Ahoj, začínám pravidelně jezdit do Prahy a chtěl bych si zajít na nějakou dobrou stěnu. Lokalitu celkem neřeším. Mohli byste mi prosím poradit, která je v Praze nejlepší? Chápu, že to má každý jinak, ale aspoň nějaký tip. Díval jsem se na net, ale z fotek
Lidi nemáte někdo alba od týhle kapelky, nebo link na stažení. Shánim kde se dá a nikde to neni. Věřim že někdo z lezců to mít bude, protože to je pravá lezecká music :-)
Hejhola! Nemáte někdo naskenovaný průvodce na šutry ve Vesci u Liberce? Já bych si průvodce od kluků z Bouldermania koupil, ale oni už nemají jediný exemplář k mání. Díky.
Můžete mi někdo poradit nějaký typ na zimní spacák do alp? uvažuji o sir joseph erratic plus 1000. má komfort -14. poraďte prosím. také jsem koukal že něco podobného dělá patison a carintie... díky za cenné rady
Chci se zeptat zkušených lezců kde je hranice mezi on sight a flash ? Lezl jsem v juře a vedle mě byl jeden němec co lezl cestu vedle. Viděl jsem ho v části cesty. Když jsem lezl já tak mi ale nikdo neradil ani mi neřekli kde jsou klíčové chyty. Je to on
Ahoj,MUDr.Hebelka má dovolenou,doporučíte mi někoho kdo není fušér,kdo fakt umí,s kým máte dobrou zkušenost? Potřebuju řešit záprstní kost ukazováku,asi zlomeninka či co..a po blbejch zkušenostech nechci jít nikam jen tak na blind. Dík
Ahoj,nevíte náhodou někdo jak by se dal sehnat kladkostroj k natahování lajny Spy.Dr Hardware.Viděl sem ho na fotkách a vypadá moc dobře,jen po výrobci ani stopy.Díky Malec
Ahoj,
chci se zeptat, v květnu mě začalo bolet zápěstí leve ruky při ohybu, myslel jsem ,že je to zátěží z treningnu i doktor to potvrdil, doporučil 3 tydny klid, nejakou mastičku, po 3 tydnesch se bolest ruky nezměnila, zmirnila se a vyskytl se ve
Ahoj, začínám pravidelně jezdit do Prahy a chtěl bych si zajít na nějakou dobrou stěnu. Lokalitu celkem neřeším. Mohli byste mi prosím poradit, která je v Praze nejlepší? Chápu, že to má každý jinak, ale aspoň nějaký tip. Díval jsem se na net, ale z fotek toho moc nezjistím... Díky!
- Smíchoff: pěkný cesty, všechny možný profily, vysoká stěna, hodně lidí ve špičce, holky maj lenější vstup
- Cibulka: už jsem tam nebyla tak 2 roky, ale tenkrát bejvaly taky hezký cesty, ale nižší stěna a celkově menší. taky měli hnusný pivo
- Ruzyně - hezký cesty, hlavně převisy
- Mammut - hodně rozmanitý profily, divný cesty, dobrý hermelíny
- Chodov - nejvyšší(nestačí 30m lano), málo lidí, ale byla jsem jen jednou, tak cesty zatim nehodnotim
Bouldry:
- BoulderBar i LokalBlok super. Přijde mi, že BB bejvá narvaný víc v út+čt, zatímco Lokál spíš v po+st ;)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.