Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 Francesco Tremolada: Freeride in Dolomiti II
    Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 zdar . lececke pruvodce jsou u simci na webu lececkepruvodce.cz Je jich tam dost a vetsinou vsechny
      Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 bacha, máš překlep v linku.
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 Kalamárka... pro přespolní velmi špatně sehnatelná.
    Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 všechny dostupné průvodce na slovensko jsou špatně sehnatelné
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 Když bude za cenou takovou, aby se mi to nevyplatilo objednat z německa, tak bych měl zájem o aktuál
    Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 A na tom tvým eshopu nechceš prodávat průvodce levnější než v Německu?
      Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 26.10.2012 Když mají venku novějšího průvodce i s poštovným za levnějc než tady je starší a použitý, kde objedn
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 já bych měl určitě zájem o Margalef, pokud by byl
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 Průvodce po Sicílii. Do února ho budu kupovat. Jen je otázka kde.
    Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 Také můžu doporučit se obrátit ohledně průvodců na Simonu Ulmanovou má dobrý výběr lezeckých oblastí
      Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 03.11.2012 Díky všem za tipy a zájem. Něco z toho, co jste chtěli, jsem objednali a už to přišlo. Dnes část z t
        Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 03.11.2012 průvodce na korsiku
    Re: porovnání bund 24.10.2012 Lepší je husí, ale mám tu od Warmpeace a na postávání pod skalama je víc než dobrá. Pokud tě prachy
      Re: porovnání bund 24.10.2012 Bundu chci využívat na na skialpy jako zálohu pro velkou zimu (pod membránovku). Na toulání se pod s
        Re: porovnání bund 25.10.2012 Péřovku na skialpy? To jsi šťastnej člověk, že se tak efektivně ochlazuješ. Já spíš mívám opačnej pr
          Re: porovnání bund 25.10.2012 Já na skialpech nechodím nijak závratnou rychlostí a občas je doopravdy pěkná zima. ;)
A potí
  Re: porovnání bund 24.10.2012 Je obecně uznávaný názor že kachní peří je laciná náhražka peří husího, ale i u toho husího velmi zá
  Re: porovnání bund 24.10.2012 Husí je jasně nejlepší, ale jak tu píšou výše - není husí jako husí :)
    Re: porovnání bund 25.10.2012 Ja jsem kupoval perovku na zaklade informaci z netu co jsem nasel.
Pokud ma peri at
      Re: porovnání bund 25.10.2012 Díky za zajímavé informace!
Rozdíl mezi vybranými bundami by tedy neměl být až tak velký, ale
        Re: porovnání bund 26.10.2012 Rozhodně doporučuji rakoncaje. Mám od něj tři bundy a dva spacáky a vždy naprostá spokojenost a spol
rotátorová manžeta 24.10.2012 čau, máte někdo zkušenosti s namoženou rotátorovou manžetou? (pauza na jak douho, jaký rehab.cviky po pauze, nějaký potrav.doplnky...?)
díky
Honza
  Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 no znám 7 A boulder s tímto názve jinak je to celkem směšný název :)
  Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 Ono je to i něco jiného než boulder na Seníku? :-D
    Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 ja se z toho dostaval 3 mesice temer bez lezeni a pak jeste cca 2 mesice jsem to nehrotil. ted je to
      Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 díky...a po jaké době cca jsi mohl začít dělat ta rehabilitační cvičení s gumou? je mi jasné, že až
        Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 Ahoj když sem psal ten hořejší koment neměl sem čas takže.. udivuje mě že sem vždycky lidi píšou až
      Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 díky...a po jaké době cca jsi mohl začít dělat ta rehabilitační cvičení s gumou? je mi jasné, že až
        Re: rotátorová manžeta 25.10.2012 Skus fakt prva tu masaz aspon 2x neni to špatná rada terapeut nebo masér ti i poradí co a jak :)
          Re: rotátorová manžeta 26.10.2012 masaz ceho ?
  Re: rotátorová manžeta 25.10.2012 ok, díky za tipy
  Re: rotátorová manžeta 26.10.2012 Ahoj. Já sem s tím měl problémy střídavě asi 2 roky. Jednou mě na rehabkách naučili jednoduchý cvik
    Re: rotátorová manžeta 26.10.2012 no nechcu rýpat ale taková rada može víc uškodid než pomoct protože pri malém vytočení právě v onom
  Re: autostan 24.10.2012 Jo koukal jsem na to už několikrát, nikdy jsem v tom nespal, takže bych taky uvítal nějaké zkušenost
  Re: autostan 24.10.2012 Dle mého názoru jsou investice do autostanu vyhozené peníze.
nevýhody:
Střecha auta je
    Re: autostan 24.10.2012 Tohle jsem už trochu prozkoumával, na dvě nevýhody mám odpověď. Na dvě ne.
- Střecha auta je
      Re: autostan 24.10.2012 No našel jsem autostany.cz vypadá to moc pěkně ale ta věc krádeže je samozřejmě možná, protože to na
        Re: autostan 24.10.2012 1) Do dvou minut to sundá leda tak sťukaná parta zaměřená na kradení autostanů :-) 2) Při vší úctě k
    Re: autostan 24.10.2012 Jo, ještě s tou nosností. Každý z prodejců stanů tvrdí, že nosnot lyžin je uváděna mnohem nižší, než
      Re: autostan 24.10.2012 Jo statické nosnosti bych se nebál. pokud tam tedy člověk nebude obrábět dvě megašpekny. Jízdní vlas
  Re: autostan 24.10.2012 Na to, že je to mírně širší než střecha si dejte pozor. Dostal jsem ještě na Felicii pokutu za to, ž
    Re: autostan 25.10.2012 Pokud to přesahuje půdorys auta (byť i bez zrcátek), tak se mi to taky zdá o držku. Pokud jen půdory
Vertikal ČT sport 23.10.2012 Na ČT-4 sport byl v pondělí pořad Vertikal - doporučuji ke shlédnutí. :-) V pohledu veřejnosti na lezení asi nadělal parádní škodu. Pohled na skalní motající se pískaře, blekotání o překližce a nesouvislé odpovědi hostů ve studiu zachránoval Onbdra Beneš.
  Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 Nepleteš s to nějak? Včera v programu Vertical nebyl, v archivu ho taky nemají a v posledním je samé
      Pepo pepo.. 23.10.2012 ..vůbec nevíš o čem to je.. Překližka se Tě asi právem dotkla. Zkus občas vyrazit ven a poznáš co vš
  Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 No, moderátora mě bylo líto. Většina odpovědí hostů jednou větou. Téma pořadu se trochu míjelo se za
    Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 Tak to byla hodne ZENova zalezitost :)))
Kdyby tam vzali Benesaka osobne, tak jim mohl neco p
      Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 No to že tam Beneše nevzali je jen a jen pro jeho dobro. Veřejným vystoupením by si akorát utřel ost
        Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 On ma ale dobrej projev ...
          Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 Ve vší úctě k Rákoskovi, nemá Joska v takových pořadech už co dělat. Bohužel. Vždy měl co říci, ale
            Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 Co je vlastne Joskovi?
              Re: Vertikal ČT sport 24.10.2012 Jo co je rakoncajovi? Také mi to přišlo jako dost na prd rozhovor. :-( oba byli docela nemožní ... a
                Re: Vertikal ČT sport 24.10.2012 Podle mě to byl tím, že nemaj dost prvolezů.
            Re: Vertikal ČT sport 24.10.2012 Nebylo to špatné... a s ohledem na Rakoncajovu nemoc už vůbec ne. Mě pořad vyloženě potěšil:-)
  Re: Kleslo 22.10.2012 Neproběhla!
stena 22.10.2012 ahoj nemate nekdo zkusenost s budovanim lezecke steny v panelaku? mam namontovany chyty na drevotr. deskach a chtel bych je dat na strop. nerad bych si ustlal i s deskou na zadech. diky zdenek
  Re: stena 22.10.2012 Chemické/mechanické kotvy do stropu, kotvy mají udanou přibližnou nosnost podle materiálů do jakých
  Re: stena 22.10.2012 bacha na nejstarší typy paneláků, mají stropní panely jenom 8 cm a na nich bude položená elektrika.
Novy odkaz - Pocasi a podminky v oblastech 22.10.2012 Zdravim.Mozna uz to tu nekdy bylo,ale tak me napadlo,ze by nebylo od veci,kdyby tvurci Lezce,pridali nekam k odkazum aktualni pocasi a podminky pro lezeni ci bouldering v konkretnich oblastech.Data by aktualizovali sami lezci.Vidim to jako super vec,ktera
  Re: Novy odkaz - Pocasi a podminky v oblastech 22.10.2012 Zajímavý by byl graf, něco jako na 8a.nu, kde je graf počet přelezů za měsíc v dané oblasti, podle t
SPOT - GPS 21.10.2012 Pořídil jsem si horské kolo, bohužel mne baví jezdit po opuštěných lesních cestách. Moji známi projeli se mnou pár kaluží a už se mnou nechtějí jezdit. A to jsem jim neukázal ty nejdrsnější trasy s broděním a úzkými stezkami přes křoviny.
Přemýšlím
  Re: SPOT - GPS 22.10.2012 Přišlo by mi to jako dobrá věc např. pro starého a nemocného člověka, ale na projížďky na kole nebo
  Re: SPOT - GPS 22.10.2012 Spise je to otazka pomeru ceny te hracky a stavu tveho konta.. blbosti ssebou clovek uz tak nosi spo
    Re: SPOT - GPS 23.10.2012 Bud v klidu. Jestli hodne jezdis na kole, statisticky te sunda auto. V lese se ti nic nestane. Budiz
      Re: SPOT - GPS 23.10.2012 :))Měl jsem to taky na mysli, ale nějak jsem to nenapsal. :))
        Re: SPOT - GPS 23.10.2012 Mokre listi + Prudka zatacka + Strom = Zlomeny kotnik
  Re: SPOT - GPS 28.10.2012 Jezdim na horakovi skoro vzdycky sama, i prejezdy v Alpach, a kdyz jezdis sam v odlehlych koncinach,
    Re: SPOT - GPS 28.10.2012 Ahoj Lenko,
spolehat se na to, ze se ti nic vaznejsiho nestane a volat pomoc nebude potreba,
1
...
569
570
571
572
573
574
575
576
577
578
579
580
581
582
583
584
585
586
587
588
...
2263
  Re: porovnání bund husi peri je kvalitnejsi, a apron ma 650cuin - lepsi loft = lepsi izolace. proto i rozdil v cene. sara 17:04:38 24.10.2012odpovědět
    Re: porovnání bund Lepší je husí, ale mám tu od Warmpeace a na postávání pod skalama je víc než dobrá. Pokud tě prachy netrápěj, tak vyzkoušej tu Rakoncajovku. 18:00:26 24.10.2012odpovědět
      Re: porovnání bund Bundu chci využívat na na skialpy jako zálohu pro velkou zimu (pod membránovku). Na toulání se pod skala a na občasné zvýšení tepelného komfortu ve spacáku.. Milan 18:45:33 24.10.2012odpovědět
        Re: porovnání bund Péřovku na skialpy? To jsi šťastnej člověk, že se tak efektivně ochlazuješ. Já spíš mívám opačnej problém - kde ještě co otevřít a sundat, abych se neupek. Ale je pravda, že -30 může být v zimě i evropskejch horách. honza 07:29:25 25.10.2012odpovědět
          Re: porovnání bund Já na skialpech nechodím nijak závratnou rychlostí a občas je doopravdy pěkná zima. ;)
A potím se spíš na běžkách.. :) Milan 08:46:10 25.10.2012odpovědět
  Re: porovnání bund Je obecně uznávaný názor že kachní peří je laciná náhražka peří husího, ale i u toho husího velmi záleží na produkci. Pokud vím tak Rak je jedn z mála výrobců co umí deklarovat původ peří a jeho kvalitu, takže vyší cena asi opodstatněná. Moje zkušenost- péřovka Salewa kachní peří- šit co vydržel 2sezóny, péřovka Rak- slouží a slouží... 19:58:33 24.10.2012odpovědět
  Re: porovnání bund Husí je jasně nejlepší, ale jak tu píšou výše - není husí jako husí :) ECstore.cz 21:31:36 24.10.2012odpovědět
    Re: porovnání bund Ja jsem kupoval perovku na zaklade informaci z netu co jsem nasel.
Pokud ma peri at uz husi i kachni stejny loft tedy napriklad 700CUIN, tak je pomer vaha/teplo vpodstate stejna (samozrejme pokud vyrobce nekeca).
Kvalitnejsi peri je ze starsich ptaku, tzn. starsi kachna vydrzi dele a bude kvalitnejsi nez mlada husa, ale to uz clovek stejne nepozna co kupuje... Takze rict ze obecne je husi kvalitnejsi nez kachni se podle me rict neda, zalezi co tam vyrobce da.
Dalsi vec je napln napr 90%/10%. Lepsi je vic peri 90% a mene pirek 10%, ktere se tolik nenafouknou. Tam muzou byt velke rozdily mezi vyrobci pokud to napriklad neuvadeji...
Asi hlavni vyhoda husiho je, ze se da koupit s vetsim loftem, az 900CUIN, coz u kachny clovek nesezene. Ale pokud clovek porovnava kachnu a husu se stejnym loftem 700CUIN, tak je to podle me jedno.
Na druhou stranu jsem cetl, ze kachni lepe odolava vlhkosti a necuckuje se tolik jako husi, kdyz je vlhke, ale nikde jsem pak nenasel vic informaci, takze nevim jiste...
Vic napriklad tu http://www.myluxurymattress.com/blog/ goose-down-comforter-vs-duck-down-comforter Buri10:10:26 25.10.2012odpovědět
      Re: porovnání bund Díky za zajímavé informace!
Rozdíl mezi vybranými bundami by tedy neměl být až tak velký, ale asi by to chtělo víc informací od výrobce. Které ovšem nejsou až tak snadno dostupné.. Milan 10:27:11 25.10.2012odpovědět
        Re: porovnání bund Rozhodně doporučuji rakoncaje. Mám od něj tři bundy a dva spacáky a vždy naprostá spokojenost a spolehlivost. je to rozhodně kvalita 23:01:32 26.10.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: