Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
      Re: plzeňské oblasti 18.10.2012 Bikere mrkni na stránky slovutného oddílu Alpin Plzeň, je tam spousta skal, které nejsou zatím na Le
        Re: plzeňské oblasti 18.10.2012 Díky, koukám na to.
  Re: dobrej specialista na ruku v Praze 18.10.2012 Radek Kebrle - ale je v Praze jen 1 den v týdnu, jinak ordinuje ve Vysokém nad JIzerou. Napiš mu ema
Spy.Dr Hardware 17.10.2012 Ahoj,nevíte náhodou někdo jak by se dal sehnat kladkostroj k natahování lajny Spy.Dr Hardware.Viděl sem ho na fotkách a vypadá moc dobře,jen po výrobci ani stopy.Díky Malec
  Re: Bolest zápěstí. 16.10.2012 čau.. asi bude hlavní jak často lezeš a co do toho děláš za práci ( asi teda pracuješ) já sem měl ně
  Re: Bolest zápěstí. 16.10.2012 Aby to nebyl útlak nervus medianus- karpální tunel..záleží na příznacích, době výskytu bolesti, její
    Re: Bolest zápěstí. 16.10.2012 Me zas bolelo zapesti a taky nepomohl klid, pak jsem byla za Hebelkou, kterej mi rek, ze mam hypermo
      Re: Bolest zápěstí. 16.10.2012 Tlačenka.
      Re: Bolest zápěstí. 17.10.2012 Sulc..
  Re: Bolest zápěstí. 17.10.2012 Pesel sem si tim take:
PROTAHUJ o106 jak pred lezenim, tak po lezeni ci jine aktivite
    Re: Bolest zápěstí. 17.10.2012 Vezmi telefon, zavolej Hebelkovi,pak sedni do auta, nebo žluteho busu známé společnosti směr Praha.
      Re: Bolest zápěstí. 17.10.2012 Taky bych radši nejdřív zajel k Filipovi, než vrážet prachy a hlavně čas rekonvalescence do diagnóz
    Re: Bolest zápěstí. 17.10.2012 Dobře, díky moc, budu se toho držet a zkusím, jak dlouho by to mělo trvat ? respektive kolik toho wo
      Re: Bolest zápěstí. 17.10.2012 ahoj jestli te po pul roce nezaberou vsechny tady ty postupy, tak mi napis. Hlavne co bych doporucil
      Re: Bolest zápěstí. 18.10.2012 Na ty chrupavky jsem dostala od Hebelky takovy specialni ortezy - slo o to, ze ty ortezy pomahaly sv
sedak 15.10.2012 ahoj,
poradite sedak na hory? aby mal dve spony na centrovanie podla hrubky oblecenia (pripadne pas co ide posuvat vo vnutri, ale taketo riesenie sa mi moc nezda), nastavovacie nohavicky, a idealne bola aj damska verzia. zatial favorit petzl corax
  Re: sedak 16.10.2012 Nemám to zatím vyzkoušený, ale jen tip k úvahám - nějakej skialpovej. Slibuju si od něj že bude OK n
    Re: sedak 16.10.2012 ja bych to tak neresil, staci jakejkoliv sedak se stahovacima nohavickama, pride mi ze lidi tady vic
      Re: sedak 16.10.2012 :-DDD
      Re: sedak 16.10.2012 Jasný ale zas když už za to mám dát ty nehorázný peníze tak není nic špatnýho na tom že chci aby mi
    Re: sedak 16.10.2012 Párkrát jsem ve skialpovým seděl a slaňoval a žádnej velkej komfort to není, mám od singing rocku. S
      Re: sedak 16.10.2012 zdar corax je dobrá volba jenom ty "dvě" oka asi nefungujou jak by měli stejně to budeš st
    Re: sedak 16.10.2012 ok skialpovy vazne nie ... horami som myslel ze beres sebou kopu matrosu takze potrebujes aby nebol
  Re: sedak 16.10.2012 ja mam edelrid duke, je super- 4prezky, posuvny pas
  Re: sedak 16.10.2012 Používám sedák SINGING ROCK Zeal a zatím spokojenost jak na hory, vícedélky, hakovačky, skalky akorá
Dotaz - Býčí skála 14.10.2012 Ahoj lezci.
Nevíte prosím, co je za cestu na Býčí skále,
zcela vpravo, vedle cesty Patagonie???
Díky :-)
  Re: Dotaz - Býčí skála 15.10.2012 přes tři očka? valachovo svědectví, RP prej kolem 8...
    Re: Dotaz - Býčí skála 15.10.2012 Díky moc.
Ano, přes 3 oka a pak zelenou plotnou přes skobky.
Velmi vtipné je, že tu ce
Stehenní bandáž 14.10.2012 nemáte někdo tip na nějakou vhodnou stehenní bandáž na kolínka do děr, nohand restů, krápníků a podobně??
Díky
  Re: Stehenní bandáž 14.10.2012 Pořádné nákolenice (i když kryjí spíš stehno, název zmiňuje koleno) si musíš udělat sám, nanicovaté
RP Ozone QC 14.10.2012 Nevíte, jak moc se časem roztáhnou lezečky RP Ozone QC?
  Re: RP Ozone QC 14.10.2012 docela joo
    Re: RP Ozone QC 14.10.2012 Pokud se teda bavíme o těch samých, tak mi se natáhly opravdu minimálně...spíše se zformovaly na noh
      Re: RP Ozone QC 14.10.2012 Taky se mi neroztáhly skoro vůbec a to mám již druhé, až po podlepení se roztáhnou.
        Re: RP Ozone QC 14.10.2012 Lehounce povolí na dýlku, do šířky fakt ne. Ale super lezačky, do dírek jak stvořené, na lištičky a
  Re: RP Ozone QC 14.10.2012 mě se nepohnuly snad ani o kousek (vel. 40)
  Re: RP Ozone QC 14.10.2012 Jestli myslíš ty na sucháč, tak ani o píď, na vícedýlky např. do hollentalu si je ani neberu, jen na
    Re: RP Ozone QC 15.10.2012 Neroztáhly se,spíš jak někdo psal vejš sformovaly na nohu.
  Re: RP Ozone QC 15.10.2012 A jak velký je máte v poměru k číslu běžný boty, nebo jiným lezkám cca??
  Re: RP Ozone QC 16.10.2012 běžnou velikost mám 42.5, lezky 41 (předtím jsem měl 42, ale ty byly moc dlouhé)
Stru
    Re: RP Ozone QC 16.10.2012 Já právě zkoušel o číslo menší, než mam většinu bot a nebyly nijak bolestivé, do těch o půl čísla me
      Re: RP Ozone QC 16.10.2012 na to budou ideální, takový kopejtka to jsou :)
1x týdně na boulder, kde je můžeš dle
      Re: RP Ozone QC 16.10.2012 na to budou ideální, takový kopejtka to jsou :)
1x týdně na boulder, kde je můžeš dle
Antireklama na časopi Outdoor 12.10.2012 Do říjnového čísla časopisu Outdoor jsem nahlédl jen zběžně v knihovně(poprvé v životě) a byl jsem docela šokován, když jsem v sekci lezecké metodiky na stranách 28 a 29 našel obrázky správného osmyčkového uzlu, který je však na obrázku zcela špatně a spr
  Re: Antireklama na časopi Outdoor 13.10.2012 Když už jsme u této tématiky; oddíly Skautu stále učí, že horolezci používají dračí smyčku (bez poji
    Re: Antireklama na časopi Outdoor 13.10.2012 Asi by bylo vhodné napsat "některé oddíly Skautů". A možná i konkrétní oddíly uvést, a roz
    Re: Antireklama na časopi Outdoor 13.10.2012 Jó skauti, to je kapitola sama o sobě...
      Re: Antireklama na časopi Outdoor 16.10.2012 Myslim, ze takove trapne komentare odpovidaji urovni diskutujicich. Skaut nejsem a nikdy jsem nebyl,
  Re: Antireklama na časopi Outdoor 13.10.2012 Vydavatel: Boremi Invest (dříve správa nemovitostí). Šéfredaktor: Michal Včeliš vcelis@boremi.cz (dř
    Re: Antireklama na časopi Outdoor 13.10.2012 Díky.. pošlu to dál.
Hříměždice 12.10.2012 V lomu našla OVK chemickou maltu, borháky i velký trezor. Co je v něm, se neví (Praha.idnes.cz, 10.10.2012):
Speciálně vybrané a vycvičené lezecké družstvo prohledávalo nástupy stěn v lomu v Hřiměždicích na Příbramsku. Rekreační lezec je v úterý up
  Re: Hříměždice 13.10.2012 To už je zase duben?
    Re: Hříměždice 14.10.2012 to trochu nechapu co se im do teho seru at to tam vratiju odbornici na slovo vzati
1
...
571
572
573
574
575
576
577
578
579
580
581
582
583
584
585
586
587
588
589
590
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: