Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kdo má pravdu? 11.09.2012 Myslíte si, že "hora má dycky pravdu" nebo personifikace hory je spíš následek výškové nemoci? :o)
Martin
  Re: Lezečky Evolv 11.09.2012 evolvy musia sandut na nohu (aspon tie modely, ktore som skusal), ale 'predator' povazujem za spicko
    Re: Lezečky Evolv 11.09.2012 Díky :)
  Re: Lezečky Evolv 12.09.2012 mám Evolv Shaman a jsem velmi spokojen
    Re: Lezečky Evolv 12.09.2012 Taky přemýšlím o Rasta Shaman.... Díky za odpověď
  Re: Lezečky Evolv 14.09.2012 já je mám jako bačkory, nebo stěnové boty. Mám (tuším) elektry, dámské fialové... měkké, nesedí mi ú
  Re: Lezečky Evolv 04.09.2013 Ahoj, jo viděl jsem. Chris Sharma je používá, má u nich i svůj oblíbený model.
  Re: Havran, lezecký a boulderingový průvodce 11.09.2012 Ahoj,
ještě nevyšel ;) resp. dotisk je ve vysokém stádiu finiše. Je potřeba odladit ještě pár
    Re: Havran, lezecký a boulderingový průvodce 11.09.2012 tak bezva, shanim ho po vsech certech uz pres rok..predem diky za odvedenou praci!
  Re: Dupuytrenovy kontraktury 11.09.2012 Taky mi je našli a řekli mi, že dokud to neomezuje pohyb, tak to ničemu nevadí. Že to bolí v podstat
  Re: Dupuytrenovy kontraktury 11.09.2012 Bohužel si toho užívám už pár let. Jestli je to opravdu ono, tak se přesně neví, jak to vzniká, a pr
    Re: Dupuytrenovy kontraktury 11.09.2012 Děkuji moc, za odpovědi, já se totiž nemohu zbavit dojmu, že to mám z nějaký námahy při lezení respe
      Re: Dupuytrenovy kontraktury 11.09.2012 No to nejsou moje teorie, to mi všechno nakukali na Vinohradech v nemocnici.
  Re: Dupuytrenovy kontraktury 13.09.2012 Ahoj,
před 2 lety jsem s nimi byl na chirurgickém zákroku.Už mi to začalo ohýbat malíček. Vyř
    Re: Dupuytrenovy kontraktury 13.09.2012 A jak jsi na tom s lezenim? Ja mam neco podobneho na prstenicku - po mnoha a mnoha drobnejsich uraze
Pálava-presky 10.09.2012 ahoj, nenechal někdo v neděli na Pálavě nějaký presa?
h.kubicek@volny.cz
Omiš - Brela 09.09.2012 Ahoj všem !
jsme před rozhodnutím, zdali jet na dovolenou do Omiše nebo Brely. Co by jste nám doporučili ať už kvůli lezení nebo celkovému okolí ?
Lezení je pro nás optimální kolem 5-6.
Díky a pěkný den všem
  Re: Omiš - Brela 10.09.2012 V Brele celkem 80 cest otočených ke slunci,pěkné lehčí cesty kolem šestky i 80 metrů dlouhé,pláže he
  Re: Omiš - Brela 10.09.2012 Brela i Omiš jsou hlavně o ranním lezení, v Omiši se nechá i odpoledne. Přes den od jedenácti do stě
  Re: Výběr lana 09.09.2012 Dvojita (a polovicni) lana musis pouzivat dve najednou, zatimco jednoduche se pouziva jedine, tak js
    Re: Výběr lana 09.09.2012
      Re: Výběr lana 09.09.2012 v horním odkazu odstran mezeru nebo zkus tohle
Firma na realizaci stěny 09.09.2012 Ahoj, prosím poradil by jste mi někdo firmu na realizaci venkovní stěny Makak samozřejmě znám :-)
Předem moc díky.
  Re: Firma na realizaci stěny 09.09.2012 fy METYZOL Příbram s.r.o. - kompletní kovová konstrukce (nosná i plášť). Prakticky nezničitelná kons
  Re: Firma na realizaci stěny 10.09.2012 Rozhodne jdi do firmy, kde makaji lezci. Stavebni firma, ktera Ti udela sice neznicitelnou ocelovou
Starý Pearly 08.09.2012 Zdravím! Netušíte někdo prosím, jestli se ještě někde nedají sehnat (výprodeje apod.) starý model bot Rock Pilars Pearl (http://www.ocun.se/ images/pea
  Re: Starý Pearly 09.09.2012 Ahoj, nějaké velikosti ještě v Boulder Baru jsou. Napiš na mejl jakou hledáš velikost. Díky. Honza
  Re: Starý Pearly 09.09.2012 Nevím odkud jsi, taky záleží na velikosti. Ale u nás, v Hradci Králové na stěně, taky ještě pár kous
1
...
580
581
582
583
584
585
586
587
588
589
590
591
592
593
594
595
596
597
598
599
...
2263
Kdo má pravdu? Myslíte si, že "hora má dycky pravdu" nebo personifikace hory je spíš následek výškové nemoci? :o)
Martin SpiderCz 21:30:11 11.09.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: