Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230960 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Oprava lezeček28.10.2012
Ahoj, neví někdo, kde se v Brně dají dát podrazit lezky? Nechce se mi to posílat poštou do odzkoušeného zlínského Saltiku, to je na dlouho.. Dík za tipy :)
 Re: Oprava lezeček28.10.2012
saltic nebo restday...oboje ve zline..v brne NIC!

 Lano od asfaltu28.10.2012
Zdravím, potřeboval bych poradit. Nedávno bylo třeba  na jedné zkosené střeše sundat starou krytinu - IPA (papír s asfaltem). Jelikož to bylo akutní, vzali jsme normální (dynamický) lezecký lana a nějak jsme to sundali, jenže celý oplet je teď lehce
 Re: Lano od asfaltu28.10.2012
Bohužel tě nepotěším.Asfalt nijak normálně odstranit nelze aniž bys chemicky nepoškodil lano.Zkus to
  Re: Lano od asfaltu28.10.2012
moje teta sundávala asfalt z gaťat olejem (použila normalní roslinný). Asfalt slezl a pak to odmasti
   Re: Lano od asfaltu28.10.2012
Taky funguje sádlo, ale jestli to nejni nějak opatlaný, ale jenom zašpiněný/začernalý, tak bych to a
 Re: Lano od asfaltu29.10.2012
rozhodně bych to nematlal nějakým odstraňovačem škrvrn nebo podobným sajrajtem. také bych to neprohá
 Re: Lano od asfaltu29.10.2012
Nacernale lano bych neresil. Jinak podle Schuberta benzin samotnemu lanu (jadru) nevadi, ale:
  Re: Lano od asfaltu29.10.2012
Někde nám říkali, že existuje "lékařský benzin " a tím by se to mělo v pohodě vyčistit. Zř

 Mountain Hardwear Phantom 3227.10.2012
Zdravim borci, nemáte někdo prosím zkušenost se spacákem MOUNTAIN HARDWEAR Phantom 32?? Přemýšlim o jeho zakoupení na pozdně jarní až podzimní výpravy.. Zaujala mě jeho nízká hmotnost a hlavně malá velikost..
 Re: Mountain Hardwear Phantom 3228.10.2012
A proč we ptáš jen třikrát?
  Re: Mountain Hardwear Phantom 3228.10.2012
Potrebuje alespon 3 odpovedi.
 Re: Mountain Hardwear Phantom 3229.10.2012
Ahoj, já mám verzi cca 6 let starou a jsem spokolená. Myslím, že se tepelné vlastnosti s časem nezho

 průvodce petráč27.10.2012
ahoj když dojedu do petráče da se tam na místě někde sehnat pruvodce a asi jo je tam i mlýnskej vrch ? děkuju
 Re: průvodce petráč27.10.2012
Ne nedá. Nevím jestli ho ještě někde objevíš, poněvadž už je asi vyprodaný. Mýnský vrch samostatně
  Re: průvodce petráč28.10.2012
Pruvodu mame v Aix e-shopu.

 cenzura??27.10.2012
http://www.nahraj-obrazek.cz/pm-13135129378411.png

takhle to asi bylo ve skutečnosti.
 Re: cenzura??27.10.2012
Tomu bych i věřil.

 stan na zimu26.10.2012
Měl bych dotaz. Chci si koupit nějaký stan na zimní radovánky :-) tak alpy a nevím pro co se rozhodnout. co by jste doporučili? jaké jsou stany jurek? Chtěl bych investovat tak max 10000kč
 Re: stan na zimu26.10.2012
Autobazarijní hantýrkou bych Jurky označil za držáky se super pozáručním servisem. Vím o případu, kd
 Re: stan na zimu27.10.2012
Husky flame - zatím spokojenost ;-)
 Re: stan na zimu27.10.2012
určitě Jurka, mam Dom Dome2p asi 13 let a az letos zacal trochu propoustet pri 4dennim desti. stan b
  Re: stan na zimu27.10.2012
Mam Husky Flame a max spokojenost, je lehkej malej a uz ho mam treti rok... pouzivam ho v zime i v l
   Re: stan na zimu28.10.2012
a co říkáte na tohle???
 Re: stan na zimu29.10.2012
jurka mám od roku 95. posledních pět let používán dost sporadicky, předtím sníh, bláto šutry atakdál
  Re: stan na zimu29.10.2012
a co ten Jet - stream???????? Má to někdo??

 Short Documentary project25.10.2012
IMPORTANT NOTICE TO ALL CLIMBERS IN CZECH REPUBLIC.

HELLO, DOBRY DEN! MY NAME IS LOURENçO SASSETTI. I AM A PORTUGUESE FILM DIRECTING STUDENT AT FAMU AND MY NEXT PROJECT IS A 10 MIN. DOCUMENTARY PORTRAIT. IT WILL INVOLVE FOLLOWING A PERSON
 Re: Short Documentary project26.10.2012
Fuck "caps lock"!!!
 Re: Short Documentary project26.10.2012
Learn some netiquette first, stoopid.
  Re: Short Documentary project26.10.2012
? did I come here and call you names? I am trying to work so I'd appreciate if you mind your own bus
   Re: Short Documentary project26.10.2012
I am sorry if the fact I used CAPS LOCK offends anybody. I did it because of the urgency, because th
    Re: Short Documentary project26.10.2012
Famous climbers: gipsy, dipsy, bacon, wolf, poverty, rebel, beak, turkmen, whitemaker, hoodee, fearm
   Re: Short Documentary project26.10.2012
Here's some enlightement for people like you:
    Re: Short Documentary project26.10.2012
keep it up Viktor!

I thought people in this community would be helpful and not really
     Re: Short Documentary project26.10.2012
Thx, stoopid. I knew you wouldn't read the link I posted.
      Re: Short Documentary project26.10.2012
VIKTOR? WTF? YOU ARE...no need to waste rough words....Good luck finding your subject Lou! :)
   Re: Short Documentary project26.10.2012
I am sorry if the fact I used CAPS LOCK offends anybody. I did it because of the urgency, because th
    Re: Short Documentary project26.10.2012
ok capslock was bad but the excuse is ok and viktor is overreacting ...
I think Makak, could
    Re: Short Documentary project26.10.2012
Hi Lourenco,
re the (over)reaction on capslocks - one of the specifics of this virtual commun
    Re: Short Documentary project27.10.2012
hi Lourenco I am sorry I havent seen your contribution earlier. Maybe I would give you some hints o

 Sněžník25.10.2012
Čau, nevíte někdo jak to vypadá s boulderovým průvodcem na sektorty Best of direkt, bueno atd. Je tam spousta nových boulderů, který v tom starym nejsou. 

 Ubytko Fontáč25.10.2012
Zdravím, chtěl bych se informovat jestli máte někdo typy na ubytování ve fontáči nebo okolí cca 20km, budu rád za nějaké tipy, a info kolik se to tam tak pohybuje třeba nějaké chatky s kuchyňkou atd uplně stačí :) ..Děkuji
 Re: Ubytko Fontáč25.10.2012
 adam ondra rozhovor25.10.2012
zajimavé počtení pro tohokdo trochu umí anglicky :)(4 mezery) http://www.planetmountain.com/ english/ News/ shownews1.lasso?l=2&keyid=40
 Re: adam ondra rozhovor26.10.2012
Dík, pěkný a zajímavý počtení!

1   ...   568   569   570   571   572   573   574   575   576   577   578   579   580   581   582   583   584   585   586   587   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Short Documentary project
IMPORTANT NOTICE TO ALL CLIMBERS IN CZECH REPUBLIC.

HELLO, DOBRY DEN! MY NAME IS LOURENçO SASSETTI. I AM A PORTUGUESE FILM DIRECTING STUDENT AT FAMU AND MY NEXT PROJECT IS A 10 MIN. DOCUMENTARY PORTRAIT. IT WILL INVOLVE FOLLOWING A PERSON FOR TWO DAYS AND RECORD HIM ON CAMERA.

I AM LOOKING FOR A CLIMBER WITH EXPERIENCE, IF POSSIBLE IN DIVERSE TYPES OF CLIMBING (MOUNTAINEERING, ROCK CLIMBING...) AND WHO IS ALSO INVOLVED IN VYSKOVE PRACE DOING WORK AT HEIGHTS WHILE HE IS NOT CLIMBING. ALSO POSSIBLE WOULD BE SOMEONE WHO USED TO BE A CLIMBER BUT CANNOT CLIMB ANYMORE DUE TO AGE OR PHYSICAL PROBLEM.

IT WOULD BE PREFERABLE IF THE PERSON WOULD BE BASED IN OR NEAR PRAGUE.

I UNDERSTAND THIS IS VERY GENERAL AND THAT IT MIGHT SEEM UNUSUAL AT FIRST BUT I NEED TO MEET PEOPLE BEFORE I CAN DECIDE AND THIS FORUM A GOOD STARTING POINT. PLEASE IF YOU ARE INTERESTED OR IF YOU KNOW ANYONE WHO MIGHT SUIT THIS DESCRIPTION EMAIL ME AT lsassetti89@gmail.com. THIS IS VERY IMPORTANT AND URGENT AND I WILL APPRECIATE YOUR HELP VERY MUCH AND MENTION YOU ON THE CREDITS OF MY FILM (IN CASE YOU LEAD ME TO THE PERSON).

I AM LOOKING FOR PEOPLE WHO ARE PASSIONATE ABOUT CLIMBING BECAUSE THEY SHOULD HAVE THINGS THEY WANT TO SAY/EXPRESS ABOUT THE CULTURE AND THE SPIRIT OF CLIMBING, AND THE PLACES THEY HAVE SEEN AND HEIGHTS THEY HAVE CLIMBED.

I TAKE MY PROJECTS SERIOUSLY AND CINEMA IS FOR ME WHAT CLIMBING MUST BE FOR MANY OF YOU SO I AM SURE YOU WILL UNDERSTAND. THANK YOU VERY MUCH AND WILL BE LOOKING FORWARD FOR AN ANSWER.

THANK YOU. BEST REGARDS.

LOURENCO
Lourenço Sassetti19:09:56 25.10.2012
odpovědět 
 Re: Short Documentary project
Fuck "caps lock"!!!
OndraK08:04:25 26.10.2012
odpovědět 
 Re: Short Documentary project
Learn some netiquette first, stoopid.
Viktor08:56:05 26.10.2012
odpovědět 
  Re: Short Documentary project
? did I come here and call you names? I am trying to work so I'd appreciate if you mind your own business and just keep to yourself if it is to come here and insult people...I put caps lock because it's important. netiquette? that's just invented word for people like you.

Anyone that is serious and still interested please contact me and don't mind the "spam"
Lourenço Sassetti11:40:25 26.10.2012
odpovědět 
   Re: Short Documentary project
I am sorry if the fact I used CAPS LOCK offends anybody. I did it because of the urgency, because these things are usually taken care of with much more time, I am on a deadline and I have to get things done quickly. Please understand.

Thank you!

Lou
Lourenço Sassetti11:51:50 26.10.2012
odpovědět 
    Re: Short Documentary project
Famous climbers: gipsy, dipsy, bacon, wolf, poverty, rebel, beak, turkmen, whitemaker, hoodee, fearman jr. With his sister, freezeman.

Famous bartenders: goat, pener, bone.
Honza20:23:58 26.10.2012
odpovědět 
   Re: Short Documentary project
Here's some enlightement for people like you: http://en.wikipedia.org/wiki/Etiquette_(technology). And do you know of any word that wasn't invented? Stoopid, really.
Viktor12:24:26 26.10.2012
odpovědět 
    Re: Short Documentary project
keep it up Viktor!

I thought people in this community would be helpful and not really waste their time online trying to attract attention upon themselves by being disrespectful toward others by trying to prove a causeless point. just because of the way I wrote my text.

Thanks for the time you wasted today Viktor. I guess that means my message did have some impact upon someone... just remember you are the one sitting at home writing stuff on the internet for nothing...

And since you think you are so smart, "stoopid" is spelt with a U, maybe you should check wikipedia...
Lourenço Sassetti14:13:09 26.10.2012
odpovědět 
     Re: Short Documentary project
Thx, stoopid. I knew you wouldn't read the link I posted.
Viktor14:38:45 26.10.2012
odpovědět 
      Re: Short Documentary project
VIKTOR? WTF? YOU ARE...no need to waste rough words....Good luck finding your subject Lou! :)
honza k.17:45:07 26.10.2012
odpovědět 
   Re: Short Documentary project
I am sorry if the fact I used CAPS LOCK offends anybody. I did it because of the urgency, because these things are usually taken care of with much more time, I am on a deadline and I have to get things done quickly. Please understand.

Thank you!

Lou
Lourenço Sassetti14:05:57 26.10.2012
odpovědět 
    Re: Short Documentary project
ok capslock was bad but the excuse is ok and viktor is overreacting ...
I think Makak, could be an interesting subject of such movie, he is a passionate climber with a very special lifestyle, however I have no idea if he would agree to act, try to ask about him at Holesovice climbing wall :)
16:01:36 26.10.2012
odpovědět 
    Re: Short Documentary project
Hi Lourenco,
re the (over)reaction on capslocks - one of the specifics of this virtual community is a summary aggression.
Just about anything you decide to publish here will get you insults from people who have nothing to contribute to the original issue.
Had you not used capslocks, am sure some other, equally valid pretext would have been found ;-))
Best you can do is to ignore the jerks.. trying to argue with them just serves their purpose.
Good luck with your project.
TOA16:18:33 26.10.2012
odpovědět 
    Re: Short Documentary project
hi Lourenco I am sorry I havent seen your contribution earlier. Maybe I would give you some hints or even names and I would definitely deleted these rude answers. So sorry for them, even than it was only one person. Good luck with your project.
Jirka10:06:30 27.10.2012
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1454 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi