Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Short Documentary project 25.10.2012 IMPORTANT NOTICE TO ALL CLIMBERS IN CZECH REPUBLIC.
HELLO, DOBRY DEN! MY NAME IS LOURENçO SASSETTI. I AM A PORTUGUESE FILM DIRECTING STUDENT AT FAMU AND MY NEXT PROJECT IS A 10 MIN. DOCUMENTARY PORTRAIT. IT WILL INVOLVE FOLLOWING A PERSON
  Re: Short Documentary project 26.10.2012 Fuck "caps lock"!!!
  Re: Short Documentary project 26.10.2012 Learn some netiquette first, stoopid.
    Re: Short Documentary project 26.10.2012 ? did I come here and call you names? I am trying to work so I'd appreciate if you mind your own bus
      Re: Short Documentary project 26.10.2012 I am sorry if the fact I used CAPS LOCK offends anybody. I did it because of the urgency, because th
        Re: Short Documentary project 26.10.2012 Famous climbers: gipsy, dipsy, bacon, wolf, poverty, rebel, beak, turkmen, whitemaker, hoodee, fearm
          Re: Short Documentary project 26.10.2012 Thx, stoopid. I knew you wouldn't read the link I posted.
            Re: Short Documentary project 26.10.2012 VIKTOR? WTF? YOU ARE...no need to waste rough words....Good luck finding your subject Lou! :)
      Re: Short Documentary project 26.10.2012 I am sorry if the fact I used CAPS LOCK offends anybody. I did it because of the urgency, because th
        Re: Short Documentary project 26.10.2012 ok capslock was bad but the excuse is ok and viktor is overreacting ...
I think Makak, could
        Re: Short Documentary project 26.10.2012 Hi Lourenco,
re the (over)reaction on capslocks - one of the specifics of this virtual commun
        Re: Short Documentary project 27.10.2012 hi Lourenco I am sorry I havent seen your contribution earlier. Maybe I would give you some hints o
Sněžník 25.10.2012 Čau, nevíte někdo jak to vypadá s boulderovým průvodcem na sektorty Best of direkt, bueno atd. Je tam spousta nových boulderů, který v tom starym nejsou.
Ubytko Fontáč 25.10.2012 Zdravím, chtěl bych se informovat jestli máte někdo typy na ubytování ve fontáči nebo okolí cca 20km, budu rád za nějaké tipy, a info kolik se to tam tak pohybuje třeba nějaké chatky s kuchyňkou atd uplně stačí :) ..Děkuji
  Re: adam ondra rozhovor 26.10.2012 Dík, pěkný a zajímavý počtení!
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 Francesco Tremolada: Freeride in Dolomiti II
    Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 zdar . lececke pruvodce jsou u simci na webu lececkepruvodce.cz Je jich tam dost a vetsinou vsechny
      Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 bacha, máš překlep v linku.
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 Kalamárka... pro přespolní velmi špatně sehnatelná.
    Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 všechny dostupné průvodce na slovensko jsou špatně sehnatelné
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 Když bude za cenou takovou, aby se mi to nevyplatilo objednat z německa, tak bych měl zájem o aktuál
    Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 A na tom tvým eshopu nechceš prodávat průvodce levnější než v Německu?
      Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 26.10.2012 Když mají venku novějšího průvodce i s poštovným za levnějc než tady je starší a použitý, kde objedn
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 já bych měl určitě zájem o Margalef, pokud by byl
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 Průvodce po Sicílii. Do února ho budu kupovat. Jen je otázka kde.
    Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 25.10.2012 Také můžu doporučit se obrátit ohledně průvodců na Simonu Ulmanovou má dobrý výběr lezeckých oblastí
      Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 03.11.2012 Díky všem za tipy a zájem. Něco z toho, co jste chtěli, jsem objednali a už to přišlo. Dnes část z t
        Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce 03.11.2012 průvodce na korsiku
    Re: porovnání bund 24.10.2012 Lepší je husí, ale mám tu od Warmpeace a na postávání pod skalama je víc než dobrá. Pokud tě prachy
      Re: porovnání bund 24.10.2012 Bundu chci využívat na na skialpy jako zálohu pro velkou zimu (pod membránovku). Na toulání se pod s
        Re: porovnání bund 25.10.2012 Péřovku na skialpy? To jsi šťastnej člověk, že se tak efektivně ochlazuješ. Já spíš mívám opačnej pr
          Re: porovnání bund 25.10.2012 Já na skialpech nechodím nijak závratnou rychlostí a občas je doopravdy pěkná zima. ;)
A potí
  Re: porovnání bund 24.10.2012 Je obecně uznávaný názor že kachní peří je laciná náhražka peří husího, ale i u toho husího velmi zá
  Re: porovnání bund 24.10.2012 Husí je jasně nejlepší, ale jak tu píšou výše - není husí jako husí :)
    Re: porovnání bund 25.10.2012 Ja jsem kupoval perovku na zaklade informaci z netu co jsem nasel.
Pokud ma peri at
      Re: porovnání bund 25.10.2012 Díky za zajímavé informace!
Rozdíl mezi vybranými bundami by tedy neměl být až tak velký, ale
        Re: porovnání bund 26.10.2012 Rozhodně doporučuji rakoncaje. Mám od něj tři bundy a dva spacáky a vždy naprostá spokojenost a spol
rotátorová manžeta 24.10.2012 čau, máte někdo zkušenosti s namoženou rotátorovou manžetou? (pauza na jak douho, jaký rehab.cviky po pauze, nějaký potrav.doplnky...?)
díky
Honza
  Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 no znám 7 A boulder s tímto názve jinak je to celkem směšný název :)
  Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 Ono je to i něco jiného než boulder na Seníku? :-D
    Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 ja se z toho dostaval 3 mesice temer bez lezeni a pak jeste cca 2 mesice jsem to nehrotil. ted je to
      Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 díky...a po jaké době cca jsi mohl začít dělat ta rehabilitační cvičení s gumou? je mi jasné, že až
        Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 Ahoj když sem psal ten hořejší koment neměl sem čas takže.. udivuje mě že sem vždycky lidi píšou až
      Re: rotátorová manžeta 24.10.2012 díky...a po jaké době cca jsi mohl začít dělat ta rehabilitační cvičení s gumou? je mi jasné, že až
        Re: rotátorová manžeta 25.10.2012 Skus fakt prva tu masaz aspon 2x neni to špatná rada terapeut nebo masér ti i poradí co a jak :)
          Re: rotátorová manžeta 26.10.2012 masaz ceho ?
  Re: rotátorová manžeta 25.10.2012 ok, díky za tipy
  Re: rotátorová manžeta 26.10.2012 Ahoj. Já sem s tím měl problémy střídavě asi 2 roky. Jednou mě na rehabkách naučili jednoduchý cvik
    Re: rotátorová manžeta 26.10.2012 no nechcu rýpat ale taková rada može víc uškodid než pomoct protože pri malém vytočení právě v onom
  Re: autostan 24.10.2012 Jo koukal jsem na to už několikrát, nikdy jsem v tom nespal, takže bych taky uvítal nějaké zkušenost
  Re: autostan 24.10.2012 Dle mého názoru jsou investice do autostanu vyhozené peníze.
nevýhody:
Střecha auta je
    Re: autostan 24.10.2012 Tohle jsem už trochu prozkoumával, na dvě nevýhody mám odpověď. Na dvě ne.
- Střecha auta je
      Re: autostan 24.10.2012 No našel jsem autostany.cz vypadá to moc pěkně ale ta věc krádeže je samozřejmě možná, protože to na
        Re: autostan 24.10.2012 1) Do dvou minut to sundá leda tak sťukaná parta zaměřená na kradení autostanů :-) 2) Při vší úctě k
    Re: autostan 24.10.2012 Jo, ještě s tou nosností. Každý z prodejců stanů tvrdí, že nosnot lyžin je uváděna mnohem nižší, než
      Re: autostan 24.10.2012 Jo statické nosnosti bych se nebál. pokud tam tedy člověk nebude obrábět dvě megašpekny. Jízdní vlas
  Re: autostan 24.10.2012 Na to, že je to mírně širší než střecha si dejte pozor. Dostal jsem ještě na Felicii pokutu za to, ž
    Re: autostan 25.10.2012 Pokud to přesahuje půdorys auta (byť i bez zrcátek), tak se mi to taky zdá o držku. Pokud jen půdory
Vertikal ČT sport 23.10.2012 Na ČT-4 sport byl v pondělí pořad Vertikal - doporučuji ke shlédnutí. :-) V pohledu veřejnosti na lezení asi nadělal parádní škodu. Pohled na skalní motající se pískaře, blekotání o překližce a nesouvislé odpovědi hostů ve studiu zachránoval Onbdra Beneš.
  Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 Nepleteš s to nějak? Včera v programu Vertical nebyl, v archivu ho taky nemají a v posledním je samé
      Pepo pepo.. 23.10.2012 ..vůbec nevíš o čem to je.. Překližka se Tě asi právem dotkla. Zkus občas vyrazit ven a poznáš co vš
  Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 No, moderátora mě bylo líto. Většina odpovědí hostů jednou větou. Téma pořadu se trochu míjelo se za
    Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 Tak to byla hodne ZENova zalezitost :)))
Kdyby tam vzali Benesaka osobne, tak jim mohl neco p
      Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 No to že tam Beneše nevzali je jen a jen pro jeho dobro. Veřejným vystoupením by si akorát utřel ost
        Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 On ma ale dobrej projev ...
          Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 Ve vší úctě k Rákoskovi, nemá Joska v takových pořadech už co dělat. Bohužel. Vždy měl co říci, ale
            Re: Vertikal ČT sport 23.10.2012 Co je vlastne Joskovi?
              Re: Vertikal ČT sport 24.10.2012 Jo co je rakoncajovi? Také mi to přišlo jako dost na prd rozhovor. :-( oba byli docela nemožní ... a
                Re: Vertikal ČT sport 24.10.2012 Podle mě to byl tím, že nemaj dost prvolezů.
            Re: Vertikal ČT sport 24.10.2012 Nebylo to špatné... a s ohledem na Rakoncajovu nemoc už vůbec ne. Mě pořad vyloženě potěšil:-)
1
...
569
570
571
572
573
574
575
576
577
578
579
580
581
582
583
584
585
586
587
588
...
2263
Sněžník Čau, nevíte někdo jak to vypadá s boulderovým průvodcem na sektorty Best of direkt, bueno atd. Je tam spousta nových boulderů, který v tom starym nejsou. Jára 17:32:27 25.10.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: