Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pallavicini / Ortler (sev) v září? 17.09.2012 Ahoj,
zvažujeme Pallaviciniho nebo severku Ortleru na přelomu září a října, ale jelikož jsem takhle na podzim (narozdíl od zimy a jara) v horách nikdy nebyl, dumám, jak to tam může vypadat. Laviny, sníh, led?
Díky za odpověď.
  Re: Pallavicini / Ortler (sev) v září? 01.10.2012 ahoj,už jste tam byli?glockner myslím že podmínky nebudou úplně ideální ale lezitelný to bude,my se
    Re: Pallavicini / Ortler (sev) v září? 01.10.2012 Pak dej vedet, my se tam chystame tak radove za mesic, ale to uz by mely byt podminky v celku OK...
      Re: Pallavicini / Ortler (sev) v září? 02.10.2012 tady je můj mejl aladin88@seznam.cz tak napis já se pak ozvu po víkendu jaký to bylo...
  Re: Rolandův kámen / Křížek 17.09.2012 zdar, průvodce jsem neviděl.
je tam pár cest, tak to zajeď okouknout, vyzkoušet. vetšinou nov
    Re: Rolandův kámen / Křížek 17.09.2012 No já tam teď v neděli byl, je to tam hezké, cesty pěkně ojištěné, už proto mě zajímalo kousek histo
      Re: Rolandův kámen / Křížek 18.09.2012 zkus, jestli jsi "místňák" kluky z vrbna, pred par lety jsem potkal na lyzich borce, co se
  Re: Rolandův kámen / Křížek 18.09.2012 Pavel Pytela - spravce skal, mozna Lukas Abt taky neco vi, kontakty na skaly.horosvaz.cz
    Re: Rolandův kámen / Křížek 24.10.2012 Ahoj. Křížek je výborné lezení. V zimě se zde dá za slunečného počasí pěkně vyřádit. Průvodce není a
brno- kotelna 16.09.2012 dobry den, kotelna v brne stale funguje, ak ano, tak na ktorej ulici sa nachadza?
dik
  Re: brno- kotelna 16.09.2012 Ahoj, fungujeme jako BoulderClub Brno na adrese Přízova 3. Pokud máš zájem o členství písni mi na ma
  Re: brno- kotelna 18.09.2012 Kotelna už dávno bohužel ztratila svého ducha...
    Re: brno- kotelna 18.09.2012 Souhlas! Kotelna byla kdysi stěnka s tou nej atmosférou, co jsem kdy zažil...
      Re: brno- kotelna 18.09.2012 Trilobití éru Kotelny sem teda nezažil, ale tahle je v pohodě. Stěna jako taková mě přijde lepší, ne
        Re: brno- kotelna 19.09.2012 Kdo/co je Mordor?
          Re: brno- kotelna 19.09.2012 Územie zla v Stredozemi.
            Re: brno- kotelna 19.09.2012 Bozee, ty ses ale vtipnej..
      Re: brno- kotelna 19.09.2012 Není nad to hodnotit něco, co jste neviděli a na čem se pracuje. Zkuste se stavit a uvidíte, že jedi
        Re: brno- kotelna 19.09.2012 Buď v klidu, to je zase jen plácání nějakých zoufalců.
        Re: brno- kotelna 19.09.2012 Mě celkem stačilo, jak to tam šlo do hajzlu když to po Laďovi převzal čaj...
Rock Empire Sirion 15.09.2012 Ahoj. Máte někdo zkušenost se sedákem RE Sirion? Sháním sedák hlavně na sportovní lezení...
  Re: Rock Empire Sirion 16.09.2012 Postupne mi proslo rukama více RE sedaku a nikdy jsem si nestezoval. S Gibonem jsem začal a zhubl. S
    Re: Rock Empire Sirion 16.09.2012 Zastaralá konstrukce nohaviček, podle mě Rock empire je nejhořší značka v sedákách, která se dá aktu
      Re: Rock Empire Sirion 16.09.2012 Jsem s ním spokojen. Koupil jsem si ho právě kvůli té konkrétní konstrukci nohaviček :-)
        Re: Rock Empire Sirion 16.09.2012 To mě zas mnohem líp vyhovujou delta nohavičky. Líp se mi v nich sedí i chytaj pády.
      Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 Mám pocit, že ta nízká cena má co dělat s tím, že se ten model už nedělá a tak se vyprodává. Peníze
        Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Tak vzhledem k tomu, že na stránkách Rock Empire je označen jako novinka, tak se vyprodává asi jen s
          Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Novinka to být může, ale asi se neosvědčila, tak se toho narychlo zbavujou. Sedák za pětikilo je v č
            Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Jo, to je možný. Cena by tomu odpovídala.
              Re: Rock Empire Sirion 20.09.2012 Haha, bylo by fajn kdyby se k tomu vyjádřil nějakej jejich manažer
                Re: Rock Empire Sirion 20.09.2012 No ty tak. V hudáči dělaj hrozný dementi...
                Re: Rock Empire Sirion 30.09.2012 Se k tomu vyjádřil Vonkreuz. Ten je z Hudy sportu.
                  Re: Rock Empire Sirion 14.10.2012 Fakt? Z jakýho konkrétně? A dělá tam jen "prodavače" nebo je nějakej menežr?
      Re: Rock Empire Sirion 27.09.2012 Mne osobně taky ty sedáky od RE nepřijdou zrovna nejlepší. Mám raději Ocún, který jsou opravdu proma
        Re: Rock Empire Sirion 29.09.2012 To je celkem pochopitelný, když je prodáváš, že...
  Re: Rock Empire Sirion 16.09.2012 konstrukčně jsou to jednoznačně nejhorší sedáky dělané hlavně na cenu, která je dobrá. O dobrém sedá
    Re: Rock Empire Sirion 16.09.2012 A ta zastaralá konstrukce nohaviček znamená, že se mi v tom bude "jen" špatně sedět nebo i
      Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 V nohavičkách bych problém neviděl. Hlavním problémem je sendvičová konstrukce. Není to o tom jestli
        Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 Nějaký konkrétní TIP na sedák? Lezení na skalkách, občas hory (Tatry), větší váha lezce, nastaviteln
        Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 Zajímalo by mě co je špatného na sendvičové konstrukci? A s nějakou jinou (jakou?) konstrukcí bude a
          Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 Jj, souhlas s Alešem. Netušil jsem, že se dá na sedáku tolik pokazit...
          Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 Myslím že se to tu před časem řešilo: kdosi sháněl nej sedák na písek pro dlouhé pády a došlo se k z
            Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 Taky si myslím, že hlavní roli asi bude hrát šířka pásu, příp. u ještě lepší to asi bude v kombinaci
              Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 No ještě to může být sendvičem + lemovkou která to vše drží pohromadě.
Rozhodně se asi bude l
                Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 U nosných lemovek vidím mnohem větší problém než v pohodlí v bezpečnosti. Ty lemovky jsou samozřejmě
                  Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 Většinou chytne něco i ta "vypolstrovaná" prostřední část, ale ... To taky záleží jak ta j
                Re: Rock Empire Sirion 17.09.2012 Hmm, tak to je soda, netušil jsem, že nosná je jen ta lemovka.. Měl jsem "sendvičový" sedá
                      Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Díky za vysvětlení, tyto věci mě nenapadly. Levnější sedák jsem si koupil po zkušenosti, kdy jsem dr
                      Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 mimochodem, ten Petzl Sama, vypadá, že nohavičky má taky jen z nosných lemovek (neplatí o pásu)
                        Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Jj, i u dražších sedáků "renomovaných" značek se často jedná o sendvičovou konstrukci...
                          Re: Rock Empire Sirion 20.09.2012 Přesně! Není mi jasné jak se konstrukčně liší Sirion např. od tolik opěvovaných Petzlů...
                            Re: Rock Empire Sirion 14.10.2012 Rozdíl není vůbec žádný. To jenom některé hřeje pak pocit, že mají něco "extra značkového"
                      Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Díky za vysvětlení. Pokud si však dobře vybavuju svůj Sirion, tak sendvič to není. Taky konstrukce n
                        Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 No tak jsem si prohlédnul petzlovo úvazky a je to úplně stejný systém sendviče a nosmé lemovky, jako
                          Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Drahé bo znčka? Je rozdíl něco vymyslet a něco okopírovat. Okopírované je ale vždy jen okopírované.
                            Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Však já to nepopírám, jen říkám že je to stejná konstrukce jako u těch levnějších.
                          Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Díky za poznámku. Také jsem obešla prodejny abych porovnala sedáky Petzl se zmiňovaným Sirionem. A n
                            Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Stačí se pověsit. Poznáš hned jak a kde táhne. Ideálně pokud nikde :) ...
                              Re: Rock Empire Sirion 20.09.2012 Zkoušel někdo do tohoto sedáku odskočit? A pokud ano je to fakt tak špatný jak se píše výše?
                          Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 To je jako Dacia a BMW, oboje má čtyři kola, volant a okýnka, ale cena je jiná. A oboje si najde zák
                            Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Zkus to vic rozvest. Ten primer moc nesedi. U tech aut mi to prijde evidentni, kdezto u tech sedaku
                              Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 A v čem je rozdíl u těch aut?
                                Re: Rock Empire Sirion 18.09.2012 Zkus se v nich někdy projet a uvidíš :)
                                  Re: Rock Empire Sirion 19.09.2012 Takže stejný jako u sedáků?
                      Re: Rock Empire Sirion 27.09.2012 Takže tomu můžu rozumět tak, že klasický starý popruhový sedák je pro obratle bezpečnější než nový s
  Re: Rock Empire Sirion 20.09.2012 Božee, všichni dělaj z matroše vědu, ale myslím že u 90% lidí (včetně mě) jejich materiál neodovídá
  Re: Rock Empire Sirion 20.09.2012 Dělal jsem pár let v lezeckejch šopech ve Státech a pár let i u nás. Ve Státch byla možnost si ten m
    Re: Rock Empire Sirion 20.09.2012 Kterej starej Ocun mas presne na mysli?
    Re: Rock Empire Sirion 27.09.2012 Arcteryx mi přišel spíš drahej než že by byl vychytanej,působil na mně jako kus hadru.Kdybych měl pr
  Re: Rock Empire Sirion 20.09.2012 Já Sirion mám a přijde mi fajn. Za těch šest kil nebo za kolik že se to teď prodává ho můžu určitě d
Harasov 15.09.2012 Ahoj,kde najdu bouldry v Harasově? Předem děkuji za odpověd
  Re: Harasov 15.09.2012 Z Melnika smer Harasov. Pred Harasovem je odbocka doprava na Nebuzely. Tou asi 20m a vlevo ve strani
    Re: Harasov 16.09.2012 DÍK
      Re: Harasov 16.09.2012 Nemelo to byt spis 200m?
Štramberk - varování 15.09.2012 Ahoj, dnes odpoledne ve Štramberku - arboretu spadla dost velká část skály (skoro 2m odlom) v cestě Májová. Spadlo to bez jakéhokoliv varování a zatížení. V okolí odlomu může ještě pár kusů spadnout. Navíc, jak kameny padaly, tak mohly po cestě narazit i
  Re: Štramberk - varování 16.09.2012 Jo je to pravda, správce nás na to dneska upozorňoval. Obecně se to tam dost sype.
  Re: Štramberk - varování 16.09.2012 Chtěl jsem informovat i správce skal - na webu ČHS jsem zjistil, že je to snad Jirka Babača. Jen jse
Kempík Finale Ligure 15.09.2012 Zdar, nevíte někdo jak je to teď s placením kempu pod Monte Cuccem? Chystáme se tam na konci září tak sbíráme informace...díky Honza
  Re: Kempík Finale Ligure 17.09.2012 Nazdar, v pátek 14.9. jsme se od tamtud vrátili a do té doby to bylo zadarmo... ;-)
Petr Barna 15.09.2012 Ahoj, nevíte někdo, kde bych mohl zastihnout Petra Barnu, bývalého správce stěny na Mostech? Telefon mi záměrně nebere a na maily také nereaguje. Děkuji. Ondra
  Re: Petr Barna 15.09.2012 Hele, asi tě napotěšim, před časem tu byla trochu aféra. Mně osobně poslal zpět peníze za vrácené le
  Re: Petr Barna 16.09.2012 Hehe, Petra ma rado cim dal tim vic lidi...
  Re: Foto dne - Ceüse? 15.09.2012 njn, co taky cekat za vykvet inteligence s nickem Bibendum ...
    Re: Foto dne - Ceüse? 15.09.2012 Tiez si myslim, ze by sa mu hodil viac vojensky strih namiesto dievcenskeho ucesu.
  Re: Foto dne - Ceüse? 15.09.2012 Buď seš Martinův kámoš a děláš si z něj srandu, s tím že on ví kdo se za tou přezdívkou skrývá, nebo
    Re: Foto dne - Ceüse? 16.09.2012 ale on tam tu pneumatiku fakt má. A je to slušně položená otázka. Tak nevím co tolik zloby.
      Re: Foto dne - Ceüse? 16.09.2012 nějak nechápu... jakou pneumatiku?? kde? co?
Pariz 14.09.2012 Libor dal v kvalifikaci neskutecnej cas rovnejch 6:00! tak drzte palce at se mu dari i dal
  Re: Pariz 14.09.2012 tak prej to asi nebude legitimni cas kvůlivá nakejm problemum s casomirou. skoda skoda skoda. LIBORE
  Re: Pariz 14.09.2012 tak prej to asi nebude legitimni cas kvůlivá nakejm problemum s casomirou. skoda skoda skoda. LIBORE
1
...
578
579
580
581
582
583
584
585
586
587
588
589
590
591
592
593
594
595
596
597
...
2263
brno- kotelna dobry den, kotelna v brne stale funguje, ak ano, tak na ktorej ulici sa nachadza?
dik Denis 09:35:32 16.09.2012odpovědět
  Re: brno- kotelna Ahoj, fungujeme jako BoulderClub Brno na adrese Přízova 3. Pokud máš zájem o členství písni mi na mail nebo mrkni na náš facebook a stav se někdy zalézt. Vitorio 11:33:04 16.09.2012odpovědět
  Re: brno- kotelna Kotelna už dávno bohužel ztratila svého ducha...
K. 22:16:42 18.09.2012odpovědět
    Re: brno- kotelna Souhlas! Kotelna byla kdysi stěnka s tou nej atmosférou, co jsem kdy zažil... 22:27:31 18.09.2012odpovědět
      Re: brno- kotelna Trilobití éru Kotelny sem teda nezažil, ale tahle je v pohodě. Stěna jako taková mě přijde lepší, než na Moraváku a doplňků na různá alotria je tam víc než dost. Ovšem není nad Mordor;-) Willhem 22:46:16 18.09.2012odpovědět
        Re: brno- kotelna Kdo/co je Mordor? Lea 00:02:15 19.09.2012odpovědět
          Re: brno- kotelna Územie zla v Stredozemi. tah-sha-tunga 17:51:44 19.09.2012odpovědět
            Re: brno- kotelna Bozee, ty ses ale vtipnej.. .. 22:06:03 19.09.2012odpovědět
      Re: brno- kotelna Není nad to hodnotit něco, co jste neviděli a na čem se pracuje. Zkuste se stavit a uvidíte, že jediné co se vytratilo z atmosféry staré kotelny je prach, špína a nepřístupnost. Kdo chce lézt pravidelně a sám i ten kdo chce chodit nárazově nebo s partou má možost. Nehledě na větší komfort a zázemí ... Pokud máte konstruktivní návrh co zlepšit, dejte mi prosím vědět, bohužel zatím neumíme všechno podchytit hned. dík Vitorio 15:58:27 19.09.2012odpovědět
        Re: brno- kotelna Buď v klidu, to je zase jen plácání nějakých zoufalců. Vata 16:27:22 19.09.2012odpovědět
        Re: brno- kotelna Mě celkem stačilo, jak to tam šlo do hajzlu když to po Laďovi převzal čaj... 22:15:50 19.09.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: