok a lezu pětky a koketuju se šestkama a až trochu požeru va
Grossvenediger a okoli 15.08.2012 Ahoj, pojedeme na 4dny na Venedigerguppe. Pujdeme z Matrei in Ostirol na Grossvenediger, ale chteli bychom udelat pokud mozno nejaky prechod/okruh na 4 dny tak aby se nemuselo prejizdet autem, tz nechat auto v Matrei in Osttirol a jit na 4 dny nahoru. Na
  Re: Grossvenediger a okoli 15.08.2012 Na skialpy je to tma bozi, ale na peso to bylo v lete pro me dost sklamani. Bud prochazky v podhuri,
    Re: Grossvenediger a okoli 16.08.2012 Diky, no ja bych tam peso nemusel, ale slibil jsem to kamaradum, kteri na skialpech nejezdi....Jo a
tatry pojisteni 4dny 15.08.2012 zdravim, chci jet od patku do tater ale nestihl sem letos zaplatit alpenverrain (timpadem cekam s placenim na zari, protoze pak by mel platit rok). Doporucte mi prosim nekdo nejake pojisteni, pojedu tak na 3 mozna 4 dny, polezu max 7, 7+...generalli je v
  Re: tatry pojisteni 4dny 15.08.2012 Alpenverein zaplaceny v zari plati i na dalsi rok jen pro nove cleny. Tj., ze jsi nikdy nebyl clenem
  Re: tatry pojisteni 4dny 15.08.2012 Muzes si koupi pojisteni primo v Tatrach, na zachrannou akci, stoji to 1EUR na den. Ve Smokovci v in
1
...
588
589
590
591
592
593
594
595
596
597
598
599
600
601
602
603
604
605
606
607
...
2263
Panťák - ztráta hračky V sobotu 18.8. jsem na Panťáku nechala oblíbenou hračku mého ročního Marečka, modrou gumovou kousací želvičku. Jestli ji tam někdo dobrý najde, prosím pošlete ji nebo nechejte u Boučků :-) Díky moc!!! Jitka N. Sinecká 22:12:53 18.08.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: